کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
مصاحبه بعد از کارننتی هست
پاسخ
تشکر کنندگان: Survivor ، حاجی واشنگتن
(2015-11-10 ساعت 16:01)Survivor نوشته:  پس جدیدا این امکان رو میدن که متقاضی زودتر فایل کنه. من F2B هستم با PD May 2010 . ولی‌ اولین نامه از NVC آگوست اومد. زود نیست؟
با سلام
دوست عزیز خوب کارای لازمه را انجام بده (پرداخت پول و پر کردن فرمها و اسپانسر ) که هر زمان کارنت شدی کامپلیت باشی و همان ماه یا در سریع ترین زمان ممکن بعد از کارنت شدن وقت مصاحبه بگیری, این موضوع میگی زودت به مصاحبه رفتن تا به امروز در حد حرف هست و در عمل ثابت نشده
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: Survivor ، battosai
(2015-11-09 ساعت 17:07)nanab نوشته:  با سلام
پدرم در سال 2005 برای من، همسر و تک فرزندم تقاضای گرین کارت کرده است. ماه گذشته نامه ای به دست ما رسید که ما مدارکمان را بفرستیم و مراحل رو طی کنیم. در طی این ۱۰ سال ما صاحب فرزند دیگری نیز شدیم دوستان سوال من این است که آیا باید الان فرم DS-160 دیگری پر کنیم و 325 دلار رو براش واریز کنیم یا اینکه مدارک رو به سفارت ببریم و اونجا کارهاش رو انجام بدهیم؟ لطفا من رو راهنمایی بفرمایید
دوست عزیز
لطفا تماس بگیرید و اطلاع بدهید چون زمانی که پرونده به nvc میره و کارهای پرداخت شروع می شه اونها اطلاعات جدید از اعضای خانواده ندارن بنابر این فقط به نام اعضای قدیمی درخواست وجه می شه و فرم های مربوطه هم به نام متقاضیان گذشته باز می شه . بنابر این حتما اطلاع بدهید .وگرنه پروسه طولانی را در پیش دارید. البته ایمیل هم پاسخ می هند اما دیرتر جواب مییاد
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن
سلام دوستان،
دو ماه بعد از ارسال مدارك برام از NVC نامه اومده كه police certificate ايران رو مي خواد
هر چي راهنماي civil document رو خوندم پيدا نكردم كه گواهي سو پيشينه ايران قابل قبول نيست كه به بهشون بگم چرا نفرستادم . لطفا" اگه ميشه راهنماييم كنيد. ممنونم
پرونده: F3
تاريخ اپلاي: 2004 Sep
شماره كيس:***ANK201056

مصاحبه : 4Aug 2016

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-14 ساعت 13:54)Survivor نوشته:  
(2015-11-14 ساعت 11:22)واهيك آقاجاني نوشته:  سلام دوستان،
دو ماه بعد از ارسال مدارك برام از NVC نامه اومده كه police certificate ايران رو مي خواد
هر چي راهنماي civil document رو خوندم پيدا نكردم كه گواهي سو پيشينه ايران قابل قبول نيست كه به بهشون بگم چرا نفرستادم . لطفا" اگه ميشه راهنماييم كنيد. ممنونم

لطفا لینک زیر رو ببینید:

http://travel.state.gov/content/visas/en...ry/IR.html

Police Records
Available but unreliable. Police certificates are issued by the General Department of Penal Records and Pardon Amnesty (Idar-e Kul Sajl-e Kifari va Afva Bakhshudagi ). However, police records are not required for immigrant visa applicants because posts cannot verify them. Clean record certificates can be obtained in Iran or from Iranian Embassies and Consulates and the physical appearance of the certificate changes significantly depending on which authority issued it.
خيلي خيلي ممنون هم بخاطر راهنمايي و هم اينكه سريع جواب دادين.

پاسخ
تشکر کنندگان: Survivor
Wink 
(2015-11-14 ساعت 13:54)Survivor نوشته:  

لطفا لینک زیر رو ببینید:

http://travel.state.gov/content/visas/en...ry/IR.html

Police Records
Available but unreliable. Police certificates are issued by the General Department of Penal Records and Pardon Amnesty (Idar-e Kul Sajl-e Kifari va Afva Bakhshudagi ). However, police records are not required for immigrant visa applicants because posts cannot verify them. Clean record certificates can be obtained in Iran or from Iranian Embassies and Consulates and the physical appearance of the certificate changes significantly depending on which authority issued it.
پاسخ
تشکر کنندگان:
باسلام من فرم d260 را برای خودم و خانوادهام پر کردم اکنون متوچه شدم آن قسمت که مربوط به تحصیلات است اشتباه شده در همین سایت یکی از اعضابرای درخواست باز شدن فرمها آدرس turky.state.gov بعد contact usمن تا اینجا آمدم ولی بعد باید email contact ا پیدا می کردم که نشد آیا از اعضا محترم کسی طلاع دارد با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-10 ساعت 15:17)Survivor نوشته:  یعنی‌ اگه مصاحبه انجام بشه ولی‌ اگر current نشده باشه باید منتظر بمونم.

اگر به هر دلیلی مصاحبه شما قبل از کارنت شدن بشه، پروندتون به Administrative Processing میخوره تا زمانی که کارنت بشید و شماره ویزا آزاد بشه... این شامل کیس های عقب گرد هم میشه...
F2B
PD: 17 OCT 08
Approved: 12 NOV 09
Case Number: LND2015XXXX
Welcome Letter: 17 FEB 15
Completion Letter: 15 Oct 15
Interview Letter: 23 Oct 15
Interview Date: 22 Dec 15
(Administrative Processing (Missing Document
Updates: 23 Dec 2015 - 20 Jan 2016 - 25 Jan 2016
Issued: 26 Jan 2016
PRC: 24 Feb 2016
-----------
Citizenship Early Filing Application Date: 26 Nov 2020
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-15 ساعت 01:29)aghaei_4970 نوشته:  باسلام من فرم d260 را برای خودم و خانوادهام پر کردم اکنون متوچه شدم آن قسمت که مربوط به تحصیلات است اشتباه شده در همین سایت یکی از اعضابرای درخواست باز شدن فرمها آدرس turky.state.gov بعد contact usمن تا اینجا آمدم ولی بعد باید email contact ا پیدا می کردم که نشد آیا از اعضا محترم کسی طلاع دارد با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-15 ساعت 02:06)aghaei_4970 نوشته:  
(2015-11-15 ساعت 01:29)aghaei_4970 نوشته:  باسلام من فرم d260 را پر كردم و فرستادم ولي الان متوجه شدم آن قسمت كه مربوط به تحصيلات بوده را كلا" پر نكرده ايم يعني no را زديم چگونه مي توان اين فرمها را ويرايش كرد لطفا" اگر از اعضا اطلاع دارند راهنمايي كنند
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان مثل اینکه یه خطری از بیخ گوش هممون فعلا رد شده . چند روز پیش یکی از دوستان که برای مادرش منتظر مصاحبه بوده تماس می گیره nvc و از شون می پرسه چرا وقت نمیدین. اونا هم می گن ما سرمون از این ببعد شلوغ تره چون باید به وضعیت پروندهای پناهندگان هم رسیدگی کنیم بنابرین تمامی پروندههای مهاجرتی خیلی کند می شه. مثل اینکه امریکا گفته بوده 10000 پناهنده می خواد بپذیره منتها دو روز پیش این درخواست توسط کنگره رد شد و پناهندگان را نمی پذیرند. خدا کنه که دیگه انتفاق دیگه ای نیافته . سه سال که عقب گرد داشتیم حالا هم اگه بخواد کند شه واویلا..............
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، مامان دو قلو ها
(2015-11-21 ساعت 09:48)مهسا20132013 نوشته:  دوستان مثل اینکه یه خطری از بیخ گوش هممون فعلا رد شده . چند روز پیش یکی از دوستان که برای مادرش منتظر مصاحبه بوده تماس می گیره nvc و از شون می پرسه چرا وقت نمیدین. اونا هم می گن ما سرمون از این ببعد شلوغ تره چون باید به وضعیت پروندهای پناهندگان هم رسیدگی کنیم بنابرین تمامی پروندههای مهاجرتی خیلی کند می شه. مثل اینکه آمریکا گفته بوده 10000 ******** می خواد بپذیره منتها دو روز پیش این درخواست توسط کنگره رد شد و پناهندگان را نمی پذیرند. خدا کنه که دیگه انتفاق دیگه ای نیافته . سه سال که عقب گرد داشتیم حالا هم اگه بخواد کند شه واویلا..............

وای، خدا نکنه اینطوری بشه، دیگه واقعا طاقت فرسا شده....امیدوارم خبرهای خوب در راه باشه....
F3
PD:Sep 2005
Approval notice:march2010
receipt number:wac05
منتظرnvc welcome letter
با تاسف پتیشنرمون ژانویه ۲۰۱۶ فوت شدند
وکیل گرفتیم و کیس رو substitution کردیم...
دعا کنید همه چیز به خوبی پیش بره....
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai

سلام
یه سوال دارم خودمم گواهی رو نفرستادم واسه شما چک لیست جدید اومد ؟ یا فقط اعلام کردن گواهی رو کم داری؟

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-21 ساعت 15:37)mshirali1981 نوشته:  

سلام
یه سوال دارم خودمم گواهی رو نفرستادم واسه شما چک لیست جدید اومد ؟ یا فقط اعلام کردن گواهی رو کم داری؟

با تشکر

سلام
نه من زنگ زدم كه چرا از تاييد مدارك خبري نيست گفتن چك ليست فرستاديم ولي من دريافت نكرده بودم. وقتي خواستم دوباره ايميل بفرستن گفت ١٠ روز طول ميكشه ولي تلفني گفت كه سو پيشينه نفرستادي.
اما با راهنمايي دوست عزيز survivor و تماس تلفني تونستم منصرفشون كنم و تاييديه رو گرفتم.

پاسخ
تشکر کنندگان: Survivor
سلام
در نامه دعوت به مصاحبه از من سوء پيشينه تركيه را خواستند. حتما بايد ايميل بزنم بهشون و بگم كه من در تركيه اقامت نداشتم يا همون روز مصاحبه براى آفيسر توضيح بدم كافيه؟
ممنون.

کتگوری F4
تعداد اعضای پرونده 3
pd: Sep 2002
تاريخ مصاحبه Dec 18 2015
نتيجه  2 نفر یک ضرب، 1 نفر AP
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان