کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
(2012-11-23 ساعت 15:34)dreamer60 نوشته:  من هم كاملا" نظرم مثل blaze عزيز هست. چه خبر اقا ميلاد يه مدته خبريتون نبودا Smile

Dreamer عزیز مرسی از پاسخ شما و blaze جان

این روزا هم به شدت منتظریم که دسامبر برسه و ببینیم در طی چه مدتی ما رو صدا میزنن، البته به سبک Frozen !! ، بلیط واسه آخر فوریه به قیمت قدیم خریداری شده (free cancellation fee)که امیدوارم به اون تاریخ بلیط برسم ! و الا به بلیط 107% گران شده بر می خوریم !
F4
Priority Date: 27 March2001
ارسال فرمهای سری اول: 7 مه 2009
کارنت شدن کیس (نوبت اول!): ژولای 2010
Interview: 4Jan 2011
کارنت شدن مجدد پس از عقبگرد ویزابولتن : 8 نوامبر 2012
VISA: 17Jan2013
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60 ، battosai ، frozen mind ، Blaze
با سلام
لطفا یک وکیل امور محاجرتی در امریکا و در تگزاس را به من معرفی کنید و شماره ی تماس دفترش را به من بدهید
با تشکر فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:
مادر و پدر گرامی بعد از 21 روز پس از ورود به us گرین کارتشون اومد... اما سوشیال هنوز نیومده ..!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، f1f ، Blaze ، dreamer60 ، dreamer60 ، farshid.a ، sasan_rock ، frozen mind ، Almond
(2012-10-16 ساعت 13:52)minzah نوشته:  دوستان سلام بعد از 9 روز الافی در انکارا و رساندن اصل فرمها به سفارت بالاخره ویزاهای ما امد. پرواز 27 اکتبر امارات را رزرو کرده ایم . من و پسرهایم مجبوریم بعد از سه هفته برگردیم ولی هسرم میتواند بماند.به نظر شما ایا ممکن است در این مدت گرین کارت به دست ما برسد؟ ضمنا من در بعضی تاپیکها دیدم به ازای هر خانواده میتوان 10000 دلار برد و بعضی جاها به ازای هر نفر. به نظر به ازای هر نفر درستر باشد خواهش میکنم در صورت امکان اطلاع رسانی کنید.
به ازاء هر خانواده ده هزار دلار در صورتيكه همزمان وارد اون فرودگاه ميشيد

(2012-10-16 ساعت 13:52)minzah نوشته:  دوستان سلام بعد از 9 روز الافی در انکارا و رساندن اصل فرمها به سفارت بالاخره ویزاهای ما امد. پرواز 27 اکتبر امارات را رزرو کرده ایم . من و پسرهایم مجبوریم بعد از سه هفته برگردیم ولی هسرم میتواند بماند.به نظر شما ایا ممکن است در این مدت گرین کارت به دست ما برسد؟ ضمنا من در بعضی تاپیکها دیدم به ازای هر خانواده میتوان 10000 دلار برد و بعضی جاها به ازای هر نفر. به نظر به ازای هر نفر درستر باشد خواهش میکنم در صورت امکان اطلاع رسانی کنید.
به ازاء هر خانواده ده هزار دلار در صورتيكه همزمان وارد فرودگاه مورد نظرتون ميشيد ولي اگر يك نفر از خانواده كه جزو اعضاء فرعي باشند و ويزاشون بدليل كلير شدن بعدا پرواز داشته باشه ميتونه اون هم ده هزار دلار همراه داشته باشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f
سلام دوستان
باید برای NVC مدارک مربوط به سربازی بفرستیم؟ مثلا ترجمه کارت پایان خدمت؟
****ANK200658 نوع ویزا: F1 مصاحبه: 2 May آنکارا تعداد افراد: 1 تاریخ کلیر شدن: 13 دسامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Blaze
نه. ولی روز مصاحبه باید ترجمه کارت پایان خدمتو ببرید سفارت
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: khsh2006 ، dreamer60 ، Blaze
البته خود مدرك اصل پايان خدمتتون هم فراموش نشه
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Blaze ، khsh2006
معافیت پزشکی چطور ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
فرقي نداره كارت پايان خدمت يا معافي از هر نوعي ، هم اصلش هم ترجمش بايد روز مصاحبه همراهتون باشه ، البته بعد از مصاحبه اصلش رو بر مي گردونن

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، frozen mind ، الهه سابق ، Blaze ، battosai ، girl ، khsh2006 ، omnia
سلام من 2 دختر12ساله و14 ساله دارم لطفا برای مهاجرت به 1 کشور خوب مارو راهنمای کنید ممنون

البته با همسرم قصد مهاجرت داریم خواهشا راهنمایمون کنید ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
دوست عزيز اين تاپيك در مورد مهاجرت به امريكا از طريق خويشاوندي هست ، اگر قصد مهاجرت از اين طريق رو داريد ما ميتونيم كمكتون كنيم.

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، الهه سابق ، f1f ، girl
اگه بخوان به امریکا مهاجرت کنن در صورتی که اونجا کسی رو نداشته باشن باید اول ویزای توریستی یا ویزای کار بگیرن؟!
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، dreamer60 ، الهه سابق
لطفا از دوستاني كه اطلاع دارند در مورد پرداخت وجه براي اقدام فرزند بالاي ٢١ سال در كتگوري f2b راهنمايي بفرماييد كه وجه اوليه چقدر و مابقي چقدر بايد پرداخت شود ممنون از راهنمايي دوستان چون فرم اوليه كه فرستادم مبلغ ٢٣٠ دلار ماني اوردر گرفتم و پرداختم ولي نامه به آدرس دوستمون اومده كه اين مبلغ رو كم پرداختيد و برگشت خورده . با تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، battosai
با سلام
در سال 2004 پدر من اقدام کرد برای ویزای مهاجرتی اما متاسفانه در سال 2008 فوت شدند.ایا امکان دارد پرونده من با مادرم که الان سیتیزنه ولی در زمان فوت پدرم گرین کارت داشتن ادامه پیدا کند.من یک خواهر و یک برادر سیتیزن هم دارم و اخرین باز مانده از خانواده هستمو بالای 21 سال .اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داره یا تجربه ای ممنون می شم
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، dreamer60 ، girl
در درجه اول ما رو هم در غمتون شريك بدونين . يك جايي توي سايت uscis خوندم كه يه كارهايي ميشه كرد ولي الان دقيق يادم نيست كجا بودش . به نظر من وقت رو از دست ندين و با يك وكيل در اين مورد صحبت كنيد .

پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، girl ، f1f ، الهه سابق ، battosai

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان