کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-08-12 ساعت 13:26)sh91 نوشته:  [quote='mhe7857' pid='201535' dateline='1344755809']
سلام به همه دوستان منتطر.
واقعا انتظار کشیدن کار سختیه.کاش هر چه زودتر تکلیف همه روشن بشه بلاتکلیفی خیلی بده.

احتمالا کمتر از 30 ساعت به انتشار بولتن سپتامبر 2012 ماندهWink

امیدوارم زود بگذره.راستی وقتی کارنت شدیم باید دقیقا چیکار کنیم
شماره کیس:**2013AS69 - تعداد کیس:۳نفر - کنسولگری:آنکارا -مصاحبه:هفته سوم می-ویزا:یک ضرب -اولین سفر به امریکا:۱۴ جون-مقصد:SAN JOSE
سلام دوستان.من کیس نامبرم حدود 5000 هست کسی میدونه حدودا کی واسه مصاحبه باید برم؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، saeed2568 ، barmak
(2012-08-12 ساعت 23:58)viyanaa نوشته:  سلام دوستان.من کیس نامبرم حدود 5000 هست کسی میدونه حدودا کی واسه مصاحبه باید برم؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز، نمیدونم به این تاپیک سر میزنی یا نه؟ http://mohajersara.com/thread-5313.html
ولی اینجا از هر دری سخنی میگند بچه ها، این دوسه روزه که همش در مورد کارنت شدن و این حرفاست. Cool
(2012-08-12 ساعت 23:58)viyanaa نوشته:  سلام دوستان.من کیس نامبرم حدود 5000 هست کسی میدونه حدودا کی واسه مصاحبه باید برم؟؟؟؟؟؟؟

سلام
بستگی داره چند تا کیس کارنت بشن، اگه تو بولتن سپتامبر کارنت شدین تو اکتبر(احتمالا اواخرش) باید بری مصاحبه، ظرف یکی دو روز آینده بولتنو چک کن ایشالا که کارنت بشی.
کیس: 2013ASxxx * کنسولگری: آنکارا * تعداد افراد کیس : 3 * مصاحبه: ژانویهW2 * هزینه ها: 21ت عکس + 40ت پست + 180ت واکسن + 190ت ترجمه
تشکر کنندگان: viyanaa ، rezagh ، امیر مهاجر ، lilistar ، SH1A2R3 ، mohammadrezah ، barmak
(2012-08-09 ساعت 15:16)امیر مهاجر نوشته:  [quote='Hesam s' pid='200209' dateline='1344508784']
سلام. یکی توضیح میده که از کجا بفهمیم کیس نامبرمون کارنت شده. وقتی تو Visa Bulletin For August 2012 میرم فقط اسم کشورو قاره زده اما نگفته کیا کارنت شدن. یکی حسابی نوضیح بده که کیس نامبر کارنت شده و دقیقا کجا می زنند

تو قسمت لاتاری، توی جدول جلوی آسیا یه شماره مینویسه. این یعنی تا این شماره از آسیا کارنت هستند. اگر شماره کیست کمتر از اونه، یعنی کارنت شدی. تو پیج قبولیت تاریخ مصاحبه رو مشخص میکنند.
[/quo

چیزی نزده. میشه یه عکس بگیری ازش و آپلود کنی؟ من چیزی پیدا نیمی کنم .قفط زده آسیا کارنت ولی جلوش خالیه. تا چه شماره ای کارنت شده آسیا ؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، امیر مهاجر ، barmak
(2012-08-13 ساعت 03:32)Hesam s نوشته:  
(2012-08-09 ساعت 15:16)امیر مهاجر نوشته:  [quote='Hesam s' pid='200209' dateline='1344508784']
سلام. یکی توضیح میده که از کجا بفهمیم کیس نامبرمون کارنت شده. وقتی تو Visa Bulletin For August 2012 میرم فقط اسم کشورو قاره زده اما نگفته کیا کارنت شدن. یکی حسابی نوضیح بده که کیس نامبر کارنت شده و دقیقا کجا می زنند

تو قسمت لاتاری، توی جدول جلوی آسیا یه شماره مینویسه. این یعنی تا این شماره از آسیا کارنت هستند. اگر شماره کیست کمتر از اونه، یعنی کارنت شدی. تو پیج قبولیت تاریخ مصاحبه رو مشخص میکنند.
[/quo

چیزی نزده. میشه یه عکس بگیری ازش و آپلود کنی؟ من چیزی پیدا نیمی کنم .قفط زده آسیا کارنت ولی جلوش خالیه. تا چه شماره ای کارنت شده آسیا ؟؟؟؟؟

هنوز 2013 اعلام نشده!!! از چیزی که وجود نداره عکس بگیره؟
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: rezagh ، امیر مهاجر ، barmak
یعنی امروز عصری از 4:30 دوباره هر 5 دقیقه یک بار چک کنیم؟؟؟؟
یا همون 3 شنبه عصر 100% منتظر باشیم؟؟
شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
تشکر کنندگان: steve ، امیر مهاجر ، barmak
سلام
ممنون.از توجهتون

(2012-08-12 ساعت 19:06)samijoon نوشته:  
(2012-08-12 ساعت 18:22)sla59 نوشته:  سلام دوستان
یک سوال داشتم. من زمانی که برای کی سی سی ایمیل زدم که ببینم ودارک رسیده جوابی که برای من ارسال شد این متن بود:

Thank you for your inquiry.

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow two to four weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.

و بعد از ان دیگر ایمیلی دریافت نکردم.الان سوال من این هست که جریان submit کردن فرمها چی هست؟
من فرمها را اول جولای فرستادم واین جواب را هم 14 جولای دریافت کردم.

سلام دوست عزيز
از ايميليك هشما گرفتين اينو ميگه كه:
بعلت حجم زياد روند كاري لاتاري، اگر شما مداركتونو فرستادين بايد 2 تا 4 هفته فرصت بدين تا چك بشن اما اگه هنوز نفرستادين بايد زودتر برامون بفرستيد.

(2012-08-12 ساعت 18:22)sla59 نوشته:  سلام دوستان
یک سوال داشتم. من زمانی که برای کی سی سی ایمیل زدم که ببینم ودارک رسیده جوابی که برای من ارسال شد این متن بود:

Thank you for your inquiry.

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow two to four weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.

و بعد از ان دیگر ایمیلی دریافت نکردم.الان سوال من این هست که جریان submit کردن فرمها چی هست؟
من فرمها را اول جولای فرستادم واین جواب را هم 14 جولای دریافت کردم.

سلام دوست عزيز
ايميلي كه شما گرفتين اينو ميگه كه:
بعلت حجم زياد روند كاري لاتاري، اگر شما مداركتونو فرستادين بايد 2 تا 4 هفته فرصت بدين تا چك بشن اما اگه هنوز نفرستادين بايد زودتر برامون بفرستيد.

سلام
ممنون از توجه و پاسخ شما

(2012-08-12 ساعت 20:24)nika نوشته:  سلام دوستان
یه سئوال دارم هرکی هر اطلاعاتی داره لطفا منو بی نصیب نذاره.
من تازه فهمیدم که فرمهایی که واسه kccارسال کردم تاریخش گذشته بوده دارم دیوانه میشم. به نظر شما چی میشه ؟

سلام
همان زمان که نتایج اعلام شده بودند، در این مورد به کی سی سی ایمیل زدم و انها جواب دادند که این مورد اهمیتی ندارد و همین فرمها را پر و ارسال کنید. جای هیچ نگرانی نیست
تشکر کنندگان: Aylin Ghaemi ، rezagh ، امیر مهاجر ، barmak
بولتن سپتامبر 2011 رو اگه نگاه کنین موتوجه میشین که پارسال تا 8000 کارنت شدن ولی یرای امسال .....از اینا بگذریم بچه ها خدا به دادمون برسه با این قیمت دلار.......
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: rezagh ، امیر مهاجر ، achi686 ، barmak
بابا پس کو اين بولتن !!!!! اصلا زمان نمي گذره !!!
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، پدی ، rezagh ، barmak
دوستان کسی می دونه امروز می زنن یا نه؟
شماره کیس:2013AS00001###
تاریخ رویت قبولی: 20ژوئن
کنسولگری: آنکارا
ارسال فرمهای سری اول:25ژوئن
کارنت شدن کیس:13 آگوست
مصاحبه:Big Grin
دریافت کلیرنس:Big Grin
دریافت ویزا:Rolleyes
ورود به آمریکا:Rolleyes
تشکر کنندگان:
احتمالا دو روز ديگه بزنن
تشکر کنندگان:
اندکی صبر سحر نزدیک است
شماره کیس: 2013AS000003xxx، تاریخ رویت قبولی: 10 may، کنسولگری: Ankara، تعداد افراد کیس: 4، ، مصاحبه:21 فوریه صورتی
تشکر کنندگان: mahyar_sni ، Aylin Ghaemi ، امیر مهاجر ، rezagh ، barmak
Upcoming month's visa bulletin: September 2012 (Coming Soon)
شماره کیس: 2013AS000003xxx، تاریخ رویت قبولی: 10 may، کنسولگری: Ankara، تعداد افراد کیس: 4، ، مصاحبه:21 فوریه صورتی
تشکر کنندگان: mahyar_sni ، کیانا ، امیر مهاجر ، rezagh ، barmak
سلام به همه بچه هاى ٢٠١٣
امروز فرداست كه اولين اتفاق مهم ٢٠١٣ يعنى اولين سرى كارنتى ها مشخص بشه. بعدش هم كه ديگه بازار پيش بينى كارنتيهاى ماه هاى بعد داغه و تا مدتها اين تاپيك ميشه مهمترين مسأله زندگيتون. خودتونو براى چند مرحله انتظار آماده كنين. ما ٢٠١٢ اى هايى كه باقى مونديم اكثرا توى آخرين مرحله انتظار يعنى مرحله كليرنسيم.
براى همتون آرزوى موفقيت ميكنم و اميدوارم هرچه زودتر تكليفتون روشن بشه.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان