کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
سلام مرسی از جوابتون این 55000 خروجی که گفتین منظورتون همان عوارض خروج از کشور ؟من بیشتر واکسنامو زدم کارت واکسن بین المللی هم گرفتم چقدر می شه هزینه ی درمانی ام.؟
درضمن رشته ی من فیزیک با گرایش اتمی از دانشگاه آزاده الانم دارم برای فوق لیسانش رشته صنایع از دانشگاه دولتی می خوانم رشته ی من جزء رشته های حساس ؟اگر کلیرنس بخورم چه اتفاقی می افته ؟بعدش باید چی کار کنم ؟
تشکر کنندگان: bayat_r
بچه ها!!!!
قصد ندارم الکی بهتون دلخوشی بدم. مطمئن باشید همتون برای مصاحبه می رید. هیچ سالی نبوده کسی جا بمونه.
تنها کاری که بکنید اینه که مدارکتون رو ترجمه و واکسنها رو بزنید و بعدش تا می تونید زبان بخونید. من همه این مراحل رو رد کردم و حدود یه ماه دیگه میرم آمریکا.
منم اوایل مثل شما غصه ی این چیزا رو می خوردم . الان که فکرشو می کنم خندم می گیره که برای چه چیزای کوچیکی غصه می خوردم. ایشالله همتون به این حرف من میرسین و درگیر مشکلات شیرین بعد از قبولی میشید.
از همین حالا ورودتون رو به آمریکا خوشامد میگم
شماره کیس : 2012AS00052XXX
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه:june 26
تاریخ دریافت ویزا: 29 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا: 18desember 2012
تعداد نفرات کیس:1
ساکن: کایفرنیا_ارواین
(2012-10-08 ساعت 14:32)mahdiyegh نوشته:  سلام مرسی از جوابتون این 55000 خروجی که گفتین منظورتون همان عوارض خروج از کشور ؟من بیشتر واکسنامو زدم کارت واکسن بین المللی هم گرفتم چقدر می شه هزینه ی درمانی ام.؟
درضمن رشته ی من فیزیک با گرایش اتمی از دانشگاه آزاده الانم دارم برای فوق لیسانش رشته صنایع از دانشگاه دولتی می خوانم رشته ی من جزء رشته های حساس ؟اگر کلیرنس بخورم چه اتفاقی می افته ؟بعدش باید چی کار کنم ؟

بله خروجی بود...
هزینه ویزیت نفری 70 $ و هر واکسن حدوداً 60$ و شاید حدوداً نفری 150 تا 200$.
اگر کلیرنس بخورید بین 1 هفته تا 120 روز زمان میبری تا دقیقاً پرونده شما بررسی بشه و بعد جواب میدهند.شما تو این مدت فقط باید صبر کنید...
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: loveusa ، ASALI ، sayeh_m ، مهتاب - 2251 ، مانترا ، Saeedv13 ، achi686 ، 3pideh ، hamedhamed ، rezagh ، mhz_ir
(2012-10-08 ساعت 14:52)loveusa نوشته:  بچه ها!!!!
قصد ندارم الکی بهتون دلخوشی بدم. مطمئن باشید همتون برای مصاحبه می رید. هیچ سالی نبوده کسی جا بمونه.
تنها کاری که بکنید اینه که مدارکتون رو ترجمه و واکسنها رو بزنید و بعدش تا می تونید زبان بخونید. من همه این مراحل رو رد کردم و حدود یه ماه دیگه میرم آمریکا.
منم اوایل مثل شما غصه ی این چیزا رو می خوردم . الان که فکرشو می کنم خندم می گیره که برای چه چیزای کوچیکی غصه می خوردم. ایشالله همتون به این حرف من میرسین و درگیر مشکلات شیرین بعد از قبولی میشید.

تبریک میگم دوست عزیز
شما شغل دولتی داشتین؟
اسپانسر چی؟
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: alirezass ، barmak
سلام ، من تازه عضو این سایت شدم و قبل از هر چیز از راهنمایی ها و پاسخ های همه دوستان بینهایت ممنونم . فقط چطور می تونم در این سایت از شماره آخرین کسی که به مصاحبه رفته آگاه بشم خودم 7000 هستم؟ میشه کسی من و راهنمایی کنه؟ ممنون
تشکر کنندگان:
(2012-10-08 ساعت 15:36)NarcisJ نوشته:  

تبریک میگم دوست عزیز
شما شغل دولتی داشتین؟
اسپانسر چی؟

مرسی عزیزم
نه!!! من نه شغل دولتی داشتم، نه اسپانسر داشتم و نه سربازی رفته بودم. حساب بانکیم هم 30 میلیون بود.
اصلا به اسپانسر و اینا فکر نکنید. فقط یه مقداری پول تو حساب بذارید حله.
(2012-10-08 ساعت 15:38)rohe honar نوشته:  سلام ، من تازه عضو این سایت شدم و قبل از هر چیز از راهنمایی ها و پاسخ های همه دوستان بینهایت ممنونم . فقط چطور می تونم در این سایت از شماره آخرین کسی که به مصاحبه رفته آگاه بشم خودم 7000 هستم؟ میشه کسی من و راهنمایی کنه؟ ممنون

سلام
خوش آمدید.
ببین، هر ماه تا یک شماره ای کارنت میشن. ماه اول تا 1900 کارنت شدن و ماه بعد تا 2350.اما تازه دونفر رفتند مصاحبه.تجربه میگه شما حدود فروردین اردیبهشت باید برید مصاحبه...
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: marjani ، hamedhamed
(2012-10-08 ساعت 01:13)Championking نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 00:28)پاک نوشته:  
(2012-10-07 ساعت 23:24)Championking نوشته:  بچه ها من برای گرفتن ویزای اقامت کانادا آنکارا هستم و فردا صبح کارم تمومه
سعی میکنم تا قبل از اینکه برگردم یه سری به سفارت آمریکا بزنم ببینم وضیت چطوره

ببخشید که فضولی میکنم شما اقامت کانادا دارید؟ از طریق سرمایه گذاری یا skile worker? من هم شرایط شما را دارم ودر مرحله مصاحبه هستم و شنیدم که اگر کسی اقامت کانادا را داشته باشه تو لاتاری قبولش نمیکنن . این موضوع صحت داره ؟
من تازه اقامت کانادا رو گرفتم یعنی در واقع فردا روز آخره و ویزای اقامت رو فردا روی پاسم میزنن
و هیچ مشکلی هم نداره شما میتونی اقامت هر دو کشور رو داشته باشی ولی در مرحله سیتیزن فقط یکی رو میتونی انتخاب کنی در ضمن اسکیل ورکر از فدرال هستم
خوش باشی
خیلی ممنونم . البته من از طریق سرمایه گذاری 120 هزار دلاری سال 2010 اقدام کرده بودم که تازه نوبت مصاحبم شده فکرم میکنم اگه تازه تو مصاحبه ام قبول بشم دوسال دیگه تا چک امنیتی و مدیکال برم باید برای اقامت کانادا صبر کنم .
در ضمن اگر قبولم کنن 120 روز وقت دارم تا 120 هزار دلارو برزیم که با این روند کارنت کردن و وقت مصاحبه ووقت کلیرنس خوردن معلوم نیست ....با این قیمت $ که دیگه نمیدونم باید چیکار کنم . از باب راهنمایی شما اگر جای من بودی چکار میکردید . البته خیلی ممنون میشم راهنمایی شما رو بدونم.
راستی من کیس نامبرم حدود 9000 است
تشکر کنندگان:
ببخشید من دو باره سوال می کنم می خواستم بدونم فیزیک اتمی از دانشگاه ازاد از رشته های حساس محسوب می شود.؟
اصلا" مرجع این رشته های حساس کجاست ؟چه کسی میگه که این رشته حساس است یا نه .
با تشکر فراوان.
تشکر کنندگان:
(2012-10-08 ساعت 17:17)mahdiyegh نوشته:  ببخشید من دو باره سوال می کنم می خواستم بدونم فیزیک اتمی از دانشگاه ازاد از رشته های حساس محسوب می شود.؟
اصلا" مرجع این رشته های حساس کجاست ؟چه کسی میگه که این رشته حساس است یا نه .
با تشکر فراوان.

TAL یا TECHNOLOGY ALERT LIST اینه :

Conventional Munitions
Nuclear Technology, Physics, and Engineering
Rocket Systems and Unmanned Air Vehicle
Navigation, Avionics and Flight Control
Chemical, Biotechnology and Biomedical Engineering
Remote Sensing, Imaging and Reconnaissance
Advanced Computer/Microelectronic Technology
Materials Technology
Information Security
Laser and Directed Energy Systems Technology
Sensors and Sensor Technology
Marine Technology; and
Robotics Urban Planning
مرجع که کی میگه : وزارت امور خارجه آمریکا
2013AS32xx | Yerevan | Jan w4 | Visa : Day of interview
سفرنامه
تشکر کنندگان: pooya.n ، amir82 ، nooshin nasiri ، achi686 ، hamedhamed ، daria ، مانترا ، rezagh
(2012-10-08 ساعت 15:44)loveusa نوشته:  

تبریک میگم دوست عزیز
شما شغل دولتی داشتین؟
اسپانسر چی؟

مرسی عزیزم
نه!!! من نه شغل دولتی داشتم، نه اسپانسر داشتم و نه سربازی رفته بودم. حساب بانکیم هم 30 میلیون بود.
ببخشید که می پرسم چون به هر حال شما هم شرایط ما رو قبلا داشتین
خیلی عجیبه با وجود اینکه شما شغل دولتی نداشتین و سربازی هم نرفتین FBI چک خوردین؟ میتونم بپرسم چرا؟
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: hamedhamed

تبریک میگم دوست عزیز
شما شغل دولتی داشتین؟
اسپانسر چی؟

مرسی عزیزم
سلام دوست عزيز
تبريك بابت ويزاتون . شما چه دلي داشتيد تا دو روز آخر كه كلير شديد . اميدوارم كه هميشه و همه جا موفق باشيد . Smile
تشکر کنندگان: loveusa ، hamedhamed
(2012-10-08 ساعت 17:34)NarcisJ نوشته:  

تبریک میگم دوست عزیز
شما شغل دولتی داشتین؟
اسپانسر چی؟

مرسی عزیزم
ببخشید که می پرسم چون به هر حال شما هم شرایط ما رو قبلا داشتین
خیلی عجیبه با وجود اینکه شما شغل دولتی نداشتین و سربازی هم نرفتین FBI چک خوردین؟ میتونم بپرسم چرا؟

والا دوست عزیز خودمم نمی دونم چرا. ولی چند نفر دیگری هم شرایطشون مثل من بود و اونا هم FBI چک خوردن. ولی چیزی که مهمه هممون کلیر شدیم و ویزا گرفتیم.
این ویزای یکضرب یا برگه آبی هم بگیر و نگیر داره. بعضی ها بودن با اینکه سربازی رفته بودن و کار دولتی هم داشتن یکضرب می گرفتن و برعکسش حتی دیدم تو هتل ما یه دختری که مجرد بود و کار دولتی هم نداشت و لیسانس هم داشت و 40 میلیون هم تو حسابش بود برگه آبی گرفت!!!
یه پسر دیگم شرایطش عین من بود ولی اونم آبی گرفت
اون افسر نمی دونم چی تو کلش می گذره که به بعضی ویزا میده ، به بعضی هم نه.
در کل نگران نباشین چون اکثر برگه آبی ها ( 99% ) ، ویزا گرفتن.
به قول معروف دیر و زود داره ولی سوخت و سوز ندارهBig GrinBig GrinTongue

lilistar عزیز
ممنون از لطفتون. ایشالله این لذت نصیب همتون میشه. هیچوقت امیدتون رو از دست ندین. حتی تا لحظه آخر.
من مطمئنم امسال از 2012ها بهتر عمل می کنین و رکورد می زنین. پس همه با هم پیش به سوی آمریکااااااااااااااااااااا
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، ehsan_ati ، Old_Spider ، hoj_s000 ، Saeedv13 ، sayeh_m ، achi686 ، aziking ، hamedhamed ، daria ، roeentan ، مانترا ، rezagh
(2012-10-08 ساعت 16:42)پاک نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 01:13)Championking نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 00:28)پاک نوشته:  
(2012-10-07 ساعت 23:24)Championking نوشته:  بچه ها من برای گرفتن ویزای اقامت کانادا آنکارا هستم و فردا صبح کارم تمومه
سعی میکنم تا قبل از اینکه برگردم یه سری به سفارت آمریکا بزنم ببینم وضیت چطوره

ببخشید که فضولی میکنم شما اقامت کانادا دارید؟ از طریق سرمایه گذاری یا skile worker? من هم شرایط شما را دارم ودر مرحله مصاحبه هستم و شنیدم که اگر کسی اقامت کانادا را داشته باشه تو لاتاری قبولش نمیکنن . این موضوع صحت داره ؟
من تازه اقامت کانادا رو گرفتم یعنی در واقع فردا روز آخره و ویزای اقامت رو فردا روی پاسم میزنن
و هیچ مشکلی هم نداره شما میتونی اقامت هر دو کشور رو داشته باشی ولی در مرحله سیتیزن فقط یکی رو میتونی انتخاب کنی در ضمن اسکیل ورکر از فدرال هستم
خوش باشی
خیلی ممنونم . البته من از طریق سرمایه گذاری 120 هزار دلاری سال 2010 اقدام کرده بودم که تازه نوبت مصاحبم شده فکرم میکنم اگه تازه تو مصاحبه ام قبول بشم دوسال دیگه تا چک امنیتی و مدیکال برم باید برای اقامت کانادا صبر کنم .
در ضمن اگر قبولم کنن 120 روز وقت دارم تا 120 هزار دلارو برزیم که با این روند کارنت کردن و وقت مصاحبه ووقت کلیرنس خوردن معلوم نیست ....با این قیمت $ که دیگه نمیدونم باید چیکار کنم . از باب راهنمایی شما اگر جای من بودی چکار میکردید . البته خیلی ممنون میشم راهنمایی شما رو بدونم.
راستی من کیس نامبرم حدود 9000 است

سلام دوست عزیز
به نظر من روی هر دو تمرکز کن و هر دو طبق روال عادی پیش ببر
این هم نظر شخصی منه که اگر کار آمریکا درست شد از مهاجرت به کانادا به علت اون ۱۲۰۰۰۰ دلار انصراف بده و با اون ۱۲۰ تا برو آمریکا و از زندگیت لذت ببر
بازم خدمت شما عرض میکنم که نظر کاملا شخصیه دوست عزیز
منم کانادا پولی ندادم البته حدود ۲۰۰۰ تا فقط برای کارهای شروع پروسه و لندینگ فی رو که هر دو رو به سفارت دادم
به هر حال هر تصمیمی که میگیرید ایشالا موفق و خوشحال باشید
کیس: **AS38 ، رویت قبولی: 1 می ارسال فرم ها:20 می
کنسولگری: مونتریال کانادا مصاحبه:
مقصد : Maryland افراد كيس: 2نفر
تشکر کنندگان: bayat_r ، Saeedv13 ، achi686 ، aziking ، hamedhamed ، daria
(2012-10-08 ساعت 15:38)rohe honar نوشته:  سلام ، من تازه عضو این سایت شدم و قبل از هر چیز از راهنمایی ها و پاسخ های همه دوستان بینهایت ممنونم . فقط چطور می تونم در این سایت از شماره آخرین کسی که به مصاحبه رفته آگاه بشم خودم 7000 هستم؟ میشه کسی من و راهنمایی کنه؟ ممنون

دوست عزیز جدول خاصی مثل این فکر نکنم تو این سایت درست شده
ولی مشخصات هر کیس درست شده
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان