کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-11-11 ساعت 03:16)taha_jam_co نوشته:  سلام
من 6000 هستم تا کی باید صبر کنیییییییییییم کلافه شدم

فکر میکنم فروردین یا اوایل اردیبهشت باشه
ولی امیدوارم زودتر اعلام کنن.......Smile
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: jazirehh ، homayoon13 ، hamedhamed ، Tomas ، lilac ، amir82 ، rezagh
(2012-11-12 ساعت 01:31)ani_sheiton نوشته:  
(2012-11-11 ساعت 11:08)enchantress_boy نوشته:  
(2012-11-11 ساعت 01:34)ani_sheiton نوشته:  سلام مجدد.کمک یار ی میخوام......زمانیکه فرم های اولیه رو همسرم فرستاد طبق نوشته های داخل فرم کسانیکه 2سال سابقه کار دارند پر کنند این قسمت رو اما چون همسرم در آن زمان 1ماه در عسلویه مشغول بکار شده بود ما n/a زدیم.حالا در مصاحبه چی بگیم؟بگیم کار نمیکنه؟پس دروغ محسوب میشه.با توجه به اینکه شغل دولتی محسوب میشه و من از این بابت خیلی نگرانم که کلیرنس بخوریم

شما تو فرم 122 درست زدی ولی تو فرم 230 سوال 32 گفته سوابق کاری شما طی 10 سال اخیر. به خاطر همین باید در فرم 230 وارد میکردی. این مسئله که شما دروغ بگی یا راست بگی دست خود شماس، ولی اگه ریسک کردی و دروغ گفتی و یا مطلبی رو مخفی کردی و اونها 1 درصد فهمیدن، شما برای همیشه از ورود به خاک آمریکا محروم میشی.

Warning: Any false statement or concealment of a material fact may result in your permanent exclusion from the United States

مرسی از پاسختون. ولی من یادم نمیاد فرم 230 رو که این سوال پرسیده شده باشه .اگه هم شده حتما باز n/a زدیم.نه دروغ نمیگیم.اما الان توی فرم 230 نزذیم کار میکنه پس دروغ محسوب میشه؟

اگه شما قبل مصاحبه یا زمان مصاحبه اصلاحش کنین هیچ مشکلی پیش نمیاد و هیچ دروغ و یا مخفی کاری حساب نمیشه
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، hamedhamed ، bayat_r ، امیر مهاجر ، Gole baba ، afs ، ASALI ، Tomas ، lilac
(2012-11-13 ساعت 00:34)AFSHIN-PIC نوشته:  لینک سفارت آمریکا در ایروان برای چک کردن تاریخ و زمان مصاحبه را لطفا معرفی کنید

متاسفانه ظاهرا چنین لینکی وجود نداره و لینکی که هست فقط مربوط به کیس های کلیر شده است

که اون هم این آدرس هست:
http://armenia.usembassy.gov/casenumber.html
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: el333 ، hamedhamed ، bardia9 ، ASALI ، bmojtaba ، pooya.n ، Saeedv13 ، امیر مهاجر ، rezagh
اول تشکر می کنم ار گروه مهاجرسرا. کیس من 2013AS2### هست. کارنت هم شدم ولی نامه دوم برام تیامده. مدارک سری اول 18 اگست رسیده به kcc . می خواستم بدونم که چه زمانی نامه دوم برام ارسال مبشه.؟؟؟ سفارتم انکارا انتظارررررر انتظارررررر
شماره کیس: 2013AS2xxx،قبولي : 2may,سفارت :ank, مصاحبه : 3jan ,تعداد : ٢ نفر،كليرينس ؟؟؟
تشکر کنندگان: 3pideh ، DIVE
(2012-11-13 ساعت 10:50)aliamini2267 نوشته:  اول تشکر می کنم ار گروه مهاجرسرا. کیس من 2013AS2### هست. کارنت هم شدم ولی نامه دوم برام تیامده. مدارک سری اول 18 اگست رسیده به kcc . می خواستم بدونم که چه زمانی نامه دوم برام ارسال مبشه.؟؟؟ سفارتم انکارا انتظارررررر انتظارررررر

سلام دوست من

من سری اول کارنتی هستم و 8 اگوست هم مدارکم رسیده به kcc ولی هنوز نامه دومم نیومده ..نگران نباش میاد ایشالا
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: pooya.n ، aliamini2267 ، 3pideh ، امیر مهاجر ، mohajer13 ، rezagh
من سری چهارم کارنتی هستم ولی اصلا دلم نمی خواد حداقل تا 2 ماه دیگه نامم بیاد.هیچی اونجوری که می خواستم پیش نرفت.
پرواز كن آنگونه كه مي خواهي،وگرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي خواهند.
شماره کیس:2013AS2XXX
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، ensan ، rouzbehdarvishi ، rezagh
(2012-11-13 ساعت 14:32)3pideh نوشته:  من سری چهارم کارنتی هستم ولی اصلا دلم نمی خواد حداقل تا 2 ماه دیگه نامم بیاد.هیچی اونجوری که می خواستم پیش نرفت.

شما فکر کنم هنوز عقد نکرده باشی...و همین طور نامزد گرامی خیلی دلش به اومدن نیست...مهاجرت خودش خیلی کار سخت و بزرگیه و همت خیلی بالایی میخواد...حالا این وسط یکی باشه که هی آیه یاس بخونه و منتظر کوچکترین شکست باشه که کاسه کوزه ها رو بخواد سر شریکش بشکنه دیگه نمیدونم یه آدم چجوری قدرت اینو داره که تحملش کنه و موفق بشه!!! من جای شما بودم یه کم در این باره با عقلم تصمیم میگرفتم تا دلم.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: ensan ، bardia9 ، Saeedv13 ، hamedhamed ، DIVE ، rouzbehdarvishi
[/quote]

شما فکر کنم هنوز عقد نکرده باشی...و همین طور نامزد گرامی خیلی دلش به اومدن نیست...مهاجرت خودش خیلی کار سخت و بزرگیه و همت خیلی بالایی میخواد...حالا این وسط یکی باشه که هی آیه یاس بخونه و منتظر کوچکترین شکست باشه که کاسه کوزه ها رو بخواد سر شریکش بشکنه دیگه نمیدونم یه آدم چجوری قدرت اینو داره که تحملش کنه و موفق بشه!!! من جای شما بودم یه کم در این باره با عقلم تصمیم میگرفتم تا دلم.
[/quote]

ممنون عزیزم از هم فکریتون ولی مشکل ما اینه که نمی تونیم عقد کنیم به خاطر بزرگترا.
پرواز كن آنگونه كه مي خواهي،وگرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي خواهند.
شماره کیس:2013AS2XXX
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، kasrafo ، bayat_r ، rouzbehdarvishi ، rezagh
(2012-11-13 ساعت 14:32)3pideh نوشته:  من سری چهارم کارنتی هستم ولی اصلا دلم نمی خواد حداقل تا 2 ماه دیگه نامم بیاد.هیچی اونجوری که می خواستم پیش نرفت.

دوست عزیز هر کاری می کنید تصمیم با خودتون ولی این یادتون نره که شانس فقط و فقط 1 بار در خونه ادم رو میزنهCool
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: bardia9 ، itsmasoud ، Saeedv13 ، satin ، kasrafo ، bayat_r ، hamedhamed ، 3pideh ، lilac
کاملا درست میگید .شانس 1 بار در خونه می زنه.
کیس:2013AS2### . سفارت انکارا . تعداد 2 نفر. مصاحبه 3 ژانویه. Winkکلیرینس .....؟
تشکر کنندگان: kasrafo ، bayat_r ، پدی ، bmojtaba ، hamedhamed

هیچ وقت برای هیچ کس همه چیز مهیا نیست ، توکلت بخدا باشه برو جلو از شانست استفاده کن ، شاید این آخرین شانست واسه رفتن باشه
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تا حالا شده (درسالهای قبل)که دریک ماه 2بارکارنت کنند؟
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان:
(2012-11-15 ساعت 12:59)hamedhamed نوشته:  [quote='nika' pid='237764' dateline='1352923180']

هنوز بليط هاي خارجي افزايش چشمگيري نداشتند ميتونيد تهيه كنيد چون هنوز با نرخ دولتي محاسبه ميشه ولي به احتمال زياد اين روند ادامه نخواهد داشت...

قيمت بليط افزايش يافت عزيز ... Sad

چه خبر بدي

افزايش ۱۰۵ درصدي نرخ پروازهاي خارجي

پس از افزايش حدود ۶۵درصدي قيمت بليت پروازهاي داخلي از ۱۶ آبان ماه جاري، نرخ بليت پروازهاي خارجي نيز از بامداد روز گذشته (چهارشنبه) ۱۰۵ تا ۱۰۷ درصد افزايش يافت.

به گزارش خراسان، روزگذشته هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران (هما) با ارسال بخشنامه اي، نرخ بانکي ارزها که بايد توسط واحدهاي هما و دفاتر فروش، آژانس ها، نمايندگي ها و ساير شرکت هاي هواپيمايي در ايران از اول وقت اداري چهارشنبه ۲۴ آبان تا ۳۰آبان ماه جاري مورد استفاده قرارگيرد را اعلام کرد.

براساس گزارش خراسان، نرخ بليت هاي پروازهاي خارجي تا سه شنبه شب گذشته براساس دلار ۱۲۲۶ توماني محاسبه مي شد که با اين بخشنامه، از بامداد روز گذشته نرخ بليت پروازهاي خارجي براساس نرخ هر دلار ۲۴۹۲ تومان محاسبه مي شود که همان نرخ ارز مبادله اي است.

اين نرخ ها به صورت هفتگي اعلام مي شود و براساس نرخ ارز مبادله‌اي ممکن است در هفته آينده نرخ بليت پروازهاي خارجي کمي کاهش يا افزايش يابد.

يکي از مديران آژانس هاي هواپيمايي و مسافرتي مشهد روز گذشته با تاييد اين خبر به خراسان گفت: نرخ بليت تمام پروازهاي خارجي ايرلاين هاي ايراني و غيرايراني از بامداد روز چهارشنبه، به يک‌باره و بدون اعلام قبلي به دو برابر افزايش پيدا کرد.

وي افزود: به عنوان مثال نرخ بليت پرواز مشهد- کوآلالامپور- مشهد که تا پيش از اين بين ۷۵۰ تا ۸۵۰ هزار تومان بوده است به يک ميليون و ۸۰۰هزار تومان افزايش يافته است. نرخ بليت مسير هوايي مشهد- استانبول- مشهد از حدود ۸۳۰ هزار تومان به يک ميليون و ۹۰۰هزار تومان و نرخ مسير هوايي مشهد- بيروت- مشهد نيز از ۶۰۰هزار تومان به يک ميليون و ۵۰۰هزار تومان افزايش پيدا کرده است.

او ادامه داد: نرخ بليت هواپيما در مسير مشهد - نجف - مشهد که تا پيش از اين ۴۶۸ هزار تومان بوده به بيش از يک ميليون تومان رسيده است.

اين مدير آژانس هواپيمايي اظهار داشت:نرخ بليت هواپيما در مسير مشهد - بغداد- مشهد از ۵۵۰ هزار تومان به يک ميليون و ۲۰۰هزار تومان ونرخ مسير هوايي مشهد - جده - مشهد که تا هفته قبل يک ميليون و ۲۰۰هزار تومان بوده به حدود ۳ميليون تومان افزايش يافته است.

وي اضافه کرد: نرخ بليت هواپيما در مسير تهران - استانبول - تهران از ۸۳۰ هزارتومان به يک ميليون و ۷۰۰هزار تومان، تهران- بيروت - تهران از ۶۵۰ هزار تومان به يک ميليون و ۳۰۰هزار تومان و مسير هوايي تهران- کوآلالامپور- تهران نيز از ۸۵۰ هزار تومان به دو ميليون و ۱۰۰هزار تومان رسيده است.

او با بيان اين که افزايش قيمت بليت پروازهاي خارجي قطعاً موجب افت شديد سفر مي شود، ادامه داد: ۳هزار دفتر خدمات مسافرتي در کشور فعاليت مي کنند و بالغ بر ۶۰۰هزار شغل توسط اين دفاتر ايجاد شده که با اين اتفاق، احتمال بيکاري عده اي از شاغلان اين بخش وجود دارد.

http://www.asriran.com/fa/news/241548/ا...خارجي
كيس نامبر : به اميد خدا در یک مِی ٢٠١٤

تشکر کنندگان: bardia9 ، hamedhamed ، mani.iht ، lilac ، myou ، s.s.h ، smpf ، bayat_r
(2012-11-15 ساعت 22:37)manotousa نوشته:  سلام دوستان
من يا كيس نامبر 3200 كارنت شدم چجوري از تاريخ مصاحبم مطلع بشم؟
ممنون ميشم راهنماييم كنيد
سلام دوست عزیز
برای شما بعد از مدتی یک ایمیل میاد و هم اینکه نامه ی اولیه ی قبولیتون تغییر پیدا میکنه و تاریخ مصاحبه و ... معلوم میشه .
2012
ورود به آمریکا:Sep 15th
San Jose,CA
تشکر کنندگان: s.s.h ، roeentan

دوست عزيز منم متاسفانه اصلاً الان شرايطم براي رفتن فراهم نيست و شماره كيسم هم كارنت شده ولي توكل به خدا مراحلش رو تامصاحبه هم طي مي كنم بقيه اش با خداست جور كنه برم يا نه؟
هيچگاه نااميد نباش در بن بست راه آسمان باز است پرواز بياموز
CASE NUMBER:20130AS00032**
شماره کیس: 2013AS00003XXX
رویت قبولی: 12 جولاي 2012
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها سری اول:29 جولاي 2012
کارنتي:15 نوامبر
مصاحبه:ژانويه
جمع هزینه: 51000 پست+23000 عکس+38000 ترجمه
تشکر کنندگان: 3pideh ، afs ، roeentan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان