کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
یاسر جان، شما تاپیک راهنمای جامع اخذ گرین کارت خانوادگی را خوندین؟ این تاپیک به بسیاری از سوالات شما پاسخ میده و در واقع شما را به یک تور رایگان آشنایی با کلیات مهاجرت از طریق خانواده درجه اول می بره.

مثلا در این تاپیک درباره Priority Date نوشته شده:
«به تاریخی که اسپانسر یک فرد برای او اولین فرمهای تقاضانامه را تکمیل و ارسال می کند ، priority date می گویند و ملاک ترتیب زمانی، همین تاریخ می باشد. »

لطفا این تاپیک را با دقت مطالعه کنین و بعد اگر سوالی داشتین بپرسین تا با جان و دل جواب بدیم! Smile

یاد هستی بانو، مدیر سابق، به خیر که این تاپیک را نوشتن و برای ما به یادگار گذاشتن. امیدوارم هرجا هستن سلامت و موفق باشن.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، الهه سابق ، واهیک آقاجانی ، shahyad ، usamilad ، amir2640 ، amjad
فروزن عزیز درست میگن، جواب همه سوالهای شما و سوالات احتمالی بعدی شما توی این تاپیک هستش. فکر کنم این تاپیک 5 صفحه بیشتر نیست و سریع میتونید بخونیدش
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، واهیک آقاجانی ، amir2640 ، frozen mind
با سلام دوستان

میخواستم ازتون بپرسم که به نظر شما میشه با یه دعوت نامه از یه دانشگاه امریکا سازمان نظام وظیفه یه پاسپورت بده تا بعد کسی که کار گیرین کارتش درست شده بتونه بره سفارت باهاش و بعدش هم امریکا؟

كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز، راه های خروج از کشور را در اینجا بخوانید.

(2012-08-01 ساعت 13:27)amir2640 نوشته:  با سلام دوستان

میخواستم ازتون بپرسم که به نظر شما میشه با یه دعوت نامه از یه دانشگاه امریکا سازمان نظام وظیفه یه پاسپورت بده تا بعد کسی که کار گیرین کارتش درست شده بتونه بره سفارت باهاش و بعدش هم امریکا؟

پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، amir2640 ، الهه سابق
سلام دوستان.
امیدوارم سوالم رو در جای درستی نوشته باشم.
من میخواستم بدونم اگر کسی گرین کارت و SSN یا همان سوشال سکیوریتی نامبر داشته باشه می تونه حساب بانکی باز کنه بدون اینکه در آمریکا باشه.
منظورم اینه که از طریق اینترنت اقدام به باز کردن حساب بانکی کنه بدون اینکه به یکی از شعب اون بانک در آمریکا حضوری مراجعه کنه. مثلا از ایران برای خودش حساب بانکی باز کنه.
ممنون میشم اگه کسی راجب به این موضوع اطلاعاتی داره و چه بانکی میشه حساب باز کرد به این طریق رو به من بگه.
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2012-08-01 ساعت 23:44)mohammadacf نوشته:  سلام دوستان.
امیدوارم سوالم رو در جای درستی نوشته باشم.
من میخواستم بدونم اگر کسی گرین کارت و SSN یا همان سوشال سکیوریتی نامبر داشته باشه می تونه حساب بانکی باز کنه بدون اینکه در آمریکا باشه.
منظورم اینه که از طریق اینترنت اقدام به باز کردن حساب بانکی کنه بدون اینکه به یکی از شعب اون بانک در آمریکا حضوری مراجعه کنه. مثلا از ایران برای خودش حساب بانکی باز کنه.
ممنون میشم اگه کسی راجب به این موضوع اطلاعاتی داره و چه بانکی میشه حساب باز کرد به این طریق رو به من بگه.
تجربه من در مورد BANK OF AMERICA هستش چون باهاش كار ميكنم..در زمان افتتاح حساب چندين فرم بهتون ميدن كه بايد امضا كنين به علاوه پسورد كارت و رمز اينترنتي و ساير اطلاعات شخصي فقط به خود شخص داده ميشه.يعني افتتاح حساب در شرايطي كه فرمودين خيلي سخت يا راحت بگم غيرممكنه.موفق باشيد

تجربه نام مستعاري است كه بر خطاهاي خود ميگذاريم
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، الهه سابق
سلام
ببخشید اگر جای این سوال اینجا نیست.
من هرچی توی نقشه می گردم نمی تونم جای سفارت امریکا رو تو انکارا پیدا کنم.سایت خود سفارت اینو نوشته :110 Atatürk Bulvarı
06100 Kavaklıdere, Ankara
اگر میشه یکی جای سفارت رو تو نقشه نشون بده.
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، battosai
(2012-08-02 ساعت 11:28)Astr نوشته:  سلام
ببخشید اگر جای این سوال اینجا نیست.
من هرچی توی نقشه می گردم نمی تونم جای سفارت امریکا رو تو انکارا پیدا کنم.سایت خود سفارت اینو نوشته :110 Atatürk Bulvarı
06100 Kavaklıdere, Ankara
اگر میشه یکی جای سفارت رو تو نقشه نشون بده.
مرسی

[عکس: showthread.php?tid=2914&pid=78432#pid78432]
هستی بانو زحمتشا قبلا کشیدن
هستی بانو زحمتشا قبلا کشیدن
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...2#pid78432
تمام سپاسم ازآن كسيست كه به من نيازى نداشت امافراموشم نكرد (کورش کبير)
پاسخ
تشکر کنندگان: Astr
جای سفارت تو گوگل نیست، باید پست های بچه های قدیمو بگردی لاتاری های پارسال فکر کنم . توی یه عکس دستی مشخص کردن
پاسخ
تشکر کنندگان: Astr ، dreamer60
فرم ویزای مهاجرتی مادر بنده i130 هستش حدود یک سال و هفت ماه هستش که هزینه نفری 400 دلار مصاحبه رو فرستادیم.حلا میخوام بدونم که فکر میکنید بالاخره تاریخ مصاحبه ما کی معلوم میشه.فرم رو مادر بزرگم که سیتیزنشیپ داره برای ما فرستاده.واقعا که تحمل این صبر منو کلافه کرده.
خداااایییییییییاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا!
Sad Sad Sad Sad Sad

******ank20106
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-08-10 ساعت 18:54)ardalan1991 نوشته:  فرم ویزای مهاجرتی مادر بنده i130 هستش حدود یک سال و هفت ماه هستش که هزینه نفری 400 دلار مصاحبه رو فرستادیم.حلا میخوام بدونم که فکر میکنید بالاخره تاریخ مصاحبه ما کی معلوم میشه.فرم رو مادر بزرگم که سیتیزنشیپ داره برای ما فرستاده.واقعا که تحمل این صبر منو کلافه کرده.
خداااایییییییییاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا!
Sad Sad Sad Sad Sad

******ank20106
دوست عزیز شما در کتگوری f3 قرار دارید و الان دارن پرونده های may 2002 را بررسی میکنن. یعنی شما بین 10 تا 11 سال از زمان اقدامتون، نوبتتون میشه. الان که خیلی زوده واسه کلافه شدن Wink
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
ما 10 11 سالمون تموم شده الان منتظر تاریخ اینترویو هستیم برای همینه میگم کلافه شدم.الان تو سایتش ما requsted for evidence rispond reviwe هستیم.
Big Grin

اخه چقدر باید تو نوبت باشیم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-08-11 ساعت 11:55)ardalan1991 نوشته:  ما 10 11 سالمون تموم شده الان منتظر تاریخ اینترویو هستیم برای همینه میگم کلافه شدم.الان تو سایتش ما requsted for evidence rispond reviwe هستیم.
Big Grin

پروندتون کی رفته سفارت؟ توی سایت اداره مهاجرت اینو نوشته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-08-11 ساعت 11:55)ardalan1991 نوشته:  ما 10 11 سالمون تموم شده الان منتظر تاریخ اینترویو هستیم برای همینه میگم کلافه شدم.الان تو سایتش ما requsted for evidence rispond reviwe هستیم.
Big Grin

با سلام خدمت شما
ممکن بفرمائید "requsted for evidence rispond reviwe " در کدوم سایت نوشته ؟
لیست سفارت؟
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، frozen mind ، dreamer60 ، battosai
پرونده ماه جون 2010 رفته انکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان