کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
(2013-05-23 ساعت 00:46)sepideh jan نوشته:  آیا کسی میدونه که مدت به آمریکا رفتن برای همسر و بچه 4 ساله چقدر است؟البته در صورتی که همسر مقیم آمریکا باشد (یعنی گرین کارت داشته باشد)

اگر منظورتان این است که همسر از آنجا برای شما اقدام کنه
بین ١.٥ تا ٢ سال اگر کارت سبز داشته باشه
اگر سیتیزن بشه ، اونوقت شما دیگر احتیاج به صبر کردن ندارید و در لیست انتظار قرار نمیگیرید .
[en]Category: F2B
Priority Date: DEC 2005
-I-797 received Jan 2010
-Civil documents & Affidavits of Support request July 2012
-Case completed Oct 2012
-petitioner become U.S. citizen 2012 DEC
-case upgraded: to F1 April 2013
- interview :June 2013 [/en]

-visa issued: June 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، amir2640 ، battosai ، sepideh jan
(2013-05-22 ساعت 00:55)abdolreza نوشته:  آقایون خانوما ! کسی بوده اینجا که ساعت مصاحبش در نامه با ساعت مصاحبه در سایت سفارت فرق کنه ؟!
ساعت مصاحبه من را ساعت ٧:٣٠ صبح گذاشتن توی سایت سفارت و در نامه ٨:٣٠ است !! آخه ٧:٣٠ آدم نرمال گاز میگیره ! چه برسه به افسر !

بابا دمت گرم خیلی باحال بودBig Grin
Category : F4
PD :24 sep 2001
Approved Date: 01 sep 2009
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، abdolreza
سلام دوستان ... سوال مهمی داشتم

پدر و مادر من آپریل 2004 درخواست ویزای F4 دادن ... که طبق ویزا بولتن حدود 3 سال دیگه گرین کارتشون آماده میشه ! پدر من الان 62 سالشه و مادرم 60 سالشه

اگه برن اونجا من شنیدم که دولت (حالا نمی دونم کدوم نهاد دولت) قدیما یه مبلغی ماهیانه بهشون پرداخت می کنه ... همچین چیزی صحت داره ؟ ... اگر پرداخت میشه چقدره ؟

من شنیدم که اگر پدرم 65 سال به بالا باشه به نوعی مقداری پول به صورت ماهیانه (مثل بازنشستگی) می گیره ... تو این بحران اقتصادی هنوز هم از این خبرا هست ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، payam62 ، shahabjafari
نه پول نمیدن ولی اگر سیتیزن بشن بله پول میدن هفته ای 300 دلار . این بحران اقتصادی و از این حرفها رو شما جدی نگیرید .
پاسخ
تشکر کنندگان: hooman18968 ، payam62 ، شاپرک
ممنونم از پاسختون ... ولی پدر من عمل قلب کرده و بالای 65 سالش هست اون موقع ... اونجا اصلا قادر به کار کردن نیست ... چه جوری خرجشو در بیاره ؟ قطعا نمی تونه بره .. واسه این مسئله هیچ فکری نکردن ؟ ... یعنی هیچ سازمانی نیست که تا زمان سیتیزن شدن پدر من رو تحت پوشش قرار بده ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2013-06-02 ساعت 21:08)hooman18968 نوشته:  ممنونم از پاسختون ... ولی پدر من عمل قلب کرده و بالای 65 سالش هست اون موقع ... اونجا اصلا قادر به کار کردن نیست ... چه جوری خرجشو در بیاره ؟ قطعا نمی تونه بره .. واسه این مسئله هیچ فکری نکردن ؟ ... یعنی هیچ سازمانی نیست که تا زمان سیتیزن شدن پدر من رو تحت پوشش قرار بده ؟

آقا دل تو دلمون نیست Big Grin زندگی چند ساله آینده ام به این سوالا بستگی داره ... سایتی چیزی سراغ دارین که بتونم تو اون جستجو کنم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62
دوست عزیز ایشون اسپانسرش کی هست همون اسپانسر مهمه اگر درآمد ایشون بالا باشه تحت حمایت ایشون هست در آمریکا .
پاسخ
تشکر کنندگان: hooman18968 ، amir2640
(2013-06-02 ساعت 17:50)hooman18968 نوشته:  سلام دوستان ... سوال مهمی داشتم

پدر و مادر من آپریل 2004 درخواست ویزای F4 دادن ... که طبق ویزا بولتن حدود 3 سال دیگه گرین کارتشون آماده میشه ! پدر من الان 62 سالشه و مادرم 60 سالشه

اگه برن اونجا من شنیدم که دولت (حالا نمی دونم کدوم نهاد دولت) قدیما یه مبلغی ماهیانه بهشون پرداخت می کنه ... همچین چیزی صحت داره ؟ ... اگر پرداخت میشه چقدره ؟

من شنیدم که اگر پدرم 65 سال به بالا باشه به نوعی مقداری پول به صورت ماهیانه (مثل بازنشستگی) می گیره ... تو این بحران اقتصادی هنوز هم از این خبرا هست ؟

چند سال ست که کسی که می خواد به آمریکا مهاجرت کنه اون کسی که سپرد کرده و برگه قسم نامه نوشته متقبل همه هزینه های احتمالیش شده پس تا زمانی که گرین کارت داره تمامی هزینه ها به پای اسپانسرش هستش ولی بعد از 5 سال که انشااله سیتی زن شدن میتونند در صورتیکه کار و باری نداشته باشند از کمک های سوشیال ایالتی که حدود 9صددلار در ماه هستش ( ابته ایالت ها فرق میکنه)استفاده کنه و هزینه درمان هم که تو آمریکا کمر شکنه هم مجانی میشه و میتونه مدی کر بگیره و استفاده کنه.
موفق باشید
Category : F4
PD :24 sep 2001
Approved Date: 01 sep 2009
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، hooman18968
با سلام خدمت کلیه دوستان مهاجر سرا من در سال 2010 که نوبتها جلو امد کلیه مدارکم را برای NVC ارسال کردم وکلیه وجوه را هم پرداخت کردم وNVC گفت که پرونده کامله وباید صبر کنید تا دوباره نوبتتون بشه حالا با توجه به اینکه نوبتم زانویه 2002 است میخواستم از دوستانی که میدونن سئوال کنم ایا دوباره وجه دیگری دریافت میکنن با توجه به اینکه چند سال گذشته متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام لطفا راهنماییم کنین خاله ام با دوستش چند ساله امریکا زندگی میکنن.از ما هم میخواد بریم پیشش.میخوام با بچه هام بریم پیشش و اونجا زندگی کنیم .یه پسر و دختر دوقولوی 2.5 ساله دارم.همه میگن واسه آینده ی بچه ها خیلی خوبه که بریم اونجا.شوهرم هم راضیه به رفتن ما و البته از خداشه... بگین چه کارایی لازمه بکنم. من نمیدونم از کجا شروع کنم... البته خاله ام یه چیزایی گفته اما خواهش میکنم شما من رو دقیق راهنمایی بکنین.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
ضمن تبریک عضویت شما در سایت خواهشمند است قبل از ایجاد یک تاپیک جدید به تاپیک های قبلی مراجعه کرده و اگر پاسخ سوال خود را دریافت نکردید تایپک جدید ایجاد کنید و یا سوال های خود را می توانید در تاپیک های مرتبط مطرح نمایید. جواب سوال شما هم در تاپیک راهنمای جامع ویزای خانوادگی و هم در تاپیک پرسش و پاسخ در مورد ویزای خانوادگی چندین بار توضیح داده شده است ولی در حالت کلی خاله شما نمی تواند به طور مستقیم برای شما درخواست بدهد ایشان در صورت سیتیزن بودن می توانند برای مادر شما درخواست دهند و سپس ایشان پس دریافت گرین کارت و سپس سیتزن شدن برای شما درخواست بدهند که مجموع زمانی که طول خواهد کشید 27 سال خواهد بود.
باتشکر
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، ParsTrader ، battosai
سلام دوستان
برادر من سيتيزن هست و برام ٢٠٠٦ اقدام كرده. ميخواستم بدونم كه اين كيس وقتي جواب داد شامل همسر و بچه هام هم ميشه يا من اون موقع بايد دوباره براي اونا درخواست بدم؟چون شنيدم كه اين f4 شامل خانواده هم ميشه!
لطفاً اگه اطلاعاتي داريد كمك كنيد
مرسي
پاسخ
اگر پسرتون تا 7 سال دیگه بالای 21 میشه نه نمیتونید ببرینش اما زیر 21 میشه البته برادر شما برای خانوم و بچه شما اقدام کردن یا نه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Omidperfume ، bsbali
(2013-06-21 ساعت 10:38)alisarvareharchiabi نوشته:  اگر پسرتون تا 7 سال دیگه بالای 21 میشه نه نمیتونید ببرینش اما زیر 21 میشه البته برادر شما برای خانوم و بچه شما اقدام کردن یا نه ؟

فكر نميكنم براي اونا اقدام كرده باشه ولي تا حالا البته مداركي از من خواسته نشده يعني ميشه وقتي كه مدارك ميخوان همسر و فرزندان هم شامل بشن؟ بچه هاي من ٣و١٠سالشونه
پاسخ
اسپانسرشون باید بشن . ازشون بپرسید. ؟شما چه مدارکی دارین ؟ کی اقدام شده برای شما ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، bsbali

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان