کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
وای سر صبحی همسرم میگه بچه ها نامه دوم واسشون اومده برا مصاحبه برن ایروان انقدر خوشحال شدم که نگو دیگه خواب از سرم پرید . کاش ما هم اونجا کارنت بشیم ما قبلش هم میخواستیم نامه بزنیم که اونجا بریم مصاحبه . اخه همسرم مثل کف دستش یاد داره اونجارو و خیلی خوب میشه . ایشالا که همه به سلامتی برن و با ویزا برگردن
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: پروا ، sayeh_m ، ehsan_ati ، pooya.n ، hamedhamed ، lottory ، roeentan ، مهتاب - 2251 ، rezagh ، Saeedv13 ، Ali DV-2013 ، nagoo ، achi686 ، kasrafo
(2012-09-26 ساعت 10:18)Debian نوشته:  
(2012-09-26 ساعت 00:42)IN.USA@2013 نوشته:  بچه ها فایلی که سفارت ارمنستان گذاشته برای مدارک مالی فقط گفته اسپانسر نظرتون چیه ؟ فایل اینجا :
http://photos.state.gov/libraries/armeni.../dv_en.pdf

دوستان عزیز با تجربه ، در مورد این موضوع چه نظری دارید ؟

البته نگفته فقط ولي اين موضوع الان براي همه من جمله خود من سوال شده، بايد ببينيم كه از كساني كه تجربه رفتن ارمنستان رو داشتن اينجا ميتونيم اطلاعاتي كسب كنيم، نهايتا به ارمنستان ميشه ايميل زد و پرسيد، اگر جواب بدن البته!
تشکر کنندگان: pooya.n ، rezagh
(2012-09-26 ساعت 00:42)IN.USA@2013 نوشته:  بچه ها فایلی که سفارت ارمنستان گذاشته برای مدارک مالی فقط گفته اسپانسر نظرتون چیه ؟ فایل اینجا :

من هم خوندم او بخش رو
آخه چطور ميشه هر سفارت خونه واسه خودش يك سازي بزنه
بايد از كساني كه تجربه دارن بپرسيم
من بيشتر از اينكه نگران مصاحبه به زبان انگليسي باشم نگران اين بخشم
لطفا اگه كسي اطلاعاتي به دست مياره
در اختيار بقيه هم بگذاره
تشکر کنندگان: pooya.n ، escutcheon

سلام،

ترجمهٔ قسمت ۱۳ به صورت زیر می‌باشد (ترجمهٔ خیلی‌ خودمونی):

قانون INA-۲۱۲a۴ شامل حامل تمامی متقاضیان ویزای گونگونی و همراهانشان میشود. متقاضیان باید به آفیسر ثابت کنند که رو سر دولت آمریکا خراب نمی‌شن ؛-)

مدارکی که می‌توان برای اثبات عدم public charge شدن استفاده کرد و خود ما خیلی‌ خیلی‌ آنرا پیشنهاد می‌کنیم که در زمان مصاحبه بیاورید شامل موارد زیر می‌باشد:

فرم I-۱۳۴: اصل فرم اسپانسر. توجه داشته باشید دوستان منظور از ONLY اینجا اینه که فقط اصل این فرم قبول هست نه کپیش، که البته اینرو همه می‌دونستیم. منظور از ONLY اینجا این نیست که فقط این مدرک رو به عنوان support مالی‌ قبول دارند.

مدارک مالیاتی اسپانسر (۱۰۴۰ و W۲)

کپی‌ پاسپورت یا گرین کارت اسپانسر

--------------------

اینرو مطمئن باشید که شما هنوز از هر یک یا ترکیبی‌ از راه‌های زیر میتوانید ثابت کنید که از عهده هزینه هاتون بر میایید: تمکن مالی خودتون، نامهٔ استخدام از یک شرکتِ آمریکایی‌، و/یا اسپانسر.

مسلما خود سفارت به شما پیشنهاد می‌کنه که اسپانسر داشته باشید، هم به سود اوناست هم اینکه شما هم خیالت از بابت گرفتن ویزا راحت می‌شه.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، afs ، pooya.n ، hamedhamed ، el333 ، roeentan ، Emma_a432 ، rezagh ، Saeedv13 ، Gholy
(2012-09-26 ساعت 10:59)mazo نوشته:  

من هم خوندم او بخش رو
در اختيار بقيه هم بگذاره

من هم در این مورد کمی نگران هستم. اسپانسر ندارم
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: hamedhamed ، pooya.n ، achi686
(2012-09-26 ساعت 10:26)سمانه777 نوشته:  وای سر صبحی همسرم میگه بچه ها نامه دوم واسشون اومده برا مصاحبه برن ایروان انقدر خوشحال شدم که نگو دیگه خواب از سرم پرید . کاش ما هم اونجا کارنت بشیم ما قبلش هم میخواستیم نامه بزنیم که اونجا بریم مصاحبه . اخه همسرم مثل کف دستش یاد داره اونجارو و خیلی خوب میشه . ایشالا که همه به سلامتی برن و با ویزا برگردن

سمانه جان اگه ایروان براتون بهتره، با توجه به کیس نامبرتون فرصت هست میتونید ایمیل بزنید و درخواست کنید. فکر می کنم KCC هم ( بخاطر حجم کاری آنکارا) خیلی خوشحال میشه که به اونجا منتقل کنه
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: hamedhamed ، pooya.n ، Saeedv13 ، سمانه777 ، kasrafo
(2012-09-26 ساعت 11:46)mohajer13 نوشته:  

من هم خوندم او بخش رو
در اختيار بقيه هم بگذاره

در اين زمينه اسپانسر يكي از دوستاني كه داره ميره ايروان مصاحبه و اسپانسر نداره يه ايميل بزنه به سفارت تو ارمنستان و قضيه رو روشن كنه شايد ضرر نداشته باشه
البته حتماً توجه داشته باشين كه با ايميل هاي زياد ، آمرانه و گاهاً كمي بدور از ادب باعث حساسيت سفارت نشيم و مسائلي كه قبلاً بعضي از دوستان واسه ايراني ها تو سفارت آنكارا پيش اوردند با برخورد هاي نا بجا شون در اين جا اتفاق نيفته.
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: pooya.n ، sayeh_m ، afs ، mohajer13 ، 3pideh ، shimoda ، amir0_0amir ، amir82 ، roeentan ، rezagh ، Saeedv13 ، Ali DV-2013 ، mhz_ir ، kasrafo
تبریک به تمام دوستانی که نامه دوم خودشون رو دریافت کردن
به خصوص که محل مصاحبه همتون افتاده ایروان
از نظر اون مسائل اسپانسر زیاد نگران نباشید
طبق اظهار نظر یکی از دوستان که امسال ویزای ازدواج از اونجا گرفتن و فکر کنم اکثرتون هم مطالعه کردین ایروان زیاد سختگیری نمیکنن

فکر کنم احتمال ویزای یکضربتون هم افزایش پیدا کرده باشه
به امید موفقیت همه ی دوستان مهاجرسرایی
سلام به همه دوستان و تبريك به دوستاني كه جديداً در ايروان كارنت شدن.
من يه سوال برام پيش آمده. بنظر ميرسه كه تمام دوستاني كه در ايروان كارنت شدن مجرد و در كيسشان تنها يك نفر هست. نظر شما چيه . آيا در بين اين دوستان متاهل هم هست ؟
شماره کیس : 2013AS85XX ، قبولی : 1 می ، ارسال فرمها: جولای ، هزینه ها تاکنون : 8 م ، 3نفر ، مصاحبه : ابوظبی W2 June ، کلیرینس و نهایتاً 14 اگوست كلير
تشکر کنندگان: roeentan ، marjani
(2012-09-26 ساعت 11:46)mohajer13 نوشته:  

من هم خوندم او بخش رو
در اختيار بقيه هم بگذاره

سلام دوستان
فایلی که سفارت ارمنستان گذاشته نسبت به فایل آنکارا اطلاعات کمی را ارائه میده، مثلا مشخص نکرده آیا باید 15 روز قبل از مصاحبه مدارک را براشون بفرستیم یا همون روز مصاحبه مدارک را ببریم. در ضمن سوءپیشینه خواسته که آنکارا برای ایرانیها نمیخواست. برای مدیکال ننوشته باید قبلا وقت گرفته بشه یا وقت قبلی نمیخواد. دوستان محترم اگر اطلاعاتی دارند یا اگر منبع دیگری بجز این فایل برای کسب اطلاعات از سفارت ایروان دارند لطفا به اشتراک بگذارند تا از سردرگمی در بیاییم.
موفق باشید. Smile
تشکر کنندگان: pooya.n ، lottory ، hamedhamed ، kasrafo
(2012-09-26 ساعت 13:21)far-dv2013 نوشته:  سلام به همه دوستان و تبريك به دوستاني كه جديداً در ايروان كارنت شدن.
من يه سوال برام پيش آمده. بنظر ميرسه كه تمام دوستاني كه در ايروان كارنت شدن مجرد و در كيسشان تنها يك نفر هست. نظر شما چيه . آيا در بين اين دوستان متاهل هم هست ؟

سلام ما يه خانواده ي چهار نفري هستيم ، دوست عزيز ...

(2012-09-26 ساعت 01:18)afs نوشته:  بچه هایی که ایروان مصاحبه دارند

کد:
ash    W2 OCT
mohajer13    ?? OCT
ehsan_ati    W4 OCT
سارا2013    W3 OCT
پروا    ?? OCT
Saiban    W4 OCT
afs    W2 OCT
arashsh62    W2 OCT
ali2316     W1 OCT
babybug    ?? OCT

اگر ایرادی در مشخصات و زمان ها هست لطفا بگید
دوست عزیز ali2316 مطمئن هستید مصاحبه شما هفته اول اکتبر هست؟
نوشته بودم هفته ي اول نوامبر ، دوست عزيزم !
به هر حال اگر اشتباهي إز طرف من رُخ داده ،
عميقاً پوزش مي خوام ...
CN:2013AS14XX/ايروان/ کیس:4 نفر/مصاحبه Nov,8,2012 /كليرنس Apr,4,2013
تشکر کنندگان: hamedhamed ، shimoda ، sayeh_m ، lottory ، roeentan ، rezagh ، Saeedv13 ، pooyash
(2012-09-26 ساعت 11:45)saljoogh نوشته:  

سلام،

ترجمهٔ قسمت ۱۳ به صورت زیر می‌باشد (ترجمهٔ خیلی‌ خودمونی):

قانون INA-۲۱۲a۴ شامل حامل تمامی متقاضیان ویزای گونگونی و همراهانشان میشود. متقاضیان باید به آفیسر ثابت کنند که رو سر دولت آمریکا خراب نمی‌شن ؛-)

مدارکی که می‌توان برای اثبات عدم public charge شدن استفاده کرد و خود ما خیلی‌ خیلی‌ آنرا پیشنهاد می‌کنیم که در زمان مصاحبه بیاورید شامل موارد زیر می‌باشد:

فرم I-۱۳۴: اصل فرم اسپانسر. توجه داشته باشید دوستان منظور از ONLY اینجا اینه که فقط اصل این فرم قبول هست نه کپیش، که البته اینرو همه می‌دونستیم. منظور از ONLY اینجا این نیست که فقط این مدرک رو به عنوان support مالی‌ قبول دارند.

مدارک مالیاتی اسپانسر (۱۰۴۰ و W۲)

کپی‌ پاسپورت یا گرین کارت اسپانسر

--------------------

اینرو مطمئن باشید که شما هنوز از هر یک یا ترکیبی‌ از راه‌های زیر میتوانید ثابت کنید که از عهده هزینه هاتون بر میایید: تمکن مالی خودتون، نامهٔ استخدام از یک شرکتِ آمریکایی‌، و/یا اسپانسر.

مسلما خود سفارت به شما پیشنهاد می‌کنه که اسپانسر داشته باشید، هم به سود اوناست هم اینکه شما هم خیالت از بابت گرفتن ویزا راحت می‌شه.

دوست عزیز جای ننوشته که کپی پاسپورت یا سیتیزنشیپو بخواد...می‌شه منبع رو ذکر کنید؟
شماره کیس: **2013AS00009، تاریخ رویت قبولی:MAY 1، کنسولگری:ankara، ارسال فرمهای سری اول:15may، کارنت شدن کیس:15 Augest، مصاحبه:-، دریافت کلیرنس:-، دریافت ویزا:-، ورود به آمریکا:-، دریافت گرین کارت:-، جمع تقریبی هزینه ها : 7500 DHL
تشکر کنندگان:
اينم لينك جهت مديكال در ايروان براي عزيزاني كه مصاحبشون اونجاست.
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، sayeh_m ، pooya.n ، rezagh ، taba60 ، ali2316 ، kasrafo
(2012-09-26 ساعت 13:44)ali2316 نوشته:  
(2012-09-26 ساعت 13:21)far-dv2013 نوشته:  سلام به همه دوستان و تبريك به دوستاني كه جديداً در ايروان كارنت شدن.

سلام ما يه خانواده ي چهار نفري هستيم ، دوست عزيز ...

(2012-09-26 ساعت 01:18)afs نوشته:  بچه هایی که ایروان مصاحبه دارند

کد:
ash    W2 OCT
mohajer13    ?? OCT
ehsan_ati    W4 OCT
سارا2013    W3 OCT
پروا    ?? OCT
Saiban    W4 OCT
afs    W2 OCT
arashsh62    W2 OCT
ali2316     W1 OCT
babybug    ?? OCT
نوشته بودم هفته ي اول نوامبر ، دوست عزيزم !
به هر حال اگر اشتباهي إز طرف من رُخ داده ،
عميقاً بورش مي خوام ...
اگر ایرادی در مشخصات و زمان ها هست لطفا بگید
دوست عزیز ali2316 مطمئن هستید مصاحبه شما هفته اول اکتبر هست؟

بنده هم 3 نفر در ایروان هستیم
C.N. : 2013AS000014##
ارسال مدارک : May 28
کنسولگری : ایروان
تعداد نفرات : 3
کارنت : Oct 15
مصاحبه : اواخر NOV - کلیرنس 43 روزه - jan 11
دریافت ویزا :jan-24-2013
تشکر کنندگان: hamedhamed ، pooya.n ، Saeedv13 ، amir82 ، مانترا ، ali2316 ، Ali DV-2013 ، pooyash
میشه لطفا کنار اسم دوستان شماره تقریبی کیسشون رو هم بزنید؟؟
تشکر Smile
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: afs ، pooya.n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان