کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-10-30 ساعت 11:57)hassan1358arab نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 01:50)Sepasttian نوشته:  دوستانی عزیزی که نامه مصاحبشون مشخص شده آیا از kcc ایمیلی که حاوی فرم خاصی باشه دریافت کردن ؟ آخه ایمیل من در یک ماهه گذشته غیرفعال بوده و وقتی تو سایت لاتاری چک کردم متوجه شدم که مصاحبم واسه 40 روز دیگه هست، فقط نمیدونم فرم خاصی رو واسه مرحله بعد باید پر کنیم یا همون مرحله 4 رو انجام بدم ؟ممنون از راهنماییتون

کدام لینگ را چک کردید و دیدید وقت مصاحبه به شما دادند
خیر دوست عزیز فایلی نمیفرستند فقط لینک سایت رو میدن که بری دوباره چک کنی و تاریخ مصاحبه رو ببینی.فقط باید مدارکتون رو اماده کنید برای مصاحبه

(2012-10-26 ساعت 13:01)jazirehh نوشته:  سلام دوستان،
امیدوارم همگی خوب و پر انرژی و موفق باشین

من چند تا اشتباه توی فرمهام داشتم، اگه می شه من رو راهنمائی کنین. می خوام این ایمیل رو به KCC بزنم، این ایراداتی رو که داشتم توی این ایمیلی که می خوام بزنم نوشتم، اگه راهنمائیم کنید ممنون می شم.

I’m writing this letter to confirm receiving my forms and correcting some mistake in them.
First of all, I have posted my forms on May 05, 2012 by DHL. Please let me know if my documents have been received by KCC and are they acceptable for the continuation of my visa processing?

Secondly, at the time of filling out DS-230 forms, I had no idea about my address in US for question number 10, but now I can tell you the address and destination city, if it’s necessary:

Also, I’ve left question number 39 blank, but I think I might fill my personal information as petitioner. So the answer for question number 39 would be:

Thirdly, for question number 4 my date of birth is ............. and I need to change my age for question number 5 to 31.
Since September 2012, my working company has changed and now I’m working as ....................
.
May I please have your advice to solve my problem? Do I need to correct my information and resend my forms? How shall I proceed?

نظرتون چیه ؟ از نظر شما چی کار کنم ؟
خوبه ؟

تا اونجایی که من میدونم شما باید همان فرم را اصلاح کتید امضا کنید اسکن کنید و بفرستید
و بهتره اینکار نکنید در خود سفارت فرم ها بهتان میدهند و همانجا میتوانید اصلاح کنید
به نظر من هر چه مکاتبات کمتر داشته باشید بهتره چون مدرکی بر علیه خودتان ندارید
تمام مکاتبات بایگانی میشود و ممکن است اشکالاتی در بین انها پیدا شود که به ضرر شما شود
تشکر کنندگان: پدی ، jazirehh ، hamedhamed ، Tomas ، shima1364 ، farshadsh
(2012-11-02 ساعت 20:01)شهلا 1346 نوشته:  
(2012-10-25 ساعت 16:13)libra_sky نوشته:  دوستان کسی هست که هنوز تکلیف زمان مصاحبه اش مشخص نشده باشه ؟؟

نامه دوم من هنوز نیومده .......
سلام من هم منتظرم کیسم زیر 200 هست
ولی هنوز وقت مصاحبه ندادند

(2012-10-24 ساعت 02:07)مانترا نوشته:  
(2012-10-24 ساعت 01:46)farmiz نوشته:  خوش بحالتون حسودیم شد کی نوبت ما میشه خدا که یه روز بیام بنویسم نامه منم اومد ؟؟؟؟؟

فرمیز جان!چشماتو ببندی و باز کنی کلی تبریک زیر اسمت صف کشیده واسه گرفتن ویزات! اندکی صبر ....

من باید چگار کنم
گارنتی اولین نوبتم شماره کیسم زیر 200 هست ولی نه ایمل و نه فرم ثبت نامم عوض شده جایی دیگه هست که باید خبر بگیرم

به تاریخ ارسال مدارک هم بستگی داره.کی پست کردید؟
تشکر کنندگان: bmojtaba ، امیر مهاجر ، pooya.n ، hamedhamed ، Tomas ، homayoon13
(2012-11-02 ساعت 20:01)شهلا 1346 نوشته:  
(2012-10-25 ساعت 16:13)libra_sky نوشته:  دوستان کسی هست که هنوز تکلیف زمان مصاحبه اش مشخص نشده باشه ؟؟

نامه دوم من هنوز نیومده .......
سلام من هم منتظرم کیسم زیر 200 هست
ولی هنوز وقت مصاحبه ندادند

(2012-10-24 ساعت 02:07)مانترا نوشته:  
(2012-10-24 ساعت 01:46)farmiz نوشته:  خوش بحالتون حسودیم شد کی نوبت ما میشه خدا که یه روز بیام بنویسم نامه منم اومد ؟؟؟؟؟

فرمیز جان!چشماتو ببندی و باز کنی کلی تبریک زیر اسمت صف کشیده واسه گرفتن ویزات! اندکی صبر ....

من باید چگار کنم
گارنتی اولین نوبتم شماره کیسم زیر 200 هست ولی نه ایمل و نه فرم ثبت نامم عوض شده جایی دیگه هست که باید خبر بگیرم

منم نزدیک ۲۰۰ هستم ولی چون مدارکم رو دیر فرستادم (۲ هفته)، زنگ زدم گفت ۴ هفته صبر کن.
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، pooya.n ، hamedhamed ، Tomas ، rezagh ، homayoon13
دوستان عزیز خبر ندارید بازم برنده اعلام کردن یا نه؟ این ماه به نظرتون طبق برنامه ی سالهای قبل زیاد اعلام میکنن؟
Case Number : 2013AS60*0
تشکر کنندگان: pooya.n ، Tomas
(2012-11-03 ساعت 12:33)escutcheon نوشته:  دوستان عزیز خبر ندارید بازم برنده اعلام کردن یا نه؟ این ماه به نظرتون طبق برنامه ی سالهای قبل زیاد اعلام میکنن؟
Case Number : 2013AS60*0

سلام
بعد از 22 اکتبر دیگه برنده اعلام نکردن. ولی کلا اینکه برنده اعلام میکنن خبر خوبیه. نشون میده درخواست کننده به اندازه ی ویزا نیست و کمتره. این به نفع همه ی ماهاست. امیدوارم روند کارنت شدن سریعتر بشه یه مقدار ... Big Grin
تشکر کنندگان: Gerdoo ، hamedhamed ، lilac ، kavirr ، Tomas ، Szsanazsz ، 3pideh ، پدی ، ابی هانی ، مانترا
سلام
من ه با کیس 900 هنوز نامه مصاحبه رو دریافت نکردم
تشکر کنندگان: Tomas ، homayoon13
(2012-11-04 ساعت 03:19)rayanmoli نوشته:  سلام
من ه با کیس 900 هنوز نامه مصاحبه رو دریافت نکردم
چونکه حتما دیر مدارکتون را برای کی سی سی فرستادین..
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: pooya.n ، Tomas ، 3pideh
سلام به دوستان عزیز
سوال من در مورد مدت زمان مابین current شدن در بولتن با دریافت نامه مصاحبه است. دوستانی که این مرحله رو گذروندن، لطفا میشه بگن حدودا چند وقت بعد از اینکه در بولتن current شدنشونو دیدن، از KCC برای چک کردن نامه مصاحبشون، email دریافت کردن؟
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر)/ دیدن قبولی: 2012-05-01 / ارسال فرم‌ها: 2012-17-06 با TNT / سفارت: آنکارا / مصاحبه : اواخر ژانویه / كلير در May 8 / ایشیو: 22 MAY / دریافت ویزاها : 23 MAY
تشکر کنندگان: 3pideh ، farshadsh
درود
کامینگ سون دسمبرهم اومد
تبریک
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
(2012-11-04 ساعت 11:44)alirlndl نوشته:  سلام به دوستان عزیز
سوال من در مورد مدت زمان مابین current شدن در بولتن با دریافت نامه مصاحبه است. دوستانی که این مرحله رو گذروندن، لطفا میشه بگن حدودا چند وقت بعد از اینکه در بولتن current شدنشونو دیدن، از KCC برای چک کردن نامه مصاحبشون، email دریافت کردن؟

سلام دوست گلم
مشخص شدن تاریخ مصاحبه ارتباط مستقیم با تاریخ پست فرمهای اولیه داره یعنی هر چه مدارک رو زودتر به کی سی سی پست کنی بعد از کارنت شدن زودتر تاریخ مصاحبه رو دریافت میکنید . معمولا بین این دو سه ما ه و نیم تا چهار ما ه فاصله است
تشکر کنندگان: itsmasoud ، farshadsh
امروز 15 امین روز آبان ماه 1391 هجری شمسی برابر 5 امین روز نوامبر 2012 میلادی و مصادف با
188 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری 2013)

اولیــــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 84 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900) که از 35 روز پیش مصاحبشون شروع شده
دومیــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 54 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350) که از 4 روز پیش مصاحبشون شروع شده
سومیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 24 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2700) که حداقل 26 روز دیگه مصاحبه دارند (حدوداً آذر ماه)
چهارمیـن دوره کارنتی ها احتمالاً 7 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 3500) که حداقل 68روز دیگه مصاحبه دارند (دی ماه)
پنجمیــن دوره کارنتی ها احتمالاً 37 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 4200) که حداقل 88روز دیگه مصاحبه دارند (بهمن ماه)
ششمین دوره کارنتی ها احتمالاً 68 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 5000) که حداقل 116 روز دیگه مصاحبه دارند (اسفند ماه)
هفتمیــن دوره کارنتی ها احتمالاً 99 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 6000) که حداقل 147روز دیگه مصاحبه دارند (فروردین ماه 92)
هشتمین دوره کارنتی ها احتمالاً 127 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 7000) که حداقل 177روز دیگه مصاحبه دارند (اردیبهشت ماه 92)
نهمیــــن دوره کارنتی ها احتمالاً 158 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 8000) که حداقل 208روز دیگه مصاحبه دارند (خرداد ماه 92)
دهمیـــن دوره کارنتی ها احتمالاً 188 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم کلیه پرونده ها) که حداقل 238روز دیگه مصاحبه دارند (تیر ماه 92)

ضمناً سری دوم برندگان 14روز پیش اعلام شد

ثبت نام لاتاری 2014 نیز 2 روز پیش به پایان رسید و نتایج آن 177 روز دیگر اعلام می شود

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی ندارد
دبیرخانه ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
بچه ها من از برنده های سری دوم هستم، خیلی جالبه که توی برگه من اون بالا زده 1 می ، اما آبان ماه اعلام شد.
کیس نامبرم هم هست: **2013AS000103
کنسولگری آنکارا
شما می دونید چند نفر سری دوم اعلام شده؟
فکر می کنید مصاحبه ام کی بشه؟ فرم ها رو دیروز فرستادم.
(2012-11-05 ساعت 12:16)sayeh20 نوشته:  بچه ها من از برنده های سری دوم هستم، خیلی جالبه که توی برگه من اون بالا زده 1 می ، اما آبان ماه اعلام شد.
کیس نامبرم هم هست: **2013AS000103
کنسولگری آنکارا
شما می دونید چند نفر سری دوم اعلام شده؟
فکر می کنید مصاحبه ام کی بشه؟ فرم ها رو دیروز فرستادم.

دوست عزیز جواب سوالاتتون تو همین پست بالایی که زحمتشو مهندس بیات داره میکشه پیدا میکنی
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: sayeh_m ، bayat_r ، hamedhamed ، 3pideh ، ani_sheiton ، roeentan
دوستان عزیز و ارجمند یه لطفی کنید یه طرحی بذاریم ببینیم کسی میدونه دور جدید اعلام برنده ها تا چه شماره ای اعلام کردن؟
تشکر کنندگان:
(2012-11-05 ساعت 18:35)escutcheon نوشته:  دوستان عزیز و ارجمند یه لطفی کنید یه طرحی بذاریم ببینیم کسی میدونه دور جدید اعلام برنده ها تا چه شماره ای اعلام کردن؟

از کسایی که اعلام کردند این کیس نامبرها رو داریم:

10XXXX
10XXXX
10XXXX
10XXXX
103XXX
105XXX
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان