کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-11-08 ساعت 09:55)Szsanazsz نوشته:  افشين و بقيه دوستام من كارنت شدم. من ٣٢٠٠ هستم. به نظرتون كي تاريخ مصاحبه من هست. يك تخمين يكم دقيق ميگيد؟

ساناز خانم
به نظر من هفته اول فوریه. یعنی شما تو دهه فجر باید بری
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2012-11-08 ساعت 10:00)bmojtaba نوشته:  سلام

برای کسی نامه دوم هم اومده؟؟؟؟

کسی اطلاعاتی داره؟؟؟
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2012-11-08 ساعت 03:41)Saeedv13 نوشته:  
(2012-11-08 ساعت 03:26)afs نوشته:  ساناز، اینچنترس بوی، صادقی، بردیا، عمو سعید، بقیه سه هزاریا کارنت شدید؟
سلام افشین جان
نه من نشدم متاسفانه. موندیم برای ماه بعد بازSad.

منم مثل شما سعید جان.از یه نظر بهتره که اول سال میلادی رو رد میکنیمSmile
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، rouzbehdarvishi ، Saeedv13 ، roeentan ، rezagh
ای بابا ... ما گفتیم دیگه این ماه کارنت شدیم رفته ... !! Big Grin فقط تا 3400 ؟ Tongue

مامان سایه می بینی امسال دخل اعصابمون اومده Sad . . . . خیلی من خوش اخلاقم ... تمام عالم و آدم دست به دست هم دادن کل مو های سر من رو امسال سفید کنن .... من می دونم کجای کار می لنگه ... گویا این رجبعلی می خواد رو دست من بلند بشه .... هر جا ردی ازش هست .. یه مشکلی پیش می یاد !؟ Big Grin همین دو سه روز پیش بود از این بغل ها رد شد رفت .... یهو کارنتی های ژانویه اومد .... تا 3400 ؟ ! ! Big Grin

من که اصن زدم تو خط بی خیالی .. انگار که نه انگار لاتاری برنده شدم . مشغول کارم شدید ..... این چند ماه هم به اندازه یکی دو هفته برام گذشته ... فحشم ندین ها ... اینو جدی میگم .....زمان واسم عین آب داره می گذره ....
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، mani.iht ، sayeh_m ، afs ، AsemanAbee ، Saeedv13 ، mrr777 ، anna91 ، r_ent ، bayat_r ، roeentan ، itsmasoud ، rezagh
کسي تا الان از بچه هاي 2013 ويزا گرفته؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-11-08 ساعت 12:39)KIYAN9290 نوشته:  کسي تا الان از بچه هاي 2013 ويزا گرفته؟؟

سلام بله چند نفر از بچه ها یه ضرب گرفتنCool و چند نفر هم کلیرنس خوردن که اونا هم زود زود ویزاشون اوکی می شهWink
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: studpk ، farshadsh ، r_ent ، roeentan ، rezagh
(2012-11-08 ساعت 12:39)KIYAN9290 نوشته:  کسي تا الان از بچه هاي 2013 ويزا گرفته؟؟

بله، سفرنامه های ۲۰۱۳ رو در انجمن خصوصی مطالعه کن.
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: studpk ، sayeh_m ، amir82 ، r_ent
(2012-11-08 ساعت 10:00)bmojtaba نوشته:  سلام

برای کسی نامه دوم هم اومده؟؟؟؟

فکر نکنم ولی جون کارنتی های جدید اعلام شدن حتما این چند روزه میاد
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: bmojtaba
(2012-11-08 ساعت 11:10)bayat_r نوشته:  
(2012-11-08 ساعت 09:55)Szsanazsz نوشته:  افشين و بقيه دوستام من كارنت شدم. من ٣٢٠٠ هستم. به نظرتون كي تاريخ مصاحبه من هست. يك تخمين يكم دقيق ميگيد؟

ساناز خانم
به نظر من هفته اول فوریه. یعنی شما تو دهه فجر باید بری

به به چه تاریخ میمونی. اونجا هم میتونی راهپیمایی 22 بهمن رو کنار سواحل زیبای مدیترانه با جمعی از دوستان پایه و پیرو برگذار کنی و هم مشتی بر دهان استکبار بزنی هم بزنی تو گوش ویزای یک ضرب. Smile
حلقه پیر مغان از ازلم در گوش است... برهمانیم که بودیم و همان خواهد بود

CN :2013AS0000023$$*رويت قبولي : 8 May* ارسال فرم‌ها : 21 May*سفارت: ابوظبی*دريافت نامه دوم Sep 22: * تاريخ مصاحبه: ژانویه 2013 (تغییر تاریخ مصاحبه) * ویزا: یکضرب * سفرنامه
تشکر کنندگان: studpk ، rouzbehdarvishi ، MEHDIREZAEI ، 3pideh ، afs ، r_ent ، bayat_r ، roeentan ، Szsanazsz
بچه‌هااا تبریـــــــــــــــــک میگم واقعا! Smile)) ۷۰۰تا اومد بالا کارنتی‌هاااااااااا D:
با اینکه خودم هنوز حالاحالاها کارنت نخواهم شد - چون شماره کیسم حدود ۸۰۰۰ هست - خیللللللللللللللللللللللی خوشحالم واقعا
خیلللللللللللی
به همه‌ی کسانی که کارنت شدن، خیلیییی خیلللللی تبریــــــــــــــک میگم
D:
و همین‌طور برای کسانی که رفتند ترکیه (یا ارمنستان، ابوظبی،...) الان و مصاحبه دارن، آرزوی موفقیت ِ درخشــــان دارم از ته قلبم
و همچنین، به‌عنوان ِ یک عضو کوچیک ِ این مجموعه، از کسانی که توی این فرصت کوتاه که رفتند، دارن خاطرات و تجربیاتشون رو میگذارن، بسیــــــااار سپاسگزارررررم
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
سلام دوستان.خسته نباشید.
مدارک ترجمه شده را باید 15 روز قبل از مصاحبه به .k.c.c و محل مصاحبه بفرستیم؛ درسته؟؟؟
یه نفر بهم گفته باید مدارک ترجمه شده را با فرم ها می فرستادم kcc!!!! من اصلا بجز فرم ها و عکس و برگ قبولی چیزی نفرستادم بار اول.
کدومش درسته؟؟لطفا بهم راهنمایی کنید تا راه درستو بدونم.
سپاسگزارم از دوستان
تشکر کنندگان:
(2012-11-08 ساعت 13:13)arminaa نوشته:  سلام دوستان.خسته نباشید.
مدارک ترجمه شده را باید 15 روز قبل از مصاحبه به .k.c.c و محل مصاحبه بفرستیم؛ درسته؟؟؟
یه نفر بهم گفته باید مدارک ترجمه شده را با فرم ها می فرستادم kcc!!!! من اصلا بجز فرم ها و عکس و برگ قبولی چیزی نفرستادم بار اول.
سپاسگزارم از دوستان

شما دقيقا كار درستو انجام دادين. لازم نبوده ترجمه هارو بفرستين kcc.
15 روز قبل مصاحبه ترجمه مداركي كه در http://photos.state.gov/libraries/turkey...072712.pdf
مشخص شده بايد برسه به دست سفارت در آنكارا (اگر محل مصاحبتون آنكارا هست بايد بفرستين وگرنه براي ايروان و ابوظبي بردن مدارك روز مصاحبه كفايت ميكنه)و كلا لازم نيست ديگه مدارك ترجمه شده براي kcc ارسال كنين.
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: Omid-Aria ، hamedhamed ، lilac ، bmojtaba
هورااااااااااااااااااااا منم کارنت شدممممممممممممممممممم.
پرواز كن آنگونه كه مي خواهي،وگرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي خواهند.
شماره کیس:2013AS2XXX
سلام .کیس من **44هست یعنی پس کی مصاحبمه ؟کسی نظری داره؟ممنون

عزیزان من , کیس نامبر رو به طور کامل ننویسید .
تشکر کنندگان:
(2012-11-08 ساعت 13:21)studpk نوشته:  
(2012-11-08 ساعت 13:13)arminaa نوشته:  سلام دوستان.خسته نباشید.
سپاسگزارم از دوستان

شما دقيقا كار درستو انجام دادين. لازم نبوده ترجمه هارو بفرستين kcc.
15 روز قبل مصاحبه ترجمه مداركي كه در http://photos.state.gov/libraries/turkey...072712.pdf
مشخص شده بايد برسه به دست سفارت در آنكارا (اگر محل مصاحبتون آنكارا هست بايد بفرستين وگرنه براي ايروان و ابوظبي بردن مدارك روز مصاحبه كفايت ميكنه)و كلا لازم نيست ديگه مدارك ترجمه شده براي kcc ارسال كنين.

ممنونم که پاسخ دادید.شما فرمودید اصلا به kcc ارسال نکنیم؟؟حتی 15 روز قبل از مصاحبه؟
اما مگه اینطوری نیست که دو سری ترجمه آماده کنیم و 15 روز قبل مصاحبه هم به kcc هم به محل مصاحبه بفرستیم؟؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان