کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-10-22 ساعت 20:50)elman1998 نوشته:  پس چی شد؟ساعت 7:30 هم شد
ولی همون صحفه رو نشون میده چرا؟
همون صحفه که قبل ساعت 7:30 نشون میداد یعنی
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time.
به نظر من تا آخر اکتبر جواب میدن

شاید جواب اومده و ماها قبول نشدیم که واسه همه همین صفحه میاد. ولی خدا کنه هنوز جواب نیومده باشه و وقتی اومد حداقل چند تا از بچه های مهاجرسرا قبول بشن..... آمین
تشکر کنندگان: rohesargardan ، r_ent ، mmm3hd
(2012-10-22 ساعت 22:03)pooia نوشته:  من با kcc الان تلفنی صحبت کردم تا 1 ساعت دیگه حتما جواب میدن.
خیالتون راحت باشه که سر کار نیستیم

واقعا باهاشون صحبت کردین؟ یعنی 10 شب اعلام میشه تا 15 دقیقه دیگه؟
تشکر کنندگان: bambo_26
(2012-10-22 ساعت 22:49)f.az نوشته:  
(2012-10-22 ساعت 22:03)pooia نوشته:  من با kcc الان تلفنی صحبت کردم تا 1 ساعت دیگه حتما جواب میدن.
خیالتون راحت باشه که سر کار نیستیم

واقعا باهاشون صحبت کردین؟ یعنی 10 شب اعلام میشه تا 15 دقیقه دیگه؟

خداییش صحبت کردم... یه خانم بودن و تاکید کردن که حتما جواب میدیم امروز. بعدش من پرسیدم تا 1 ساعته دیگه سایت رو چک کنیم. که اون هم گفت اره....
مطمئنا امشب نتایج رو اعلام میکنن.
تشکر کنندگان: نیما121 ، کیانا ، feligoli
آقا این سایت دی وی برای من باز نمیشه! حتما دارن یه کارایی میکنن! یعنی میشه آقا وینستون چرچیل ما رو بطلبه؟ Sad
ش کیس: 2018XXXXXXXXXX
نامه قبولی:
کنسولگری:
فرمها:
کارنت شدن:
نامه دوم:
مصاحبه:
کلیرنس:
ویزا:
هزینه ها:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
به رویاهات فکر کن... Rolleyes
تشکر کنندگان:
من تا چند دقیقه قبل سایت رو باز میکردم ولی الان باز نمیشه احتمالا داره آپدیت میشه.
خدا کنه عمو سام ما رو هم طلبیده باشه.
تشکر کنندگان:
الان که راحت باز میشه. هیچ تغییری هم نکرده Sad
Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
تشکر کنندگان:
(2012-10-22 ساعت 23:21)lottery_23 نوشته:  الان که راحت باز میشه. هیچ تغییری هم نکرده Sad

آره الآن باز میشه راحت اما هیچ تغییری نکرده! این جملهه هنوزم هست:
More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time.
2013AS32xx | Yerevan | Jan w4 | Visa : Day of interview
سفرنامه
تشکر کنندگان:
دوستان فکر کنم قرار نیست امروز نتیجه ای بدن ، احتمالا باید تا 30 ام صبر کنیم
تشکر کنندگان:
سلام من ساعت حدودای 9 چک کردم برای چند نفر از بستگان اسم نوشته بودم یکیشون قبول شده. از اینجا کسی قبول شده؟
شماره کیس : 2012AS00024XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ کارنت شدن کیس: March 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 14 Feb
تاریخ مصاحبه: 25 July
تاریخ دریافت ویزا: 10 Sep
تشکر کنندگان:
More entries will be selected in early October 2012
این جملۀ منحوسی است که اخیرا درج شده! درواقع مفهوم early در اینجا یعنی مشخص نیست، اما به زودی!
هميشه شاكر باش،‌مثل... از زمين و زمين طلب كار نباش!
تشکر کنندگان:
(2012-10-22 ساعت 23:56)munny نوشته:  سلام من ساعت حدودای 9 چک کردم برای چند نفر از بستگان اسم نوشته بودم یکیشون قبول شده. از اینجا کسی قبول شده؟

شما برای این کسی که قبول شده توی "می" هم چک کرده بودید؟ یعنی اون موقع نوشتن قبول نشده ولی الان قبول شده؟؟
Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
تشکر کنندگان: r_ent ، Mehrafarin
باور کنین ما رو خوابونده بودن تو آب نمک که اگه کم آوردن از ما انتخاب کنن که فکر کنم دیگه احتیاجی به ما ندارن ظرفیت تکمیل شده
تشکر کنندگان:
(2012-10-22 ساعت 23:56)munny نوشته:  سلام من ساعت حدودای 9 چک کردم برای چند نفر از بستگان اسم نوشته بودم یکیشون قبول شده. از اینجا کسی قبول شده؟

اگر از ایران دارید چک می کنید، ساعت 9:30 به وقت شما قرار بوده نتایج را اعلام کنند که شما قبل از این زمان چک کردید
احتمالا این نتیجه مربوط به همون دور اول قرعه کشی هستش، ما منتظر نتایج سری دوم هستیم
تشکر کنندگان:
بلاخره چی شد؟ من گفتم دیر بیام که دیگه نتایج رو زده باشن!
هنوز نزدن؟
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023