کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-09-29 ساعت 10:45)pooya.n نوشته:  
(2012-09-29 ساعت 01:47)SOROUSHSOFT نوشته:  سلام
بچه ها نامه دوم كسي امروز(جمعه) نيومد؟؟؟؟؟
اين كي سي سي داره دقمون ميده!!!!!
بد جوري عصبيمون كرده
شنبه و يكشنبه هم كه قائدتا" خبري نيست
ميره واسه دوشنبه 1 اكتبر!!!
يواش يواش دارم به گفته دوست 2012 ايمون داريا ايمان پيدا ميكنم كه گفت به جاي نامDV براي اين نوع ويزا بايد از نام F5 استفاده ميكردند Tongue
واقعا" صبر ميخاد در حد صبر ايوب Big Grin

سروش جان کاملن حق با شماست
این چند روز آخر قبل از اول اکتبر من به کلیرنس بچه های 2012 سر میزدم که هم ببینم اوضاعشون چطوره و هم اطلاعاتی بدست بیارم. استرس شدیدی حاکم بود و البته حق هم داشتن بچه ها. چون کمتر از 5 روز به پایان سپتامبر مونده بود و تعدادی از دوستان کلیر نشده بودن. اما خبر خوشحال کننده اینه که فکر کنم تا دیروز ظهر همشون کلیر شدن و هیچکدوم از بچه های 2012 مهاجرسرا بدون ویزا نموند. ولی واقعیت اینه که این فرایند الحق صبر ایوب میخواد.

جالبه چه حسن تصادفي! من هم صفحه مصاحبه سفارت آنكارا رو هر روز نگاه ميكنم ببينم دور از جون بدبخت ننه مرده‌اي هست از بچه‌هاي 2012 كه مصاحبه اش مونده باشه كه ديدم فقط 5 تا كيس اونم مربوط به اورپا موندن (شماره كيس شون با EU شروع ميشن) نه آسيا كه اونا هم احتمالا انتقالي ان و اين خوشحال كننده است Smile
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: hamedhamed ، pooya.n ، hassan1358arab
(2012-09-28 ساعت 17:25)amirhr123 نوشته:  
(2012-09-27 ساعت 10:06)rira1982 نوشته:  
(2012-09-27 ساعت 06:27)mazo نوشته:  من که کیسم **17 و مدارک ومی براشون فرستادم دبروز زنگ زدم و گفتم که آگوست کارنت شدم و هنوز زمان دریافت نکردم واسه مصاحبه خانومه تأیید کرد که مدارک رو دریافت کرده ولی گفت هنوز داره پرونده ات پروسس میشه.
میشه کسی با شرایط من هم زنگ بزنه و بگه چی گفتن بهش
راستش من فکر میکنم بقیه که شمارشون اعلام نشده برن یه سفارتخونه دیگه حتی

منم شرایطم مثل شماست با شماره کمتر از 1600 اما مساله اینه که فکر کنم فقط به زیر 1500 وقت مصاحبه دادن؟ اگر غیر از اینه لطفا دوستان اعلام کنن
من **11هستم هنوز نامه دوم و دریافت نکردم مدارک دیر فرستادم
منم مدارکم رو یک ماه دیر فرستادم.هرکی با هر کیس نامبری زنگ می زنه کنتاکی می گن که هفته دوم اکتبر وضعیت معلوم می شه جالبه؟
**2013000016 / مصاحبه : w2 dec آنکارا / کلیرنس : بعد از هفت ماه و چهار ساعت Smile
تشکر کنندگان: hamedhamed ، pooya.n
سلام دوستان
یک سئوالی داشتم ، این نامه که از طرف kcc بچه ها منتظرش هستن فقط به ایمیل می یاد؟ به صفحه قبولی نمیاد؟
یا به هر دو تاش میاد
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-09-29 ساعت 12:55)sadeghi897 نوشته:  سلام دوستان
یک سئوالی داشتم ، این نامه که از طرف kcc بچه ها منتظرش هستن فقط به ایمیل می یاد؟ به صفحه قبولی نمیاد؟
یا به هر دو تاش میاد

به هر دو تاش
یعنی هم میل دریافت میکنید و هم صفحه قبولیتون بروز خواهد شد.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Emma_a432 ، sadeghi897 ، Ali DV-2013 ، barmak ، rezagh
سلام به دوستان خوب مهاجرسرائي

من با شماره كيس 2000 و خورده اي ........... هنوز نامه دومم نيومده به كنتاكي هم اميل زدم بعد 10 روز اين جواب رو بهم دادن ........

Thank you for your inquiry.

Your case number is now current for interview processing. Once the interview date has been scheduled, you will receive notification to check http://www.dvlottery.state.gov .
يعني به محض اماده شدن تايم تيبل ميگن . هنوز باهاس منتظر موند .........
شماره کیس: 2013AS2XXX / تاریخ رویت قبولی: 01/05/2012 /
کنسولگری: ايروان/ تعداد افراد کیس: 2 نفر جمع تقریبی هزینه: 1.560.000 تومان + $1500 /مقصد اوليه:LA / Smile
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Emma_a432 ، pooya.n ، mk_2002ir ، hamedhamed ، sadeghi897 ، SOROUSHSOFT ، Ali DV-2013 ، rezagh ، مانترا
(2012-09-29 ساعت 13:19)barmak نوشته:  سلام به دوستان خوب مهاجرسرائي

من با شماره كيس 2000 و خورده اي ........... هنوز نامه دومم نيومده به كنتاكي هم اميل زدم بعد 10 روز اين جواب رو بهم دادن ........

Your case number is now current for interview processing. Once the interview date has been scheduled, you will receive notification to check http://www.dvlottery.state.gov .

ای وای شما هم مثل هم منتظر هستید من 200 شماره از شما پایین تر هستم ولی هنوز نامه دوم برام ارسال نشده نه ایمیل دریافت کردم نه تو صفحه سایت ثبت نام جایگزین شده ولی یکی ازدوستانم که شمارش **22 نامه مصاحبه سفارتش اومده برای اول نوامبر. من رو هم خبردار کنید اگر خبری گرفتید. ممنون
تشکر کنندگان: pooya.n ، Emma_a432 ، rezagh
(2012-09-29 ساعت 16:45).shabi.zard نوشته:  
(2012-05-22 ساعت 23:46)digitized_boy نوشته:  یعنی زمانی که کارنت می شیم تا زمان مصاحبه حداقل و حداکثر چقدر ممکن فاصله باشه ؟

بستگی داره حدودا 2، 3 ماه
تشکر کنندگان: pooya.n ، hamedhamed
چیزی که با خوندن پست ها برام جالبه اینه که دوستانی که نگران عقب افتادن مصاحبه هستند کیس نامبر را کلا برا ایرانی ها در نظر میگیرند مثلا وقتی میگن 2300 نفر کارنت شدند انگار همه ایرانی بودند و اظهار میکنند سفارت ها نمیرسند بچه ها را مصاحبه کنند .این 2300 نفر برا آسیاست که همه هم خودشون در کشورشون سفارت دارند .این ایرانی ها هستند که بین ترکیه و ارمنستان و امارات سرگردانند .به هرحال تا اینجایی که کارنتی ها اعلام شده در همین مهاجر سرا تعداد کارنتی ها به صد نفر هم نمیرسه .و با این که اول به نظر می آمد برنامه مصاحبه ها یکماه عقبه با اضافه کردن سفارت در ایروان برنامشون رو سر موقع گذاشتند و جالب اینکه کسانی که کیس نامبر بالاتر داشتند وقت مصاحبه زودتری گرفتند .پس نگران نباشید کارهاشون که روی غلطک افتاد همه سر موقع مصاحبه میشوند و ماههای بعد هم احتمالا تعداد کارنتی ها بیشتر میشه .
کیس نامبر :2013AS000068XX---تاریخ کارنت شدن :11 مارچ ---تاریخ مصاحبه :2 می ---محل مصاحبه :آنکارا -کلیرنس :2 می -تاریخ کلیر شدن : 18 june-مقصد :دالاس

(2012-09-28 ساعت 16:47)pooya.n نوشته:  
(2012-09-28 ساعت 16:40)mohammadrezah نوشته:  
(2012-09-28 ساعت 16:06)pooya.n نوشته:  
سلام
تو پست های قبلی چند تا از دوستان توضیح داده بودن که ....
بابا، حسابهای ارزی رو دولت ایران با ریال پس دادن تخلیه میکنه فقط. تو رو خدا تو این دوره ی اقتصادی خاص حساب ارزی باز نکنید. اگر هم دلار دارین همون مقدار دلار رو به قول اقتصاد دانها تبدیل کنید به پول تو بالش. حیفه. دلار میزارین تو بانک. 2000 تاش رو بهتون دلار میدن و بقیش رو ریال با برابری 16000 ریال. به خدا پولاتون حیف و میل میشه.

حالا من که 30/000 $ گذاشتم بانک باید چیکار کنم؟؟Sad

محمدرضا جان من توصیه میکنم یه سر به بانک بزن
ببین ما یه چیزی داریم تو سطوح خدماتی به نام SLA
یا همون Service Level Agreement. شما این SLA رو که بانک ارائه میده همون ابتدا و موقع گشایش حساب امضا میکنی. قاعدتا اکثر ما SLA رو تو هیچ خرید و قراردادی مطالعه نمیکنیم. تو SLA بانک ذکر شده که اگر موجودی ارزی بانک پایین بود به شما معادل ریالی اون رو پس خواهد داد.
اما با اینحال ممکنه که برخورد بانکها متفاوت و رقمشون هم تو این اوضاع نابسامان متفاوت باشه. پس بهترین کار سر زدن به بانک و پرسش در این خصوصه تا تصمیم درستی اتخاذ کنید.

ضمنا بهتره اینگونه سوالات تو تاپیک مخصوصش یعنی سوالات مطرح شده ی برندگان مطرح بشه.
موفق باشین.

دوستان خوبم سلام
من خودم کارمند بانکم و همچین چیزی امکان نداره.خواهشا الکی جو ندین و بدون اطلاع و پرس و جو از بانک دیگران رو نگران نکنید
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: frz61 ، sasbk ، lilistar ، barmak ، pooya.n
(2012-09-29 ساعت 19:43)ابی هانی نوشته:  
(2012-09-28 ساعت 16:47)pooya.n نوشته:  سلام
بابا، حسابهای ارزی رو دولت ایران با ریال پس دادن تخلیه میکنه فقط. تو رو خدا تو این دوره ی اقتصادی خاص حساب ارزی باز نکنید. اگر هم دلار دارین همون مقدار دلار رو به قول اقتصاد دانها تبدیل کنید به پول تو بالش. حیفه. دلار میزارین تو بانک. 2000 تاش رو بهتون دلار میدن و بقیش رو ریال با برابری 16000 ریال. به خدا پولاتون حیف و میل میشه.

دوستان خوبم سلام
من خودم کارمند بانکم و همچین چیزی امکان نداره.خواهشا الکی جو ندین و بدون اطلاع و پرس و جو از بانک دیگران رو نگران نکنید

راستش من نمی تونم خبر رو تایید کنم یا نه ولی امروز که به بانک سامان مراجعه کردم کل کارمندها شاکی بودند می گفتند از صبح کل ملت اومدن دارند دلار برداشت می کنند و حتی حسابی که پنجشنبه باز کردن رو اومدن می بندن در حالی که چیزی که من دیدم این بود که به تمام کسایی که اومده بودند دلار می دادند و داد و بیدادی هم نبود. حالا اینکه واقعا این مشتری ها چقدر دلار برداشت می کردند رو نمی دونم ولی دلار به دست از بانک خارج می شدند
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2012-09-29 ساعت 21:03)afs نوشته:  
(2012-09-29 ساعت 19:43)ابی هانی نوشته:  
(2012-09-28 ساعت 16:47)pooya.n نوشته:  سلام

دوستان خوبم سلام

راستش من نمی تونم خبر رو تایید کنم یا نه ولی امروز که به بانک سامان مراجعه کردم کل کارمندها شاکی بودند می گفتند از صبح کل ملت اومدن دارند دلار برداشت می کنند و حتی حسابی که پنجشنبه باز کردن رو اومدن می بندن در حالی که چیزی که من دیدم این بود که به تمام کسایی که اومده بودند دلار می دادند و داد و بیدادی هم نبود. حالا اینکه واقعا این مشتری ها چقدر دلار برداشت می کردند رو نمی دونم ولی دلار به دست از بانک خارج می شدند

این ارسال ها جاش در این تاپیک نیست. ولی حالا که بحث شد برای روشن شدن قضیه میگم که درسته حساب ارزی باز نکنید. اگر فکر میکنید به عنوان مثال 70هزار دلار پول در بانک میزارید و بعد موقع برداشت بانک 70 هزار دلار بهتون پس میده سخت در اشتباهید. مقدار اندکی بصورت دلار بهتون میده، اونم باید از قبل بهشون اطلاع بدید که دارید میاید به بانک برای دریافت دلارتون تا موجودی داشته باشن. و مابقی پولتون رو معادل ریالیش (اونم به قیمت دلار بانکی و نه دلار آزاد) بهتون پس میده.

معذرت میخوام از مدیران که پست غیر مرتبط گذاشتم
تشکر کنندگان: el333 ، tatoole ، amirhr123 ، roeentan ، amir0_0amir ، lilistar ، hamedhamed ، pooya.n ، rezagh ، امیر مهاجر
بچه ها با شماره ***3 ممکنه ماه آینده کارنت بشیم؟
کیس نامبر :2013AS00003### تاریخ رویت قبولی:2 می(روز تولدم) کنسولگری:ارمنستان کارنت :نوامبر مصاحبه:اواخر ژانویه کلیرنس:اوایل مارچ
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-09-30 ساعت 03:04)sokot نوشته:  بچه ها با شماره ***3 ممکنه ماه آینده کارنت بشیم؟
والا ***3 از 3000 ميشه تا 3999 Cool اگه روند مثل دو ماه گذشته باشه (احتمال يكم سرعت بيشتر پيشبيني ميشه) حدود 300 تا 3200 احتمالاً كارنت كنند. البته خوب اساتيد Cool پيشبيني هاي ديگه هم داشتند كه كاملاً محترمهWink
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: bayat_r ، Saeedv13 ، pooya.n ، rezagh ، sayeh_m ، roeentan
(2012-09-30 ساعت 10:04)hamedhamed نوشته:  
(2012-09-30 ساعت 03:04)sokot نوشته:  بچه ها با شماره ***3 ممکنه ماه آینده کارنت بشیم؟
والا ***3 از 3000 ميشه تا 3999 Cool اگه روند مثل دو ماه گذشته باشه (احتمال يكم سرعت بيشتر پيشبيني ميشه) حدود 300 تا 3200 احتمالاً كارنت كنند. البته خوب اساتيد Cool پيشبيني هاي ديگه هم داشتند كه كاملاً محترمهWink

همون که آقا حامد می گه...حالا یه صد تا اینور اونور..... Big Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: hamedhamed ، pooya.n ، rezagh
(2012-09-29 ساعت 17:14)marjan20 نوشته:  
(2012-09-29 ساعت 13:19)barmak نوشته:  درود به دوستان خوب مهاجرسرائي

ای وای شما هم مثل هم منتظر هستید من 200 شماره از شما پایین تر هستم ولی هنوز نامه دوم برام ارسال نشده نه ایمیل دریافت کردم نه تو صفحه سایت ثبت نام جایگزین شده ولی یکی ازدوستانم که شمارش **22 نامه مصاحبه سفارتش اومده برای اول نوامبر. من رو هم خبردار کنید اگر خبری گرفتید. ممنون
سلام دوست عزيز ...... چشم حتما خبر مي كنم ..........
شماره کیس: 2013AS2XXX / تاریخ رویت قبولی: 01/05/2012 /
کنسولگری: ايروان/ تعداد افراد کیس: 2 نفر جمع تقریبی هزینه: 1.560.000 تومان + $1500 /مقصد اوليه:LA / Smile
تشکر کنندگان: hamedhamed ، SOROUSHSOFT

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان