کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
(2016-02-04 ساعت 01:00)amir2640 نوشته:  
(2016-02-03 ساعت 14:37)shahram es نوشته:  سلام

نامه مصاحبه من دیشب ارسال شد به تاریخ ۱۰ فروردین ساعت ۸ صبح .
امیدارم برای بقیه دوستان هم که منتظر هستند به زودی ارسال شود .

دعام کنید

با سپاس
تبریک میگم شهرام جان
 و امیدوارم که سایر مراحل رو هم ایشالا به خوبی پشت سر بذارید

شما جزو عزیزان قدیمی این سایت هستی فکر نمیکنم دیگه زمان زیادی مانده باشه , کی مصاحبه رفتن و یک ضرب گرفنتو ببینیم امیر عزیز ؟
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، واهيك آقاجاني ، amir2640 ، shahram es ، alireza88
(2016-02-05 ساعت 15:10)milad_magnet نوشته:  

دعام کنید

با سپاس
تبریک میگم شهرام جان

شما جزو عزیزان قدیمی این سایت هستی فکر نمیکنم دیگه زمان زیادی مانده باشه , کی مصاحبه رفتن و یک ضرب گرفنتو ببینیم امیر عزیز ؟

آقا به شما تبریک میگم  من کتگوری f4 هستم تاریخ آپلای من فیبریه 2003  بوده  نوامبر 2015 کارنت شدم تا حالا دو بار خواستار مدارکی از من شدند که قبلا هم برایشان فرستاده شده است و آخرینش ژانویه 2016 ترجمه پاسپورت رو خواستند که براشون فرستادند ایمیل زدند به دستمان رسیده و سرمان شلوغ هست و منتظر نامه مصاحبه باشید. ولی تا حال اقدامی نشده است سئوال من این است آیا میتوانم محل سفارت را از ابوظبی به ایروان یا انکارا تغییر دهم و یا در صورت آمدن نامه مصاحبه تا قبل از آخر خرداد آن را به تیر ماه انتقال داد.   با تشکر
با تلاش و پشتکار و اراده قوی و امید و هدف های متعالی میتوان به قله های پیشرفت و تکامل رسید. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-05 ساعت 16:10)mehrdad.agha نوشته:  
(2016-02-04 ساعت 01:00)amir2640 نوشته:  تبریک میگم شهرام جان

آقا به شما تبریک میگم  من کتگوری f4 هستم تاریخ آپلای من فیبریه 2003  بوده  نوامبر 2015 کارنت شدم تا حالا دو بار خواستار مدارکی از من شدند که قبلا هم برایشان فرستاده شده است و آخرینش ژانویه 2016 ترجمه پاسپورت رو خواستند که براشون فرستادند ایمیل زدند به دستمان رسیده و سرمان شلوغ هست و منتظر نامه مصاحبه باشید. ولی تا حال اقدامی نشده است سئوال من این است آیا میتوانم محل سفارت را از ابوظبی به ایروان یا انکارا تغییر دهم و یا در صورت آمدن نامه مصاحبه تا قبل از آخر خرداد آن را به تیر ماه انتقال داد.   با تشکر

همه ميرن عوض ميكنن از انكارا و ايروان به ابوظبي بعد شما ميخواي برعكس عمل كني ؟!!!
پاسپورت خودش يك مدرك بين المللي هست و انگليسي نوشه معادل هرچيزي كه هست بعد شما توجمش كردي؟!!

Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR

پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، shahram es
تبریک میگم آقا شهرام
ایشالا خان آخره این هفت خان هم با موفقیت پشت سر بذارین .
category F3
PD: may 2005
ANK 2010
دریافت نامه اول از NVC و پرداخت 120دلار 13 ژانویه 2016
نامه تکمیل مدارک 1 اپریل 2016
دریافت نامه مصاحبه 6 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه 11 اپریل 2017
نتیجه مصاحبه AP
اولین آپدیت 14 اپریل 2017 * 17 -19-20 جولای آپدیت *
پاسخ
دوست عزيز آقا شهرام 
تبريك تبريك و...تبريك انشا اله اخبار موفقيت هاتون پشت سر هم اينجا ثبت بشه و ما رو هم در شاديهاتون شريك بدونيد.
???
پرونده: F3
تاريخ اپلاي: 2004 Sep
شماره كيس:***ANK201056

مصاحبه : 4Aug 2016

پاسخ
سلام دوستان من يك هفته ديگه تو ابوظبي مصاحبه دارم مي خوام بدونم براي انگشت نگاري آيا قبل از مصاحبه بايد كاري بكنم يا نه ممنون از كمكتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-06 ساعت 11:45)Sbadvi نوشته:  سلام دوستان من يك هفته ديگه تو ابوظبي مصاحبه دارم مي خوام بدونم براي انگشت نگاري آيا قبل از مصاحبه بايد كاري بكنم يا نه ممنون از كمكتون

دوستان با سلام

نامه مصاحبه برای ما ارسال شد 3 فروردین سه شنبه آنکارا . آگر پنجشنبه صبح بریم 27 اسفند ، جواب مدیکال تا دوشنبه آماده میشه .
( دو فرزند 13 و 9 سال) ممنون از شما.
پاسخ
تشکر کنندگان: واهيك آقاجاني ، amir2640
(2016-02-06 ساعت 05:30)سلام جناب میلاد
میشه لطفا مزیت ابوظبی رو بر آنکارا و ایروان بفرمایید؟
والا نگرانم کردی milad_magnet نوشته:  
(2016-02-05 ساعت 15:10)milad_magnet نوشته:  شما جزو عزیزان قدیمی این سایت هستی فکر نمیکنم دیگه زمان زیادی مانده باشه , کی مصاحبه رفتن و یک ضرب گرفنتو ببینیم امیر عزیز ؟

همه ميرن عوض ميكنن از انكارا و ايروان به ابوظبي بعد شما ميخواي برعكس عمل كني ؟!!!
پاسپورت خودش يك مدرك بين المللي هست و انگليسي نوشه معادل هرچيزي كه هست بعد شما توجمش كردي؟!!

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-06 ساعت 11:45)Sbadvi نوشته:  سلام دوستان من يك هفته ديگه تو ابوظبي مصاحبه دارم مي خوام بدونم براي انگشت نگاري آيا قبل از مصاحبه بايد كاري بكنم يا نه ممنون از كمكتون

نه كاره خاصي نداره وقتي وارد سفارت ميشيد يا قبل مصاحبه يا در خين مصاحبه انگشت نگاري ميشيد و كلا يك دقيقه هم طول نميكشه

پاسخ
تشکر کنندگان:
خواهش ميكنم ،
اصل كارت پايان خدمت و ترجمه + شناسنامه و ترجمه (اگر از قبل ترجمه را براي ان وي سي فرستادي نيازي به بردن ترجمه نيست ) + كپي گرين كارت يا گذرنامه اسپانسر و همسرش + مدارك محكم اثباط اقامت پتيشنر در امريكا (دايميسيل ) + مدارك مالياتي پتيشنر ( اگر كار نميكنن و تكس ندادن دليلش با امضا خود شخص با خودكار ابي ) فراموش نشود .
اگر مدارك مالياتي اسپانسرت را اصلش را نفرستاديذ براي ان وي سي اصلش را هم ببر حتما .
با ارزوي موفقيت براي شما

پاسخ
دوستان برای مصاحبه از همسر من با وجود اینکه سیتیزن کانادا هستند اصلا عدم سوپیشینه کانادا را نخواستندو ان وی سی هم نخواست . تو نامه مصاحبه هم نخواستند . دوباره تماس گرفتیم با ان وی سی .گفت اگه تو نامه مصاحبه ذکذ نشده نیازی نیست. نامه هم فکس کردیم سفارت جواب ندادن. به نظرتون وقتی چیزی رو تو نامه در خواست نکردن امکان داره روز مصاحبه بخوان؟
دوم فایل مالیاتی پتیشنر ما واسه 2014 است و از این جدیدتر ندارند . تازه اون فایل رو هم برامون ایمیل کرده به نظرتون کافیه..فقط گفتن اخرین برگه مالیاتی پتیشنر که ما قبلا فرستادیم همین رو واسه ان وی سی . ولی باز خواستند .جدیدتر که نداره چکار کنیم.
سوم به غیر از این نامه ای که ان وی سی داده و تاریخ مصاحبه را اعلام کرده و یک لیست هم داده که مدارک لازم را ببیریم باز ما باید منتظر نامه جداگانه ای از سفارت هم باشیم؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
Pencil 

دعام کنید

با سپاس
تبریک میگم شهرام جان

سلام ممنون دوست عزیز

راستش ما تا حالا دوبار مدارکمون نقصی خورده !.
و اخرینش هم همین سه هفته پیش بود که یک سری مدارک رو با وجود اینکه قبلا براشون فرستاده بودیم دوباره ازمون خواستن. خلاصه اینکه با وجودیکه کارنت شدیم دوباره باید منتظر تایید مدارکمون باشیم تا ببینیم بعدش چی میشه و کی بلاخره وقت مصاحبه بهمون میدن ؟ ...
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: واهيك آقاجاني ، shahram es ، milad_magnet
(2016-02-06 ساعت 05:30)milad_magnet نوشته:  
(2016-02-05 ساعت 15:10)milad_magnet نوشته:  شما جزو عزیزان قدیمی این سایت هستی فکر نمیکنم دیگه زمان زیادی مانده باشه , کی مصاحبه رفتن و یک ضرب گرفنتو ببینیم امیر عزیز ؟

سلام قربان در مورد پاسپورت من اشتباه کردم منظورم این بود که اونا ازم مجددا کپی برابر با اصل شده  توسط دار الترجمه رو خواستند که من مجددا براشون فرستادم وگرنه همینطور که میفر مایید پاسپورت که خودش ترجمه شده میباشد و اما در مورد سئوال اولم شما جواب ندادید بگید میشه محل مصاحبه رو عوض کرد یانه؟ در ضمن چرا میفرمایید همه دلشون میخواد بروند ابوظبی ؟ ضمنا به یک سئوالم پاسخ ندادید آیا زمان مصاحبه رو میشه به تعویق انداخت یا نه ؟ اگر دوستان اطلاعات دقیقی دارند خوشحال میشم راهنماییم کنند .   با تشکر
با تلاش و پشتکار و اراده قوی و امید و هدف های متعالی میتوان به قله های پیشرفت و تکامل رسید. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-07 ساعت 13:06)mehrdad.agha نوشته:  
(2016-02-06 ساعت 05:30)milad_magnet نوشته:  
(2016-02-05 ساعت 16:10)mehrdad.agha نوشته:  آقا به شما تبریک میگم  من کتگوری f4 هستم تاریخ آپلای من فیبریه 2003  بوده  نوامبر 2015 کارنت شدم تا حالا دو بار خواستار مدارکی از من شدند که قبلا هم برایشان فرستاده شده است و آخرینش ژانویه 2016 ترجمه پاسپورت رو خواستند که براشون فرستادند ایمیل زدند به دستمان رسیده و سرمان شلوغ هست و منتظر نامه مصاحبه باشید. ولی تا حال اقدامی نشده است سئوال من این است آیا میتوانم محل سفارت را از ابوظبی به ایروان یا انکارا تغییر دهم و یا در صورت آمدن نامه مصاحبه تا قبل از آخر خرداد آن را به تیر ماه انتقال داد.   با تشکر

سلام قربان در مورد پاسپورت من اشتباه کردم منظورم این بود که اونا ازم مجددا کپی برابر با اصل شده  توسط دار الترجمه رو خواستند که من مجددا براشون فرستادم وگرنه همینطور که میفر مایید پاسپورت که خودش ترجمه شده میباشد و اما در مورد سئوال اولم شما جواب ندادید بگید میشه محل مصاحبه رو عوض کرد یانه؟ در ضمن چرا میفرمایید همه دلشون میخواد بروند ابوظبی ؟ ضمنا به یک سئوالم پاسخ ندادید آیا زمان مصاحبه رو میشه به تعویق انداخت یا نه ؟ اگر دوستان اطلاعات دقیقی دارند خوشحال میشم راهنماییم کنند .   با تشکر

فکر نمیکنم در این مرحله بشه و اگر هم قبول کنند احتمالا تاخیر خیلی طولانی میخوره... نمی ارزه... همشون یکی هستن والا...
F2B
PD: 17 OCT 08
Approved: 12 NOV 09
Case Number: LND2015XXXX
Welcome Letter: 17 FEB 15
Completion Letter: 15 Oct 15
Interview Letter: 23 Oct 15
Interview Date: 22 Dec 15
(Administrative Processing (Missing Document
Updates: 23 Dec 2015 - 20 Jan 2016 - 25 Jan 2016
Issued: 26 Jan 2016
PRC: 24 Feb 2016
-----------
Citizenship Early Filing Application Date: 26 Nov 2020
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640
با سلام

در مورد اسپانسر و پر کردن فرم I-864 سوال دارم، سپاسگزار میشم از عزیزان که تجربه این رو دارن پاسخ بدن.

1) با توجه به اینکه مادرم برای من I-130 رو پر کردن (F2B) آیا حتما بایستی ایشون I-864 رو تکمیل کنند ؟ با توجه به اینکه اونجا خانواده من درآمد بالایی ندارند آیا این مشکل ساز میشه؟
2) امکان این هستش غیر از Petitioner فردی دیگری I-864 رو تکمیل کنه که درآمد بالایی داره و به تنهایی اسپانسر بشه یا بایستی که ایشون به عنوان Co-Sponsor در کنار Petitioner قرار بگیرند؟ یعنی بایستی که هم مدارک مادرم هم اسپانسر دوم رو همزمان با هم بفرستم؟
3) حضور co sponsor در ایالتی دیگه ( خارج از محل اقامت Petitioner ) برای اسپانسر بودن مشکل نداره؟

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان