کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-10-09 ساعت 13:41)mitme نوشته:  یکی از دوستان که با KCC تماس گرفته بود یه تاریخی رو بهش در مورد زمان اومدن نامه مصاحبه ها اعلام کرده بودن من تو فورم سرچ کردم پیدا نکردم پستش رو. فکر کنم تاریخ 22 اکتبر بود شما یادتون هست کجا بود و آیا واقعا تا قبل از اون موقع نامه مصاحبه ما که سری دوم کارنت شدیم نمیاد؟؟!!

نه دوست عزيز 22 اكتبر نبود
15 اكتبر بود
من هم اون پست رو خوندم واگر واقعا" درست باشه اين هفته هم از نامه دوم خبري نيست!!Sad
من فكر كنم كيس نامبر هاي بين 1500 تا 2350 كه هنوز نامه دوم رو دريافت نكردن براي دسامبر تو ايروان تاريخ مصاحبه بگيرن
البته اميدوارم
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: hamedhamed ، MARYAM2 ، mitme ، rezagh
(2012-10-09 ساعت 15:03)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2012-10-09 ساعت 13:41)mitme نوشته:  یکی از دوستان که با KCC تماس گرفته بود یه تاریخی رو بهش در مورد زمان اومدن نامه مصاحبه ها اعلام کرده بودن من تو فورم سرچ کردم پیدا نکردم پستش رو. فکر کنم تاریخ 22 اکتبر بود شما یادتون هست کجا بود و آیا واقعا تا قبل از اون موقع نامه مصاحبه ما که سری دوم کارنت شدیم نمیاد؟؟!!

15 اكتبر بود
من هم اون پست رو خوندم واگر واقعا" درست باشه اين هفته هم از نامه دوم خبري نيست!!Sad
من فكر كنم كيس نامبر هاي بين 1500 تا 2350 كه هنوز نامه دوم رو دريافت نكردن براي دسامبر تو ايروان تاريخ مصاحبه بگيرن
البته اميدوارم
سلام دوستانSmile
من امروز یه ایمیل زدم به آنکارا با این مضمون که یه ماهه کارنت شدیم،اونم واسه نوامبر و از نامه مصاحبه خبری نیست.از طرفی شما هم که لیست مصاحبه شونده هاتو تا 24 دسامبر بستین!! پس وقت مصاحبه ما چی میشه؟

در قسمت دوم سوال کردم که میشه محل مصاحبه رو به یه جاهایی مثل ایروان یا ابو ظبی تغییر بدیم؟

جواب گرفتم حتما خبر می دم.Rolleyes
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

(2012-10-08 ساعت 20:30)Championking نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 16:42)پاک نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 01:13)Championking نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 00:28)پاک نوشته:  
(2012-10-07 ساعت 23:24)Championking نوشته:  بچه ها من برای گرفتن ویزای اقامت کانادا آنکارا هستم و فردا صبح کارم تمومه
سعی میکنم تا قبل از اینکه برگردم یه سری به سفارت آمریکا بزنم ببینم وضیت چطوره

ببخشید که فضولی میکنم شما اقامت کانادا دارید؟ از طریق سرمایه گذاری یا skile worker? من هم شرایط شما را دارم ودر مرحله مصاحبه هستم و شنیدم که اگر کسی اقامت کانادا را داشته باشه تو لاتاری قبولش نمیکنن . این موضوع صحت داره ؟
من تازه اقامت کانادا رو گرفتم یعنی در واقع فردا روز آخره و ویزای اقامت رو فردا روی پاسم میزنن
و هیچ مشکلی هم نداره شما میتونی اقامت هر دو کشور رو داشته باشی ولی در مرحله سیتیزن فقط یکی رو میتونی انتخاب کنی در ضمن اسکیل ورکر از فدرال هستم
خوش باشی
خیلی ممنونم . البته من از طریق سرمایه گذاری 120 هزار دلاری سال 2010 اقدام کرده بودم که تازه نوبت مصاحبم شده فکرم میکنم اگه تازه تو مصاحبه ام قبول بشم دوسال دیگه تا چک امنیتی و مدیکال برم باید برای اقامت کانادا صبر کنم .
در ضمن اگر قبولم کنن 120 روز وقت دارم تا 120 هزار دلارو برزیم که با این روند کارنت کردن و وقت مصاحبه ووقت کلیرنس خوردن معلوم نیست ....با این قیمت $ که دیگه نمیدونم باید چیکار کنم . از باب راهنمایی شما اگر جای من بودی چکار میکردید . البته خیلی ممنون میشم راهنمایی شما رو بدونم.
راستی من کیس نامبرم حدود 9000 است

سلام دوست عزیز
به نظر من روی هر دو تمرکز کن و هر دو طبق روال عادی پیش ببر
این هم نظر شخصی منه که اگر کار آمریکا درست شد از مهاجرت به کانادا به علت اون ۱۲۰۰۰۰ دلار انصراف بده و با اون ۱۲۰ تا برو آمریکا و از زندگیت لذت ببر
بازم خدمت شما عرض میکنم که نظر کاملا شخصیه دوست عزیز
منم کانادا پولی ندادم البته حدود ۲۰۰۰ تا فقط برای کارهای شروع پروسه و لندینگ فی رو که هر دو رو به سفارت دادم
به هر حال هر تصمیمی که میگیرید ایشالا موفق و خوشحال باشید

با تشکر از شما دوست عزیز و خیلی ممنون از راهنمایی تون از دیگر دوستان هم که دراین فروم فعال بودن نیز نظر گرفتم ایشان هم همین نظر را داشتند باز هم از هم فکریتون نهایت سپاسگزاری را دارم . ضمنا سوال دیگری هم دارم و اونم اینه که وقتی شما پرمننت کانادا رو میگیری و بعد از لندیگ اگه مثلا دو ماه بعد خارج بشی از خاک کانادا وتا یکی دوسالم اونجا نری پرمننتت باطل میشه . ودیگه قابل تمدید نیست . از این قوانین متاسفانه من اطلاعی ندارم . اگه ممکنه شما راهنمایی بفرمایید . منظورم نمیدونم رسوندم یا خیر ؟
تشکر کنندگان: مانترا
(2012-10-09 ساعت 16:18)پاک نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 20:30)Championking نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 16:42)پاک نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 01:13)Championking نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 00:28)پاک نوشته:  ببخشید که فضولی میکنم شما اقامت کانادا دارید؟ از طریق سرمایه گذاری یا skile worker? من هم شرایط شما را دارم ودر مرحله مصاحبه هستم و شنیدم که اگر کسی اقامت کانادا را داشته باشه تو لاتاری قبولش نمیکنن . این موضوع صحت داره ؟
من تازه اقامت کانادا رو گرفتم یعنی در واقع فردا روز آخره و ویزای اقامت رو فردا روی پاسم میزنن
و هیچ مشکلی هم نداره شما میتونی اقامت هر دو کشور رو داشته باشی ولی در مرحله سیتیزن فقط یکی رو میتونی انتخاب کنی در ضمن اسکیل ورکر از فدرال هستم
خوش باشی
خیلی ممنونم . البته من از طریق سرمایه گذاری 120 هزار دلاری سال 2010 اقدام کرده بودم که تازه نوبت مصاحبم شده فکرم میکنم اگه تازه تو مصاحبه ام قبول بشم دوسال دیگه تا چک امنیتی و مدیکال برم باید برای اقامت کانادا صبر کنم .
در ضمن اگر قبولم کنن 120 روز وقت دارم تا 120 هزار دلارو برزیم که با این روند کارنت کردن و وقت مصاحبه ووقت کلیرنس خوردن معلوم نیست ....با این قیمت $ که دیگه نمیدونم باید چیکار کنم . از باب راهنمایی شما اگر جای من بودی چکار میکردید . البته خیلی ممنون میشم راهنمایی شما رو بدونم.
راستی من کیس نامبرم حدود 9000 است

سلام دوست عزیز
به نظر من روی هر دو تمرکز کن و هر دو طبق روال عادی پیش ببر
این هم نظر شخصی منه که اگر کار آمریکا درست شد از مهاجرت به کانادا به علت اون ۱۲۰۰۰۰ دلار انصراف بده و با اون ۱۲۰ تا برو آمریکا و از زندگیت لذت ببر
بازم خدمت شما عرض میکنم که نظر کاملا شخصیه دوست عزیز
منم کانادا پولی ندادم البته حدود ۲۰۰۰ تا فقط برای کارهای شروع پروسه و لندینگ فی رو که هر دو رو به سفارت دادم
به هر حال هر تصمیمی که میگیرید ایشالا موفق و خوشحال باشید

با تشکر از شما دوست عزیز و خیلی ممنون از راهنمایی تون از دیگر دوستان هم که دراین فروم فعال بودن نیز نظر گرفتم ایشان هم همین نظر را داشتند باز هم از هم فکریتون نهایت سپاسگزاری را دارم . ضمنا سوال دیگری هم دارم و اونم اینه که وقتی شما پرمننت کانادا رو میگیری و بعد از لندیگ اگه مثلا دو ماه بعد خارج بشی از خاک کانادا وتا یکی دوسالم اونجا نری پرمننتت باطل میشه . ودیگه قابل تمدید نیست . از این قوانین متاسفانه من اطلاعی ندارم . اگه ممکنه شما راهنمایی بفرمایید . منظورم نمیدونم رسوندم یا خیر ؟

دوست عزیز با توجه به اینکه ایالت انتخابی من. در آمریکا واشینگتون دی سی هست و در مریلند اقامت خواهم کرد و فاصله اش تا تورونتو با ماشین ۶ ساعت هستش هر شش ماه یک بار به تورونتو یک ورود انجام میدم تا پی آر کانادا از بین نره
در ضمن من ۲ ساعت پیش ویزای اقامت کانادا رو گرفتم
به امید بهترین خبرها برای همه دوستان
کیس: **AS38 ، رویت قبولی: 1 می ارسال فرم ها:20 می
کنسولگری: مونتریال کانادا مصاحبه:
مقصد : Maryland افراد كيس: 2نفر
(2012-10-09 ساعت 15:47)mooj نوشته:  
(2012-10-09 ساعت 15:03)SOROUSHSOFT نوشته:  

15 اكتبر بود
من فكر كنم كيس نامبر هاي بين 1500 تا 2350 كه هنوز نامه دوم رو دريافت
نكردن براي دسامبر تو ايروان تاريخ مصاحبه بگيرن
البته اميدوارم
سلام دوستانSmile
من امروز یه ایمیل زدم به آنکارا با این مضمون که یه ماهه کارنت شدیم،اونم واسه نوامبر و از نامه مصاحبه خبری نیست.از طرفی شما هم که لیست مصاحبه شونده هاتو تا 24 دسامبر بستین!! پس وقت مصاحبه ما چی میشه؟

در قسمت دوم سوال کردم که میشه محل مصاحبه رو به یه جاهایی مثل ایروان یا ابو ظبی تغییر بدیم؟

جواب گرفتم حتما خبر می دم.Rolleyes
اگه جواب میل شما بدن شاید جواب خیلی از سوالامون بتونیم بگیریم.البته من خودم به شخصه فکر نمیکنم تو دسامبر فقط یه وقت داده باشن وقت دیگه ای بهش اضافه نشه.چون اگه اینجوری باشه هر دفعه از پروسه کاریشون عقبتر میفتن
CN:2013AS2XXX
سفارت:ایروان
افراد این کیس:1
مصاحبه:w3dec
دریافت ویزا:یکضربCool
تشکر کنندگان: mooj
دوستان به نظر من یکی از شما که تسلط بیشتری داره الان به کی سی سی تلفن بزنه چون ممکنه چندین روز طول بکشه تا جواب ایمیل رو بدن ولی با تلفن خیلی راحت تره و سریعتر جواب میگیرین .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Mehrafarin ، 3rip ، mooj ، Almond ، sharmin66 ، lilistar ، مانترا ، rezagh ، hamedhamed
بچه ها واسه منم دعا کنین که کارنت بشم> Sadبا این کیس نامبر ...م
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: mooj ، mani.iht ، Almond ، ensan ، rezagh ، funnybluesolea
سلام من از بچه هاي پارسال هستم با يك شماره بالا . كه الانم ويزاشو داره.خيالتون راحت كه تمام افرادي كه قبول شدن دعوت به مصاحبه مي شن. اين چيزها رو بريزين دور كه اينقد ويزا واسه اين تعداده.
اونها به تعدادي كه مي خوان از همون اول مي گيرن. پس بي خودي اين استرس رو تا زمان كارنت شدن به دنيال خودتون نكشيد
(2012-10-10 ساعت 11:32)Almond نوشته:  دوستان همانطور که farsin عزیز گفتند اگر به امضاهای خیلی از دوستایی که الان گرین کارت هم دارند توجه کنید میبینید که خیلیهاشون شماره های بالا مثل 25000 یا 35000 یا 19000 داشتند پس خودتون رو اصلا دچار نگرانی نکنید. انشالاه که همه کارنت میشین و سال بعد همین موقع خیلی از شماها دارید به دوستای جدیدمون کمک میکنید.

حرف شما درسته ( بچه های پارسال با کیس نامبر های خیلی بالا کارنت شدن )
اما سیستم امسال فرق داره. از کجا معلومه؟؟؟
خب پارسال مثل نقل و نبات کیس نامبر بالای 000 10 داشتیم اما امسال شاید از تعداد انگشتای دست هم کمتر باشه.
با همه ی این حرفا ایشــــــا... همه کارنت میشیم و یه ضرب می زنیم تو گوش ویزاWink
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: ensan ، Almond ، 3pideh ، mani.iht ، ani_sheiton
(2012-10-10 ساعت 11:32)Almond نوشته:  دوستان همانطور که farsin عزیز گفتند اگر به امضاهای خیلی از دوستایی که الان گرین کارت هم دارند توجه کنید میبینید که خیلیهاشون شماره های بالا مثل 25000 یا 35000 یا 19000 داشتند پس خودتون رو اصلا دچار نگرانی نکنید. انشالاه که همه کارنت میشین و سال بعد همین موقع خیلی از شماها دارید به دوستای جدیدمون کمک میکنید.

البته توجه داشته باشید که در سال گذشته بازه شماره پرونده ها خیلی گسترده تر از امسال بوده یعنی از 1 تا 70 یا 80 هزار بوده ولی امسال زیر 10000 است.پس بازه آماری تفاوت دارد و باید ضریب نسبی از آن را در نظر گرفت.
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: ensan ، rezagh ، Saeedv13 ، hamedhamed
بابا شما اینجوری بگین اون کسی که منتظر اعلام سری 2 هستند چی بگن یه سر به اون تاپیک بزنین....
همه کارنت می شن الکی استرس ندین....

تشکر کنندگان: ensan ، nagoo ، Almond ، hamedhamed ، Mehrafarin
دوستان من خیلی تعجب می کنم که شما از همین الان اینقدر استرس الکی دارین
آخه کیس نامبر 9000 بالاست!!؟؟ یه نگاهی به جدول برندگان 2012 بندازین ، تا کیسهای 73000 مصاحبه رفتن و ویزا گرفتن.
از شما انتظار نداشتم اینقدر زود ناامید بشین. قسم می خورم همتون کارنت میشین و مصاحبه میرین. من خودم کیس نامبرم 52000 بود.
اگه بخوایین از همین الان اینقدر حرص بخورید که نابود میشین. بهتون اطمینان میدم که همتون مصاحبه میرید. اینقدر منفی فکر نکنید.
خیلی از کسایی که پارسال ویزا گرفتن نمی دونستن برنده شدن و سفارت خودش بهشون ایمیل زد که بیایین مصاحبه. این نشون میده که ویزا رو دستشون باد کرده و هر جوری شده می خوان بهتون ویزا بدن . حتی اگه شده به زورTongueTongueBig GrinBig Grin
شماره کیس : 2012AS00052XXX
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه:june 26
تاریخ دریافت ویزا: 29 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا: 18desember 2012
تعداد نفرات کیس:1
ساکن: کایفرنیا_ارواین
تشکر کنندگان: Almond ، lilistar ، pooya.n ، hamedhamed ، mani.iht ، bmojtaba ، mirzamemar ، mohammadrezah
(2012-10-10 ساعت 12:23)loveusa نوشته:  دوستان من خیلی تعجب می کنم که شما از همین الان اینقدر استرس الکی دارین
آخه کیس نامبر 9000 بالاست!!؟؟ یه نگاهی به جدول برندگان 2012 بندازین ، تا کیسهای 73000 مصاحبه رفتن و ویزا گرفتن.
از شما انتظار نداشتم اینقدر زود ناامید بشین. قسم می خورم همتون کارنت میشین و مصاحبه میرین. من خودم کیس نامبرم 52000 بود.
اگه بخوایین از همین الان اینقدر حرص بخورید که نابود میشین. بهتون اطمینان میدم که همتون مصاحبه میرید. اینقدر منفی فکر نکنید.
خیلی از کسایی که پارسال ویزا گرفتن نمی دونستن برنده شدن و سفارت خودش بهشون ایمیل زد که بیایین مصاحبه. این نشون میده که ویزا رو دستشون باد کرده و هر جوری شده می خوان بهتون ویزا بدن . حتی اگه شده به زورTongueTongueBig GrinBig Grin

دوست عزيز بابت دلگرمي كه به بچه هاي 2013 ميدي ممنون
مشكل ما اينجاست كه امسال روال كاريشون عوض شده و مشكل كارنت شدن ديگه مطرح نيست!!من الان پس از 30 رو كارنت شدن هنوز وقت مصاحبه ندارم!! تازه من كه خوبم هستند كساني كه الان 60 روزه كارنت شدن و از نامه دوم خبري نيست(كيس هاي بين 1500 تا 1900 آنكارا)
با اين اوضاع كه همه خودتون ميدونيد چي ميگم و از طرفي تاخير در كار كي سي سي ديگه حال و حوصله براي كسي نمونده
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: HRSH ، Szsanazsz ، nagoo ، pooya.n ، lilistar ، tatoole ، moji1361 ، loveusa ، hamedhamed ، rezagh ، سمانه777 ، IN.USA@2013
دوستای خوب مهاجرسرایی منم دیروز به کی سی سی زنگ زدم و واسه نیومدن نامه ی دومم پی گیری کردم.
به منم همون جواب قبلی دادن:نگران نباشید! چون شمادیرتر مدارک و فرستاذید(25جون)هنوز داره پروسس میشه و 15 اکتبر اعلام میشه...
یادتون سری اول نامه ها که دیر اومد و بچه ها زنگ زدن،گفتن 20 سپتامبر میاد و دقیقا از 20 سپتامبر نا مه ها ی دوم زده شد.پس جای نگرانی نیست دوستان خوبم امروز 10 اکتبر ایشالا تو هفته ی دیگه نامه ی ما چندنفرم میاد.....
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: 3pideh ، SOROUSHSOFT ، moji1361 ، hamedhamed ، rezagh ، roeentan ، مانترا
(2012-10-10 ساعت 13:01)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2012-10-10 ساعت 12:23)loveusa نوشته:  دوستان من خیلی تعجب می کنم که شما از همین الان اینقدر استرس الکی دارین

دوست عزيز بابت دلگرمي كه به بچه هاي 2013 ميدي ممنون
مشكل ما اينجاست كه امسال روال كاريشون عوض شده و مشكل كارنت شدن ديگه مطرح نيست!!من الان پس از 30 رو كارنت شدن هنوز وقت مصاحبه ندارم!! تازه من كه خوبم هستند كساني كه الان 60 روزه كارنت شدن و از نامه دوم خبري نيست(كيس هاي بين 1500 تا 1900 آنكارا)
با اين اوضاع كه همه خودتون ميدونيد چي ميگم و از طرفي تاخير در كار كي سي سي ديگه حال و حوصله براي كسي نمونده

سروش جان ممنونم
ولی من دلگرمی الکی نمیدم. همش واقعیته
دوره ما هم اینجوری بود ولی در آخر همه مصاحبه رفتیم. اونا کار خودشون رو بلدن. ممکنه کمی با تاخیر باشه ولی اونا طبق روال کاریشون میرن جلو. به چیزهای مهمتر فکر کنید.
شماره کیس : 2012AS00052XXX
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه:june 26
تاریخ دریافت ویزا: 29 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا: 18desember 2012
تعداد نفرات کیس:1
ساکن: کایفرنیا_ارواین
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، lilistar ، bayat_r ، saljoogh ، hamedhamed ، rezagh ، mrr777 ، مانترا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان