کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
(2015-08-16 ساعت 14:18)Rbbb نوشته:  RE: خلاصه وضعیت گروه F4
با سلام
دوستان ويزاى f4 به صورت سينگل هست؟ مشكل رفت و آمد دارند؟
مگر به اين گروه گرين كارت تعلق نميگيرد؟
ممنون ميشم پاسخ بدين

دوست عزیز f4 یک گروه بندی در اداره مهاجرت است نه یک نوع ویزا.
کسانی که از نظر اداره مهاجرت در این گروه جا میگیرند کسانی هستند که از طریق خواهر و برادر سیتیزنشون واسشون تقاضا میشه و بعد از طی یک سری مراحل اداری تقریبا 12 ساله به این افراد گرین کارد تعلق میگیرد.
کلا با گرین کارد شما مشکل رفت و آمد ندارید البته به شرط اینکه فاصله خروج از کشور و بازگشت شما بیش از 5 ماه و 29 روز نباشد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Rbbb ، عسل.م ، alireza51
سلام به همگي ، بچه ها وقتي كه وقت مصاحبه از سفارت ميدن دقيقا چه مداركي بايد براي سفارت ارسال بشه ؟؟

Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: alireza51
دوست عزيز مرسى براى پاسختون
يك نفر از دوستان بنده سال 2004 والدينشون اقدام كرده بودند از طريق خواهز برادر و سال پيش به مصاحبه دعوت شدن و از دى هم خانوادگى آمريكا هستند ولى اينجورى كه ميگن ويزاشون سينگل هست و نميتونن برگردن. از طرفى مشكل سربازى هم بوده و بهشون ٦ ماه وقت داده شده بود و برنگشتن بعد از ٦ ماه ولى ميگن اونجا از نظر تحصيلى اقدام كردن و مشكل از لحاظ ايران براى برگشتن وجود نداره ولى از آمريكا بدليل سينگل بودن ويزا نميتونن برگردن. وقتى بهشون گرين كارت تعلق ميگيره من متوجه نميشم اصلا منظورشون از سينگل بودن ويزا چيه؟ شما اطلاعى دارين؟
فاميل نزديك بنده دقيقا تو همين شرايطن و نميدونن بايد چه كار كنن. ممنون ميشم راهنمايى كنين
پاسخ
مسئلتون
آقایان و خانمها یه سئوال دارم ممنون می شم بتونید جواب دین .خودم که نتونستم جوابی پیدا کنم
یه دوستی دارم که چهار سال پیش به عنوان شرکت در نمایشگاه یا سمینار خودش و شوهرش ویزا گرفتند و رفتند آمریکا و برگشتند چند ماه بعد دوباره تو یک پروژه تحقیقاتی محیط زیست شرکت کردند و واسه یه طرح مطالعاتی هر دوشون مجدد ویزا گرفتند و وارد آمریکا شدند. بعدم موندند و طرح هم تمام شده ولی سالی یک بار میان ایران . هر دوشون -تازه هم بچه دار هم شدند . هم خودش هم شوهرش هم بیکارن آمریکا .ولی خودش می گه من برا خواهر برادرام تو ایران هم درخواست گرین کارد کردم(f4(در صورتی که هنوز سی تیزن نشدند )بعد تازه می خوان واسه دانشگاه اپلای کنند. به نظرتون نوع ویزاشون چیه؟؟؟؟ چه ویزایی گرفتند که راحت خانوادگی هر سال میرن و میان . تازه f4 هه مواسه خواهر برادر اقدام کردند سرمایه گذاری هم نکردند .
پاسخ
سلام دوستان اگر کسی وکیل با تجربه مناسب برای کیس های مهجرت خانوادگی میشناسد لطفا معرفی کند
پاسخ
(2015-08-17 ساعت 12:56)مهسا20132013 نوشته:  مسئلتون
آقایان و خانمها یه سئوال دارم ممنون می شم بتونید جواب دین .خودم که نتونستم جوابی پیدا کنم
یه دوستی دارم که چهار سال پیش به عنوان شرکت در نمایشگاه یا سمینار خودش و شوهرش ویزا گرفتند و رفتند آمریکا و برگشتند چند ماه بعد دوباره تو یک پروژه تحقیقاتی محیط زیست شرکت کردند و واسه یه طرح مطالعاتی هر دوشون مجدد ویزا گرفتند و وارد آمریکا شدند. بعدم موندند و طرح هم تمام شده ولی سالی یک بار میان ایران . هر دوشون -تازه هم بچه دار هم شدند . هم خودش هم شوهرش هم بیکارن آمریکا .ولی خودش می گه من برا خواهر برادرام تو ایران هم درخواست گرین کارد کردم(f4(در صورتی که هنوز سی تیزن نشدند )بعد تازه می خوان واسه دانشگاه اپلای کنند. به نظرتون نوع ویزاشون چیه؟؟؟؟ چه ویزایی گرفتند که راحت خانوادگی هر سال میرن و میان . تازه f4 هه مواسه خواهر برادر اقدام کردند سرمایه گذاری هم نکردند .

من که با هر تایپ ویزایی سنجیدم جور در نیومد، احتمالا جز باند مافیا شدن اونجا !!!
پاسخ
تشکر کنندگان: عسل.م ، alireza51
(2015-08-17 ساعت 13:07)pooya1997 نوشته:  سلام دوستان اگر کسی وکیل با تجربه مناسب برای کیس های مهجرت خانوادگی میشناسد لطفا معرفی کند

دوست عزیز فقط سعی کنید با وکلای ایرونی و مخصوصا اونایی که میان تو تلویزیون های ایرانی کار نکنید.
آقای دکتر ناصریان که با حرفهای بیهوده که زیر بار اشتباه بودنش هم تا آخرین لحظه نرفتن کیس ما رو باطل کردن !!!
پاسخ
تشکر کنندگان: pooya1997 ، عسل.م ، alireza51
(2015-08-17 ساعت 14:32)asrainman نوشته:  
(2015-08-17 ساعت 13:07)pooya1997 نوشته:  سلام دوستان اگر کسی وکیل با تجربه مناسب برای کیس های مهجرت خانوادگی میشناسد لطفا معرفی کند

دوست عزیز فقط سعی کنید با وکلای ایرونی و مخصوصا اونایی که میان تو تلویزیون های ایرانی کار نکنید.
آقای دکتر ناصریان که با حرفهای بیهوده که زیر بار اشتباه بودنش هم تا آخرین لحظه نرفتن کیس ما رو باطل کردن !!!
ممنون دوست عزيز حالا خود شما كدام كتگوري بودي؟!
پاسخ
كسي نيست جواب سوال منو بده ؟

Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR

پاسخ
(2015-08-16 ساعت 15:09)milad_magnet نوشته:  سلام به همگي ، بچه ها وقتي كه وقت مصاحبه از سفارت ميدن دقيقا چه مداركي بايد براي سفارت ارسال بشه ؟؟

ما كيسمون f4 بود هيچ مداركي نفرستاديم، يه ايميل اومد كه گفته بود يه سري مدارك بياريد،اونجا دستي ازمون تحويل گرفتن
كيس f4 سفارت ankara تاريخ اقدام اوليه jul2002 تاريخ مصاحبه may2015 دریافت برگه صورتي ٩ اپديت كلير شدن sep 2015
پاسخ

پاسخ
(2015-08-17 ساعت 15:54)pooya1997 نوشته:  
(2015-08-17 ساعت 14:32)asrainman نوشته:  

ممنون دوست عزيز حالا خود شما كدام كتگوري بودي؟!

من دو تا کیس داشتم یکی f2b سال 2005 که با زحمتی که جناب ناصریان کشیدن کنسل شد و یه کیس f4 که سال 2006 اقدام شده
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، عسل.م ، alireza51
کسی یعنی اینجا وکیل سراغ ندارد.

پاسخ
چرا کیس f2b شما کنسل شد؟
پاسخ
(2015-08-17 ساعت 21:30)alisarvareharchiabi نوشته:  چرا کیس f2b شما کنسل شد؟

ما اون زمان زیاد به پرونده ها وارد نبودیم، به سفارش آقای ناصریان ازدواج کردیم اما با شناسنامه المثنی،بعد که نامه اومد واسمون کلا زد زیر همه چیز که من کی گفتم و این حرفا..
پاسخ
تشکر کنندگان: عسل.م ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان