کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-10-29 ساعت 01:47)enchantress_boy نوشته:  
(2012-10-29 ساعت 01:25)sasybala69 نوشته:  سلام به همه دوستان گلم.
همین الان به امید خدا برای بار3 ثبت2014 نام کردم.
منتها این سری خودم این کارورکردم.به امید روزهای نچندان دور
یا حق.ساسی

بیشتر از 1 بار اگه ثبت نام کنین و قبول شین کیستون رد میشه.

میشه منبعش رو ذکر کنید اینکه میگی بیشتر از بیشتر از 1 بار اگه ثبت نام کنین و قبول شین کیستون رد میشه؟؟؟
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-11-02 ساعت 00:35)NarcisJ نوشته:  
یا حق.ساسی

میشه منبعش رو ذکر کنید اینکه میگی بیشتر از بیشتر از 1 بار اگه ثبت نام کنین و قبول شین کیستون رد میشه؟؟؟

فکر کنم منظورشون اینه که برای سومین سال که دارن ثبت نام می کنند.به نظر من این واضح که اگر یه نفر سه بار در یک دوره قرعه کشی شرکت کنه تقلب محسوب می شه.Cool
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: lilac ، Tomas ، r_ent
یا حق.ساسی

All entries by an individual will be disqualified if more than ONE entry for that individual is received, regardless of who submitted the entry. You may prepare and submit your own entry or have someone submit the entry for you

منبع : http://travel.state.gov/pdf/DV_2014_Instructions.pdf
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، lilac ، rouzbehdarvishi ، achi686 ، امیر مهاجر ، Tomas ، r_ent ، گل نهال
با سلام.من یک سوال دارم . یکی از دوستانم به من گفت که برای ثبت نام لاتاری اگر از ویندوز اورجینال استفاده نکنیم اصلا در قرعه کشی شرکت داده نمیشیم و رد میشویم . ایا حقیقت دارد؟ با تشکر
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
(2012-11-02 ساعت 13:19)aghamilad نوشته:  با سلام.من یک سوال دارم . یکی از دوستانم به من گفت که برای ثبت نام لاتاری اگر از ویندوز اورجینال استفاده نکنیم اصلا در قرعه کشی شرکت داده نمیشیم و رد میشویم . ایا حقیقت دارد؟ با تشکر

نه دوست من، به این شایعات بی ارزش که وقت شما و بقیه رو هدر میده گوش نده. اینجا مرجع معتبری هست و اگر کسی هم راهنمایی غلط بکنه فوری مورد اعتراض مطلعین قرار میگیره و راهنمایی غلطش حذف میشه.
تشکر کنندگان: ASALI ، afs ، jayjay ، enchantress_boy ، پدی ، itsmasoud ، lilac ، Szsanazsz ، Tomas ، r_ent
DV 2013 Entrants: Please keep your confirmation number until at least September 2013, even if you were not selected on May 1, 2012. The Department of State may select more DV 2013 entries on October 22, 2012 at noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4).

DV 2012 ended September 30, 2012. No additional DV 2012 visas can be issued.

http://www.travel.state.gov/visa/immigra..._1322.html
جالبه که هنوز توی خود سایت رسمی اینو نوشته و گفته تا 30 سپتامبر کانفرمیشن نامبر ها را نگه دارید و از اون طرف گفته تعداد بیشتر افراد در 22 اکتبر معلوم میشه

خب حالا نگفته اگه کسی در 22 اکتبر انتخاب نشه معنیش اینه که باز هم باید شمارشو نگه داره

کلا ابهام زیاد داره و عجیبه
پدر بزرگ به نان می اندیشید، پدر به آزادی
من اکنون...
به نان و آزادی.
جالبه من یه پست زدم در جواب این دوست عزیز و گفتم که شاید ممنوع نباشه اما اخلاقی نیست که چند بار ثبت نام کنی اما پستم پاک شده!
تمیدونم کجای حرفم ایراد داشت نکنه اینکه گفتم یه خورده اخلاق رو از این امریکایی ها یاد بگیریم!!!!!!!
من بلاخره برای 2014 ثبت نام کردم!
پارسال ساعت های اول و امسال روزهای آخر...
تا خدا چی بخواد...
Smile
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، pooya.n ، lilac ، ASALI ، amir82 ، Tomas ، tenardie2bai ، lilistar ، barooni_sho
(2012-11-02 ساعت 11:05)enchantress_boy نوشته:  
یا حق.ساسی

All entries by an individual will be disqualified if more than ONE entry for that individual is received, regardless of who submitted the entry. You may prepare and submit your own entry or have someone submit the entry for you

مرسی از ذکر منبع دوست عزیز، ولی سوال من اینه که برای منی که امسال قبول شدم و برای 2014 هم ثبت نام کردم اگه 2014 هم برنده شم کیسم رد میشه؟؟؟
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: pooya.n ، Tomas
(2012-11-03 ساعت 16:08)NarcisJ نوشته:  
یا حق.ساسی

مرسی از ذکر منبع دوست عزیز، ولی سوال من اینه که برای منی که امسال قبول شدم و برای 2014 هم ثبت نام کردم اگه 2014 هم برنده شم کیسم رد میشه؟؟؟

شما 2013 برنده شدید. ولی گرین کارت نگرفتین که هنوز... پس اینکه تو 2014 شرکت کنید هیچ ایرادی نداره و باعث رد شدن کیستون نخواهد شد مطمئنا.
تشکر کنندگان: NarcisJ ، امیر مهاجر ، lilac ، ASALI ، enchantress_boy ، Tomas ، lilistar ، گل نهال
(2012-11-03 ساعت 17:01)pooya.n نوشته:  
(2012-10-29 ساعت 01:47)enchantress_boy نوشته:  بیشتر از 1 بار اگه ثبت نام کنین و قبول شین کیستون رد میشه.

شما 2013 برنده شدید. ولی گرین کارت نگرفتین که هنوز... پس اینکه تو 2014 شرکت کنید هیچ ایرادی نداره و باعث رد شدن کیستون نخواهد شد مطمئنا.
جناب pooya.n به نظرم شما راهنمایی نکنید بهتره اگر قرار باشه هر کس که برنده شده و شمارش هنوز کارنت نشده و از همین الان فکر اینده رو بکنه
که گرین کارت میگیره یا نه شرکت کنه که دیگه باید فاتحه قبول شدن خوند
(2012-11-03 ساعت 23:28)ali9645 نوشته:  
(2012-11-02 ساعت 00:35)NarcisJ نوشته:  -------------
-------------
-------------
جناب pooya.n به نظرم شما راهنمایی نکنید بهتره اگر قرار باشه هر کس که برنده شده و شمارش هنوز کارنت نشده و از همین الان فکر اینده رو بکنه
دوست عزیز
پویا برای کسی تعیین تکلیف نکرده. سوال این بود که اگر کسی در سال قبل لاتاری برنده شده میتونه در قرعه کشی امسال شرکت کنه یا نه...ایشون هم جواب درست رو دادن.
بعد هم اگر به فرض همه برندگان سال قبل دوباره ثبت نام کنن، چیزی کمتر از یک درصد به تعداد افراد شرکت کننده اضافه میشه، به نظر شما خیلی تاثیرگذاره؟
چه محق باشین یا نباشین، این نوع رفتار پرخاشگرانه و این سبک نگارش و گفتار پسندیده نیست...
تشکر کنندگان: ASALI ، امیر مهاجر ، NarcisJ ، enchantress_boy ، Tomas ، lilistar ، گل نهال
(2012-11-03 ساعت 23:28)ali9645 نوشته:  

راهنمایی پویا کاملا درسته!
از طرفی اگر منظورتون اینه که اگر کسی که برنده شده دوباره شرکت کنه شانس بقیه رو کم میکنه، باید اینو در نظر بگیرید که برنده‌های ایران کمتر از ۱٪ از کل شرکت کننده‌ها بودند. حالا اگر این برنده‌ها بازهم شرکت کنند، یکصدم به کل شرکت کننده‌ها اضافه میشه! این رقم تقریبا هیچ تأثیری روی شانس بقیه شرکت کننده‌ها نداره! در ضمن نگران نباشید اگر کسی اسمش دوباره دربیاد و برای ثبت نام اقدام نکنه، اتوماتیک شخص دیگری صاحب ویزای اون فرد میشه. چون همیشه خیلی بیشتر از ظرفیت برنده اعلام میشه. مثلا امسال ۱۰۰ هزار نفر برنده اعلام شده در حالیکه ۵۰ هزار ویزا فقط قراره صادر بشه!
تشکر کنندگان: reza6966 ، amir82 ، NarcisJ ، lilac ، reyhaneh_h ، enchantress_boy ، Tomas ، Saeedv13 ، bayat_r ، lilistar ، گل نهال
سلام دوستان من بعد چند روز نتیجه رو چک کردم اما هنوز هم میزنه که اوایل اکتبر تعداد بیشتری انتخاب میشن.الان که اکتبر تموم شده خواستم ببینم چی شد نتایج اعلام شد یا نه هنوز.اگه آره چرا این پیغام رو میده و کیا بودن که تو قرعه کشی دوم برنده شدن.اصلا کسی هست؟اینو بابت این میگم که بفهمم قرعه کشی دوم انجام شده یا نه؟لطفا راهنمایی کنید.ممنون
(2012-11-04 ساعت 01:17)7nim نوشته:  سلام دوستان من بعد چند روز نتیجه رو چک کردم اما هنوز هم میزنه که اوایل اکتبر تعداد بیشتری انتخاب میشن.الان که اکتبر تموم شده خواستم ببینم چی شد نتایج اعلام شد یا نه هنوز.اگه آره چرا این پیغام رو میده و کیا بودن که تو قرعه کشی دوم برنده شدن.اصلا کسی هست؟اینو بابت این میگم که بفهمم قرعه کشی دوم انجام شده یا نه؟لطفا راهنمایی کنید.ممنون

قرعه کشی دوم انجام شده. فقط متن رو برنداشتند. همین.
چند نفری هم جدیدا برنده شدند و عضو مهاجرسرا شدند. از روی بزرگی کیس نامبرشون معلومه که سری جدید و در ۲۲ اکتبر برنده شدند.
چند نفر از کی سی سی پرسیدند و جواب گرفتند که ۲۲ اکتبر ۱۰.۰۰۰ نفر دیگه برنده اعلام شده.
اگر صفحات قبل رو بخونید جواب همه این سؤالاتتون هست!
تشکر کنندگان: mani.iht ، Omid-Aria ، Tomas ، lilistar ، نیما121 ، Hedieh20 ، گل نهال

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان