کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
زود میگذره عمر آدم زود تموم میشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid87 ، smpf ، ایلیانا ، shahriar2002
[quote='alisarvareharchiabi' pid='522472' dateline='1405258564']
زود میگذره عمر آدم زود تموم میشه .

الان دلداریم دادین؟Sad
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: shahriar2002 ، battosai ، hamid87 ، smpf
منظورم اینه که در یک چشم بهم زنی روز مصاحبه میاد . به نظرم هرچی آدم اون ویزا بولتن رو نبینه بهتره . بدرود.
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf
(2014-07-14 ساعت 16:48)alisarvareharchiabi نوشته:  منظورم اینه که در یک چشم بهم زنی روز مصاحبه میاد . به نظرم هرچی آدم اون ویزا بولتن رو نبینه بهتره . بدرود.

امیدوارم همینجوری که می گین باشه ... به روایتی ما همچنان باید 5 سال دیگه منتظر باشیم ...

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، hamid87 ، shahriar2002 ، smpf
چاره ای نیست یه سوال میتونم بپرسم شما چند سالتون هست
پاسخ
تشکر کنندگان: shahriar2002 ، smpf
(2014-07-14 ساعت 17:10)alisarvareharchiabi نوشته:  چاره ای نیست یه سوال میتونم بپرسم شما چند سالتون هست

بنده سی و یک سالمه الان هم تقریبا نزدیک به چهارساله که خانوادم اونجان ...

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، hamid87 ، smpf ، shahriar2002
دوستان کسی می دونه Invoice ID Number که توی نامه اعلام کیس نامبر اومده چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-07-17 ساعت 14:30)hamid87 نوشته:  دوستان کسی می دونه Invoice ID Number که توی نامه اعلام کیس نامبر اومده چیه؟

با این شماره و شماره ایدی شما میتونین فرم و پولهایی که قرار شما بریزید بشناسه (مثل شناسه پرداخته خودمونه تو قبضهامونه)
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid87 ، romance33 ، Shahabpk ، shahriar2002
دوستان یه سوال
اگر پتیشنر فوت کنه چه اتفاقی برای کیس می افته؟
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، shahriar2002
متاسفانه پرونده کنسل میشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، hamid87 ، Shahabpk ، shahriar2002
در فاصله زمانی بین اپروو شدن تا دریافت نامه NVC برای مشخص کردن ایمیل و آدرس و ... NVC به هر آدرس ایمیلی که شرایط استاندارد (کیس نامبر در سابجکت و ...) رو داشته باشه جواب می ده یا فقط به همون آدرس ایمیلی که پتیشنر روز پر کردن I-130 به USCIS داده جواب می ده؟
ممنون می شم راهنماییم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahriar2002
(2014-07-18 ساعت 14:26)hamid87 نوشته:  در فاصله زمانی بین اپروو شدن تا دریافت نامه NVC برای مشخص کردن ایمیل و آدرس و ... NVC به هر آدرس ایمیلی که شرایط استاندارد (کیس نامبر در سابجکت و ...) رو داشته باشه جواب می ده یا فقط به همون آدرس ایمیلی که پتیشنر روز پر کردن I-130 به USCIS داده جواب می ده؟
ممنون می شم راهنماییم کنید.

شما با تماس با nvc میتونید با دادن مشخصات کیس خودتون ادرس ایمیل جدید بدید که به ایمیل جدید اطلاعات شما را بدهند
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid87 ، battosai ، Shahabpk ، shahriar2002 ، romance33
دوستان خواهش می کنم من نیاز فوری به کمک شما دارم، من ایمیل زدم به سفارت آمریکا در خصوص پروندمون، در جواب زدن پدر و مادر و برادر من کارشون درست شده و می تونند بیان گرین کارتشون رو بگیرن ولی در خصوص من ( ارسیا ) نوشتن پرسشنامه ای رو دادند که من جواب ندادم در حالیکه اصلا ارسال نشده بود و این سوالات رو فرستادند، لطفا کمکم کنید که قضیه چیه و جواب ها رو چجوری بفرستم :

We are glad to inform you that your husband’s administrative processing is completed and your case number will be announced on our website today. You, your husband and Bardia can return to the Embassy any Monday through Thursday between 10:30am and 12 noon along with your passports, new medical reports and purple refusal sheet. ARSIA on the other hand was sent a questionnaire which we have been waiting since June for the answers. His administrative processing won’t be started until we receive those answers. Please have him answer the following questions and send us the answers as soon as possible.

As a part of your administrative processing, you are requested to provide our office the following information:

1. Your name, case number and other family members who will be traveling with you.
2. State whether you plan to permanently live in the United States or travel back and forth between your country of origin and the U.S. Please provide the name of the port of entry at which you plan to enter the U.S. with your immigrant visa.
3. List your research and/or business interests and whether you intend to continue this line of research or business in the U.S. If you do plan to continue, state how and where.(The street address(es), Web site address(es), phone numbers of, and points of contact at, the organizations, institutes, and/or companies the applicant intends to visit in the United States (applicants going to academic institutions or conferences should give the name of an academic contact, not the name of the foreign student advisor);
4. Please list detailed descriptions of your proposed research or work plans in the U.S., if any and also please include a statement of purpose of your travel to the U.S
5. List your entire employment background. (List the most recent employment first and include specific duties and responsibilities.)
6. Please list your entire educational background, including dates attended, degrees received, projects worked on, names of professors you worked with, and any publications you wrote. Please provide
- Complete list of publications of the applicant (and, if accompanying please provide your spouse’s publications too)
- List of references in your country of birth or residence
7. List all overseas travel you have made, most recent trip first.
8. Name who or which organization will be funding your travel to the United States. Please provide
-Letters of invitation from the United States sponsor;
-etters of recommendation from a United States source or from abroad;
-Letters of support from the financial sponsor;
9. Export license number (or, if pending, an export license application number) covering the activity in the United States (if relevant and available)
10. Mother name, Father name, Date and place of birth.
You may send your message to the e-mail address ca-ankara@state.gov . Your subject line must read “ivadminprocessing” (no space between letters).
Please also attach an electronic copy of your CV (and if your spouse is accompanying you, please provide your spouse’s résumé too) to your e-mail.
Please do not enter any data in tables in your email message. We will appreciate if you can provide the information to us in a plain text.
من دو ساعت بعد جواب دادم. خوشبختانه منم CV آماده داشتم و جواب سوالات هم خوب بود. فقط نکته هایی که منو گیج کرده اینه که گفته سوالات رو فرستادیم و تا جون منتظر بودیم که چیزی به من نرسیده بود که اینم اول جواب ها نوشتم و اینکه گفته خانواده من می تونن برن ویزا بگیرن که اینم عجیبه نشنیده بودم تو کیس خانوادگی همه بگیرن به یکی ندن و گفته تازه پرسه من بعد جواب شروع می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینا همه اعصاب و روان منو پاک بهم ریخته و نمی دونم چی کار کنم.
Approval Date: 23 Sep 2009
Prioty Date = 12 Sep 2001
Interview Date : 12 Jan 2014
کلیر 22 اکتبرBig GrinBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، من در حال حاضر زير مجموعه لاتاري هستم و ١ سوال از شما دارم،
بعد از مصاحبه همسرم و دختر ٢ ماهم ويزا گرفتن اما خودم چك خوردم، چندينفبار هم به سفارت نامه دادم اما در نهايت گفتن اگه تا آخر سپتامبر جواب چك من نيومد،خانمم دخترم برن و اونجا برام فرم I-130 رو پر كنن،
حالا با توجه به اينكه پروسه لاتاري ٢٠١٤ رو به اتمامه، احتمالا من هم بايد بيام و عضو فعال اين تايپيك بشم ;-)
حالا ميشه بگيد از زمان پر كردن فرم I-130 تقريبا با اين شرايط كيس من كه ي نوزاد 3 ماهه دارم حدودا بايد چقدر منتظر باشم؟
پروردگارا
((سرنوشت ما را خير بنويس، تقديري مبارك،تا هر آنچه را كه تو زود خواهي دير نخواهيم و هر آنچه را كه تو دير خواهي زود نخواهيم))

2014as5300
گرین کارت خانم و دخترم ، 2014November05
سهم خودمم فرم I 130
pD:18 Nov
اپروو 19 مارچ
کىس نامبر YRV20156*****
پرداخت 120$ وDS-261
فرم 2015/sep/15
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، shandiz ، shahriar2002
(2014-07-19 ساعت 16:54)peymanpakd نوشته:  سلام دوستان، من در حال حاضر زير مجموعه لاتاري هستم و ١ سوال از شما دارم،
بعد از مصاحبه همسرم و دختر ٢ ماهم ويزا گرفتن اما خودم چك خوردم، چندينفبار هم به سفارت نامه دادم اما در نهايت گفتن اگه تا آخر سپتامبر جواب چك من نيومد،خانمم دخترم برن و اونجا برام فرم I-130 رو پر كنن،
حالا با توجه به اينكه پروسه لاتاري ٢٠١٤ رو به اتمامه، احتمالا من هم بايد بيام و عضو فعال اين تايپيك بشم ;-)
حالا ميشه بگيد از زمان پر كردن فرم I-130 تقريبا با اين شرايط كيس من كه ي نوزاد 3 ماهه دارم حدودا بايد چقدر منتظر باشم؟
سلام دوست عزیز امیدوارم اصلا تو این تایپیک نیاین و زودتر کلیر بشین
متاسفانه تو این ماهها با عقبگردی که داشته حدودا 2 تا 2.5 سال امیدوارم که درست بشه کارتون
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، peymanpakd ، shahriar2002 ، romance33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان