کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
سلام دوستان
دیروز (09/10/2012) یک ایمیل برایم اومده بود که می خواستم اینجا مطرحش کنم و درباره اش از شما راهنمایی بگیرم.

موضوع ایمیل :
Notification-‏

متن ایمیل:

From: U.S. State-Departmen t (usdc.govn@libero.it)s
Sent: Tuesday, October 09, 2012 11:38:58 PM

United States Depart ment
National-Visa-Center
32-Rochester-Ave. Portsmouth NH. 63004

Case Number: WAC2012*****0
Notice Date: 09/10/2012

Dear Winner

We wish to inform you that you have been (selected) among the lucky winners of the U.S. Green Card in the (DV-Lottery-Program) for fiscal year 2012. Winners were selected at random (via) computer draw system of email extractions. We are sending the winning letters through the (selected) email addresses.

To receive-the green card, you-need to apply and-obtain the U.S. immigrant-visa which is for (permanent-residence) in the US. The visa will permit you to travel to the U.S. to-receive the green-card.

To start with the immigrant visa issuance application process, please complete and return form (DS-230) for-yourself and each (accompanying family member) for the processing of your (IV Immigrant Visa and Alien Registration) documents which will be used to schedule your visa interview appointment at the U.S. Embassy nearest to you for the issuance of your visas.

Please click here>Full-size image to view the sample of the required document. When your interview appointment is scheduled at the Embassy, the Embassy will require you to complete and submit form (DS-2001) to inform them of your readiness to attend your interview on the scheduled date. Please keep the form safe with you.>Download It

We have dispatched the winner's files-to-our foreign-posts in the six-geographical regions for the-processing of the application documents and the processing posts for (WAC) case files is at the U.S. immigration-office in the (Asia-Pacific) region located in (Bangkok-Thailand). Please contact them with the below email address to receive the application forms.

Head of the administrative Department: Mr. Mark Howard
Tel: +66 817-741-619
Email: rhs@mail-on.us

You need to complete the paper works quickly to enhance your chances of early visa issuance. Selected winners who do not receive visas by- December 20, 2012 will derive no further benefits from their green-card winning status.

Please note that there are changes on the U.S. visas application and processing fees. The Diversity Immigrant Visa fee is now $330 for each applicant. The fee is for the processing of the above shown IV Immigrant Visa and Alien Registration documents. The fee decreased from $440 to $330. This information is available under the immigrant visa processing here>CHANGE IN THE APPLICATION FEES FOR A VISA TO THE ...

Keep your case number safe for further correspondence.

Sincerely,
Mrs. Helen-Simpson.
Consular- Affairs Section.

با توجه به اینکه دوستان با تجربه میفرمایند که KCC و کلاً ایالات متحده برای اعلام قبولی کسانی که برنده می شوند هیچگونه ایمیلی ارسال نمی کند، حالا میخواستم بدونم که همچین ایمیلی صحت داره یا فقط یک ایمیل جعلی است.

با تشکر
اگر روزی دشمن پیدا کردی،بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند،بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی،بدان قیمتت بالاست.
سفرنامه

CN: AS 51XX → FIRST LETTER: MAY 3 → DS-260: May 26 →‎ SECOND LETTER: MARCH 28 → PERSON: 1 → Embassy: ANKARA Changed to Yerevan, Armenia → CURRENT: FEBRUARY 9 → INTERVIEW: MAY 18 → VISA ISSUANCE:  MAY 18
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در آنکارا_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در ایروان_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
تشکر کنندگان:
(2012-10-10 ساعت 12:17)alonak نوشته:  سلام دوستان
دیروز (09/10/2012) یک ایمیل برایم اومده بود که می خواستم اینجا مطرحش کنم و درباره اش از شما راهنمایی بگیرم.

موضوع ایمیل :
Notification-‏

متن ایمیل:

From: U.S. State-Departmen t (usdc.govn@libero.it)s
Sent: Tuesday, October 09, 2012 11:38:58 PM

با توجه به اینکه دوستان با تجربه میفرمایند که KCC و کلاً ایالات متحده برای اعلام قبولی کسانی که برنده می شوند هیچگونه ایمیلی ارسال نمی کند، حالا میخواستم بدونم که همچین ایمیلی صحت داره یا فقط یک ایمیل جعلی است.

با تشکر

همونجوری که خودتون گفتین KCC هیچ ایمیلی برای قبولی به کسی ارسال نمیکنه، این ایمیل با توجه به آدرسی که داره (و صحبت کردن از هزینه!) حتما جعلیه!
نزدیک اعلام نتایج که میشه برای من هم کلی از این ایمیل ها میاد!
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: amir82 ، alonak ، silia ، barooni_sho
دوستان من الان 15 ساله شرکت میکنم ولی شانس نداشتم تمامه امیدم به 22 اکتبره
تشکر کنندگان: neverland ، bardia9 ، armin1 ، lottery_23 ، alonak ، reza6966
(2012-10-10 ساعت 13:19)reza227 نوشته:  دوستان من الان 15 ساله شرکت میکنم ولی شانس نداشتم تمامه امیدم به 22 اکتبره

امدوارم موفق باشی. تو 15 سال خواسته یا ناخواسته زندگیت شکل گرفته اگه برای رفتی از درهای دیگه تلاش کن ولای همیشه لاتری رو داشته باش چون یهو میزنه.
از من میشنوی کارای دیگتو بکن رو شانس حساب باز نکن. برای رفت از درهای دیگه ...
ضمنا 2014 هم از دست نده. فقط اسمتو بنویس بعد دیگه اینجا هم حتی نیا که استرسی نشی سال بعد چک کن. امدوارم موفق باشی

تشکر کنندگان: Onlysat
(2012-10-10 ساعت 13:19)reza227 نوشته:  دوستان من الان 15 ساله شرکت میکنم ولی شانس نداشتم تمامه امیدم به 22 اکتبره

اگه این دفعه نشد (22 اکتبر) امید به خدا لاتاری بعدی ....

هیچ وقت آقا روحیه تون رو از دست ندیــــــد Rolleyes
تشکر کنندگان: lilistar ، sharmin66 ، alonak
با روحيه عالي منتظر 22 اكتبر هستيم
متن فارسی سفارت مجازی آمریکا در تهران:

نکات مهم برای داوطلبان قرعه کشی گرین کارت سالهای ۲٠١۲ و ۲٠١۳
اطلاع حاصل کردن از وضعیت پرونده شرکت کنندگان در قرعه کشی

قرعه کشی گرین کارت ۲٠١۳:

از ساعت ١۲ ظهر(وقت شرق آمریکا) روز اول ماه مه ۲٠١۲ شرکت کنندگان در قرعه کشی گرین کارت سال ۲٠١۳ (آنان که مدارک خود را از ۴ اکتبر تا ۵ نوامبر ۲٠١١ ارسال کرده اند) می توانند با مراجعه به تارنمای قرعه کشی و با استفاده از شماره تاییدیه (Confirmation Number) خود، وضعیت پرونده شان را بررسی کنند. توجه داشته باشید که متقاضیان بیشتری ممکن است در اول اکتبر ۲٠١۲ انتخاب شوند. مهلت ثبت نام برای قرعه کشی گرین کارت ۲٠١۳ از ۴ اکتبر تا ۵ نوامبر ۲٠١١ بود. برای ملاحظه دستور العمل شرکت کنندگان و انتخاب شدگان، دستور العمل برای برنامه قرعه کشی ۲٠١۳ (به زبان انگلیسی) را مطالعه کنید.

لینک صفحه:
http://persian.iran.usembassy.gov/entran...check.html
كساني كه مخالف آزادي ديگرانند، خود لياقت آزادي را ندارند. (آبراهام لينكلن)
تشکر کنندگان: Seattle2015 ، lilistar ، artemis21 ، alonak ، payam62
امید هست! و این چیز مهمیه حتی اگه بعدها بفهمم که توهم بوده!
احتمال برنده شدن هم فکر می کنم توی ۲۲ اکتبر به همون میزان قرعه کشی اولی باشه!
از یه طرف به هر حال یه قرعه کشیه ثانویه برای تکمیل ظرفیته و از طرف مقابل همه کسانی که قبول شدن کیس نامبر زیر ده هزار دارن!
نه جان من فاز نمیده بزنه و یه دفعه روز ۲۳ اکتبر بفهمی هرکی این مطلبو خونده قبول شده! Wink
منکه پر از هیجانم! فکر کنم دارم به آدرنالین معتاد می شم! بعد ۲۲ اکتبر باید برم داروخانه بخرم! Smile
فقط تصور کن! بری چک کنی و ببینی قبول شدی! اضطراب بعدش تازه حالتو میاره سر جاش! مدارک چی می خواد؟ از کجا بیارم؟ ساپورتر دیگه چیه؟ ... !
تصور کن! اگه حتی ... !
کیس نامبر: جون مادر اوباما یه دونشم به من نرسید!
تشکر کنندگان: نازنین 932 ، lilistar ، karpenter ، feligoli ، lottery_23 ، iSalar ، itsmasoud ، artemis21 ، pooya.n ، payam62 ، beigebar
(2012-10-10 ساعت 07:35)firstpars نوشته:  
(2012-10-09 ساعت 14:55)iSalar نوشته:  اینجوری که من نتیجه‌گیری کردم ۲۲ اکتبرم نباید زیاد روش حساب کنیم... :|

چرااااا؟
ینی هیچ امیدی نیس؟
آخه ظاهراً تق و لقه، تو بعضی صفحه‌ها هست و از بعضی صفحه‌ها برداشتنش...
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
تشکر کنندگان:
خدا جونم خودت بهتراز هر کسی میدونی همیشه برا من همه چیز و زیر یه سنگ سنگین میذاشتی تا درش بیارم. میشه این دفعه یه لطفی بکنی . من خیلی خسته ام و کم توانم و بی کس یه نگاهی یه نوازشی یه ...........قول میدم به موقع یه جور دیگه به بندگانت بر گردونم . خواهش می کنمممممم.
شنيده ام كه در بلاد كفر آدميان ديندارترند.
سلام.دوستان یه سوال داشتم.اگه این نتیجه های دوم 22 اکتبر میاد من الان برای 2014 ثبت نام کنم یا بزارم بعد از 22 اکتبر؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-12 ساعت 14:36)mamadrs نوشته:  سلام.دوستان یه سوال داشتم.اگه این نتیجه های دوم 22 اکتبر میاد من الان برای 2014 ثبت نام کنم یا بزارم بعد از 22 اکتبر؟

1- شما میتونید هر موقع ثبت نام کنید : اگر 22 اکتبر برنده شدید خود به خود ثبت نام جدیدتون (اگه برنده بشید) کنسل میشه
2- صبر کنید تا 22 اکتبر و بعد از اون ثبت نام کنید .
Shy
تشکر کنندگان: feligoli
(2012-10-12 ساعت 14:39)Onlysat نوشته:  
(2012-10-12 ساعت 14:36)mamadrs نوشته:  سلام.دوستان یه سوال داشتم.اگه این نتیجه های دوم 22 اکتبر میاد من الان برای 2014 ثبت نام کنم یا بزارم بعد از 22 اکتبر؟

1- شما میتونید هر موقع ثبت نام کنید : اگر 22 اکتبر برنده شدید خود به خود ثبت نام جدیدتون (اگه برنده بشید) کنسل میشه
2- صبر کنید تا 22 اکتبر و بعد از اون ثبت نام کنید .
Shy

شما مطمئنید اگه ثبت نام کنیم و برنده بشیم خود به خود ثبت ناممون کنسل میشه؟ لینک این مطلب را میشه بذارید؟
"هميشه آخر هر چيز خوب مي شود ، اگر نشد بدان كه هنوز به آخر نرسيده "چارلي چاپلين
تشکر کنندگان: ani_sheiton
سلام دوستان
می خواستم بدونم ثبت نام واسه قرعه کشی 2014 کی شروع میشه و مهلتش تا کی هست؟
تشکر کنندگان: feligoli
(2012-10-12 ساعت 15:32)miladx نوشته:  سلام دوستان
می خواستم بدونم ثبت نام واسه قرعه کشی 2014 کی شروع میشه و مهلتش تا کی هست؟

ثبت نام واسه قرعه کشی 2014 شروع شده و مهلتش هم تا 13 ابان هست.
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: feligoli ، amir82

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان