کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
سلام مجددا به همه دوستان ، تو رو خدا به من بگید برای این که بفهمم که کارنت شدم یا نه چه کاری باید بکنم ، من دچار استرس شدم ؛ تو رو خدا به من کمک کنید و بگید ممنونتون میشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان:
(2012-09-22 ساعت 00:43)babak2013 نوشته:  سلام مجددا به همه دوستان ، تو رو خدا به من بگید برای این که بفهمم که کارنت شدم یا نه چه کاری باید بکنم ، من دچار استرس شدم ؛ تو رو خدا به من کمک کنید و بگید ممنونتون میشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

منم همین مشکل رو دارم Sad
تشکر کنندگان: babak2013
دو تا پست بالاتر رو بخونيد مشكلتون حل ميشه Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: mrr777 ، roeentan ، babak2013 ، ASALI ، hamedhamed ، barmak
(2012-09-22 ساعت 00:45)elham63 نوشته:  
(2012-09-22 ساعت 00:43)babak2013 نوشته:  سلام مجددا به همه دوستان ، تو رو خدا به من بگید برای این که بفهمم که کارنت شدم یا نه چه کاری باید بکنم ، من دچار استرس شدم ؛ تو رو خدا به من کمک کنید و بگید ممنونتون میشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

منم همین مشکل رو دارم Sad

استرس چرا دوستان من .

برای اطلاع از کارنت شدنتون حدود پانزدهم هر ماه میلادی به این لینک مراجعه کنید.

http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._1360.html

در اونجا روی اسم اخرین ماه اعلام شده کلیک کنید و در انتهای صفحه به دنبال جدول کارنتی های لاتاری بگردید و در جلوی اسم اسیا آخرین شماره کارنت شده رو ملاحظه کنید اگر ۴ شماره آخر کیس نامبر شما کمتر از این شماره بود تبریک می گم معنیش اینه که کارنت شدید و تا چند هفته بعد از اون تاریخ مصاحبتون اعلام می شه.

باز هم توصیه می کنم صفحات قبلی همین تاپیک و بقیه تاپیکهای مرتبط رو مطالعه کنید.

موفق باشید
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Ali DV-2013 ، hamedhamed ، مانترا ، barmak ، Saeedv13
(2012-09-21 ساعت 12:22)mortezajn نوشته:  
(2012-09-21 ساعت 00:28)uvthk نوشته:  با سلام
کیس نامبر من بین 9 و 10 هزاره کی کارنت میشم؟ تو سایت بولتن ویزا جلوی اسم ایران 6029 نوشته بود این یعنی چی؟ برای اینکه بفهمم کارنت شدم کجارو باید ببینم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

دوست عزیز شما باید وسط هر ماه این بولتونو چک کنید

این 6029 نفر تعداد کل ایرانی های ثبت نام کرده برای dv 2013 است و االبته جالبه که ایران دومین رتبه رو در تعداد شرکت کننده در دنیا داشته
قبولي:١ مي ٢٠١٢،پست:ارامكس كارنت: نوامبر، مصاحبه ايروان: w2dec
case:21xx نتيجه:آبي . كليرنس: 5feb
تشکر کنندگان: barmak
(2012-09-21 ساعت 21:16)barmak نوشته:  سلام دوستان
اول از همه مجددا تبريك ميگم به همه اونهائي كه نامه دومشون اومده و آرزوي موفقيت دارم براي تك تكشون به نظر من 3 عامل تو تعيين ترتيب تاريخ هاي مصاحبه مهم هستش:
1- تاريخ ارسال مدارك
2- شماره كيس نامبر
3- اتمام FBI Check
عامل سوم رو نباس از ياد برد و اينكه ما هيچ نوع اطلاعي از نحوه بررسي ها نداريم .........

با ارزوي موفقيت

سلام دوست عزیز
می خواستم بدونم FBI Check قبل از اعلام زمان مصاحبه انجام میشه و دیگه کلیرنس بعد از مصاحبه پس برایه چیه؟ مرسی.
کیس: 2013AS4##
اتعداد: 2 نفر
ارسال مدارک: 15 جولای
کارنتی: آگوست
سفارت : آنکارا
نامه دوم: 20 نوامبر
مصاحبه: 23 ژانویه
آخرین آپدیت CEAC : می 21
تشکر کنندگان:
(2012-09-21 ساعت 00:02)afs نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 21:42)ehsan_ati نوشته:  واسه من که نیومده Sad فکر کنم بخاطر این باشه که من آخر May فرم هامو ايميل کردم. کسی هست که فرم هاشو آخر MAY فرستاده باشه و نامش اومده باشه؟؟؟

احسان جان برای من هم هنوز نیومده
تاریخ ارسال مدارکم هم 7 جون بود
کیسمون هم به هم نزدیکه فکر کنم وضعیتمون همزمان معلوم بشه

سلام دوستان کیس من هم **11است و23جون مدارک رو فرستادم و خبری نیست خسته شدم بس که چک کردم
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: pooya.n ، saljoogh
خیلی خوشحال شدم
من یه مقدار بیماری این چند روز داشت اذیتم میکرد
بعد از دو روز غیبت اومدم سایت دیدم یه سری از بچه ها نامه ی دومشون اومده
هوووووووووورااااااااا
تبریک به همتون
به امید خدا بچه ها نوبتی کارای همشون ردیف بشه
تشکر کنندگان: amirhr123 ، mahsa 662547 ، aziking ، sayeh_m ، Ali DV-2013 ، Emma_a432 ، hamedhamed ، achi686 ، sahar-k ، rose_2000
(2012-09-22 ساعت 01:10)Omid91 نوشته:  
(2012-09-21 ساعت 21:16)barmak نوشته:  سلام دوستان
اول از همه مجددا تبريك ميگم به همه اونهائي كه نامه دومشون اومده و آرزوي موفقيت دارم براي تك تكشون به نظر من 3 عامل تو تعيين ترتيب تاريخ هاي مصاحبه مهم هستش:
1- تاريخ ارسال مدارك
2- شماره كيس نامبر
3- اتمام FBI Check
عامل سوم رو نباس از ياد برد و اينكه ما هيچ نوع اطلاعي از نحوه بررسي ها نداريم .........

با ارزوي موفقيت

سلام دوست عزیز
می خواستم بدونم FBI Check قبل از اعلام زمان مصاحبه انجام میشه و دیگه کلیرنس بعد از مصاحبه پس برایه چیه؟ مرسی.

دوست عزیز اف بی ای چک قبل از مصاحبه و پس از بررسی مدارک شروع می شه ولی معلوم نیست که در زمان مصاحبه تموم شده و به نتیجه رسیده باشه.

حتی در صورت تکمیل اون هم ممکنه افیسر سفارت نیاز ببینه که بررسی دیگری در مورد پرونده انجام بشه که دلایل آن هم متعدده.

پس در این حالتها کلیرنس میزارن تا روند بررسی قبلی یا مجدد تکمیل بشه.

(2012-09-22 ساعت 01:08)Hamilton نوشته:  
(2012-09-21 ساعت 12:22)mortezajn نوشته:  
(2012-09-21 ساعت 00:28)uvthk نوشته:  با سلام
کیس نامبر من بین 9 و 10 هزاره کی کارنت میشم؟ تو سایت بولتن ویزا جلوی اسم ایران 6029 نوشته بود این یعنی چی؟ برای اینکه بفهمم کارنت شدم کجارو باید ببینم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

دوست عزیز شما باید وسط هر ماه این بولتونو چک کنید

این 6029 نفر تعداد کل ایرانی های ثبت نام کرده برای dv 2013 است و االبته جالبه که ایران دومین رتبه رو در تعداد شرکت کننده در دنیا داشته

خیر دوست من

۶۰۲۹ تعداد شرکت کنندگان نیست بلکه تعداد برنده شدگان لاتاری ۲۰۱۳ از ایران است. تعداد شرکت کنندگان بیش از ۶۰۰ هزار نفر بوده.

برای اطلاع از روند کارنت شدن ارسال شماره ۱۵۵۹ همین تاپیک رو بخونید.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: Omid91 ، sayeh_m ، shima1364 ، afs ، Ali DV-2013 ، مانترا ، Saeedv13
(2012-09-22 ساعت 09:31)rayanmoli نوشته:  با سلام،
کیس ما حدود 900 هست ولی هنوز نامه ای نیومده ( قاعدتا" باید Email بزنن. در سایت DV هم چک کردم تغییری نکرده بود) و به KCC هم که email زدم گفته مدارکتون رسیده ( 2012-07-15) ولی خوب در حال Process هست و چند هفته ای طول می کشه. دوستان اگه کسی نظری داره ممنون میشم راهنمایی کنه

مدارکتون رو کی فرستادی؟فکر میکنم ارتباط داشته باشه با هم
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: sayeh_m ، pooya.n ، hamedhamed
سلام ببخشید من تازه مدارکمو ارسال کردم.و در حال ترخیص ...شمارهه کیش نامبر ما هست 6000.فکر میکنید کی نوبت ما میشه؟
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
(2012-09-22 ساعت 10:23)taba60 نوشته:  سلام ببخشید من تازه مدارکمو ارسال کردم.و در حال ترخیص ...شمارهه کیش نامبر ما هست 6000.فکر میکنید کی نوبت ما میشه؟

سلام
مبارکه، راستش من حدس می زنم (حدس میزنما) برای کیس نامبر 6000 مارس یا یا آپریل باشه. Big Grin
یعنی دعا کن اسفند یا اردیبهشت باشه نه فروردین....
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: sayeh_m ، hamedhamed ، taba60 ، barmak
خوشبحالتون....
ما که هنوز کارنتم نشدیم ):
تشکر کنندگان:
(2012-09-22 ساعت 11:24)my2220 نوشته:  خوشبحالتون....

اینشالا هر چه زودتر میشی نگران نباش.
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان:
(2012-09-22 ساعت 11:24)my2220 نوشته:  خوشبحالتون....

یکی از قوانین نوشته نشده سایت :

ناامیدی ممنوع
حتی شما دوست عزیز
تشکر کنندگان: babak_1363 ، Emma_a432 ، sayeh_m ، shimoda ، hamedhamed ، afs ، pooya.n ، ASALI ، lilistar ، armin1 ، مانترا ، barmak ، roeentan ، amirhr123 ، Sanna

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان