کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
(2014-07-19 ساعت 16:54)peymanpakd نوشته:  سلام دوستان، من در حال حاضر زير مجموعه لاتاري هستم و ١ سوال از شما دارم،
بعد از مصاحبه همسرم و دختر ٢ ماهم ويزا گرفتن اما خودم چك خوردم، چندينفبار هم به سفارت نامه دادم اما در نهايت گفتن اگه تا آخر سپتامبر جواب چك من نيومد،خانمم دخترم برن و اونجا برام فرم I-130 رو پر كنن،
حالا با توجه به اينكه پروسه لاتاري ٢٠١٤ رو به اتمامه، احتمالا من هم بايد بيام و عضو فعال اين تايپيك بشم ;-)
حالا ميشه بگيد از زمان پر كردن فرم I-130 تقريبا با اين شرايط كيس من كه ي نوزاد 3 ماهه دارم حدودا بايد چقدر منتظر باشم؟

امان از دست این موبایل‌ها! بعد از کلی زحمت که تایپ کردم و پست کردم الان دیدم هیچ اثری ازش نیست!!
به هر حال اولا که هنوز وقت داری و ایشالا کلیر میشی و موضوع حل میشه. اگر احیانا خدای ناکرده نشد, یکسر به تاپیک کمک به بازماندگان لاتاری بیانداز. اونجا به بسیاری از سوالات پاسخ داده میشه! از نظر زمانی پروسه خانوادگی بین ۲ تا ۳ سال طول میکشه. امضای منو ببین.
اینم لینکش
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، amjad ، peymanpakd ، shahriar2002 ، romance33 ، پدی
(2014-07-18 ساعت 10:55)hamid87 نوشته:  دوستان یه سوال
اگر پتیشنر فوت کنه چه اتفاقی برای کیس می افته؟

خدا نکنه

ولی اگر پرونده تا حد خاصی جلو رفته باشه یک جا خوندم که پرونده کنسل نمیشه . که اون میزان جلو رفتنشو یادم نیست چقدر بود
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، shahriar2002 ، hamid87 ، واهيك آقاجاني
دوستان امروز کیس نامبر ما تو سایت خود سفارت آنکارا هم گذاشته شد و خوب طبق همون نامه قبلی ستاره دار بودیم و من هنوز پروسم تموم نشده و برای بقیه اعضا
Admin Process Expires On Oct-2014 این یعنی پدر و مادر من می تونن تا سه ماه دیگه صبر کنند و نرن پاسپورتشون رو بدن و ویزاشون رو بگیرن که شاید جواب منم بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه من تا حالا تو کیس F4 خانوادگی همچین چیزی رو نه شنیده بودم نه دیده بودم؟ یا اینکه خانواده من باید زودتر برن و ممکنه به اونا هم اگر دبر برن باز Admin Process بخوره یا تا همون اکتبر می شه صبر کنند که اگه جواب من اومد همه با هم بریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا کمک کنید
Approval Date: 23 Sep 2009
Prioty Date = 12 Sep 2001
Interview Date : 12 Jan 2014
کلیر 22 اکتبرBig GrinBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
hamid 87 عزیز سلام راهکارش اینه که از اداره پست صندوق پستی اجاره کنید و شماره اش را به ان وی سی بدهید.در ضمن انلاین باید تغییر ادرس را همیشه اعلام کنید.
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، amjad ، hamid87 ، shahriar2002
(2014-07-18 ساعت 10:55)hamid87 نوشته:  دوستان یه سوال
اگر پتیشنر فوت کنه چه اتفاقی برای کیس می افته؟

تا اونجا که من اطلاع دارم میشه به اقوام درجه یک انتقال داد
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، hamid87 ، shahriar2002
دوستان یمن رو راهنمای کنید لطفا
اگر کسی بتونه واسم شرح بده وضعیت من چه جوریه ممنون می شم. به nvc رفتن یعنی چی؟پرونده من به nvc رفته و یک nvc کیس نامبر هم دارم! راهی هست بشه تخمین زد وقت مصاحبه من کی می شه؟ الان چه اتفاقی داره می افته و بعد چه اتفاقی می افته؟ چون کس دیگه کارها رو واسه من داره انجام می ده حقیقتش خیلی بهم توضیح نمی ده Sad!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-07-24 ساعت 01:50)miladsa نوشته:  دوستان یمن رو راهنمای کنید لطفا
اگر کسی بتونه واسم شرح بده وضعیت من چه جوریه ممنون می شم. به nvc رفتن یعنی چی؟پرونده من به nvc رفته و یک nvc کیس نامبر هم دارم! راهی هست بشه تخمین زد وقت مصاحبه من کی می شه؟ الان چه اتفاقی داره می افته و بعد چه اتفاقی می افته؟ چون کس دیگه کارها رو واسه من داره انجام می ده حقیقتش خیلی بهم توضیح نمی ده Sad!

دوست عزیز شما هیچ اشاره ای نکردین که کتگوریتون چیه تا بتونیم بیشتر راهنماییتون کنیم.یه مقدار از شرایطتون بگین تا دوستان یاریتون کنن.موفق باشین.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، shandiz ، shahriar2002
Category : F2B

XXXXXXnvc case number: ABD2013t
چیز دیگه?
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، shahriar2002 ، shandiz ، romance33
romance33 شقایق جان، در مورد انتقال وجه واستون تو یاهو مسیج گذاشتم ، منتظر جوابتون هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، romance33 ، shandiz ، Nightsky007
(2014-07-24 ساعت 02:26)miladsa نوشته:  Category : F2B

XXXXXXnvc case number: ABD2013t
چیز دیگه?

pd شما مهمه ...
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz
سلام بچه ها. من يه سوال دارم. خانوم من ويزا لاتاري يه ضرب گرفته اما احتمالا بخودم ويزا نرسه. آيا اگه ايشون از همون اول دو سال و نيم پيوسته بمونه اونجا ميتونه بعد دو سال و نيم واسه من درخواست مهاجرت بده يا در هر صورت بايد 5 سال بگذره براي درخواست مهاجرت همسر حتي اگه همون اول دو سال و نيمش پر شده باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، پدی
(2014-07-28 ساعت 14:55)masoud92 نوشته:  سلام بچه ها. من يه سوال دارم. خانوم من ويزا لاتاري يه ضرب گرفته اما احتمالا بخودم ويزا نرسه. آيا اگه ايشون از همون اول دو سال و نيم پيوسته بمونه اونجا ميتونه بعد دو سال و نيم واسه من درخواست مهاجرت بده يا در هر صورت بايد 5 سال بگذره براي درخواست مهاجرت همسر حتي اگه همون اول دو سال و نيمش پر شده باشه؟

سلام دوست عزیز اول اینکه ایشالا بهتون ویزا میرسه و این مشکلاتو پیدا نکنید دوما لازم نیست که 2سالو نیم صبر کنند بعد برای شما اقدام کنند همسر شما به محض گرفتن گرین کارتشون میتونن برای شما اقدام کنند که حدود تقریبی الان 2.5 تا 3 سال طول میکشه که شما به ام ر ی کا برسید..
بازم امیدوارم ویزاتونو بگیرید و به همراه خونوادتون تشریف ببرید
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، amjad ، masoud92 ، پدی
بالاخره پامون به امریکا رسید Big Grin هیچ دردسری هم نداشت موقع ورود . فقط چند تا سوال الان توی دهنم هست که جوابش رو نمیدونم اینکه سوشیال سیکوریتی (اگر اشتباه نکنم) باید بگیریم از کجا میگیرن ؟ گرین کارت رو کی میفرستن ؟ و کلا میخوام ببینم الان که رسیدیم امریکا باید چه کارهایی انجام بدیم ؟ اگر تایپیک اشتباه هم اومدم ادرس تایپیک درست رو بدید تا برم اونجا ممنون.
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، romance33
(2014-07-30 ساعت 20:51)ps5 نوشته:  سوشیال سیکوریتی (اگر اشتباه نکنم) باید بگیریم از کجا میگیرن ؟ گرین کارت رو کی میفرستن ؟ و کلا میخوام ببینم الان که رسیدیم آمریکا باید چه کارهایی انجام بدیم ؟ اگر تایپیک اشتباه هم اومدم ادرس تایپیک درست رو بدید تا برم اونجا ممنون.

تاپیکو که اشتباه اومدی ، اطلاعات و سفرنامه هم که نمی نویسی ، جواب سوال هم که میخوای ، یهو بگو ....!!!!!!! عیب نداره در این تاپیک جواب سوالاتتون پیدا میشه
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، پدی ، romance33 ، lottory
(2014-07-31 ساعت 00:19)amjad نوشته:  
(2014-07-30 ساعت 20:51)ps5 نوشته:  سوشیال سیکوریتی (اگر اشتباه نکنم) باید بگیریم از کجا میگیرن ؟ گرین کارت رو کی میفرستن ؟ و کلا میخوام ببینم الان که رسیدیم آمریکا باید چه کارهایی انجام بدیم ؟ اگر تایپیک اشتباه هم اومدم ادرس تایپیک درست رو بدید تا برم اونجا ممنون.

تاپیکو که اشتباه اومدی ، اطلاعات و سفرنامه هم که نمی نویسی ، جواب سوال هم که میخوای ، یهو بگو ....!!!!!!! عیب نداره در این تاپیک جواب سوالاتتون پیدا میشه
من حتی نمیدونم تایپیک سفرنامه کجاست Big Grin بابا تازه رسیدیم بزار جا بیفتیم ببینیم چند چندیم سفرنامه هم مینویسم . پرسیدن عیب نیست ندانستن عیبه Big Grin
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، romance33 ، lottory

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان