کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-11-08 ساعت 18:32)talayeh2013 نوشته:  یه سئوال دیگه من که برای ژانویه کارنت شدم حتما تو همون ماه مصاحبه میشم؟

سال های پیش به همین شکل بوده
اما امسال یکم تغییر کرده. یعنی خیلی از بچه هایی که توی اکتبر کارنت شده بودند مصاحبه هاشون افتاد به نوامبر برای همین نمیشه مطمئن گفت، هرچند به نظر می رسه به تدریج کارهای KCC داره منظم می شه.
بهتره چند روز صبر کنید، اگر همه چیز خوب پیش بره احتمالا تا یک هفته دیگه نامه دوم که تاریخ دقیق مصاحبه داخلش هست رو می تونید ببینید
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2012-11-08 ساعت 15:49)afs نوشته:  [quote='3pideh' pid='234607' dateline='1352370472']
بچه ها من 2900 هستم؟یه تخمین مصاحبه هم واسه من بزنید.

سلام سپیده جان
واقعا" بهت تبريك ميگم
سروش فكر ميكنه تاريخ مصاحبت بين 5 تا 6 روز ديگه مياد و به احتمال قوي هم آنکارا هستي در نيمه اول ماه ژانويه
اگر درست بود جايزه سروش يادت نره

[quote='escutcheon' pid='234622' dateline='1352372273'

ممنون افشین جان
چشم جایزه سروش جانم تقدیم میکنم
پرواز كن آنگونه كه مي خواهي،وگرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي خواهند.
شماره کیس:2013AS2XXX
تشکر کنندگان: homayoon13 ، afs ، پروا ، lilac ، sadeghi897 ، امیر مهاجر ، roeentan ، Szsanazsz ، sayeh_m
(2012-11-08 ساعت 19:05)afs نوشته:  
(2012-11-08 ساعت 18:32)talayeh2013 نوشته:  یه سئوال دیگه من که برای ژانویه کارنت شدم حتما تو همون ماه مصاحبه میشم؟

اما امسال یکم تغییر کرده. یعنی خیلی از بچه هایی که توی اکتبر کارنت شده بودند مصاحبه هاشون افتاد به نوامبر برای همین نمیشه مطمئن گفت، هرچند به نظر می رسه به تدریج کارهای KCC داره منظم می شه.
بهتره چند روز صبر کنید، اگر همه چیز خوب پیش بره احتمالا تا یک هفته دیگه نامه دوم که تاریخ دقیق مصاحبه داخلش هست رو می تونید ببینید

ممنون افشین جان
به نظرتون الان که من کارنت شدم دیگه وقت مناسبی برای تغییر مکان مصاحبه نیست؟یا تا زمان دریافت نامه دوم وقت دارم?
قایقی باید ساخت
تشکر کنندگان:
سلام
اولا می خوام از تمام مدیران و دوستانی که با گذاشتن تجربه های شخصیشون باعث شدند اطلاعات ما زیاد بشه و استرس مون را کم کردند خیلی خیلی تشکر کنم. واقعا فکر نمی کردم ایرانیا این همه نسبت به هم مهربان باشند و بهم کمک کنند.
من هم برای نوامبر کارنت شدم و بلاخره بعد از یک مصاحبه شیرین با یک آقای بسیار خوش اخلاق که همین سئوالهایی تکراری که بچه ها نوشتن را ازمون پرسید،ما هم یک ضرب ویزامون را گرفتیم.
امیدوارم همه دوستان این لحظه شیرین را زودتر تجربه کنند. یک چیزی هم که من در طول این چند ماه دستم اومد این بود که به همه برندگان ویزا میدن مگر اینکه واقعاً مورد خاصی داشته باشه.پس اصلا نگران چک و غیره نباشید. برای من که ویزای لاتاری خیلی راحتتر از ویزای توریستی به بقیه کشورها صادر شد.و اونجور که من تا حالا دستم اومد و به همه که برنده شدن می گم اگر دیپلم یا سابقه کار را دارید و یک فرد عادی هستید اصلا نگران نباشید دیر یا زود ویزاتون اومده در خونتون.
ایشاله من هم بتونم مثل بقیه دوستانی که الان ساکن آمریکا شدند و این مراحل را طی کردند و الان اومدند اینجا دست ما ها را گرفتند به بچه های سال های بعد کمک کنم.
من هم کارنت شدم .سوالم اینه که با توجه به اینکه کارنتی ژانویه هستم امکان داره که قبل ژانویه مصاحبه باشه ؟
ضمنا حتما سفارت چند روزی برای سال نو میلادی تعطیل خواهد بود.
***2013AS00002 * روئیت قبولی 1 May * ارسال فرمها:7May * ارسال مجدد فرم با ایمیل 8Oct*افراد کیس:1نفر* تاریخ کارنت شدن: 8 Nov* مصاحبه آنکارا هفته 3 ژانویه* ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، ابی هانی ، homayoon13
(2012-11-08 ساعت 19:41)talayeh2013 نوشته:  
(2012-11-08 ساعت 19:05)afs نوشته:  

ممنون افشین جان
به نظرتون الان که من کارنت شدم دیگه وقت مناسبی برای تغییر مکان مصاحبه نیست؟یا تا زمان دریافت نامه دوم وقت دارم?

راستش اظهار نظر کردن خیلی سخته.
یه ایمیل بزنید کی سی سی فوقش اگر زمان مناسبی نباشه می گند دیگه دیره.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: امیر مهاجر
حالا که انتخابات تمام شده وسفارت ایروان به کمک آمده چرا اینقدر کم کارنت میکنن؟
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: yasaman2013 ، امیر مهاجر
(2012-11-08 ساعت 03:41)Saeedv13 نوشته:  
(2012-11-08 ساعت 03:26)afs نوشته:  ساناز، اینچنترس بوی، صادقی، بردیا، عمو سعید، بقیه سه هزاریا کارنت شدید؟
سلام افشین جان
نه من نشدم متاسفانه. موندیم برای ماه بعد بازSad.

سعید جان، امیدوارم بر و بچز کی سی سی یه همتی بکنن ماه بعد من و تو رو با هم کارنت کنن.
خیلی دوست دارم باهات همسفر بشم.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: afs ، پروا ، sadeghi897 ، امیر مهاجر ، roeentan ، Saeedv13
چرا مارو كارنت نميكنن.فقط سال 2005-6 اينجوري كارنت كرده بودن.من خسته شدمSmile)))
تشکر کنندگان: پدی ، sadeghi897
حالا جالب اینه که با این سرعت کارنت کردن /2نوبت قبولی اعلام کردند.فکر کنم بزودی سفارت باکو راهم کمک بگیرند
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: bmojtaba ، afs ، shima1364 ، escutcheon ، hamedhamed ، homayoon13
به همه کسانی که تو این ماه کارنت شدن تبریک میگم و برای بقیه آرزوی کارنت شدن در ماه های بعدی رو دارم
تبرییییک / برای من که راه درازی در پیش است 8000 هستم
چه جالب هر کی تبریک گفته 8000 قشنگ معلوم کیا کارنتیها رو سخت دارند دنبال می کنندددددددد.
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
(2012-11-08 ساعت 17:18)sayeh_m نوشته:  
(2012-11-08 ساعت 16:35)delbar نوشته:  كسى هست كه كيسش نزديك من باشه و بخواد بيشتر باهم آشنا شيم؟كيسم ٢٩٠٠

دلبر جان يه امضاي افقي بذار كه همه باهات بيشتر اشنا بشن Wink

سلام
کیس من ##21 هست و باید به انکارا برم
کیس:2013AS2### . سفارت انکارا . تعداد 2 نفر. مصاحبه 3 ژانویه. Winkکلیرینس .....؟
تشکر کنندگان: پروا ، Saeedv13 ، hamedhamed ، homayoon13
(2012-11-08 ساعت 09:55)Szsanazsz نوشته:  افشين و بقيه دوستام من كارنت شدم. من ٣٢٠٠ هستم. به نظرتون كي تاريخ مصاحبه من هست. يك تخمين يكم دقيق ميگيد؟

وای ساناز چرا به من خبر ندادی دختر؟ من تازه فهمیدمSmile
تبریک میگم عزیزمSmile
باید ببینیم ایروان هر ماه چند تا لاتری مصاحبه کرده آنکارا چند تا، من فکر کنم اگه ژانویه باشی تو ارمنستانی وگرنه شاید فوریه باشی و تو آنکاراSmile
ایشالا هرچی که برات بهترینه پیش بیاد Smile
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان