کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
(2013-10-05 ساعت 22:11)ali 1346 نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 17:04)Sasankarbasi نوشته:  سلام دوستان، ممنون مي​شم راهنمايي کنيد
مادر من روز يکشنبه 24 نوابر در ابوظبي وقت مصاحبه دارند . خواهرم براش درخواست گرين کارد کرده
1- مي​خواستم بدونم که براي آزمايشات پزشکي چه زماني بايد دبي باشند ، چون مصاحبه روز يکشنبه هست و جمعه و شنبه هم در دبي تعطيلي هست. آيا آزمايشگاه​ها هم تعطيل هست ؟ اصلا چقدر طول ميکشه نتايج ازمايشات اماده بشه که بتونه يکشنبه با خودش ببره سفارت .
2- بعد از مصاحبه مي​تونه برگرده ايران يا بايد بمونه تا ويزا صادر بشه ؟ آيا براي همه FBI Check انجام مي شه؟
3- آيا حتما بايد از زمان واکسيناسيون تا مصاحبه سفارت کمتر از يک ماه نباشد ؟ يعني نمي​تونه مثلا 2 هفته قبل از مصاحبه بره پاستور براي واکسيناسيون؟
با سلام: عزیز خوبم اگر یکشنبه مصاحبه دارد روز پنجشنبه صبح یا بعد ازظهر می تواند در بیمارستان NMC در کنار ایستگاه ابوهیل کار های معاینه را انجام دهد و روز شنبه هم جواب بگیرد .ولی با بیمارستان NMC ایمیل بزن و برای روز پنجشنبه وقت بگیر.در ایران در مراکز بهداشت می تواند بصورت رایگان تمام واکسنها از جمله(mmr , td ,hepatit B )را بزند و کارت واکسن را به مرکزی که کارت واکسیناسیون بین المللی صادر می کند ببرید تا کارت واکسن بین المللی صادر کنند . در ضمن از مرکز حلال احمر سوال بگیرید برای واکسن مننژیت .اگر در نوامبر نوبت مصاحبه دارند حتما از همین فردا برای واکسنها اقدام کنید تا بتوانید تا قبل از رفتن به دبی دو مرحله از واکسنها را بزند تا مجبور به پرداخت درهم هشتصد تومانی در دبی نشوید .در ضمن در مهاجرسرا در بخش واکسن نگاه کنید تمام سوالات شما جوابش هست وآدرس بیمارستان NMC در نزدیکی ایستگاه مترو ابوهیل هست و فقط به همین بیمارستان بروید چون ارزانتر از هر جای دیگر است .اگر دو نوبت واکسنها را در ایران بزنید کل هزینه پزشکی مادرتان بدون واکسن 425 درهم خواهد شد .در ضمن در رابطه با مسافرت به امارات و حمل ونقل از دبی به ابوظبی در بخش مسافرت به امارات مطالعه کنید اطلاعات کاملی است که استفاده از تجربیات دیگران باعث کاهش هزینه سفرتان و موفقیت شما در سفرتان خواهد شد . مهاجرسرا را کامل مطالعه کنید جواب تمام سوالات تان را بدست می آورید موفق وپیروز باشید

سلام دوست عزیز
تمام جوابها را دوستان دادند ولی چند نکته دیگر من اضافم کنم.
1- FBI چک معمولا" به کارمندان شاغل و بازنشسته تعلق میگیرد ولی بعضی وقت ها به صلاحدید کنسول ممکن است به هر کسی تعلق بگیرد. اگر مادر شما بعد از مصاحبه FBI چک بهشون تعلق نگیرد بایستی 4 الی 5 روز در امارات بمانند و بعد از آن برای دریافت پاکت زرد و مهر در گذرنامه به سفارت مراجعه کنند . ولی اگر به هر دلیلی بهشون FBI چک تعلق بگیرد از 1 ماه تا چندین ماه (که معلوم نیست چقدر است) بایستی منتظر بمانند و هر وقت که شماره پرونده ایشون در سایت سفارت آماده بود میتوانند خودشون یا شخص دیگری به ابوظبی مراجعه و دریافت دارند.
2- در خصوص ترانسپورت از هتل در دوبی تا سفارت و برگشت به هتل من از همین سایت خانم ملیکا در دوبی را به من معرفی کردند که با پرداخت 120 الی 150 درهم صبح زود (5 صبح) با ماشین نزد هتل شما میاید و شما را به ابوظبی میبرد و در پارکینگ سفارت منتظر میماند و شما را به دوبی برمیگرداند. آدم بسیار مطمئنی هستند تلفن موبایل ایشان در دوبی : *** و *** میباشد.
موفق باشید
Category : F4
PD :24 sep 2001
Approved Date: 01 sep 2009
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، amir2640 ، romance33 ، Shahabpk
(2013-09-29 ساعت 12:12)سیامک ع نوشته:  
(2013-09-28 ساعت 16:35)hossein2 نوشته:  
(2013-09-28 ساعت 14:40)نازی30 نوشته:  سلام دوستان. خانواده من برنده لاتاری بودن از چه زمانی میتونن برای ما اقدام بکنن؟ یا ما میتونیم به واسته حضور اونها اقدام کنیم؟ اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام دوست گرامی .در صورتی که مجرد باشید. به محض اینکه یکی از پدر یا مادرتون گرین کارت گرفتن میتونید اقدام کنید و تا زمانی که درخواست کننده شما سیتیزن نشده باید مجرد بمانید

سلام باید اضافه کنم که اگر زیر 21 سال هستید که میتوانید با خانواده محترم تشریف ببرید و بهتون تعلق میگیره ولی اگر بالای 21 سال هستید و مجرد هم هستید پدر و مادر میتوانند بعد از اخذ گرین کارت براتون اقدام کنند و حدودا" 8 سال طول میکشه و بایستی در این مدت هم مجرد بمانید ولی اگر متاهل هستید بایستی اول پدرتون سیتی زن بشه (5 سال) و بعد براتون درخواست کنه
موفق باشید
دوست عزيز ميشه لطفا بگيد چطور بأيد براي فرزند بالاي ٢١ سال أقدام كرد چون من گرين كارتمو گرفتم. چه مراحله رو بأيد طي كرد. ؟؟ ممنون
[ک.ن:2013AS64XX
مصاحبه:W1APRIL
مکان:ابوظبی
تعداد:3نفر
كلير: جولاي
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام

بهتره قبل از هر چیز به این تایپیک (راهنمایه جامع اخذ گرین کارت خانوادگی) مراجعه کنید

http://mohajersara.com/thread-2914.htmا

اگر باز سوالی بود در خدمتیم
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، Shahabpk ، bsbali ، battosai ، frozen mind
مصاحبه ی من اواخر آبان ماه در ابوظبیه (یه خانواده ی سه نفری شامل خودم،شوهرم و دختر 17 ساله ام) و امیدم به قبولیست! اما برای اطمینان امسال هم لاتاری ثبت نام کنم یا خیر؟ یا مثلا" همسرم شرکت کنه؟ کسی تجربه داشته؟ ای خدا انتظار عجب چیزیه به قرعان!!!!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، frozen mind ، romance33
(2013-10-13 ساعت 14:20)قصه گو نوشته:  مصاحبه ی من اواخر آبان ماه در ابوظبیه (یه خانواده ی سه نفری شامل خودم،شوهرم و دختر 17 ساله ام) و امیدم به قبولیست! اما برای اطمینان امسال هم لاتاری ثبت نام کنم یا خیر؟ یا مثلا" همسرم شرکت کنه؟ کسی تجربه داشته؟ ای خدا انتظار عجب چیزیه به قرعان!!!!

شما تو کتگوری f4 بودین ؟ خواهش میکنم لاتاری ثبت نام نکنین کار شما درست میشه . لاتاری ثبت نام نکنین حداقل جای 3 نفر رو نمیگیرید . (با احترام )
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، شاپرک ، bsbali ، بازگشت ، romance33 ، قصه گو ، amjad
(2013-10-13 ساعت 14:20)قصه گو نوشته:  مصاحبه ی من اواخر آبان ماه در ابوظبیه (یه خانواده ی سه نفری شامل خودم،شوهرم و دختر 17 ساله ام) و امیدم به قبولیست! اما برای اطمینان امسال هم لاتاری ثبت نام کنم یا خیر؟ یا مثلا" همسرم شرکت کنه؟ کسی تجربه داشته؟ ای خدا انتظار عجب چیزیه به قرعان!!!!

من هم با علی آقا سرورهرچه‌آبی عزیزم کاملا موافقم. در لاتاری شرکت نکنید چون اصلا، حتی یک اپسیلون، برای شما فایده نداره.
به فرض هم که شانس بیارید و در لاتاری برنده بشید، اگر بخت با شما یار باشه و کیس نامبر پایینی داشته باشید، زودترین تاریخ مصاحبه شما در مهرماه سال آینده‌ (1393) خواهد بود در حالی که بدون نیاز به لاتاری در آبان ماه امسال (1392) مصاحبه دارید!
پس: لاتاری شرکت نکنید!
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، شاپرک ، bsbali ، romance33 ، قصه گو ، amjad ، ParsTrader ، Saeedv13
سلام
من عضو جدیدم . یه سوال دارم .اگه از 3 نفری که به مصاحبه دعوت شدن (پدر , مادر و پسر 27 ساله مجرد) پدر نخواد که الان تو مصاحبه شرکت کنه(البته مین اپلیکنت هم نیست) برای ویزای باقی افراد مشکل پیش میاد؟منظورم اینه که هر 3 نفر همزمان باید برای مصاحبه برن؟
مورد بعد اینکه چقدر احتمال داره که به این آقا پسر با این شرایط(بالای 21)ویزا داده بشه؟
همین جا از علی آقای شدیدا پرسپولیسی هم بابت راهنماییهاشون ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، frozen mind ، amir2640 ، romance33
(2013-10-12 ساعت 23:31)amir2640 نوشته:  با سلام

بهتره قبل از هر چیز به این تایپیک (راهنمایه جامع اخذ گرین کارت خانوادگی) مراجعه کنید

http://mohajersara.com/thread-2914.htmا

اگر باز سوالی بود در خدمتیم

با سلام .
دوست عزيز چند دفعه به اين سايت رفتم باز نميشه error ميده.
[ک.ن:2013AS64XX
مصاحبه:W1APRIL
مکان:ابوظبی
تعداد:3نفر
كلير: جولاي
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، romance33
سلام
میشه دومین تایپیک بعد از تایپیک پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی باید مراجعه کنید به تایپیک (راهنمای جامع اخذ گرین کارت خانوادگی)

http://mohajersara.com/thread-2914.html

موفق باشید
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، battosai ، romance33
(2013-10-13 ساعت 23:28)hrabee نوشته:  اگه از 3 نفری که به مصاحبه دعوت شدن (پدر , مادر و پسر 27 ساله مجرد) پدر نخواد که الان تو مصاحبه شرکت کنه(البته مین اپلیکنت هم نیست) برای ویزای باقی افراد مشکل پیش میاد؟منظورم اینه که هر 3 نفر همزمان باید برای مصاحبه برن؟
تا جایی که یادمه در نامه دعوت به مصاحبه ذکر میشه که افراد مشمول پرونده باید همه با هم در مصاحبه حضور داشته باشن.
[en]
All the applicants should present for the interview regardless of age.
[/en]
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: hrabee ، amir2640 ، battosai ، romance33 ، amjad ، Shahabpk ، Saeedv13 ، Almond
سلام يه سوال داشتم بنده در سال 2005 از طريق خواهرم اقدام كردم f4 مي خواستم بدونم اكه ازدواج كنم هنوز هم مي تونم برم يا نه ؟و جه اقداماتي بايد انجام بدم؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-16 ساعت 22:50)adrian11 نوشته:  سلام يه سوال داشتم بنده در سال 2005 از طريق خواهرم اقدام كردم f4 مي خواستم بدونم اكه ازدواج كنم هنوز هم مي تونم برم يا نه ؟و جه اقداماتي بايد انجام بدم؟ ممنون
با خیال راحت ازدواج کن انشاالله که خوشبخت باشید و خداوند بزرگ به شما فرزندانی سالم دهد و به امید خدا در آینده به اتفاق خانواده محترم به آمریکا خواهید رفت .فقط یادتان باشد که سند ازدواج و شناسنامه شریک زندگی تان را ترجمه کنید و بفرستید اگر هم قبل از رفتن فرزند دار شدید شناسنامه آنها را هم ترجمه واضافه کنید . موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Shahabpk ، romance33 ، Saeedv13 ، sasan_rock ، amir2640
(2013-10-16 ساعت 22:50)adrian11 نوشته:  سلام يه سوال داشتم بنده در سال 2005 از طريق خواهرم اقدام كردم f4 مي خواستم بدونم اكه ازدواج كنم هنوز هم مي تونم برم يا نه ؟و جه اقداماتي بايد انجام بدم؟ ممنون

آقای Ali 1346 کاملا صحیح گفتند.
من موقع اپلای فرزند نداشتم. وقتی کارنت شدم و NVC از من مدارک خواست تا پرونده رو تکمیل کنه و بفرسته به سفارت، شناسنامه فرزندم را ترجمه کردم و همراه با سایر مدارک براشون فرستادم و نام او به سادگی در پرونده ام قرار گرفت.
برای همسر هم باید شناسنامه و سند ازدواج ترجمه و ارسال بشه.
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، romance33 ، Saeedv13 ، شاپرک ، amjad ، amir2640
با سلام شغل من هیات علمی دانشگاه و پزشکی است ایا بنظر دوستان با تجربه fbi check به من می خورد یا خیر
ممنون از پاسخ
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640
(2013-10-18 ساعت 19:34)vivaharmoony نوشته:  با سلام شغل من هیات علمی دانشگاه و پزشکی است ایا بنظر دوستان با تجربه fbi check به من می خورد یا خیر
ممنون از پاسخ

با سلام
100% به شما هم fbiچک تعلق میگیره متاسفانه و در حال حاضر بالای 6 ماه طول میکشه(احتمالا")
Category : F4
PD :24 sep 2001
Approved Date: 01 sep 2009
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، romance33 ، navidshii ، amir2640

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان