کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-08-11 ساعت 17:35)babak.izadi نوشته:  مرسی یچه ها از راهنماییتون، استرسم خیلی کمتر شد،
دوستان همه ی شما الان ایمیل تاییدیه گرفتین؟
و حالا که رسیدن فرم هام تایید نشده ، 8 هفته هم گذشته دوباره ایمیل بزنم به kcc؟ ایمیل رو به چه آدرسی بزنم، به همون قبلی؟ یا آدرس ایمیل دیگه ای هست؟

دوست عزیز کی‌ سی‌ سی‌ به هیچ کسی‌ بعد از فرستادن فرم‌ها تاییدیه نمیدهد.اکثر بچه ها برای اینکه خیالشون راحت بشه و مطمئن بشند که فرمهاشون رسیده خودشون ایمیل میزنند .اگر می‌خواهید بدانید رسیده یا نه خودتون باید بهشون ایمیل بزنید.
Email: KCCDV@state.gov
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: babak.izadi ، sayeh_m ، امیر مهاجر ، hamedhamed
(2012-08-11 ساعت 17:58)el333 نوشته:  
(2012-08-11 ساعت 17:35)babak.izadi نوشته:  مرسی یچه ها از راهنماییتون، استرسم خیلی کمتر شد،
دوستان همه ی شما الان ایمیل تاییدیه گرفتین؟
و حالا که رسیدن فرم هام تایید نشده ، 8 هفته هم گذشته دوباره ایمیل بزنم به kcc؟ ایمیل رو به چه آدرسی بزنم، به همون قبلی؟ یا آدرس ایمیل دیگه ای هست؟

دوست عزیز کی‌ سی‌ سی‌ به هیچ کسی‌ بعد از فرستادن فرم‌ها تاییدیه نمیدهد.اکثر دوستان برای اینکه خیالشون راحت بشه و مطمئن بشند که رسیده خودشون ایمیل میزنند .اگر می‌خواهید بدانید رسیده یا نه خودتون باید بهشون ایمیل بزنید.
Email: KCCDV@state.gov
جداً ممنون .
تشکر کنندگان: el333
(2012-08-10 ساعت 19:19)funnybluesolea نوشته:  
(2012-08-10 ساعت 19:01)ehsan_ati نوشته:  
(2012-08-10 ساعت 17:07)funnybluesolea نوشته:  [quote='ehsan_ati' pid='200587' dateline='1344579233']

سلام دوستان
احسان عزیز قسمت اول حرفتون درست بود. تا 6 ماه بعد از مصاحبه (مدیکال) باید وارد خاک آمریکا بشید. البته اگر بک گراند چک بخورید می تونید بعد از کلیر شدن و زمان دریافت ویزا مدیکالتون رو تجدید کنید تا فرصت بیشتری برای ورود داشته باشید. به هر حال تاریخ اعتبار ویزا تا 6 ماه بعد از آخرین مدیکاله.
قسمت دوم حرفتون درست نیست. هر کسی می تونه تا آخرین روز انقضای ویزا وارد آمریکا بشه. زمان ورود مهری روی ویزا خورده می شه که اون ویزا تا 1 سال دیگه معتبره و حکم گرین کارت رو داره. حتی شما می تونید قبل از دریافت گرین کارت دوباره از آمریکا خارج بشید و با همون ویزا(بدون ارائه گرین کارت) وارد آمریکا بشید.
موفق باشید
مرسی از توضیحات کاملت. من فکر ميکردم بايد قبل از اتمام 6 ماه گرين کارت و SSN به دستمون رسيده باشه Smile
خواهش می کنم احسان گرامی
من حدس می زنم شما به محض ورود به آمریکا صاحب گرین کارت هستید، فقط باید منتظر باشید که صادر بشه و بصورت فیزیکی هم در دست شما باشد. فکر می کنم حتی 5 سالی که شما باید قبل از سیتیزن شدن در آمریکا باشید از لحظه ورود شما محاسبه می شه و نه از زمان دریافت گرین کارت.

با سلام خدمت دوستان
ویزای داخل پاس شما 6 ماه اعتبار داره که تاریخ انقضا در ان قید شده در ضمن گرین کارت و سوشیال از 20 تا یک ماه پس از ورود به اخرین ادرسی که در فرودگاه میدین پست میشه.و از تاریخ صدور گرین کارت زمان 5 ساله سیتیزن شدن محاسبه میشه
شماره کیس:2012AS00070XXX
تاریخ رویت قبولی:July 15th
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:August 27th
کنسولگری : آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:June 2012
تاریخ مصاحبه : اواخر July
تاریخ صدور ویزا: روز مصاحبه
تعداد نفرات : 2 نفر
انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان: hamedhamed ، achi686 ، mehdiii ، rezagh ، funnybluesolea ، r_ent ، barmak ، tatoole
سلام به همه منتظرین Wink

من در پر کردن فرم های خودم چندتا اشتباه کوچیک داشتم.... حدود یک هفته پیش ایمیل زدم به کی سی سی قضیه رو توضیح دادم و یک برگ اضافه تصحیح شده اشتباهاتم رو که مربوط به course study بود ضمیمه ایمیل کردم... امروز جواب دادن و گفتن که این برگ اضافه در پروندم قرار گرفتهSmile
گفتم بگم که اگر اشتباه دارید فکر کنم اینجوریم می شه تصحیح کردCool
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: mehdiii ، امیر مهاجر ، payam62 ، sayeh_m ، hamedhamed ، ensan ، barmak
سلام دوستان
گفتم حالا که چشم انتظار بولتن سپتامبر هستین یه آماری بهتون بدم
طی 54 بولتن منتشر شده از سال 2008 تا 2012 تنها فقط 4 بولتن در تاریخ 11 ماه میلادی منتشر شده و بقیه 51 بولتن دیگه در روز های پایین تر اغلب 9 یا 8 ماه منتشر شدند
جالبه که الان 11این ماه هستیم (البته به وقت ایران میشه 12)
پس به نظر من حداکثر تا 4 و 5 ساعت دیه که وقت اداریشون هست اولین سری کارنتی ها میاد بیرون
مگر اینکه دیگه واقعاً همه چی واسه 2013 ها فرق کنه مثل کیس نامبر ها...... اونگان که امسال شاخ شده........ دلار که داره مثل پاندول ساعت قیمتش اینور اونور میشه
ولی به قول یکی از دوستان خوب مهاجر سرایی:
بگذار روزگار هرچه میخواهد پیله کند.....چه باک وقتی مدانیم عاقبت پروانه میشویم
و یه چیزه دیگه من رو عدد های رند و نیمه رند زندگیم خیلی حساسم و معمولاً بعدش یه اتفاق خوبی میفته.. الان این ارسال 250 من هست پس پس از این ارسال واسه تمام بروبچ باحال اینجا آرزوی موفقیت میکنم
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: amir82 ، mani.iht ، امیر مهاجر ، SOROUSHSOFT ، azaddk ، afs ، rezagh ، achi686 ، r_ent ، aziking ، Aylin Ghaemi ، barmak ، Ali DV-2013 ، azadeh2014
(2012-08-12 ساعت 01:12)hamedhamed نوشته:  سلام دوستان
طی 54 بولتن منتشر شده از سال 2008 تا 2012 تنها فقط 4 بولتن در تاریخ 11 ماه میلادی منتشر شده و بقیه 51 بولتن دیگه در روز های پایین تر اغلب 9 یا 8 ماه منتشر شدند
پس به نظر من حداکثر تا 4 و 5 ساعت دیه که وقت اداریشون هست اولین سری کارنتی ها میاد بیرون
مگر اینکه دیگه واقعاً همه چی واسه 2013 ها فرق کنه مثل کیس نامبر ها...... اونگان که امسال شاخ شده........ دلار که داره مثل پاندول ساعت قیمتش اینور اونور میشه
و یه چیزه دیگه من رو عدد های رند و نیمه رند زندگیم خیلی حساسم و معمولاً بعدش یه اتفاق خوبی میفته.. الان این ارسال 250 من هست پس پس از این ارسال واسه تمام بروبچ باحال اینجا آرزوی موفقیت میکنم
حامد عزیز خدا کنه اینجور که شما میگی‌ باشه ولی‌ الان که من دارم مینویسم ساعت ۱:۵۹ بامدادِ یکشنبه ست و به وقت ایسترن ساعت ۵:۲۷ عصرِ " Saturday, August 11, 2012" هست. و غیر از اینکه شنبست ، ساعتِ کاری هم تمامه ...
ولی‌ خدا کنه اینجور که شما گفتی‌ باشه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، hamedhamed ، rezagh ، achi686 ، r_ent ، barmak
ساعت 2:20 دقیقه.هنوز نیومده.یعنی اینکه تا سه شنبه باید صبر کرد
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، rezagh ، hamedhamed ، achi686 ، barmak
(2012-08-12 ساعت 01:12)hamedhamed نوشته:  سلام دوستان
Big GrinBig GrinBig Grin این اونگانو خوب اومدی Big GrinBig GrinBig Grin
خدا بگم چیکارت نکنه... داشتم فاز خوابو بقل می کردم که این نوشته رو دیدم... الان دیگه دوست ندارم بخوابم... می خوام بولتن هر 5 دقیقه نگاه کنم...کسی میدونه این ویزا بولتن از کجا اپدیت میشه... می خوام ساعت اونجا رو نگاه کنم؟؟
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: hamedhamed ، barmak ، امیر مهاجر
سلام بر همگی
دوستان وقتی تایپک های شما رو میخونم انگار زمان یکسال عقب میره و خودمون یادم مییاد.بعضا ادم به خودش خندش مییاد که ای بابا ما چقدر استرس و دلهره الکی کشیدیم...Big Grin
هیچکس بهتر از ما سال بالایی هاWinkاحساسات و روحیات شما رو درک نمیکنه.در طی این مدت صبور باشید(البته اگه مثل شایرا 7 ماهه باشید که وای به حالتونBig GrinBig Grin)استرس بیش از حد به خودتون ندین.
فقط دنبال کارهای عقب افتادتون-جمع اوری مدارکی که لازمه برای مصاحبه ببرید باشین-و مهمتر از همه به گفته همه پیش کسوتها یادگیری زبان باشین.اگه مدارکتون کامل باشه همه چی حله حتی اگه شغلهای حساسی مثل ما داشته باشین.
امیدوارم همتون موفق باشین و ویزا خوشگله تو پاس همتون بچسبه و کنده نشه..WinkBig GrinBig Grin
ارادتمند شایرا
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
چقدر انتظار سخته!
2013AS00091XX - کنسولگری: آنکارا.. تغییر به ایروان - 3 نفر
ارسال فرمهای سری اول: 24 جولای با ایمیل
کارنتی: 10 می
مصاحبه: اول جولای
کلیر: 17 سپتامبر.. ولی.. ویزا تمام شد!
تشکر کنندگان: rezagh ، achi686 ، r_ent ، barmak ، امیر مهاجر ، sh_aytak
(2012-08-12 ساعت 03:49)hamedhamed نوشته:  الان دقیقاً ساعت و تاریخ به وقت ولیامزبرگ ایالت کنتاکی برابر است با

07:20:عصر , Saturday 11, August 2012

و هیچ خبری از کارنتی ها نیست منم دیگه دارم میرم بخوابم

Wink منم خدایش هر 10 دقیقه رفرش میکردم این بولتن ولی هیچی تغیر نکرده تا الان
دیگه چشام باز نمی مونه Smile

شب بخیرWink
تشکر کنندگان: babash ، achi686 ، hamedhamed ، aziking ، barmak ، امیر مهاجر ، maneia
(2012-08-12 ساعت 03:54)rezagh نوشته:  
(2012-08-12 ساعت 03:49)hamedhamed نوشته:  الان دقیقاً ساعت و تاریخ به وقت ولیامزبرگ ایالت کنتاکی برابر است با

شب بخیرWink

من هم دیگه بریدم... انگار قرار نیست امروز خبری بشه. میرم بخوابم Sad
تشکر کنندگان: achi686 ، aziking ، barmak ، امیر مهاجر ، rezagh ، rouzbehdarvishi
ای بابا صبح شد!
تشکر کنندگان: rezagh
دوستان عزیز
من یه سوال مهم دارم، من فرمم رو مجرد فرستاده بودم!
همین پریروز ازدواج کردم!
الان میتونم فرم آپدیت شدرو پست کنم یا دیگه دیر شده و باید بفرستم آنکارا؟
تشکر کنندگان: lilistar ، aziking ، barmak ، mori
(2012-08-12 ساعت 08:25)peralans نوشته:  دوستان عزیز
من یه سوال مهم دارم، من فرمم رو مجرد فرستاده بودم!
همین پریروز ازدواج کردم!
الان میتونم فرم آپدیت شدرو پست کنم یا دیگه دیر شده و باید بفرستم آنکارا؟

ایمیل بزنین به کی سی سی بگین
هر 2 حالت ممکنه
تو موضوع ازدواج برین و مطالبی که دوستان نوشتن رو بخونین
در ضمن مبارک باشه ایشالا خوشبخت بشین

(2012-08-12 ساعت 04:04)babash نوشته:  
(2012-08-12 ساعت 03:54)rezagh نوشته:  

شب بخیرWink

من هم دیگه بریدم... انگار قرار نیست امروز خبری بشه. میرم بخوابم Sad

چرا الکی منتظرین؟
روزای تعطیل که خبری نمیشه!
امروزم منتظر نباشین،‌ایشالا فردا یا نهایتا پس فردا کارنت میشین Smile
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: lilistar ، hamedhamed ، امیر مهاجر ، rezagh ، achi686 ، rouzbehdarvishi ، barmak

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان