کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
کاربران در حال بازدید این موضوع: Aidin.Y، ALI_AGHA، amir85، arash1986، ashkan.b10، atefeh63، behnam_mgs، borkinafasu، dreamer60، drkam، God.hope، heli7tedi، June، Karma، km144ir، Kurosh_Salehi، majid121b، Mehrafarin، milichi، molasani، mortezajn، mosavi.89، munny، niush، Old_Spider، omid2013، R@mtin، raham، ramtin228، sahar_1366، salarone، sasa-nasiri، seti-n، shari، taba60، tomalaki، اسمان، 5 کاربر مخفی، 24 مهمان
تشکر کنندگان:
متاسفانه یا سرعت اینترنت من یا سایت مهاجرسرا خیلی پایین اومده نمیتونم ریپلای کنم .
بله دوست عزیز من قبلا چک کرده بودم حتی چند روز قبل به هوای اینکه قرار بود اول اکتبر بیاد یه بار چک کردم ولی قبول نشده بودند میدونین که جدیدا اگه مشخصات غلط بزنید مثل سابق not selected نمیاد مینویسه یه چیز اشتباه . از این بابت مطمئنم که دوباره قرعه کشی کردن
شماره کیس : 2012AS00024XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ کارنت شدن کیس: March 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 14 Feb
تاریخ مصاحبه: 25 July
تاریخ دریافت ویزا: 10 Sep
تشکر کنندگان: asxz
(2012-10-22 ساعت 22:03)pooia نوشته:  من با kcc الان تلفنی صحبت کردم تا 1 ساعت دیگه حتما جواب میدن.
خیالتون راحت باشه که سر کار نیستیم

میشه لطف کنید شماره ی KCC رو اینجا بذارید؟ من یه شماره دارم اما فکر کنم درست نیست.
Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
تشکر کنندگان:
"early October" یعنی اوایل اکتبر.
وارد کردن نتایج طول نمیکشه و از اینجا اصلا محسوس نیست. نتایج در کسری از ثانیه روی سایت قرار میگیره. فقط باید منتظر باشید تا این رو اعلام کنند.
اگر سایت بالا نمیاد علتش هجوم آوردن عده زیادی از مردم سراسر دنیا به وبسایت لاتاری است که موقته و ارتباطی با آپدیت کردن نتایج نداره.
تشکر کنندگان: roeentan ، کیانا ، feligoli ، Saeedv13 ، reza6966 ، گل نهال
سلام خدمت تمام مهاجرسرایی های عزیز...
بچه ها اینقدر نگرون نباشید، خیالتون راحت که تا فردا صبح که میشه تا شب کنتاکی جواب میاد ( maximum ) ، خیالتون راحت باشه، و اینقدر یک کلاغ چهل کلاغ نکنید، خودتونو کنترل کنید، به این فکر کنید که قبول می شید اگرم نشدید چیزی رو از دست ندادید... خواهشا باور کنید که من یه خبر موثق دارم ( در فیس بوک من یک دوست دارم که در kcc کار می کنه )، تعداد ویزاهای مونده برای قرعه کشی دو دوم رو آماده کردند، و دیروز هم قرعه کشی انجام شده و لیست در حال آماده سازی هست و هر لحظه امکان چک کردن رو فراهم می کنند، خواهشا آروم باشید، خواهشا... درک کنید که این بی برنامه بودن ها و سرکاری گذاشتن ها برای اونها نیست...
به امید تجربه اشک شوق برای قبولی تک تک شما در قرعه کشی دور دوم.
تشکر کنندگان: lottery_23 ، mmm3hd ، نیما121 ، f.az ، mortezajn
بابا پکید سرور این مهاجرسرا! واسه من به جای سایت مهاجرسرا می نویسه "سرور در حال گریه کردن است، بعدا مراجعه فرمایید"
فکر کنم پهنای باند سرور مهاجر سرا فقط به خاطر یه امشب تموم شه، مجبور شن دوباره پهنای باند بخرن واسش Big Grin
راستش به من الهام شده که برنده نمیشم! درواقع یه جورایی خونسردم Big Grin
هميشه شاكر باش،‌مثل... از زمين و زمين طلب كار نباش!
تشکر کنندگان: نیما121 ، asxz
دوست عزیزmunny با تبریک بابت قبولی اقوامتون،میشه بگین کیس نامبرشن حدود چند هست؟
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: munny
خوشم مياد همه چراغ هااا روشن و همه چشم انتظار يه خبر راجب باز شدن سايت هستن

آي ي ي ي ي لاتاري چهره ي سرخت پيدا نيست((بياناتي از مرحوم سهراب تو كف لاتاري))
از ميان كساني كه براي دعاي باران به بيايان ميروند،تنها كساني به كار خود ايمان دارند كه با خود چتر ميبرند
لازم است گاهی از خود بیرون آمده و از فاصله ای دورتر به خودت بنگری واز خود بپرسی که سالها سپری شد تا آن بشوم که اکنون هستم. آیا
ارزشش را داشت ...؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-23 ساعت 00:28)mani.iht نوشته:  دوست عزیزmunny با تبریک بابت قبولی اقوامتون،میشه بگین کیس نامبرشن حدود چند هست؟

2013AS00010xxx
یه دوستی تو صفحه قبل گفت نتایج ساعت 9:30 به وقت ایران می آد من تو این صفحه که دوستان لینکش رو گذاشت اینجادیدم نوشته ظهر به وقت 4GMT- که دقیقا میشه 7:30 شب به وقت ایران چون ایران 3+ GMT هست
شماره کیس : 2012AS00024XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ کارنت شدن کیس: March 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 14 Feb
تاریخ مصاحبه: 25 July
تاریخ دریافت ویزا: 10 Sep
تشکر کنندگان: saljoogh
من الان زدم دوباره همون پیغام رو میده ...
نتایج اومده یا نه به نظرتون ؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-23 ساعت 00:27)RamRain نوشته:  سلام خدمت تمام مهاجرسرایی های عزیز...
بچه ها اینقدر نگرون نباشید، خیالتون راحت که تا فردا صبح که میشه تا شب کنتاکی جواب میاد ( maximum ) ، خیالتون راحت باشه، و اینقدر یک کلاغ چهل کلاغ نکنید، خودتونو کنترل کنید، به این فکر کنید که قبول می شید اگرم نشدید چیزی رو از دست ندادید... خواهشا باور کنید که من یه خبر موثق دارم ( در FB من یک دوست دارم که در kcc کار می کنه )، تعداد ویزاهای مونده برای قرعه کشی دو دوم رو آماده کردند، و دیروز هم قرعه کشی انجام شده و لیست در حال آماده سازی هست و هر لحظه امکان چک کردن رو فراهم می کنند، خواهشا آروم باشید، خواهشا... درک کنید که این بی برنامه بودن ها و سرکاری گذاشتن ها برای اونها نیست...
به امید تجربه اشک شوق برای قبولی تک تک شما در قرعه کشی دور دوم.

رئیس جان حالا نمیشد به این رفیقت بگی زیر میزی همۀ بچه های مهاجرسرا رو بزاره تو اون لیست؟ Big Grin
هميشه شاكر باش،‌مثل... از زمين و زمين طلب كار نباش!
تشکر کنندگان: mashmoji ، Kurosh_Salehi ، ehsan_ati
(2012-10-23 ساعت 00:38)munny نوشته:  
(2012-10-23 ساعت 00:28)mani.iht نوشته:  دوست عزیزmunny با تبریک بابت قبولی اقوامتون،میشه بگین کیس نامبرشن حدود چند هست؟

2013AS00010xxx
یه دوستی تو صفحه قبل گفت نتایج ساعت 9:30 به وقت ایران می آد من تو این صفحه که دوستان لینکش رو گذاشت اینجادیدم نوشته ظهر به وقت 4GMT- که دقیقا میشه 7:30 شب به وقت ایران چون ایران 3+ GMT هست

ببخشید دوست عزیز شما از ایران چک نمی کنید، نه؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-23 ساعت 00:26)lottery_23 نوشته:  
(2012-10-22 ساعت 22:03)pooia نوشته:  من با kcc الان تلفنی صحبت کردم تا 1 ساعت دیگه حتما جواب میدن.
خیالتون راحت باشه که سر کار نیستیم

میشه لطف کنید شماره ی KCC رو اینجا بذارید؟ من یه شماره دارم اما فکر کنم درست نیست.

606-526-7500
تشکر کنندگان:
این دوتا سایت هستش که می تونین از این طریق به فقرای دنیا و آمریکا کمک کنید:
اگه نذری دارین می تونین از این طریق هم کمکی کرده باشین.
http://www.freerice.com
http://www.thehungersite.com

100% مورد تایید سازمان جهانی غذا هستند. و هیچ منفعت خاصی برای کسی نداره.

از ادمین گرامی خواهش میکنم با بررسی سایت ها، این پست را یک امشب پاک نکنید. امشب تعداد اعضا زیاده، حتی اگه 10 نفرشونم کمک کنند خیلیه ...
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان: roeentan ، Kurosh_Salehi
دوستان عزیز من کلی‌ از فروم‌های خارجی‌ رو چک کردم و الان متوجه شدم که نتایج اعلام شده و ۱ نفر از ایران با کیس نامبر ۹۹۰۰ و یک نفر از لهستان قبول شده بودند رو دیدم.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان