کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-09-27 ساعت 08:33)arta_namazi2000 نوشته:  
(2012-09-27 ساعت 00:02)mrr777 نوشته:  
(2012-09-26 ساعت 23:56)arta_namazi2000 نوشته:  بچه ها تورو خدا یکی جواب منو بده........
با کیس نامبر 3200 و کنسولگری آنکارا به نظرتون کی زمان مصاحبه من میشه.؟؟؟..

به احتمال خیلی زیاد مصاحبه شما در دسامبر و یا ژانویه خواهد بود.

ولی آخه سری اولی ها که باید توی دسامبر میرفتند بهشون تو هفته آخر نوامبر وقت سفارت دادند....با این وجود میترسم اصلا ژانویه هم نشه نوبتم.... بلیط گرفتم راستش... ممکنه با این کیس نامبر توی فبریه برم سفارت؟

شما که انتظار نداری 1900 نفری که ماه اول کارنت شدن همه تو ماه اکتبر و 450 نفری که تو ماه بعدش کارنت شدن تو ماه نوامبر مصاحبه برن؟؟!!!!یه کم منطقی نیست 1900 نفر تو 1 ماه و 450 نفر تو ماه بعد... پس بدیهیه که یه سری از کسایی که ماه اول کارنت شدن مصاحبشون به نوامبر یا حتی دسامبر بیفته...
بعدش کیس نامبر شما چنده ؟ امضاتون تکمیل نیست!!!
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، rezagh ، roeentan
(2012-09-26 ساعت 23:34)rayanmoli نوشته:  با سلام و تبریک به تمتمی دوستانی که نامه دوم را دریافت نمودد.
ما با شماره کیس 900 همچنان منتظر هستیم

سلام دوست عزیز ، منم مثل شما هستم Sad اگه نامرو گرفتین بمنم خبر بدید ممنون میشم
شماره کیس:**2013AS9
ارسال فرمها:23 جون 2012 - ایمیل
کارنت شدن:Sep 2012
تاریخ اعلام مصاحبه:18 Oct
تاریخ و مکان: اواسط دسامبر-ابوظبی
کلیر: بعد از 30 روز
تشکر کنندگان: rira1982 ، roeentan ، amirhr123 ، lottory
(2012-09-27 ساعت 06:27)mazo نوشته:  من که کیسم **17 و مدارک ومی براشون فرستادم دبروز زنگ زدم و گفتم که آگوست کارنت شدم و هنوز زمان دریافت نکردم واسه مصاحبه خانومه تأیید کرد که مدارک رو دریافت کرده ولی گفت هنوز داره پرونده ات پروسس میشه.
میشه کسی با شرایط من هم زنگ بزنه و بگه چی گفتن بهش
راستش من فکر میکنم بقیه که شمارشون اعلام نشده برن یه سفارتخونه دیگه حتی

منم شرایطم مثل شماست با شماره کمتر از 1600 اما مساله اینه که فکر کنم فقط به زیر 1500 وقت مصاحبه دادن؟ اگر غیر از اینه لطفا دوستان اعلام کنن
**2013000016 / مصاحبه : w2 dec آنکارا / کلیرنس : بعد از هفت ماه و چهار ساعت Smile
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، مانترا ، roeentan
(2012-09-27 ساعت 10:06)rira1982 نوشته:  [quote='mazo' pid='218485' dateline='1348711034']
من که کیسم **17 و مدارک ومی براشون فرستادم دبروز زنگ زدم و گفتم که آگوست کارنت شدم و هنوز زمان دریافت نکردم واسه مصاحبه خانومه تأیید کرد که مدارک رو دریافت کرده ولی گفت هنوز داره پرونده ات پروسس میشه.

منم شرایطم مثل شماست با شماره کمتر از 1600 اما مساله اینه که فکر کنم فقط به زیر 1500 وقت مصاحبه دادن؟ اگر غیر از اینه لطفا دوستان اعلام کنن
[/quot
من حدود 1400 هستم ولی هنوز نامم نیوده Sad
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: roeentan ، amirhr123
[/quote]

منم که کیسم **9 هستش هنوز تاریخ مصاحبمو نگرفتم ، نگران نباشید .
شماره کیس:**2013AS9
ارسال فرمها:23 جون 2012 - ایمیل
کارنت شدن:Sep 2012
تاریخ اعلام مصاحبه:18 Oct
تاریخ و مکان: اواسط دسامبر-ابوظبی
کلیر: بعد از 30 روز
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، roeentan ، amirhr123
دوستان همسفر
با سلام
جهت اطلاع همگی : فرق بین آنکارا و اریوان ان است که برای ترکیه ایرانیها ویزا نمی خواهند ولی برای ارمنستان
می خواهند .
درضم کیس نابر من هم **5 است ونامه دوم نیامده
تشکر کنندگان: moji1361 ، roeentan
(2012-09-27 ساعت 10:56)miyero نوشته:  دوستان همسفر
با سلام
جهت اطلاع همگی : فرق بین آنکارا و اریوان ان است که برای ترکیه ایرانیها ویزا نمی خواهند ولی برای ارمنستان
می خواهند .
درضم کیس نابر من هم **5 است ونامه دوم نیامده

شما فرمهاتو کی فرستادی ؟

(2012-09-27 ساعت 00:24)libra_sky نوشته:  سلام دوستان
من کیس نامبرم 3 رقمی هست ، من مدارکم رو با پست و ایمیل فرستادم ( حدود 1 ماه و 10 روز پیش رسیده به کی سی سی )

حالا میخوام بدونم که الان از کجا میتونم بفهمم که اوضاع پرونده ام چطوریه ؟

کارنت شدم یا نه ؟ یا اینکه زمان مصاحبه ای برای من در نظر گرفته شده یا نه ؟

شما چرا دوبار مدارک فرستادی ؟ به نظرم یجا خوندم اگه بیش از یکبار بفرستی دچار مشکل میشی ؟
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان:
من فرمها را دو ماه پیش فرستادم
تشکر کنندگان:
(2012-09-27 ساعت 10:06)rira1982 نوشته:  
(2012-09-27 ساعت 06:27)mazo نوشته:  من که کیسم **17 و مدارک ومی براشون فرستادم دبروز زنگ زدم و گفتم که آگوست کارنت شدم و هنوز زمان دریافت نکردم واسه مصاحبه خانومه تأیید کرد که مدارک رو دریافت کرده ولی گفت هنوز داره پرونده ات پروسس میشه.

من هم همین طور با شماره کمتر از 1700 و اوایل می هم مدارک را فرستادم و هنوز منتظرمSad
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان: roeentan
دوستان خوبم نگران نباشید، قطعا نامه دوم شما هم میاد.
MARYAM2 ,rira1982 , mogi1361 , Emma_a432 شما ها همگی اواخر june مدارکتون رو ارسال کردید. تاریخ ارسال مدارک هم مهمه. به همین علت هنوز نامه اتون نیامده. من 3juneارسال کردم و 2روزه که تاریخ مصاحبه مشخص شده.
تا اینجا هم کیس نامبر بچه هایی رو که نام دومشون رو گرفتند دیدم اگه اشتباه نکنم کسی بالای 1600 هنوز نامه دریافت نکرده( آنکارا و ایروان منظورمه).
miyero شما هم دیر ارسال کردید. فعلا باید منتظر باشید. و نگران نباشید
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: MARYAM2 ، afs ، Emma_a432 ، roeentan ، fire dragon ، amirhr123 ، moji1361 ، lilistar ، rezagh
(2012-09-26 ساعت 15:47)saljoogh نوشته:  
(2012-09-26 ساعت 14:11)mahsa 662547 نوشته:  
(2012-09-26 ساعت 11:45)saljoogh نوشته:  
(2012-09-26 ساعت 10:18)Debian نوشته:  
(2012-09-26 ساعت 00:42)IN.USA@2013 نوشته:  بچه ها فایلی که سفارت ارمنستان گذاشته برای مدارک مالی فقط گفته اسپانسر نظرتون چیه ؟ فایل اینجا :
http://photos.state.gov/libraries/armeni.../dv_en.pdf

دوستان عزیز با تجربه ، در مورد این موضوع چه نظری دارید ؟

سلام،

ترجمهٔ قسمت ۱۳ به صورت زیر می‌باشد (ترجمهٔ خیلی‌ خودمونی):

قانون INA-۲۱۲a۴ شامل حامل تمامی متقاضیان ویزای گونگونی و همراهانشان میشود. متقاضیان باید به آفیسر ثابت کنند که رو سر دولت آمریکا خراب نمی‌شن ؛-)

مدارکی که می‌توان برای اثبات عدم public charge شدن استفاده کرد و خود ما خیلی‌ خیلی‌ آنرا پیشنهاد می‌کنیم که در زمان مصاحبه بیاورید شامل موارد زیر می‌باشد:

فرم I-۱۳۴: اصل فرم اسپانسر. توجه داشته باشید دوستان منظور از ONLY اینجا اینه که فقط اصل این فرم قبول هست نه کپیش، که البته اینرو همه می‌دونستیم. منظور از ONLY اینجا این نیست که فقط این مدرک رو به عنوان support مالی‌ قبول دارند.

مدارک مالیاتی اسپانسر (۱۰۴۰ و W۲)

کپی‌ پاسپورت یا گرین کارت اسپانسر

--------------------

اینرو مطمئن باشید که شما هنوز از هر یک یا ترکیبی‌ از راه‌های زیر میتوانید ثابت کنید که از عهده هزینه هاتون بر میایید: تمکن مالی خودتون، نامهٔ استخدام از یک شرکتِ آمریکایی‌، و/یا اسپانسر.

مسلما خود سفارت به شما پیشنهاد می‌کنه که اسپانسر داشته باشید، هم به سود اوناست هم اینکه شما هم خیالت از بابت گرفتن ویزا راحت می‌شه.

دوست عزیز جای ننوشته که کپی پاسپورت یا سیتیزنشیپو بخواد...می‌شه منبع رو ذکر کنید؟

سلام،

همون خط آخر بند ۱۳ مدارک لازم که توی اون فایل pdf هست رو بخونید نوشته دوست من.
متاسفانه پیدا نکردم
شماره کیس: **2013AS00009، تاریخ رویت قبولی:MAY 1، کنسولگری:ankara، ارسال فرمهای سری اول:15may، کارنت شدن کیس:15 Augest، مصاحبه:-، دریافت کلیرنس:-، دریافت ویزا:-، ورود به آمریکا:-، دریافت گرین کارت:-، جمع تقریبی هزینه ها : 7500 DHL
تشکر کنندگان:
(2012-09-27 ساعت 14:02)mohajer13 نوشته:  دوستان خوبم نگران نباشید، قطعا نامه دوم شما هم میاد.
MARYAM2 ,rira1982 , mogi1361 , Emma_a432 شما ها همگی اواخر june مدارکتون رو ارسال کردید. تاریخ ارسال مدارک هم مهمه. به همین علت هنوز نامه اتون نیامده. من 3juneارسال کردم و 2روزه که تاریخ مصاحبه مشخص شده.
تا اینجا هم کیس نامبر بچه هایی رو که نام دومشون رو گرفتند دیدم اگه اشتباه نکنم کسی بالای 1600 هنوز نامه دریافت نکرده( آنکارا و ایروان منظورمه).

من 4 می فرستادم
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان: sahar-k
(2012-09-27 ساعت 15:17)MARYAM2 نوشته:  
(2012-09-27 ساعت 14:02)mohajer13 نوشته:  دوستان خوبم نگران نباشید، قطعا نامه دوم شما هم میاد.

من 4 می فرستادم

مریم جان کیس نامیر شما بالای 1600 است. به زودی نوبت شماست
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: MARYAM2 ، Emma_a432
نقل قول:دوست عزیز تا کیس نامبر ۲۳۵۰ کارنت شده یعنی شما هم کارنت شدی. ولی برای اینکه ببینی وقت مصاحبه ات کی هست یا واست ایمیل می زنن یا باید سایت رو چک کنید و ببینید صفحه ای که واستون نامه اول اومده بود و کیس نامبرتون نوشته شده بود آپدیت شده ؟ البته شما کمی دیر مدارکت رو ارسال کردی و بعید میدونم تاریخ مصاحبه ات اومده باشه

سلام

والا الان که چک کردم اون سایتی که نامه اول قبولی ام رو دیدم ، هنوز آپدیت نشده

ایمیل هم هنوز نیومده ....Sad
تشکر کنندگان:
(2012-09-26 ساعت 16:08)mazo نوشته:  سلام به همه دوستان

ميشه لطفا كسايي كه ايروان مصاحبه دارند بگن اسپانسر دارند يانه ؟

سلام متاسفانه منم اسپانسر ندارم. بخدا توکل می کنیم و میریم. خدابزرگه تا الان که جور بوده انشاله بقیه اش هم جور میشه.
تشکر کنندگان: Almond ، roeentan ، Ali DV-2013 ، ensan ، alirezass ، sahar-k

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان