کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
عجله نکنید برای ما کیس نامبر دیرتر میاد زیاد نگران کیس نامبر نباشید bsbali عزیز .
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، Saeedv13 ، amir2640 ، romance33
(2013-11-08 ساعت 22:54)bsbali نوشته:  
(2013-11-08 ساعت 21:55)romance33 نوشته:  
(2013-11-08 ساعت 21:35)bsbali نوشته:  سلام دوستان
كسي مي دونه Invoice ID Numbe چي هست؟اين شماره را در ايميلي كه به NVC زده بودم براي من فرستاده شده است.
باتشكر
دوست عزیز وقتی کیس نامبر از NVC دریافت میکنین یک Invoice ID Numbe هم به شما میده که حالت پسورد داره براتون که وقتی وارد سیس میشین با اون میتونین 88$ و230$ رو پرداخت کنید و فرم آنلاینتون رو پر کنید.موفق باشید.

باتشكر از پاسخ شما
من ايميل زدم به nvc كه كيس نامبر براي من بفرستن ولي فقط همين Invoice ID Numbe و سفارتي كه بعدا بايد برم به من اطلاع داده و كيس نامبر نفرستاده ، شما فكر مي كنيد پس تا چند وقت ديگر براي من كيس نامبر ميفرسته؟!

سلام دوست عزیز میشه ادرس ایمیل که برای NVC زدید رو به من بگید؟
چند روز بعد جواب ایمیل شما رو دادن ؟ممنون
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ما هنوز پاسپورت نگرفتیم می خوام بپرسم که باید جدا جدا پاسپورت بگیریم یا همسرم می تونه من و دو تا بچه هام و توی پاسپورتش به عنوان همراه اضافه کنه؟؟؟
بعد مشکلی پیش نمی یاد اگه من خودم برنده باشم؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-09 ساعت 11:49)آرادایمان نوشته:  سلام دوستان
ما هنوز پاسپورت نگرفتیم می خوام بپرسم که باید جدا جدا پاسپورت بگیریم یا همسرم می تونه من و دو تا بچه هام و توی پاسپورتش به عنوان همراه اضافه کنه؟؟؟
بعد مشکلی پیش نمی یاد اگه من خودم برنده باشم؟؟؟؟

دوست عزیز مطمئن نیستم اما فکر میکنم شما قصد شرکت در لاتاری را دارید، درسته؟
در هر حال، در مورد پاسپورت ایرانی حتی دیگه برای بچه های کوچک هم باید پاسپورت جداگانه از پدر مادر گرفته شود. دیگه افراد بزرگسال که جای خود داره. بله باید هر شخصی پاسپورت خودش رو داشته باشه.
C/N:2*** office: ایروان Interview: W2 DEC
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، romance33
(2013-11-09 ساعت 11:02)paris a نوشته:  
(2013-11-08 ساعت 22:54)bsbali نوشته:  
(2013-11-08 ساعت 21:55)romance33 نوشته:  
(2013-11-08 ساعت 21:35)bsbali نوشته:  سلام دوستان
كسي مي دونه Invoice ID Numbe .
باتشكر
دوست عزیز وقتی.

باتشكر از پاسخ شما
من ايميل زدم به nvc

سلام دوست عزیز میشه ادرس ایمیل که برای NVC زدید رو به من بگید؟
چند روز بعد جواب ایمیل شما رو دادن ؟ممنون

NVCINQUIRY@state.gov
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام لطفا بفرماييد اونهايي كه در كروه اف ١ و ٣ هستند در صورتي كه والديني كه براشون اقدام كردند فوت بشن كيسشون جي ميشه
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2013-11-10 ساعت 01:55)ferdows نوشته:  با سلام لطفا بفرماييد اونهايي كه در كروه اف ١ و ٣ هستند در صورتي كه والديني كه براشون اقدام كردند فوت بشن كيسشون جي ميشه

باطل میشه .
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و خسته نباشید
یک سوال از خدمتتون دارم نامزد من ویزای اف 1 گرفته و ما تصمیم گرفتیم که قبل از اینکه ایشون وارد خاک امریکا بشن با هم ازدواج کنیم آیا مشکلی براشون پیش می اید یا نه و اگر قبل از ورود به خاک آمریکا و گرفتن گرین کارت ایشون باردار باشند مشکل ساز میشه یا نه ؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
میخواستم بپرسم که وقتی که برای اولین بار به سفارت میریم برای گرفتن ویزا ی گروه اف 1 چقدر زمان میبره که ازمایشها انجام بشه و چقدر طول میکشه که ویزا توی پاس بخوره .؟ در کل چه مدت باید تو کشور مربوطه بمونیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-10 ساعت 01:55)ferdows نوشته:  با سلام لطفا بفرماييد اونهايي كه در كروه اف ١ و ٣ هستند در صورتي كه والديني كه براشون اقدام كردند فوت بشن كيسشون جي ميشه

متأسفانه باطل میشه.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2013-11-10 ساعت 15:48)romance33 نوشته:  
متأسفانه باطل میشه.
با این قاطعیت نمیشه گفت کیس باطل میشه. بستگی داره در چه مرحله ای باشه. «تا جایی که یادمه» اگر پرونده به جایی رسیده باشه که رسما یک ضامن (ساپورتر) معرفی کرده باشین ولی هنوز ویزای مهاجرتی دریافت نکرده باشین، می تونین یک نفر دیگه رو که شرایط ضامن شدن رو داشته باشه به NVC معرفی کنین. در این صورت پرونده همچنان در جریان می مونه و می تونین ویزا هم بگیرین.

الآن وقتم کمه و نمی تونم از خود USCIS براتون مدرک بیارم. اما با یک جستجوی دم دستی مطلبی در یاهو دیدم که به حرف من نزدیکه. خلاصه این که فعلا این حرفو فقط به عنوان این که راهی وجود داره تلقی کنین، چون شاید بعدا تونستم مدرکی بیارم که حرفمو کمی تغییر بده. قدر مسلم اینه که این طوری نیست که یهو همه چیز تموم!
[en]
What happens if petitioner passes away?
Typically, when the visa petitioner dies, the approved I-130 originally filed by the visa petitioner is automatically revoked. However, following the passage of the Family Sponsor Immigration Act (P.L. 107-150), beneficiaries of these petitions may file for reinstatement so long as they can provide an I-864, Affidavit of Support, filed by a “substitute sponsor.” ...
[/en]
حتی اینجا در سایت USCIS نوشته شده که همین که کیس Aprove شده باشه اما پتیشنر فوت کنه، متقاضی ویزای مهاجرت می تونه پرونده رو دوباره به جریان بندازه:
[en]
If your immigrant petition was already approved before your relative died, the approval is automatically revoked by function of law (see 8 CFR 205.1(a)(3)(i)(B) and ©). Section 204(l) can still apply to a case that was revoked, so the revocation does not mean that your case is over. Rather, “revocation” and “reinstatement” simply provide a procedural mechanism that lets USCIS verify whether section 204(l) applies to your case and, if it does, to decide whether to exercise discretion favorably.

When you request and are granted section 204(l) relief, USCIS reinstates the approval of the petition, so that you can continue the process of obtaining lawful permanent residence (Green Card). This is a technical difference because of how the law is written and other laws and regulations that existed before section 204(l) was enacted, but the outcome is the same: when section 204(l) relief is requested and granted, you can continue the immigration process. Processing times may vary, depending on where your file is located and other factors. See "How to Request Section 204(l) Relief“ for information on how to request section 204(l) relief.
[/en]
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، romance33 ، amir2640 ، battosai ، amjad ، Shahabpk ، bsbali
سلام دوستان،

من دیروز داشتم نامه ای رو می خوندم که از nvc برای بابام اومده بود و مدارک رو خواسته بود (checklist) و شماره کیس جدید برای کتگوری جدید من اعلام کرده بود دیدم نوشته اگر از تاریخ این نامه 1 سال بگذره و خبری نشه باید همه مدارک و پول تجدید بشه و قبلی ها منقضی هستند. این نامه July 2012 اومده. با توجه به اینکه الان هنوز خبری نشده آیا باید بهشون زنگ بزنیم یا نه این عادیه و دوباره باید پول ها شارژ بشن و مدارک از نو تهیه بشن؟!!!
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، amir2640
(2013-11-16 ساعت 12:58)شاپرک نوشته:  سلام دوستان،

من دیروز داشتم نامه ای رو می خوندم که از nvc برای بابام اومده بود و مدارک رو خواسته بود (checklist) و شماره کیس جدید برای کتگوری جدید من اعلام کرده بود دیدم نوشته اگر از تاریخ این نامه 1 سال بگذره و خبری نشه باید همه مدارک و پول تجدید بشه و قبلی ها منقضی هستند. این نامه July 2012 اومده. با توجه به اینکه الان هنوز خبری نشده آیا باید بهشون زنگ بزنیم یا نه این عادیه و دوباره باید پول ها شارژ بشن و مدارک از نو تهیه بشن؟!!!

دوست عزیز تا جایی که من اطلاع دارم اگر از دریافت آخرین مکاتبه شما 1 سال بگذره و اوها خبری از شما نگیرن کیس ابطال میشه و باید از اول شروع بشه یا مثل فارسی کان لم یکن طلقی میشه.من در تماسی که با nvc داشتم این حرف رو مستقیماً خودشون بهم گفتن.بازم تحقیق کنید و باهاشون تماس بگیرین.
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک
(2013-11-16 ساعت 16:08)romance33 نوشته:  

من دیروز داشتم نامه ای رو می خوندم که از nvc برای بابام اومده بود و مدارک رو خواسته بود (checklist) ....
دوست عزیز تا جایی که من اطلاع دارم اگر از دریافت آخرین مکاتبه شما 1 سال بگذره و اوها خبری از شما نگیرن کیس ابطال میشه و باید از اول شروع بشه یا مثل فارسی کان لم یکن طلقی میشه.من در تماسی که با nvc داشتم این حرف رو مستقیماً خودشون بهم گفتن.بازم تحقیق کنید و باهاشون تماس بگیرین.

"کیس ابطال میشه" ؟!!! آیا شما مطمئن هستین؟ آخه 3-4 سال اصلن با ما کاری نداشتن! تا اینکه کیس من عوض شد و خودمون اطلاع دادیم که عوض شده. بعدش این نامه اومد و کیس نامبر اعلام شد و مدارک و پول رو خواستن. ابطال چرا؟!!!!! من الان از برادرم خواستم دوشنبه با ان وی سی تماس بگیره. لطفن اگه کار دیگه ای باید انجام بدم راهنماییم کنید. ممنون
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، amir2640
(2013-11-16 ساعت 23:11)شاپرک نوشته:  
(2013-11-16 ساعت 16:08)romance33 نوشته:  

من دیروز داشتم نامه ای رو می خوندم که از nvc برای بابام اومده بود و مدارک رو خواسته بود (checklist) ....
دوست عزیز بازم تحقیق کنید و باهاشون تماس بگیرین.

". لطفن اگه کار دیگه ای باید انجام بدم راهنماییم کنید. ممنون

دوست عزیز بهترین کار اینه که شما با nvc تماس بگیرین.اون موثق ترین منبع هستش که میتونه جواب شما رو بده.در مورد کیس همسر من که F2B بودن و ما هم مشکلی برامون پیش اومد و اطلاع نداشتیم به ما گفتن اگه از 1 سال میگذشت و شما اقدامی نکرده بودین کیستون باطل میشد و باید از اول اقدام میکردین.این تجربه شخصی من بود و شاید در مورد شما و کیس شما صادق نباشه حتماً با nvc تماس بگیر دوست عزیز.موفق باشی.
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان