کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-11-16 ساعت 18:08)3pideh نوشته:  واسه سری 4 کارنتی نامه اومذه؟

من سری چهارم کارنتی هستم و هنوز برام نامه ای نیومده:Sad
کیس نامبر: **000029,ارسال فرمها:9می,مصاحبه:23jan,آنکارا,کلیرنس:5جولای بعد از 164 روز.دریافت ویزا:12جولای.تعداد نفرات:2نفر
مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-11-16 ساعت 18:03)هیراد نوشته:  دوستان من دنبال اون جدول هستم که داخلش مشخص شده بود که چند درصد از 1 تا 1000 یا 1000 تا 3000 و غیره........... میشه راهنمایی کنید داخل کدام تاپیک هستش با تشکر

http://mohajersara.com/thread-5206.html
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: hamedhamed ، aliamini2267 ، itsmasoud ، rezagh ، saeid-ss ، ابی هانی ، Tomas
(2012-11-16 ساعت 21:22)manotousa نوشته:  سلام دوستان
من 9 مي فرمهامو فرستادم و بعد از پيگيري از پست مشخص شد tcampbell امضاش كرده و با توجه به اشتباه در تاريخ تولدم در فرم آنلاين، چهار هفته بعد يه ايميل زدم به كي سي سي و در مورد اشتباهم توضيح دادم اما اونا در جواب گفتن فرمها رو درست بفرست و ما اين موضوع اشتباه تاريخ تولد رو به پروندت اضافه ميكنيم
حالا وسواسي شدم كه نكنه فرمهام بهشون نرسيده يا اگه هم رسيده شايد براشون قابل قبول نبوده كه گفتن فرمهاتو درست بفرست و من بايد دوباره ميفرستادمشون؟ آخه اطلاعات فرمها رو سري اول، درست فرستاده بودم اما اونا گفتن باز بفرست
حالا به نظر شما من چيكار كنم؟ كيس نامبرم هم 3200 هست و هنوز تاريخ مصاحبه نخوردم
ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنند.

سلام دوست عزیز

تجربه خودم رو بهتون می گم .
من ترجمه عقدنامه به همراه بقیه فرم ها فرستادم KCC و بعد متوجه شدم که اسم من رو در ترجمه یک حرف کم نوشتن . تماس گرفتم با KCC و گفتن باز بفرست . که من واسشون میل کردم . اما در مورد اینکه بهتون گفتن به پرونده اضافه می کنیم ، طبق تجربه دوستان جای نگرانی اصلا نیست شما قبل از قسم خوردن توی سفارت این اشتباه رو بهشون بگید .
در مورد اطمینان از رسید مدارکتنون بهشون میل بزنید یا تماس تلفنی بگیرید .
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
تشکر کنندگان: hamedhamed ، Tomas
امروز 27 امین روز آبان ماه 1391 هجری شمسی برابر 17 امین روز نوامبر 2012 میلادی و مصادف با
200 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری 2013)

اولیــــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 96 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900) که از 47 روز پیش مصاحبشون شروع شده
دومیــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 66 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350) که از 16 روز پیش مصاحبشون شروع شده
سومیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 36 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2700) که حداقل 14 روز دیگه مصاحبه دارند (حدوداً آذر ماه)
چهارمیـن دوره کارنتی ها دقیقــاً 9 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 3400) که حداقل 54روز دیگه مصاحبه دارند (دی ماه)
پنجمیــن دوره کارنتی ها احتمالاً 25 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 4200) که حداقل 76روز دیگه مصاحبه دارند (بهمن ماه)
ششمین دوره کارنتی ها احتمالاً 56 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 5000) که حداقل 104 روز دیگه مصاحبه دارند (اسفند ماه)
هفتمیــن دوره کارنتی ها احتمالاً 87 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 6000) که حداقل 135روز دیگه مصاحبه دارند (فروردین ماه 92)
هشتمین دوره کارنتی ها احتمالاً 115 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 7000) که حداقل 165روز دیگه مصاحبه دارند (اردیبهشت ماه 92)
نهمیــــن دوره کارنتی ها احتمالاً 146 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 8000) که حداقل 196روز دیگه مصاحبه دارند (خرداد ماه 92)
دهمیـــن دوره کارنتی ها احتمالاً 176 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم کلیه پرونده ها) که حداقل 226روز دیگه مصاحبه دارند (تیر ماه 92)

ضمناً سری دوم برندگان 26روز پیش اعلام شد

ثبت نام لاتاری 2014 نیز 14 روز پیش به پایان رسید و نتایج آن 165 روز دیگر اعلام می شود

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی ندارد
دبیرخانه ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2012-11-17 ساعت 14:16)manotousa نوشته:  سلام دوستان
من 9 مي فرمهامو فرستادم و بعد از پيگيري از پست مشخص شد tcampbell امضاش كرده و با توجه به اشتباه در تاريخ تولدم در فرم آنلاين، چهار هفته بعد يه ايميل زدم به كي سي سي و در مورد اشتباهم توضيح دادم اما اونا در جواب گفتن فرمها رو درست بفرست و ما اين موضوع اشتباه تاريخ تولد رو به پروندت اضافه ميكنيم
حالا وسواسي شدم كه نكنه فرمهام بهشون نرسيده يا اگه هم رسيده شايد براشون قابل قبول نبوده كه گفتن فرمهاتو درست بفرست و من بايد دوباره ميفرستادمشون؟ آخه اطلاعات فرمها رو سري اول، درست فرستاده بودم اما اونا گفتن باز بفرست
حالا به نظر شما من چيكار كنم؟ كيس نامبرم هم 3200 هست و هنوز تاريخ مصاحبه نخوردم
ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنند.

اگر در فرم ثبت نام اولیه که سال گذشته پر کردید تاریخ تولدتون رو اشتباه زدید، در صورتی که بعدا فرم رو با تاریخ صحیح فرستاده باشین این از نظر پیگیری به مشکل برمیخوره. شما باید فرم رو با تاریخ صحیح ارسال کنید و زمان مصاحبه بگیرید. تنها راهش هم اینه که آفیسر رو متقاعد کنید که اشتباه سهوی بوده.
تنها در این حالته که با ارسال فرمهای صحیح باز هم ممکنه بهتون بگن که لازمه فرمها رو دوباره ارسال کنین. فرمهای شما 100% به دستشون رسیده. فقط مشکل اینجاست که اطلاعات ثبت نامی با اطلاعات فرمهای سری دوم شما مطابقت نداره.
یه مقدار پیچیدس Sad

در ضمن لطفا فقط در یک تاپیک و تاپیک مربوط به موضوع سوالتون رو مطرح کنید.
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، bayat_r ، hamedhamed ، ابی هانی ، Tomas
دوستان گرامی با درود ، کسی متن تغییر سفارت رو داره .. اگر کسی هست که این متن رو داره بی زحمت بزاره .. یا پیام بده .... بسیار سپاسگزارم
شماره کیس: 2013A47XX، تاریخ رویت قبولی: 1jun، تعداد :4، ارسال فرمهای سری اول: 5j مصاحبه نیمه اول اسفند برگه آبی کلیر 26 آپریل ،ورود 14 آگوست. فعلا در san clemente کالیفرنیا هستیم
سلام دوستان یه سوال تخصصی. متخصصین جواب بدن:
خواستم بپرسم کیس نامبری مثل AS000077XX ؟
2013AS000079XX / سه نفر/ مصاحبه اواخر جون/ آنکارا/ برگه صورتی/مقصد کالیفرنیا/ کلیر16 آگوست
(2012-11-17 ساعت 19:18)ma300me نوشته:  سلام دوستان یه سوال تخصصی. متخصصین جواب بدن:
خواستم بپرسم کیس نامبری مثل AS000077xx

سلام دوست عزیز
بله امسال هر قاره برا خودش جدا شده .
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: hamedhamed ، amir82 ، Tomas
(2012-11-17 ساعت 15:35)sweety.alireza نوشته:  دوستان گرامی با درود ، کسی متن تغییر سفارت رو داره .. اگر کسی هست که این متن رو داره بی زحمت بزاره .. یا پیام بده .... بسیار سپاسگزارم
,Dear Sir/Madam

.[Hereby I would like to request you to change my interview embassy from [1111] to [2222

.Thanks in advance and look forward to having your answer

,Kind regards

[ESME KHODETUN]

موضوع رو بنویسید:
Changing embassy

1-2 روز بعد ایمیل تایید از KCC میگیرید
2013/ 3نفر/ ایروان/ ایمیل فرمها:Aug, 2012/ مصاحبه: W3-Jan/ سفرنامه /كلير:34 روز بعد/ ویزا: W1-Mar/پرواز:W2-May/مقصد: SFO
تشکر کنندگان: kasrafo ، bmojtaba ، sweety.alireza ، ابی هانی ، Tomas
بچه ها کسی از ایمیل تغییر مکان مصاحبه جواب مثبت هم گرفته ؟!
من قبلا ایمیل زدم جواب دادند که ممکن نیست اونجا انجام بشه باید ترکیه تصمیم بگیره !
شماره کیس: 2013AS00005xxx
کنسولگری:ایروان
ارسال فرمهای سری اول:31 خرداد (20 June)
کارنت شدن کیس: 12 بهمن (31 January )
از July 2013 در ویرجینیا ساکنم.
تشکر کنندگان: 3pideh ، Tomas
بچه ها كسي از سري چهارم كارنتي ها براي انكارا يا ايروان نامه دومش او مده ؟
كيس نامبر : **2013as****28 ( سه نفر ) \ ارسال مدارک : ۱۲ جون \ مصاحبه : هشتم ژانویه ( آنکارا ) \ ویزا : يكضرب \ مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان: مهتاب - 2251 ، 3pideh ، Tomas
(2012-11-18 ساعت 00:46)wolfskin نوشته:  بچه ها کسی از ایمیل تغییر مکان مصاحبه جواب مثبت هم گرفته ؟!
من قبلا ایمیل زدم جواب دادند که ممکن نیست اونجا انجام بشه باید ترکیه تصمیم بگیره !

من قبل از اینکه پروندم بره سفارت، به KCC همین ایمیلی که بالا نوشتم رو ارسال کردم و فرداش تلفن زدم به KCC که گفتن عوض شده و الان هم که نامه دومم اومده میبینم که عوضش کردن Smile

البته بعد از اینکه مدارک شما برای سفارت ارسال شد و نامه دوم بگیرید، تمام تصمیمات با سفارتتونِ و مکاتبات باید با سفارتتون باشه
2013/ 3نفر/ ایروان/ ایمیل فرمها:Aug, 2012/ مصاحبه: W3-Jan/ سفرنامه /كلير:34 روز بعد/ ویزا: W1-Mar/پرواز:W2-May/مقصد: SFO
تشکر کنندگان: amir82 ، Tomas
چرا سئوال من پاک شده؟؟؟
دریافت ویزا:26 ژانویه 2013!!!
وضعیت تاهل: مجرد
تحصیلات کنونی:لیسانس مترجمی و ارشد زبانشناسی
(2012-11-18 ساعت 03:05)روبینا نوشته:  چرا سئوال من پاک شده؟؟؟

حتما سوالت توی جای نامناسب نوشته شده
سعی کن سوال ها رو توی تاپیک مربوطش بنویسید
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، 3pideh ، bmojtaba ، saeid-ss ، Tomas
(2012-11-18 ساعت 00:54)Ali.2013 نوشته:  بچه ها كسي از سري چهارم كارنتي ها براي انكارا يا ايروان نامه دومش او مده ؟

واسه من با 2900 که نیومده
پرواز كن آنگونه كه مي خواهي،وگرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي خواهند.
شماره کیس:2013AS2XXX
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، hamedhamed ، مهتاب - 2251 ، el333 ، bmojtaba ، Ali.2013 ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان