کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
سلام
دوست من می خواد برای دخترش که بالای 21 و مطلقه هست درخواست اقامت بده
من یه لیست از مدارک تهیه کردم اگه نقصی داره راهنمایی کنید لطفا
ممنون

تکمیل فرم I130
تکمیل فرم I864
مانی اوردر
ترجمه شناسنامه مادر و فرزند
ترجمه طلاقنامه ی فرزند
کپی برابر با اصل پاسپورت فرزند
کپی مدارک اقامتی مادر
مدارک دارایی مادر مثل سند منزل و ماشین و ...
مدرک incom مادر
تکس ریترن 2015

نوع ویزا F2b
F2A /ANK2015
ورمونت سرویس # کالیفرنیا سرویس
رسید نامبر :  31 مارچ 2014    
اپروو :   22 آپریل 2015
مصاحبه:  19 ژانویه 2016
دریافت ویزا:  8 مارچ 2016

یا حق
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
سلام دوستان
یه سوال داشتم
co-sponser حتما باید سیتیزن باشه یا گرین کارت هم داشته باشه می تونه اسپانسر کمکی بشه؟
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-10 ساعت 10:32)hamid87 نوشته:  سلام دوستان
یه سوال داشتم
co-sponser حتما باید سیتیزن باشه یا گرین کارت هم داشته باشه می تونه اسپانسر کمکی بشه؟
مرسی

نه نیازی نیست که حتمن سیتیزن باشه
F2A همسر
PD: Oct-2016
Approve: Jan-2018
Case No and InvoiceID: May-2018 ABD2018
Case Completed: Sep-2018
Interview: Feb-2019
Interview result: Waiver request & AP
OR: 28-Nov-2019
2nd Interview email: 26-Dec-2019
2nd Interview Date: 3-Feb-2020
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid87 ، sib 24
سلام
دوست من، خواهرش سيتيزن آ م ر ي كاست
ميخواستم بدونم ميتونه براش كاري بكنه تا دوستم بهمراه همسر و فرزنش برن ام ر ي ك ا؟
پروسه ش چقدر طول ميكشه؟
ممنون ميشم جواب بديد
خدايا دستمو رها نكن...
من مامانِ دوتا پسر كوچولو... كه خيلي بهت احتياج داره دورت بگردم...تو دستمو بگير...
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان یک سوال
آیا ساختن اکانت تو سایت سفارت آنکارا الزامی یا نه
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-15 ساعت 15:54)mammy نوشته:  سلام
دوست من، خواهرش سيتيزن آ م ر ي كاست
ميخواستم بدونم ميتونه براش كاري بكنه تا دوستم بهمراه همسر و فرزنش برن ام ر ي ك ا؟
پروسه ش چقدر طول ميكشه؟
ممنون ميشم جواب بديد
سلام بله میتونه براش در خواسته گرین کارت خانوادگی کنه حدودن 13تا 14سال زمان میبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، asrainman ، storagemeter ، sib 24
با درود خدمت دوستان.. من وارد بلیط ابو ظبی سانفرانسیسکو داشتم.. در ابو ظبی پاکت مدارک رو از من گرفتن. به آفیسر گفتم من شنیدم اولین بندر ورودی در امریکا میگیرن.. گفت اینجا اولین بندر ورودی آمریکا هست.. بهش گفتم رسید 165 دلاره صدور گرین کارت رو بدم به شما.. گفت نه... خودشون تو سیستم دارن... وارد آمریکا شدم.. اصلا نه پاسپورتم رو جایی دید نه هیچی .. امدم بیزون از در ... این عادیه؟؟؟ کار دیگه نباید بکنم؟؟ واسه پیگیری کارت هرچی شماره رسید رو میزنم اررور میده.. لطفا اگه جواب رو میدونین پاسخ بدین.. بسیار ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: sina454 ، omid311
سلام یه سوال داشتم الان که ما گرین کارت رو گرفتیم میتونیم برا پدر و مادرمون اقدام کنیم؟ چه شرایطی داره؟
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
چگونه متوجه میشیم که approve شده ایم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-02 ساعت 12:24)vistac نوشته:  سلام یه سوال داشتم الان که ما گرین کارت رو گرفتیم میتونیم برا پدر و مادرمون اقدام کنیم؟ چه شرایطی داره؟

سلام.
نه. تا سيتيزن نشديد نميتونيد براي پدر و مادرتون اقدام كنيد براي گرين كارت. ولي ميتونيد براشون دعوتنامه بفرستيد براي ويزاي توريستي ، كه در صورتي كه افيسر قبول كنه بهشون ويزاي محدود توريستي ميدن.
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: vistac
(2016-07-02 ساعت 14:39)amir2640 نوشته:  
(2016-07-02 ساعت 12:24)vistac نوشته:  سلام یه سوال داشتم الان که ما گرین کارت رو گرفتیم میتونیم برا پدر و مادرمون اقدام کنیم؟ چه شرایطی داره؟

سلام.
نه. تا سيتيزن نشديد نميتونيد براي پدر و مادرتون اقدام كنيد براي گرين كارت. ولي ميتونيد براشون دعوتنامه بفرستيد براي ويزاي توريستي ، كه در صورتي كه افيسر قبول كنه بهشون ويزاي محدود توريستي ميدن.

ممنون از پاسختون معمولا ویزای توریستی رو چند وقته میدن مدت ماندن در امریکا منظورمه؟ و یه سوال دیگه اینکه ما مادر خانومم رو الان که ایرانیم به عنوان کمک به خانومم برای زایمان خانومم میتونیم با خودمون ببریم؟چه اقداماتی باید انجام بدیم
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

تا شش ماه اگه بهشون ویزا بدن میتونن بمونن.
ولی شنیدم که شاید بشه در موارد خاصی این 6 ماه رو به یک سال تعمیم داد.

برای فرستدن دعوتنامه و مطالب مرتبط با اون این پست رو مطالعه کنید

( مهاجرسرا › آمریکا › ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا
شرایط فرستنده دعوت نامه)

https://www.mohajersara.org/forum/thread-3331.html
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: vistac
سلام دوستان.

ميخواستم بپرسم كه ايا كسي ميدونه كه اگر كسي كه در پرونده درخواست شده ي اصلي هست ( principal applicant ) مشكلي از نظر افيسرها نداشته باشه و اف بي اي چك هم نخوره ولي مثلا يكي ديگه كه در پرونده درخواست شده ي اصلي نيست شامل پروسه ي اف بي اي چك بشه ، ايا به اون درخواست شده ي اصلي پرونده و بقيه اعضايي كه مشكل ندارن ويزا ميدن ؟.
و يا اينكه همه ي اعضااي كه در يك پرونده هستن بايد صبر كنن تا اون كسي كه شامل اف بي اي چك شده و درخواست شده ي اصلي هم نيست كلير بشه و بعد ويزاشونو بگيرن ؟
ممنون.
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-03 ساعت 00:36)amir2640 نوشته:  سلام دوستان.

ميخواستم بپرسم كه ايا كسي ميدونه كه اگر كسي كه در پرونده درخواست شده ي اصلي هست ( principal applicant ) مشكلي از نظر افيسرها نداشته باشه و اف بي اي چك هم نخوره ولي مثلا يكي ديگه كه در پرونده درخواست شده ي اصلي نيست شامل پروسه ي اف بي اي چك بشه ، ايا به اون درخواست شده ي اصلي پرونده و بقيه اعضايي كه مشكل ندارن ويزا ميدن ؟.
و يا اينكه همه ي اعضااي كه در يك پرونده هستن بايد صبر كنن تا اون كسي كه شامل اف بي اي چك شده و درخواست شده ي اصلي هم نيست كلير بشه و بعد ويزاشونو بگيرن ؟
ممنون.
سلام خیر نفر اصلی میتونه ویزای یک ضربشو بگیره و اگر هم نخواد میتونه صبر کنه با همراهش که کلیرنس خورده بگیره
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640
(2016-07-03 ساعت 02:08)azb2003 نوشته:  
(2016-07-03 ساعت 00:36)amir2640 نوشته:  سلام دوستان.

ممنون.
سلام خیر نفر اصلی میتونه ویزای یک ضربشو بگیره و اگر هم نخواد میتونه صبر کنه با همراهش که کلیرنس خورده بگیره

ممنون.
خوب بعضي وقتها ممكنه كه پروسه كلير شدن بيش از ٦ ماه طول بكشه ، در اين صورت ويزاي درخواست شده ي اصلي باطل نميشه اگه بخواد صبر كنه ؟
و اينكه درخواست شده ي اصلي ميتونه ويزا بگيره حتي اگه مثلا همسرش اف بي اي چك بوخوره فقط در مورد كيس هاي لاتاري صادق هست يا همه ي كيس ها ؟
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان