کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-10-26 ساعت 22:24)mohammadrezah نوشته:  سلام دوستان من خودم مصاحبه ام افتاده انکارا سه بار رفتم ام ایروان و انجا را مثل کف دستم بلدم هر سه بار هم زمینی رفتم می رویم تبریز بعد چلفا و بعد نوردوز گمرک نوردوز گذر نامه را مهر می کنند پل را می رویم آنطرف می شود ارمنستان سه هزار درام می گیرند برایتان ویزا صادر می کنند هر صد دلار می شود چهل هزار درام از اولین شهر ارمنستان ( مقری ) تا ایراوان سیصد و هفتاد کیلومتر است صد و هفتاد کیلومتر کوهستانی و بقیه بهتر است سفارت آمریکا هم می شود خیابان آبوویان کمی بالاتر از میدان هرا باراک ( چمهوری ) ارمنیها اکثرا فارسی بلد هستند ارمنی ایرانی هم اونجا زیاد است اجاره یک حانه دو خوابه شبی سی یا چهل دلار است غذا هم ارزان است

الان خیلی فرق کرده / من 15 روز پیش ارمنستان بودم / هر هزار درام به پول ایران 8200 تومان خریدم و ویزا نفری 35 هزار درام تو مرز گرفت / غذا هم خیلی گرونه / من یه چیپس رو 750 درام خریدم که به پول ایران میشه تقریبا 6 هزار تومان / دیگه بقیه غذاها رو شما خودتون حدس بزنید
(2012-10-30 ساعت 01:50)Sepasttian نوشته:  دوستانی عزیزی که نامه مصاحبشون مشخص شده آیا از kcc ایمیلی که حاوی فرم خاصی باشه دریافت کردن ؟ آخه ایمیل من در یک ماهه گذشته غیرفعال بوده و وقتی تو سایت لاتاری چک کردم متوجه شدم که مصاحبم واسه 40 روز دیگه هست، فقط نمیدونم فرم خاصی رو واسه مرحله بعد باید پر کنیم یا همون مرحله 4 رو انجام بدم ؟ممنون از راهنماییتون

خیر دوست عزیز فایلی نمیفرستند فقط لینک سایت رو میدن که بری دوباره چک کنی و تاریخ مصاحبه رو ببینی.فقط باید مدارکتون رو اماده کنید برای مصاحبه
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Sepasttian ، rezagh ، پدی ، achi686 ، roeentan ، bardia9 ، byousefi_p ، Tomas
(2012-10-29 ساعت 18:04)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-10-29 ساعت 16:44)rayanmoli نوشته:  سلام دوستان
ما با کیس 900 هنوز نامه دوم را دریافت نکردیم. به KCC چند بار نامه زدم جواب می ده که 15 هر ماه بری چک کنی ببینی current شی یا نه در حالیکه کیس ما خیلی وقت current شده و نمی دونم چیکار کنم
راستی برای ارمنستان مدارک می خواد پست کنیم یا نه؟

با تشکر

تلفن بزن کی سی سی.

با سلام،
دیشب به KCC زنگ زدم و همون حرفهای که تو email زده رو گفت که 15 novomber چک کنی. شاید هم من متوجه نمی شم. نمی دونم چیکار کنم دوستان اگه نظری دارن بگن من مدارکو july پست کردم.

با تشکر
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، Tomas
(2012-10-30 ساعت 14:10)rayanmoli نوشته:  
(2012-10-29 ساعت 18:04)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-10-29 ساعت 16:44)rayanmoli نوشته:  سلام دوستان
ما با کیس 900 هنوز نامه دوم را دریافت نکردیم. به KCC چند بار نامه زدم جواب می ده که 15 هر ماه بری چک کنی ببینی current شی یا نه در حالیکه کیس ما خیلی وقت current شده و نمی دونم چیکار کنم
راستی برای ارمنستان مدارک می خواد پست کنیم یا نه؟

با تشکر

تلفن بزن کی سی سی.

با سلام،
دیشب به KCC زنگ زدم و همون حرفهای که تو email زده رو گفت که 15 novomber چک کنی. شاید هم من متوجه نمی شم. نمی دونم چیکار کنم دوستان اگه نظری دارن بگن من مدارکو july پست کردم.

با تشکر
دوست عزیز
نگران نباش . شما فرمهاتو دیر فرستادی و باید صبر کنی ولی نگران نباش . وقتی بهت گفتن 15 نوامبر یعنی همون حدودا برات ایمیل میاد Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
سلام دوستان عزیز مهاجرسرایی
من یه 2ماهی دسترسی به اینترنت نداشتم .کلا تو این مدت چه خبر بود تو مهاجرسرا.میخوام بدونم از دوست هایی که سری اول کارنت شدن کسی رفته واسه مصاحبه ؟
**92/ 2 نفر /کارنت:10می2013/مصاحبه:22جولای2013ابوظبی
کلیر:2سپتامبر2013/دریافت ویزا28سپتامبر2013/ ورود به آمریکا 27فوریه2014/ساکن شمال ویرجنیا(منطقه استرلینگ)
تشکر کنندگان: Tomas
سلام فكر كنم از اول نوامبر مصاحبه ها شروع بشن ..........
شماره کیس: 2013AS2XXX / تاریخ رویت قبولی: 01/05/2012 /
کنسولگری: ايروان/ تعداد افراد کیس: 2 نفر جمع تقریبی هزینه: 1.560.000 تومان + $1500 /مقصد اوليه:LA / Smile
تشکر کنندگان: sayeh_m ، پدی ، ani_sheiton ، bmojtaba ، farshadsh ، hamedhamed ، Tomas
(2012-10-30 ساعت 18:04)barmak نوشته:  سلام فكر كنم از اول نوامبر مصاحبه ها شروع بشن ..........

سلام اگه از تو نوامبر تازه مصاحبه ها شروع میشه پس چرا یکی از دوستان مهاجرسرایی که تو لاتاری 2013برنده شده مصاحبه شو رفته و ویزاش رو هم گرفته.
**92/ 2 نفر /کارنت:10می2013/مصاحبه:22جولای2013ابوظبی
کلیر:2سپتامبر2013/دریافت ویزا28سپتامبر2013/ ورود به آمریکا 27فوریه2014/ساکن شمال ویرجنیا(منطقه استرلینگ)
تشکر کنندگان: shani89 ، Tomas
(2012-10-31 ساعت 14:18)nika نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 18:04)barmak نوشته:  سلام فكر كنم از اول نوامبر مصاحبه ها شروع بشن ..........

سلام اگه از تو نوامبر تازه مصاحبه ها شروع میشه پس چرا یکی از دوستان مهاجرسرایی که تو لاتاری 2013برنده شده مصاحبه شو رفته و ویزاش رو هم گرفته.

مصاحبه های آنکارا از نوامبر شروع می شه
مگرنه ایروان و ابوظبی از اکتبر شروع کردند
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
کسی خبر داره اعتبار ترجمه ها چند وقته؟
من خرداد ماه مدارکم را ترجمه کردم، با توجه به کیس نامبرم و اوضاع کارنتی ها نمیدونم این ترجمه ها قابل استفاده خواهد بود یا نه!
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
تشکر کنندگان: itsmasoud ، NarcisJ ، Tomas
(2012-10-30 ساعت 17:49)nika نوشته:  سلام دوستان عزیز مهاجرسرایی
من یه 2ماهی دسترسی به اینترنت نداشتم .کلا تو این مدت چه خبر بود تو مهاجرسرا.میخوام بدونم از دوست هایی که سری اول کارنت شدن کسی رفته واسه مصاحبه ؟

سلام به شما.يه سر به قسمت انجمن خصوصي بريد قسمت سفرنامه ها همچي هست.مخصوصا ايروان خيلي اتفاقا افتاده...
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان: rezagh ، roeentan ، Tomas
(2012-10-31 ساعت 14:39)byousefi_p نوشته:  کسی خبر داره اعتبار ترجمه ها چند وقته؟
من خرداد ماه مدارکم را ترجمه کردم، با توجه به کیس نامبرم و اوضاع کارنتی ها نمیدونم این ترجمه ها قابل استفاده خواهد بود یا نه!

ترجمه مدارک شناسایی تاریخ انقضا نداره , جز اینکه تغییری در وضعیت شما رخ دهد ( مثلا ازدواج / طلاق و ... )

اما مدارک مالی (مانند ترجمه سند و ... ) دارای انقضا هست و بیش از 6 ماه اعتبار ندارند
تشکر کنندگان: lilac ، edibk ، hamedhamed ، kasrafo ، مانترا ، roeentan ، Tomas
(2012-10-31 ساعت 14:39)byousefi_p نوشته:  کسی خبر داره اعتبار ترجمه ها چند وقته؟

اگر تو مداركتون تغيير ايجاد نشه مثلا شناسنامه (ازدواج يا طلاق) اعتبارش كافي تا اون موقع...
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان: byousefi_p ، امیر مهاجر ، hamedhamed ، roeentan ، Tomas
armin1 dateline=[font=Arial' نوشته:  '1351278886'[/font]]
(2012-10-26 ساعت 23:17)mehdiii نوشته:  
(2012-10-26 ساعت 23:12)armin1 نوشته:  سلام دوستان . یه سوال داشتم می خواستم بپرسم بینم ماجرای این طرح تعویض کارتهای پایان خدمت چی هست؟ من این کارت پایان خدمتم رو ترجمه کردم و برای انکارا هم پست کردم الان ممکنه تو فرودگاه جلومو بگیرن بگن چرا کارتتو عوض نکردی ؟ چون عوض نکردی حق خروج از کشور ونداری؟ من 3 هفته دیگه مصاحبه دارم خیلی به خاطراین موضوع استرس گرفتم لطفا کسایی که واردن منو راهنمایی کنن ممنون

سلام دوست عزیز
من در اینجا پاسخ شمارو دادم. محبت کنید و فقط در یک تاپیک مرتبط سوالتون رو مطرح کنید، امضاتون رو هم مختصر و افقی کنید لطفاً.
موفق باشید
مرسی از جوابتون. پست این تاپیکم رو حذف کردم

برای خروج از کشور که کارت پایان خدمت نمی خوان. فقط پاسپورتتو چک می کنن.
تشکر کنندگان: armin1 ، Tomas
دوستان عزیز
(December 2012 (Coming Soon هم اومد
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
فکر کنم حداقل 10روز دیگه تا اعلام ماه دسامبرمونده
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: aghahadi ، امیر مهاجر ، hamedhamed ، Tomas ، rezagh ، shima1364

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان