کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-09-25 ساعت 21:31)Saiban نوشته:  سلام دوستان
نامه دوم ما هم با کیس **14 اومد . ولی محل مصاحبه از آنکارا به ایروان تغییر پیدا کرده که این منو خیلی نگران کرده . آخه تو این مدت تمام فروم های مربوط به آنکارا رو خونده بودم و آماده بودم ولی الان هیچ اطلاعی از روال مدیکال و مصاحبه ایروان ندارم . لطفا دوستانی که اصلاعاتی در این زمینه دارند راهنمائی کنند . خیلی ممنون.
سلام، به جمع ايروانيا خوش اومدي! Wink شما مصاحبت حدودا کي افتاده؟
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، barmak ، lilistar ، pooya.n ، hamedhamed ، rezagh
(2012-09-25 ساعت 21:39)ehsan_ati نوشته:  
نامه دوم ما هم با کیس **14 اومد . ولی محل مصاحبه از آنکارا به ایروان تغییر پیدا کرده که این منو خیلی نگران کرده . آخه تو این مدت تمام فروم های مربوط به آنکارا رو خونده بودم و آماده بودم ولی الان هیچ اطلاعی از روال مدیکال و مصاحبه ایروان ندارم . لطفا دوستانی که اصلاعاتی در این زمینه دارند راهنمائی کنند . خیلی ممنون.

هفته چهارم نوامبر
C.N. : 2013AS000014##
ارسال مدارک : May 28
کنسولگری : ایروان
تعداد نفرات : 3
کارنت : Oct 15
مصاحبه : اواخر NOV - کلیرنس 43 روزه - jan 11
دریافت ویزا :jan-24-2013
تشکر کنندگان: sayeh_m ، ali2316 ، Emma_a432 ، ehsan_ati ، mohajer13 ، Saeedv13 ، pooya.n ، hamedhamed ، rezagh

دقیقا همینطوره. منم تمام این مدت سفرنامه های آنکارا، مطالب مربوط به هتل ها، بلیط، آزمایشات مدیکال، نحوه مصاحبه در سفارت و مسافت ها و.. رو خوندم. طوری که آدم فکر میکنه قبلا رفته اونجا و میشناسه.. ولی الان باید برای ایروان دنبال همین مطالب باشیم که اینجا هم نسبتا کمه
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: ali2316 ، ehsan_ati ، mrr777 ، lilistar ، pooya.n ، rezagh
(2012-09-25 ساعت 21:58)Saiban نوشته:  

هفته چهارم نوامبر
دوستان عزیزم تبریک می گم.نامه ی دوم شما کی اومده؟اخه منم00 14 هستم حدودا ولی واسم نیومده نگران شدمSad
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: hamedhamed
(2012-09-25 ساعت 22:18)Emma_a432 نوشته:  
(2012-09-25 ساعت 21:58)Saiban نوشته:  

هفته چهارم نوامبر
دوستان عزیزم تبریک می گم.نامه ی دوم شما کی اومده؟اخه منم00 14 هستم حدودا ولی واسم نیومده نگران شدمSad

2_3 ساعتی هست که تاریخ مصاحبه مشخص شده، جای نگرانی نداره ، برای شما هم حداکثر تا فردا معلوم میشه
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: Emma_a432 ، lilistar ، pooya.n ، hamedhamed ، rezagh
نا مه من هم نیامده با کیس کمتر از 1700
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان: pooya.n
سلام دوستان
نامه دوم من هم با کیس **12 اومد . ولی محل مصاحبه از آنکارا به ایروان تغییر پیدا کرده، هفته دوم نوامبر. الان هیچ اطلاعی از روال مدیکال و مصاحبه ایروان ندارم . لطفا دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند راهنمائی کنند . خیلی ممنون.
شماره کیس: 2013AS000012xx،( یک نفر )/تاریخ رویت قبولی: May-2- 2012 /کنسولگری: آنکارا که تبدیل شد به ایروان/ ارسال فرمهای سری اول: May-6-2012 با پست آرامکس/ مصاحبه: هفته دوم نوامبر
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، Emma_a432 ، mrr777 ، barmak ، Saeedv13 ، lilistar ، amir82 ، pooya.n ، hamedhamed ، rezagh ، mirzamemar ، pooyash
از بچه ها کسی نامه دوم از کارنتیهای نوامبر اومده ( بالای 2000) ؟
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: pooya.n
سلام هورا هورا اومد
من که ایروان هستم. هفته سوم اکتبر
(2012-09-25 ساعت 23:05)سارا2013 نوشته:  سلام هورا هورا اومد
من که ایروان هستم. هفته سوم اکتبر

شما کیس نامبرت چنده ؟
تشکر کنندگان:
(2012-09-25 ساعت 15:10)farmiz نوشته:  شمارش معکوس ثانویه لاتاری ۲۰۱۳ ۵ روز دیگه

با این شرایط فکر کنم زودتر کیسهای بیشتری اعلام بشه اینجا حسم میگه باید زودتز بریم آمریکا ++++++++++++++++ هستم
مبشه ۲ تا ۳ ماه دیگه نوبتم شه
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: mrr777 ، پروا ، lilistar ، pooya.n ، rezagh
برای منم ایروان شده!!!!!! با کیس 15xx
عجیبه!! توی فرم اول آنکارا بود...خودمم اونجارو انتخاب کردم وقتی مدارک فرستادم
دوستان من این انجمن ها رو برای آنکارا شخم زدم!! لینکی از سفرنامه و راهنمایی دوستانی که ارمنستان رفتن هست که از اول موارد لازم رو بخونیم؟!!
شماره کیس: 2013AS15XX
کنسولگری: Yerevan
تعداد افراد منظور در کیس : 1
مصاحبه: JAN W4
کلیرنس: 60 روزه (با فرم 9 سوالی)
تشکر کنندگان: shima1364 ، sayeh_m ، barmak ، ehsan_ati ، پروا ، amirhr123 ، lottory ، Saeedv13 ، lilistar ، amir82 ، aziking ، hamedhamed ، rezagh ، mirzamemar ، pooyash
به نظر من هم این برنامه انتقال به ایروان رو باید به چشم مثبت نگریست. به این علت که سرعت بررسی کیس ها رو بالا می بره و امیدارم دوستان سریعتر کارنت بشن.

البته دوستانی که در روزهای اول می رن اونجا ممکنه به علت ناآشنایی با محیط و نبودن اطلاعات کافی کمی استرس داشته باشند ولی مطمئنا از عهده اش برخواهند آمد.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
سلام دوستان

ضمن تبريك دوستاني كه نامه هاي سري دومشون اومده هم انكارائي ها هم ايرواني ها
اتفاق جالبي ه .. يكم هم شوكه كننده است ............ به نظر من در كل حتما خوبه ............ چون سيستم لاتاري هر چه پيش ايد خوش ايد ه ............. حتما اين هم خوش ايند خواهد بود ......... ايروان هم جاي خوبيه .... فكر نكنم مشكلي براي دوستان پيش بياد ............. اين هم از كرامات لاتاري 2013 است .............. براي همه دوستان ارزوي موفقيت دارم ........... ما همچنان منتظر نامه دوم هستيم ...........

نشسته ام در انتظار اين غبار بي سوار ..............
شماره کیس: 2013AS2XXX / تاریخ رویت قبولی: 01/05/2012 /
کنسولگری: ايروان/ تعداد افراد کیس: 2 نفر جمع تقریبی هزینه: 1.560.000 تومان + $1500 /مقصد اوليه:LA / Smile
بچه ها فایلی که سفارت ارمنستان گذاشته برای مدارک مالی فقط گفته اسپانسر نظرتون چیه ؟ فایل اینجا :
http://photos.state.gov/libraries/armeni.../dv_en.pdf
تشکر کنندگان: پروا ، hamedhamed ، far-dv2013 ، pooya.n ، rezagh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان