کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-10-26 ساعت 17:59)mangoolkhan نوشته:  
(2012-10-26 ساعت 17:00)parsaboj نوشته:  به نظرم بعید نیست که بازم یه تعداد انگشت شمار برنده اعلام کنن چون هستن یه تعدادی که با این وضع قیمت ارز از مهاجرت پشیمون میشن مخصوصا خانواده دارها و میانسالها، الانم که هنوز پیگیر کاراشون هستن به امید کاهش قیمتها دارن پیگیری میکنن به نظرم وقتش که برسه از ترس از دست دادن همین زندگی فعلیشون از مهاجرت پشیمون میشن الانم همین تعداد کمی که اعلام کردن حتما به این خاطر بوده که یه تعداد اصلا برنده شدنشون رو چک نکردن بزارید وقت مصاحبه معلوم میشه چند نفر اصلا زحمت رفتن به سفارت رو به خودشون ندادن اون موقع ممکنه بازم یه تعداد رو اعلام کنن اینا که تا اینجا نشون دادن اصلا کاراشون حساب کتاب نداره پس یه کوچولو امیدوار باشید

سلام
درست میگی ولی کاش اولا اون هایی که شرایطش را نداشتن اصلا ثبت نام نمی کردن ,دوما حالا هم برندگان نگن سنگ مفت ... و برن ویزا بگیرن و هیچ استفاده ای از اون نکنن و فقط باعث بشن ویزابه اون هایی که واقعن شرایط شو دارن نرسه, کاش الان بررسی های لازم برای همه جوانب امر را بکنن و بعد برن سفارت من فقط یک گوشه ای از جنبه مالیش که خودم بهش فکر کردم را میگم ( برای یک خانواده متوسط 3 نفره با دلار 3500):
1 - مخارج تا مرحله قبل از سفارت از قبیل واکسن ها , پست , ترجمه مدارک , عکس و.... حدودا 600 تا 700 هزار
2 - مخارج تا مرحله قبل از گرفتن ویزا از قبیل بلیط آنکارا (2 میلیون) , اقامت (حداقل یک هفته) 900 دلار= 3 ملیون, مدیکال 600 دلار =2 میلیون , سفارت 1000 دلار =3.5 میلیون , متفرقه شامل تاکسی , خوراک, خرید مختصر 600 دلار= 2 میلیون مجموعا 12.5 میلیون
3- هزینه مراجعه مجدد برای گرفتن ویزا بعد از کیلیرنس:
بلیط+ اقامت 3 روزه = 1 میلیون
4- هزینه رفتن به آمریکا : بلیط 4.5 میلیون + اضافه بار 1 میلیون+ هتل چند روز اول900 دلار= 3 میلیون جمعا 8.5 میلیون
5- حداقل هزینه زندگی 3 نفر ماهیانه 2000 دلار که دست کم باید برای 6 ماه حساب کرد( تازه 6 ماه را کم گفتم, کم کسی هست که 6 ماهه کا ری پیدا کنه که بتونه از پس هزینه 1 خانواده 3 نفره بر بیاد بهتره یک سال حساب کنین) 12000$ = 42 میلیون
6- 99% ماها باید تو این 6 ماه کلاس زبان و سایر کلاسها رو بریم , بچه ها باید مدرسه یا مهد کودک برن ,پول اجاره خومونو باید جلو بدیم مثلا برای یک سال این مخارج را 5000$ =17.5 میلیون در نظر گرفتم
7- برای موارد پیش بینی نشده مثل مریضی خود یا بچه, فوت عزیزان تو ایران و تهیه بلیط برگشت فوری و .... هر کسی بر آورد خودشو داره ولی من حداقل 15000$ در نظر گرفتم که میشه 50 میلیون (آخه یکی از اقوام که تازه رفته بود می گفت شوهرش مشکل پیدا کرده بود برده بودنش اورژانس بیمارستان و یک ساعت بعد بدون مصرف هیچ داروئی مرخص شده بود و 1500دلار =5 میلیون داده بود تازه اگه مجبور به بستری و یا .... بشه که هیچ)
این حساب و کتاب من تقریبا42000 دلار= 150 میلیون تومان میشه (اگه دلار بالا تر نره) ,البته برای خانواده سه نفری ( یک نفر بیش از یک سوم اون میشه)، تازه من محتاط تر هستم و شانس آوردم با دلار متوسط 2000 معادل 100000 دلار کنار گذاشتم.
میدونم حساب و کتاب من ممکنه به درد بقیه نخوره ولی بهتره هر کی واقها برای کیس خودش حساب کنه. تازه این جنبه مالی قضیه هست جنبه هاب عاطفی , ریسک از دست دادن کار و موقعیت فعلی در ایران و سایر ریسکها, .... را کلا بهتره تجزیه و تحلیل کنه و با چشم باز تصمیم بگیره نه اینکه صرفا تحت شرایط جو ایجاد شده پول و وقت و موقعیت خودشو که خراب کنه هیچ این شانس را هم از بقیه بگیره
آیا با 100 هزار دلار شما نمی تونید برای ویزای سرمایه گذاری اقدام کنید ؟
تشکر کنندگان: نیما121
بچه ها یکی از دوستان بهم گفت با کیس نامبر بین 9300 و 9600 برنده شده در صورتیکه اسمش در می ماه در نیومده بوده.حالا خودش میخواد این سایت ثبت نام کنه میاد میگه
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: mani.iht ، امیر مهاجر ، Mehdiest ، نیما121
(2012-10-26 ساعت 20:44)drkam نوشته:  
(2012-10-26 ساعت 17:00)parsaboj نوشته:  به نظرم بعید نیست که بازم یه تعداد انگشت شمار برنده اعلام کنن چون هستن یه تعدادی که با این وضع قیمت ارز از مهاجرت پشیمون میشن مخصوصا خانواده دارها و میانسالها، الانم که هنوز پیگیر کاراشون هستن به امید کاهش قیمتها دارن پیگیری میکنن به نظرم وقتش که برسه از ترس از دست دادن همین زندگی فعلیشون از مهاجرت پشیمون میشن الانم همین تعداد کمی که اعلام کردن حتما به این خاطر بوده که یه تعداد اصلا برنده شدنشون رو چک نکردن بزارید وقت مصاحبه معلوم میشه چند نفر اصلا زحمت رفتن به سفارت رو به خودشون ندادن اون موقع ممکنه بازم یه تعداد رو اعلام کنن اینا که تا اینجا نشون دادن اصلا کاراشون حساب کتاب نداره پس یه کوچولو امیدوار باشید

سلام
درست میگی ولی کاش اولا اون هایی که شرایطش را نداشتن اصلا ثبت نام نمی کردن ,دوما حالا هم برندگان نگن سنگ مفت ... و برن ویزا بگیرن و هیچ استفاده ای از اون نکنن و فقط باعث بشن ویزابه اون هایی که واقعن شرایط شو دارن نرسه, کاش الان بررسی های لازم برای همه جوانب امر را بکنن و بعد برن سفارت من فقط یک گوشه ای از جنبه مالیش که خودم بهش فکر کردم را میگم ( برای یک خانواده متوسط 3 نفره با دلار 3500):
1 - مخارج تا مرحله قبل از سفارت از قبیل واکسن ها , پست , ترجمه مدارک , عکس و.... حدودا 600 تا 700 هزار
2 - مخارج تا مرحله قبل از گرفتن ویزا از قبیل بلیط آنکارا (2 میلیون) , اقامت (حداقل یک هفته) 900 دلار= 3 ملیون, مدیکال 600 دلار =2 میلیون , سفارت 1000 دلار =3.5 میلیون , متفرقه شامل تاکسی , خوراک, خرید مختصر 600 دلار= 2 میلیون مجموعا 12.5 میلیون
4- هزینه رفتن به آمریکا : بلیط 4.5 میلیون + اضافه بار 1 میلیون+ هتل چند روز اول900 دلار= 3 میلیون جمعا 8.5 میلیون
5- حداقل هزینه زندگی 3 نفر ماهیانه 2000 دلار که دست کم باید برای 6 ماه حساب کرد( تازه 6 ماه را کم گفتم, کم کسی هست که 6 ماهه کا ری پیدا کنه که بتونه از پس هزینه 1 خانواده 3 نفره بر بیاد بهتره یک سال حساب کنین) 12000$ = 42 میلیون
6- 99% ماها باید تو این 6 ماه کلاس زبان و سایر کلاسها رو بریم , بچه ها باید مدرسه یا مهد کودک برن ,پول اجاره خومونو باید جلو بدیم مثلا برای یک سال این مخارج را 5000$ =17.5 میلیون در نظر گرفتم
7- برای موارد پیش بینی نشده مثل مریضی خود یا بچه, فوت عزیزان تو ایران و تهیه بلیط برگشت فوری و .... هر کسی بر آورد خودشو داره ولی من حداقل 15000$ در نظر گرفتم که میشه 50 میلیون (آخه یکی از اقوام که تازه رفته بود می گفت شوهرش مشکل پیدا کرده بود برده بودنش اورژانس بیمارستان و یک ساعت بعد بدون مصرف هیچ داروئی مرخص شده بود و 1500دلار =5 میلیون داده بود تازه اگه مجبور به بستری و یا .... بشه که هیچ)
این حساب و کتاب من تقریبا42000 دلار= 150 میلیون تومان میشه (اگه دلار بالا تر نره) ,البته برای خانواده سه نفری ( یک نفر بیش از یک سوم اون میشه)، تازه من محتاط تر هستم و شانس آوردم با دلار متوسط 2000 معادل 100000 دلار کنار گذاشتم.
میدونم حساب و کتاب من ممکنه به درد بقیه نخوره ولی بهتره هر کی واقها برای کیس خودش حساب کنه. تازه این جنبه مالی قضیه هست جنبه هاب عاطفی , ریسک از دست دادن کار و موقعیت فعلی در ایران و سایر ریسکها, .... را کلا بهتره تجزیه و تحلیل کنه و با چشم باز تصمیم بگیره نه اینکه صرفا تحت شرایط جو ایجاد شده پول و وقت و موقعیت خودشو که خراب کنه هیچ این شانس را هم از بقیه بگیره
تا جایی که شنیدم 500 هزار میخواد بعدشم فکر کنم همش میره
شماره کیس:***2013AS00008
تاریخ رویت قبولی: 15 May
تاریخ ارسال مدارک: 20 May
کنسولگری:ابوظبی
تعداد افراد کیس: 3نفر
مصاحبه : 12 June
برگه سفید
تشکر کنندگان:
(2012-10-26 ساعت 23:48)mangoolkhan نوشته:  
(2012-10-26 ساعت 20:44)drkam نوشته:  

سلام
تا جایی که شنیدم 500 هزار میخواد بعدشم فکر کنم همش میره
آره منم شنیدم حداقل 500 هزار دلار میخواد 10 نفر از شهروندان آمریکا رو هم باید استخدام کرد تازه بعد 5 سال گرین کارت میدن اونم در صورتی که سرمایه گذاری دارای سود قابل قبول باشه
تشکر کنندگان:
حتی با فایرفاکس هم جواب میده ولی حتما اگه بخوای واسه 2014 ثبت نام کنی با IE7 اینرنت اکسپلورر 7 به با لا ثبت نام کن ولی واسه چک نتایج خیلی مهم نیست با هر مرورگری میتونی چک کنی آره عزیزم میتونی COPY و PASTE کنی اصلا اشکالی نداره
[/quote]

ای بابا، من که با google chorme ثبت نام کردم، مشکلی‌ به وجود میاد؟؟
دیگه هیچوقت جوون تر از لحظه ای که الان توش هستید نخواهید بود.
تشکر کنندگان:
چرا پست قبليو پاك كردين؟ راست ميگه اينجا مميزي برقراره؟
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان:
البته من می خوام همین جا برای عزیزانی که به کنسولگری ابوظبی معرفی شدن یه پیش مقدمه بدم که اصطلاحا یه تقلبی بهتون برسون و اونم کل موقیت جغرافیایی و مکانی کنسولگری ابوظبی هست ( البته می دونم که اینجا مناسب نیست و من باید در تاپیک مورد نظر این پست رو بزارم)
کنسولگری ابوظبی یه ساختومونی تقریبا هرمی شکل داره که کاملا با ساختمون های دیگر سفارت ها کاملا متفاوت هستش ( تقریبا در اون منطقه کل سفارت کشورهای دنیا از جمله سفارت ایران اونجا هستش ) بعد که تاکسی جلو ساختمون نگه میداره و شما از یه پیاده رو رد می شید می رسید به یه سایه بان که تقریبا جلوی سفارت برای فرار از گرمای طاقت فرسای ابوظبی تعبیه شده و اونجا باید منتظر بمونید تا سکرتر سفارت بیاد و مدارک شما رو ببینه و اسمتونو روی کاغذ نوبت اولیه بنویسه بعد که سفارت اعلام می کنه که تشریف ببرید داخل، شما رو به در ورودی سفارت راهنمایی می کنند که به صورت پنج نفر پنج نفر می فرستند تو، بعد که رفتید تو بلافاصله یک سکرتر دیگر که تقریبا همشون سیاه پوست هستند ازتون می خواد که کل وسایل اضافی خودتون مثل فرودگاه داخل یه سبد بزارید تا از دستگاه اسکن رد شه و وسایل اضافی مثل سیگار، سویچ، چاقو :دی رو اونجا بزارید بمونه و موبایلتون هم براتون نگه می دارند و بهتون یه شماره می دهند بابت رسید موبایلتون بعد مرحله بعد اسکن بدنی خودتونه که با دستگاه مخصوص که اگه یه چیز مشکوک فلزی پیدا کنه بوق بوق میکنه اسکن کنه، بعد وارد یه اتاق نسباتا بزرگ می شید ( در حدود ۳۵ تا ۴۰ متر مربع که در دیوارش پر از تابلوهای زیبایی در مورد آمریکا، بعد بهتون می گن که اینجا روی نیمکت های چوبی کنار دیوار بشینید تا به نوبت بفرستیمتون داخل ساختمون، بعد که نوبتتون می رسه و دوباره ۵ تا ۵ تا میفرستن داخل ساختمون اصلی که بین راه از باغ زیبای سفارت رد میشید و از سمت چپ وارد ساختمون می شید که تقریبا یه سالن بزرگ هستش که دو مرحله در داره که وقتی از در ورودی دوم می گذرید به یه خانم یا آقای باز سیاه پوست می رسید که بهتون یه شماره مثل شماره نوبت بانک های خودمون می دن بهتون و عین بانک های خودمون بالای هر کابین کیس آفیسر یه تابلو که شماره ها روشون ظاهر می شه ( البته اول اون خانومه یا آقاهه که بهتون می خواد نوبت بده ازتون می پرسه که برای چه کاری اومدید و به نوع کارتون بهتون نوبت میده ) و بعد نوبت گرفتن باز یه خانم سکرتر بهتون می گه که برید بشینید رو صندلی ( که صندلی ها مثل صندلی های مترو خودمون دو ردیف رو به هم و دو ردیف پشت هم چیده شده اند ) تا نوبتتون برسه ( بعد هم هی میگن بلند نشید از صندلی و با هم حرف نزنید :دی بعد که نوبتتون می رسه بلند می شید و میرید با کیس آفیسر مورد نظر کارتون رو انجام می دهید،
البته تا اوجایی که من فهمیدم یه خانم چاق و یه خانم لاغر اندام هستند که فکر کنم ایرانی هستند چون جفتشون کاملا فارسی سلیس حرف می زنند. در ضمن توالتشون هم ته سالن ( روبروی در ورودی ) هستش که یه دوربین هم داخلش داره ( من که کلا پشیمون شدم کارم رو انجام بدم :دی ).
امیدوارم که کاملا توضیح داده باشم و باز برای تک تک شما عزیزان مهاجرسرایی یا غیر مهاجرسرایی که برنده شدن آرزوی موفقیت و ادامه زندگی خوشبخت و شادی رو در آمریکا می کنم.
رامین.
تشکر کنندگان: 3rip ، نیما121 ، lilistar ، mani.iht ، aziking ، nora ، barsa ، kambizUSA
سلام به همه دوستان گلم.
همین الان به امید خدا برای بار3 ثبت2014 نام کردم.
منتها این سری خودم این کارورکردم.به امید روزهای نچندان دور
یا حق.ساسی
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، Mehdiest ، کیانا ، mortezajn
(2012-10-29 ساعت 01:25)sasybala69 نوشته:  سلام به همه دوستان گلم.
یا حق.ساسی

بیشتر از 1 بار اگه ثبت نام کنین و قبول شین کیستون رد میشه.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: shkhmo ، Mehdiest ، dreamer60 ، Tomas
(2012-10-29 ساعت 01:47)enchantress_boy نوشته:  
یا حق.ساسی

بیشتر از 1 بار اگه ثبت نام کنین و قبول شین کیستون رد میشه.

منظورش با احتساب سالهای قبله.
تشکر کنندگان: RamRain ، enchantress_boy ، AsemanAbee ، shkhmo ، Szsanazsz ، payam62 ، Championking ، Mehdiest ، b_argi ، سارا2013 ، Tomas
یا حق.ساسی

براتون آرزوی موفقیت می کنم تا روزهای نه چندان دور ( ۱ می )
تشکر کنندگان: parsaboj ، shkhmo ، Mehdiest ، satin ، ramiz ، سارا2013 ، Tomas
یا حق.ساسی

امیدوارم حتما قبول بشید.Wink
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: Mehdiest ، armin1 ، ramiz ، سارا2013 ، Tomas
(2012-10-26 ساعت 12:59)Mehdiest نوشته:  
(2012-10-26 ساعت 11:47)Last chance نوشته:  خیر. گفته در این مسئله مورد تقاضای شما که مربوط به کسی نامبر و یا برنامه خاصی می باشد که بسته شده است. و کی سی سی قادر به فراهم آوری اطلاعاتی راجع به این موضوع نیست. برای بدست آوردن اطلاعات برنامه های جدید ویزای گوناگونی به این سایت مراجعه کنید.
برداشت شخصی من " اعلام برندگان 2013 تمام شد و منتظر اعلام 2014 باشید."

سلام عزیز

ظاهرا همینطور گفته شده ولی چرا تو سایت گفته اطلاعات تون نگه دارید حداقل تا 30 سپتامبر 2013؟ حتی اگر 1 می انتخاب نشده باشید..

خب میگفت تا اکتبر 2012 نگه دارید که دوباره تعدادی رو اعلام میکنیم!!!

اصلا دلیلی نداره کسی که 1 می قبول نشده بخواد تا 30 سپتامبر سال بعدش منتظر بمونه... من که هنوز میگم دوباره تعدادی رو قبول میکنن..

دوست عزیز
واقعیت این است که من خودم با تجربه بیش از 10 سال شرکت در لاتاری امسال کاملا گیج شدم. شما کاملا درست می گویید از یک طرف رسما اعلام کردند احتمالا تعداد بیشتری از قبولی ها 22 اکبر اعلام خواهند شد. که اعلامیه آن هنوز هم در سایت موجود است:
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1322.html
انتظار بر این بود که متن
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time.
تغییر یابد. اما تغییری که نکرد که هیچ از طرف کی سی سی هم رسما اعلامیه ای در سایت صادر نشد.
حال اگر به متن ایمیل ارسالی به دوستمان اکتفا کنیم منظور همان است که گفتم " پرونده قبولی در 2013 بسته شده است". ولی اگر عملکرد سایت را مورد قضاوت قرار دهیم هنوز نتیجه جدیدی اعلام نشده است.
ضمنا من بعد از بررسی های زیاد در سایتهای انگلیسی زبان و فارسی فقط در یک سایت دیدم که یک نفر آن هم ایرانی اعلام کرده بود که 22 اکتبر برنده اعلام شده است. و تا قبل از آن هر بار که چک کرده اعلام عدم قبولی بوده است . راست و یا دروغ رو نمی دانم. به هر حال من خودم به شخصه هنوز هم روزی یک بار چک می کنم.
با آنکه سالهاست قصد رفتن دارم اما مطمئنم که خواهم رفت.
تشکر کنندگان: ASALI ، Mehdiest ، پدی ، dreamer60 ، نیما121 ، Tomas
(2012-10-29 ساعت 23:10)Last chance نوشته:  
(2012-10-26 ساعت 12:59)Mehdiest نوشته:  
(2012-10-26 ساعت 11:47)Last chance نوشته:  خیر. گفته در این مسئله مورد تقاضای شما که مربوط به کسی نامبر و یا برنامه خاصی می باشد که بسته شده است. و کی سی سی قادر به فراهم آوری اطلاعاتی راجع به این موضوع نیست. برای بدست آوردن اطلاعات برنامه های جدید ویزای گوناگونی به این سایت مراجعه کنید.
برداشت شخصی من " اعلام برندگان 2013 تمام شد و منتظر اعلام 2014 باشید."

سلام عزیز

ظاهرا همینطور گفته شده ولی چرا تو سایت گفته اطلاعات تون نگه دارید حداقل تا 30 سپتامبر 2013؟ حتی اگر 1 می انتخاب نشده باشید..

خب میگفت تا اکتبر 2012 نگه دارید که دوباره تعدادی رو اعلام میکنیم!!!

اصلا دلیلی نداره کسی که 1 می قبول نشده بخواد تا 30 سپتامبر سال بعدش منتظر بمونه... من که هنوز میگم دوباره تعدادی رو قبول میکنن..

دوست عزیز
واقعیت این است که من خودم با تجربه بیش از 10 سال شرکت در لاتاری امسال کاملا گیج شدم. شما کاملا درست می گویید از یک طرف رسما اعلام کردند احتمالا تعداد بیشتری از قبولی ها 22 اکبر اعلام خواهند شد. که اعلامیه آن هنوز هم در سایت موجود است:
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1322.html
انتظار بر این بود که متن
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time.
تغییر یابد. اما تغییری که نکرد که هیچ از طرف کی سی سی هم رسما اعلامیه ای در سایت صادر نشد.
حال اگر به متن ایمیل ارسالی به دوستمان اکتفا کنیم منظور همان است که گفتم " پرونده قبولی در 2013 بسته شده است". ولی اگر عملکرد سایت را مورد قضاوت قرار دهیم هنوز نتیجه جدیدی اعلام نشده است.
ضمنا من بعد از بررسی های زیاد در سایتهای انگلیسی زبان و فارسی فقط در یک سایت دیدم که یک نفر آن هم ایرانی اعلام کرده بود که 22 اکتبر برنده اعلام شده است. و تا قبل از آن هر بار که چک کرده اعلام عدم قبولی بوده است . راست و یا دروغ رو نمی دانم. به هر حال من خودم به شخصه هنوز هم روزی یک بار چک می کنم.

دوست عزیز امیدوارم که تعداد بیشتری از هموطن‌ها مونو اعلام کنند،من یک نفر دیگه رو هم میشناسم که با کیس نامبر بالای ۱۰۰۰۰ بعد از ۲۲ اکتبر ایشون دیدن که قبول شدند.دیدم و همینطور ایشون قبل از اکتبر هم سایت رو چک کرده بودند و قبول نشده بودند،در ضمن تا قبل از اکتبر ما کیس نامبر بالای ۱۰۰۰۰ از آسیا نداشتیم،به امید موفقیت.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Mehdiest ، lilistar ، پدی ، Last chance ، mrr777 ، b_argi ، نیما121 ، Tomas ، Hedieh20
سلام.دوستان 4 نفریم 2 تا عکس جدید گرفتیم و 2 تا دیگه ماله 2011 هست. این جدیدا که اصلا تاریخ نداره. ماله پارسال تاریخ داره. اول اینکه اشکال نداره 2 تا جدید و 2 تا ماله 2011 بفرستم؟ و دوم این جدیدا که تاریخ نداره مشکلی نیست؟
سوالمو اینجا پرسیدم چون بخش 2014 دیر جواب میدن.
تشکر کنندگان: RamRain ، mani.iht ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان