کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-09-23 ساعت 00:58)amirhr123 نوشته:  
(2012-09-22 ساعت 22:00)arashsh62 نوشته:  سلام دوستان
کیس نامبرم حدود 11XX ولی هنوز نامه ام نیومده، Sad مدارکمو 8 می فرستادم....باید بهشون میل بزنم؟؟؟ چی کار کنم؟؟؟

سلام دوست عزیز کیس من نیز **11 وبرای من نیز نامه دوم نیامده است

سلام
ظاهرا متاسفانه هنوز برای کیس نامبرهای بالای 1000 زمان مصاحبه نیومده Sad
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: sayeh_m ، hamedhamed ، amirhr123
[quote='mea694' pid='216186' dateline='1348216651']
منم نامه دوم اومد واسم هفته اولnov
===================
سلام دوست عزيز
تبريك ميگم بابت رسيدن نامه دومت
يك سوال آيا تو نامه دوم صحبتي از مبالغ لازم جهت پرداخت شده يا نه؟؟؟ در ضمن اگه واست مقدوره و از لحاظ حفاظتي موردي نداره يك تصوير از نامه دومت واسه ما بذار.البته ميتوني قسمت هاي اطلاعاتيشو با فتوشاپ پاك كني(البته اگه مورد امنيتي نداره اين كاره بكن - هيچ اصرار و گله اي در كار نخواهد بود)
ممنون
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان:
(2012-09-23 ساعت 00:19)roeentan نوشته:  
(2012-09-22 ساعت 22:08)poopak نوشته:  [چرا بهتره فروردین نباشه؟بخاطر تعطیلات در ایران؟
احتمالا بخاطر این گفتن که توی فروردین بخاطر حجم زیاد سفرهای نوروزی، هزینه های مسافرت به ترکیه یا امارات تقریبا دوبل میشه. از بلیط هواپیما گرفته تا هتل و ...

به خاطر اینکه پارسال تو دبی یه هتل خوب شبی 300 درهم بود و از 20 اسفند تا 20 فروردین شد 800 درهم و بلیط هم گیر نمیاد
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: hamedhamed ، Saeedv13 ، ASALI ، pooya.n ، roeentan ، poopak
دوستان غزيز
سلام
راستش من توي ايميلي كه دريافت كردم ظاهرش نشون ميده كه يك فايلي بهش attach شده ولي وقتي ايميل را باز مي كني چيزي به اون وصل نيست. راستش اين موضوع يه خورده نگرانم كرده. از همه ي دوستاني كه نامه ي دوم (در واقع همون ايميل Kcc) خواهش مي كنم كه ايميلشونو چك كنن ببينند ايميل اونها هم به همين صورته يا خير؟
تشکر کنندگان: pooya.n ، 3pideh
(2012-09-23 ساعت 15:25)mbt1346 نوشته:  دوستان غزيز
سلام
راستش من توي ايميلي كه دريافت كردم ظاهرش نشون ميده كه يك فايلي بهش attach شده ولي وقتي ايميل را باز مي كني چيزي به اون وصل نيست. راستش اين موضوع يه خورده نگرانم كرده. از همه ي دوستاني كه نامه ي دوم (در واقع همون ايميل Kcc) خواهش مي كنم كه ايميلشونو چك كنن ببينند ايميل اونها هم به همين صورته يا خير؟

سلام
فکر کنم اون فایل لوگوی KCC باشه که Attach شده به ایمیل. Tongue
تشکر کنندگان: afs ، sayeh_m ، Ali DV-2013 ، saeed2568
سلام
آقا چيز ديگه اي پيدا نكردين كه نگرانش بشيد ؟ به كار و زندگي برسين و اينقدر هم اين دو خط ايميل بيچاره رو زير و رو نكنيد Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: fire dragon ، pooya.n ، shimoda ، barmak ، Ali DV-2013 ، ASALI ، mrr777 ، hamedhamed ، mooj ، saeed2568 ، مانترا
(2012-09-23 ساعت 09:26)mohammad fazli نوشته:  [quote='mea694' pid='216186' dateline='1348216651']
===================
سلام دوست عزيز
يك سوال آيا تو نامه دوم صحبتي از مبالغ لازم جهت پرداخت شده يا نه؟؟؟ در ضمن اگه واست مقدوره و از لحاظ حفاظتي موردي نداره يك تصوير از نامه دومت واسه ما بذار.البته ميتوني قسمت هاي اطلاعاتيشو با فتوشاپ پاك كني(البته اگه مورد امنيتي نداره اين كاره بكن - هيچ اصرار و گله اي در كار نخواهد بود)
ممنون

سلام. تو این پست، متن نامه دوم خودم رو گذاشتم.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: sayeh_m ، afs ، ehsan_ati ، Soap McTavish ، mooj ، Emma_a432 ، saeed2568 ، مانترا
سلام

دوست عزیز نگران نباش من هم چک کردم چیزی نیست.
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: sayeh_m ، ASALI ، hamedhamed ، saeed2568
دوستان یه سوال:مگه تو این صفحه نباید بچه های 2013 که تاریخ مصاحبشون مشخص شده باشه؟پس چرا هنوز نیست؟ظاهرا دیگه end2012
هستنBig Grin
تشکر کنندگان:
(2012-09-23 ساعت 23:10)mhz_ir نوشته:  دوستان یه سوال:مگه تو این صفحه نباید بچه های 2013 که تاریخ مصاحبشون مشخص شده باشه؟پس چرا هنوز نیست؟ظاهرا دیگه end2012
هستنBig Grin

باید رو که اون ها تعیین می کنند
ولی خوب بالاخره اعلام می کنند
البته به نظر من و با توجه به اینکه مصاحبه ها داره از نوامبر شروع می شه خیلی وقت دارند که این صفحه رو به روز کنند
امیدوارم یک تغییر تحولی هم توی این سیستم هاشون بدن، این صفحه تاریخ مصاحبه و اعلام کلیرنس زیادی ابتدایی هستند. مثلا چقدر خوب بود تاریخ آپدیت بعدی رو هم پایین صفحات می نوشتن Rolleyes
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، ASALI ، sayeh_m ، armin1 ، mhz_ir ، hamedhamed ، 3pideh ، mooj ، Saeedv13
(2012-09-21 ساعت 21:16)barmak نوشته:  سلام دوستان
اول از همه مجددا تبريك ميگم به همه اونهائي كه نامه دومشون اومده و آرزوي موفقيت دارم براي تك تكشون به نظر من 3 عامل تو تعيين ترتيب تاريخ هاي مصاحبه مهم هستش:
1- تاريخ ارسال مدارك
2- شماره كيس نامبر
3- اتمام FBI Check
عامل سوم رو نباس از ياد برد و اينكه ما هيچ نوع اطلاعي از نحوه بررسي ها نداريم .........

با ارزوي موفقيت

barmak عزیز اشتب نمیکنید؟FBI Check مگه بعد از مصاحبه انجام نمیشه؟
این طوری شما گفتید یعنی انگار قبل از مصاحبه وضعیت FBI Check طرف مشخص میشه؟تا جایی من میدونم بعد از اتمام مصاحبه FBI Check تکلیفش مشخص میشه؟!
تشکر کنندگان: hamedhamed
(2012-09-24 ساعت 10:45)mhz_ir نوشته:  
(2012-09-21 ساعت 21:16)barmak نوشته:  سلام دوستان
اول از همه مجددا تبريك ميگم به همه اونهائي كه نامه دومشون اومده و آرزوي موفقيت دارم براي تك تكشون به نظر من 3 عامل تو تعيين ترتيب تاريخ هاي مصاحبه مهم هستش:
1- تاريخ ارسال مدارك
2- شماره كيس نامبر
3- اتمام FBI Check
عامل سوم رو نباس از ياد برد و اينكه ما هيچ نوع اطلاعي از نحوه بررسي ها نداريم .........

با ارزوي موفقيت

barmak عزیز اشتب نمیکنید؟FBI Check مگه بعد از مصاحبه انجام نمیشه؟
این طوری شما گفتید یعنی انگار قبل از مصاحبه وضعیت FBI Check طرف مشخص میشه؟تا جایی من میدونم بعد از اتمام مصاحبه FBI Check تکلیفش مشخص میشه؟!

در ارسال 1574 همين تاپيك جواب دادم.
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Ali DV-2013 ، mhz_ir ، roeentan ، rezagh
(2012-09-22 ساعت 18:51)kazim نوشته:  با سلام به همگی
کیس نامبر من 83xx هست
نمیدونم از کجا باید بفهمم که کی کارنت میشم و تاریخ رفتنم به سفارت انکارا کی هست
همه لینک visa bulettin میدن ولی من سر در نمییارم دوستان Sad

خواهش میکنم یکی برای من توضیح بده که باید دقیقا چه کار کنم
خوب شمارم تو visa bulettin کارنت شد چه باید کرد . ایا email دریافت میکنم که تاریخ مصاحبه توی انکارا کی هست یا باید کاره دیگری انجام بدم ؟

سلام دوست عزیز
شما کیس نامبرتون حدود 8000 هست، چجوری الان current شدین؟!!
شماره کیس: 2013AS00007XXX
تاریخ رویت قبولی : May-05-2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد: سه نفر
تشکر کنندگان:
(2012-09-22 ساعت 18:51)kazim نوشته:  با سلام به همگی
کیس نامبر من 83xx هست
نمیدونم از کجا باید بفهمم که کی کارنت میشم و تاریخ رفتنم به سفارت انکارا کی هست
همه لینک visa bulettin میدن ولی من سر در نمییارم دوستان Sad

خواهش میکنم یکی برای من توضیح بده که باید دقیقا چه کار کنم
خوب شمارم تو visa bulettin کارنت شد چه باید کرد . ایا email دریافت میکنم که تاریخ مصاحبه توی انکارا کی هست یا باید کاره دیگری انجام بدم ؟

خوب شما هنوز كارنت نشديد
اگه همين تاپيك مهاجر سرا يا سايت بولتن ويزا رو پيگير باشيد هر ماه معلوم ميشه تا چه شماره اي كارنت شده
وقتي كيس نامبرتون كمتر از شماره ي اعلام شده باشه اونوقت كارنت شديد
اگر مداركتون بدست KCC رسيده باشه چند وقت بعد واستون ايميل مياد و زمان مصاحبه شما مشخص ميشه البته ميتونيد به سايتي كه قبولي اوليتون رو هم ديد سر بزنيد و نامه دعوت به مصاحبتون رو با داشتن كانفرميشن نامبرتون بگيرين.
بعدش هم كه ميريد واسه مصاحبه
ولي باتوجه به روند كارنتي ها و كيس نامبر شما زمان مصاحبتون احتمالاً ميفته واسه بعد از عيد.
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: sayeh_m ، ASALI ، Ali DV-2013 ، saeed2568 ، rose_2000 ، Saeedv13
(2012-09-23 ساعت 17:29)2013selectee نوشته:  
(2012-09-23 ساعت 09:26)mohammad fazli نوشته:  [quote='mea694' pid='216186' dateline='1348216651']
===================
سلام دوست عزيز
ممنون

سلام. تو این پست، متن نامه دوم خودم رو گذاشتم.
شما بالای 1000 هستید تاریخ مصاحبه تون مشخص شده؟
کسی می دونه واسه بالای 1000 کی نامه میاد؟
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان