کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
به امید قبولی...
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: amir82 ، mani.iht ، Onlysat ، mohammad.maleki ، lilistar ، sayeh_m ، BEHNAM1986 ، mmm3hd ، barooni_sho
من که گم کردم خداکنه مثل 2012 ایمیل بدند

سلام دوست عزیز
اگه از مرورگر فایرفاکس استفاده می کنی و در خونه هم نتایج رو چک کردی میتونی با استفاده از مرورگر فایر فاکس کانفرمیشنت رو برگردونی البته باید بری به سایت و در قسمت اعلام نتایج وقتی که از شما شماره کانفرمیشن نامبرت رو خواست در مستطیل دبل کلیک کن یا عدد 2012 یا 2013 رو بزن بقیه رو خودش میزنه میتونی اونو یادداشت کنی.
امیدوارم موفق باشی و قبول هم بشی
اگر روزی دشمن پیدا کردی،بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند،بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی،بدان قیمتت بالاست.
سفرنامه

CN: AS 51XX → FIRST LETTER: MAY 3 → DS-260: May 26 →‎ SECOND LETTER: MARCH 28 → PERSON: 1 → Embassy: ANKARA Changed to Yerevan, Armenia → CURRENT: FEBRUARY 9 → INTERVIEW: MAY 18 → VISA ISSUANCE:  MAY 18
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در آنکارا_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در ایروان_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، lilistar ، MTC ، feligoli
(2012-10-07 ساعت 09:13)alonak نوشته:  من که گم کردم خداکنه مثل 2012 ایمیل بدند

سلام دوست عزیز
اگه از مرورگر فایرفاکس استفاده می کنی و در خونه هم نتایج رو چک کردی میتونی با استفاده از مرورگر فایر فاکس کانفرمیشنت رو برگردونی البته باید بری به سایت و در قسمت اعلام نتایج وقتی که از شما شماره کانفرمیشن نامبرت رو خواست در مستطیل دبل کلیک کن یا عدد 2012 یا 2013 رو بزن بقیه رو خودش میزنه میتونی اونو یادداشت کنی.

فکر میکنم همین کار رو البته اگر گوگل کروم داشته باشین هم میشه انجام داد ولی با اکسپلورر نه .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: reyhaneh_h ، roeentan
(2012-10-07 ساعت 09:13)alonak نوشته:  من که گم کردم خداکنه مثل 2012 ایمیل بدند

سلام دوست عزیز

دوست عزیز چقد احتمال میدی تو این مدت 7 الی 8 ماه که از ثبت نام تا اعلام نتایج فاصله هست ویندوز طرف نپره!!!!!!
تشکر کنندگان: Classic
[/quote]
دوست عزیز چقد احتمال میدی تو این مدت 7 الی 8 ماه که از ثبت نام تا اعلام نتایج فاصله هست ویندوز طرف نپره!!!!!!
[/quote]
یکجائی توی سایت لاتاری نوشته کانفیرمیشن اگه رفت دیگه خداحافظ! این یعنی اینکه هیچگونه احتمال کمکی از طرف اونها نیست! اینو مطمئنم و توش شک نیست!
اما حالا صحبت از کش مرورگر! حتی اگر از IE هم استفاده کنید ، به شرطی که هنوز همون مرورگر را در اختیار داشته باشید ، قابل بازیابی است ( و البته اگر از آن آدم هائی نباشید که با وسواس کش مرورگر را هر دو روز یمبار پاک می کنند! ). برای اطلاعات بیشتر بگوگلیدش لطفا همین کلمه کش مرورگر را!
با نبودن این امکانات ( دقیقا مثل سیستم عامل ویندوز که می پره یا یه همچین چیزی! چون سیستم عامل های دیگر مثلا خانواده های لینوکس اهل این حرفها نیستند! ) کار سخت تر می شود. فرض بر این است که شما اطلاعات کانفرمیشن نامبرتان را روی هاردتان در یک نقطه ائی از یک درایوی ذخیره نموده بودید و حالا پاک شده ( و در این حالت هم شرط این است که همان هارد را در اختیار داشته باشید! ). مثلا روی دسکاپ بوده و ویندوز عوض کردید و یع دفعه دیدید نیست! در اینصورت باید به نرم افزارهائی که وظیفه ریکاوری هارد را به عهده دارند ، مراجعه نمایید. در برخی از این ریکاوری های جسورانه و کنجکاوانه حتی اطلاعاتی مربوط به قبل از فرمت قبلی را هم می توان بازیابی کرد. خوب اگر شما همان برنده خوش شانس لاتاری همان سال باشید که مقدر شده که به آمریکا بروید با یک برنامه ریکاوری ( در سیستم های مبتنی بر لینوکس نرم افزارهائی مثل LinuxDataRicovery و در سیستم های مبتنی بر داس و این حرفها از نرم افزارهائی مثل PartitionMagic ) شما برنده خوش شانس را به کانفمیشن نامبرتان خواهند رساند.
استفاده از برنامه های ریکاوری به دلیل اینکه شما خودتان به اختیار خودتان امکان دسترسی به ریشه ها را به آنها می دهید می تواند برای اطلاعات فعلی تان خطرناک باشد! پس گوشه خرد آنطرف است که اول از همه اطلاعات موجود در هارد یک پشتیبان بگیرید! وگرنه در پاسخ بعدی خواهید گفت که کانفیرمیشن نامبر ۲۰۱۴ را هم از دست داده اید! Wink
پس تا به اینجا قبل از اینکه این تاپیک تبدیل به یک تاپیک آموزش رایانه شود بطور خلاصه عرض کنم که:
۱ - مراجعه بفرمایید به کش مرورگر
۲ - مراجعه بفرمایید به نرم افزارهای ریکاوری دیسک سخت.
۳ - به یک چیزی در کائنات خواه خدا و یا خواه هر چیز مقدر کننده ائی اعتقاد پیدا کنید!
مطمئنا اگر دو گزینه اول جواب نداد ، سومی ، در این مورد حتما می تواند موثر و مفید باشد!
کیس نامبر: جون مادر اوباما یه دونشم به من نرسید!
تشکر کنندگان: feligoli ، Saeedv13 ، nora ، mortezajn ، parsaboj ، alonak ، lilistar ، sayeh_m
می بینید چطور بچه ها به رقیبشان کمک میکنند؟ همه شما قابل ستایش هستید . آرزومند قبولی بچه های با مرام مهاجرسرا .
تشکر کنندگان: mortezajn ، neverland ، parsaboj ، mohammad.maleki ، Mehdiest ، lilistar

سلام دوست عزیز و کمی هیجان زدهBig Grin

ایشان نگفته اند که چه موقع کانفرمیشن نامبرش رو گم کرده و راهنمایی من بر این اساس بود که ایشان به تازگی (مثلاً نهایتاً 1 ماه پیش) این شماره رو گم کرده اند، نه ماه ها پیش که در اینصورت می تواند با استفاده از این روش (در صورتی که از مرورگر فایر فاکس استفاده کرده بوده اند) کانفرمیشن نامبرش رو پیدا کنه. تمام.
اگر روزی دشمن پیدا کردی،بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند،بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی،بدان قیمتت بالاست.
سفرنامه

CN: AS 51XX → FIRST LETTER: MAY 3 → DS-260: May 26 →‎ SECOND LETTER: MARCH 28 → PERSON: 1 → Embassy: ANKARA Changed to Yerevan, Armenia → CURRENT: FEBRUARY 9 → INTERVIEW: MAY 18 → VISA ISSUANCE:  MAY 18
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در آنکارا_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در ایروان_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
چقدر سوت و کوره اینجا!
پرچم بالاست؟!
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: iSalar ، Onlysat ، ali899 ، mohammad.maleki ، barooni_sho
بالــــــــــــاست Smile .... و منتظر لاتاری جون Big Grin D
تشکر کنندگان: ali899 ، mohammad.maleki ، reyhaneh_h
[quote='reyhaneh_h' pid='223474' dateline='1349716419']
چقدر سوت و کوره اینجا!
پرچم بالاست؟!

پرچم که بالاست اونم از نوع شدید
کسی میدونه اگه عکس یه مقداری روتوش شده باشه یا کمی کشیده شده باشه این مشکل باعث میشه که شرکت کننده از قرعه کشی حذف بشه چون عکس یکی از آشناهام همچین حالتی داشت ولی سایز و کیفیت عکس کاملا درست بود وقتی کانفرمیشن نامبر رو وارد میکنم پیغام میده اطلاعات ورودی درست نیست میخوام بدونم بخاطر عکسش حذف شده یا کانفرمیشن نامبرش رو اشتباه یادداشت کرده
تشکر کنندگان:
اینجوری که من نتیجه‌گیری کردم ۲۲ اکتبرم نباید زیاد روش حساب کنیم... :|
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
تشکر کنندگان:
(2012-10-09 ساعت 14:29)parsaboj نوشته:  [quote='reyhaneh_h' pid='223474' dateline='1349716419']
چقدر سوت و کوره اینجا!
پرچم بالاست؟!

پرچم که بالاست اونم از نوع شدید
کسی میدونه اگه عکس یه مقداری روتوش شده باشه یا کمی کشیده شده باشه این مشکل باعث میشه که شرکت کننده از قرعه کشی حذف بشه چون عکس یکی از آشناهام همچین حالتی داشت ولی سایز و کیفیت عکس کاملا درست بود وقتی کانفرمیشن نامبر رو وارد میکنم پیغام میده اطلاعات ورودی درست نیست میخوام بدونم بخاطر عکسش حذف شده یا کانفرمیشن نامبرش رو اشتباه یادداشت کرده
من فکر میکنم کانفرمیشن نامبرشو اشتباه یادداشت کرده. چون اینا که نمیشینن عکس همه رو تک تک چک کنن بعد توی قرعه کشی شرکت بدن. زیاد هم هستن کسایی که با عکس روتوش شده لاتاری رو میبرن.
Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
تشکر کنندگان: feligoli ، parsaboj
(2012-10-09 ساعت 14:55)iSalar نوشته:  اینجوری که من نتیجه‌گیری کردم ۲۲ اکتبرم نباید زیاد روش حساب کنیم... :|

چرااااا؟
ینی هیچ امیدی نیس؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-10 ساعت 07:35)firstpars نوشته:  
(2012-10-09 ساعت 14:55)iSalar نوشته:  اینجوری که من نتیجه‌گیری کردم ۲۲ اکتبرم نباید زیاد روش حساب کنیم... :|

چرااااا؟
ینی هیچ امیدی نیس؟
چرا برنده که حتما اعلام میکنن ولی شاید از ایران زیاد برنده نداشته باشیم در کل 50 درصد شانس هست
]
تشکر کنندگان: lilistar
چه نا امید. به اندازه تمام ادم های روی زمین راه هست برای رسیدن به خدا(موفقیت)
شانس هست. 50-20- 3- چی جوری می گین در حالی که هیچی معلوم نیس.!!!!!!!!!
از کجا معلوم سهم ایرانی جماعت یهو دوبله نشه! شایدم یهو اصلا حذف شیم!
هیچی معلوم نیس.
فقط فقط برنامتون رو شانس نذارین و ادامه بدین و شاید این هم شد. از دید من شانس همون قدری هست که تو دوره اول بوده.....
هیچ اطلاعاتی از این که چی می خوان بکنن هم نیس .

تشکر کنندگان: حامد ، June

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان