کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
سلام
من کیس نامبرم 2600 هستش ... اما هنوز نامه دومم نیومده، ظاهرا دوستانی که کیس نامبرشون از من بالاتر هستش
نامه دوم رو دریافت کردن!!!
به نظر شما هنوز باید منتظر بمونم ؟ یا به کی سی سی ایمیل بزنم؟
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-11-24 ساعت 12:56)wild cat نوشته:  سلام
من کیس نامبرم 2600 هستش ... اما هنوز نامه دومم نیومده، ظاهرا دوستانی که کیس نامبرشون از من بالاتر هستش
سلام.تاریخ ارسال مدارکتون به کی سی سی کی بوده؟
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Tomas ، beelzebub ، kavirr ، wild cat
(2012-11-24 ساعت 13:07)rouzbehdarvishi نوشته:  
(2012-11-24 ساعت 12:56)wild cat نوشته:  سلام
سلام.تاریخ ارسال مدارکتون به کی سی سی کی بوده؟

احتمالا شما فرم ها رو دیر ارسال کردید که نامه دوم هنوز نیومده براتونWink
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: wild cat ، hamedhamed
سلام به rouzbehdarvishi و beelzebub عزیز

بله دقیقا درست میگید ، چون دیر اطلاع پیدا کردم ، تقریبا 14 شهریور مدارکم رو فرستادم

پس همچنان باید منتظر باشم!!! Sad

احتمالا میشه برای بهمن یا اسفند؟؟؟ زمان مصاحبه اگه اشتباه نکنم ؟ درسته؟
تشکر کنندگان:
بالاخره اخرین شماره ای که اعلام قبولی شده چنده؟
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: گل نهال
(2012-11-24 ساعت 17:49)wild cat نوشته:  سلام به rouzbehdarvishi و beelzebub عزیز

بله دقیقا درست میگید ، چون دیر اطلاع پیدا کردم ، تقریبا 14 شهریور مدارکم رو فرستادم

پس همچنان باید منتظر باشم!!! Sad

احتمالا میشه برای بهمن یا اسفند؟؟؟ زمان مصاحبه اگه اشتباه نکنم ؟ درسته؟

بله احتمالا بهمن
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان: wild cat ، hamedhamed
Big Grin 
(2012-11-23 ساعت 11:03)hamedhamed نوشته:  
(2012-11-23 ساعت 02:22)bayat_r نوشته:  رویا زالی،sweety.alireza،yasaman1111
دوستان 4700 ی میدونید احتمالاً ما اواخر اسفند و یا اوایل فروردین زمان مصاحبه مون هست؟چی کار کنیم برای بلیط و هتل و ....؟

من 4700 ی نیستم ولی 4700 ها رو دوست دارم!!! والا به نظر من بلیط رو نمیشه گرفت وقتی هنوز نامه مصاحبه نیومده و زمانش مشخص نیست از نظر هتل بچه های آنکارا و ایروان فکر نکنم مشکلی داشته باشند چون این زمان تقریباً فصل سرماست و راحتتر میشه آپارتمان خالی یا هتل آف خورده پیدا کردن نسبت به های سیزن ها, ابوظبی شاید شلوغ تر باشه نمیدونم
از لحاظ قیمت بلیط ها نگران نباشید دیگه همش به سلامتی 107% افزایش داشتهکه جای نگرانی نیست و به یاری و حمد الهی هیچکس قادر به پیدا کردن بلیط ارزونتر نخواهد بود....TongueTongue
دوستان عزیز چاره ای نیست این سفر و به هر قیمتی شده باید بریم .................Sad
4700 : کیس نامبرـ تعداد 3 نفر ـ تاریخ مصاحبه 13 مارچ ـویزا یک ضرب از انکاراShy
تشکر کنندگان: hamedhamed ، mohajer13 ، Tomas ، sweety.alireza ، farmin
(2012-11-25 ساعت 10:58)Mohammad1356 نوشته:  سلام دوستان، میتونم بپرسم از بچه های قبولی امسال کسی تو مالزی هست؟ و یا اینکه چه جوری میشه به این گروه دسترسی داشت؟ ممنون.

بله. شما از این جدول میتونی یه اطلاعات کلی از کاربرا داشته باشی و بهشون پیغام خصوصی بدی.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: amir82 ، mehdiii ، Tomas ، Saeedv13 ، kavirr ، roeentan ، afs ، Gole baba ، Szsanazsz ، امیر مهاجر ، sayeh_m ، achi686
خوب بالاخره نامه منم اومد هفته سوم ژانویه آنکارا
پرواز كن آنگونه كه مي خواهي،وگرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي خواهند.
شماره کیس:2013AS2XXX
(2012-11-25 ساعت 01:07)رویا زالی نوشته:  
دوستان 4700 ی میدونید احتمالاً ما اواخر اسفند و یا اوایل فروردین زمان مصاحبه مون هست؟چی کار کنیم برای بلیط و هتل و ....؟

من 4700 ی نیستم ولی 4700 ها رو دوست دارم!!! والا به نظر من بلیط رو نمیشه گرفت وقتی هنوز نامه مصاحبه نیومده و زمانش مشخص نیست از نظر هتل بچه های آنکارا و ایروان فکر نکنم مشکلی داشته باشند چون این زمان تقریباً فصل سرماست و راحتتر میشه آپارتمان خالی یا هتل آف خورده پیدا کردن نسبت به های سیزن ها, ابوظبی شاید شلوغ تر باشه نمیدونم
از لحاظ قیمت بلیط ها نگران نباشید دیگه همش به سلامتی 107% افزایش داشتهکه جای نگرانی نیست و به یاری و حمد الهی هیچکس قادر به پیدا کردن بلیط ارزونتر نخواهد بود....TongueTongue
دوستان عزیز چاره ای نیست این سفر و به هر قیمتی شده باید بریم .................Sad
با درود به دوستان گرامی بویژه 4700 ایها ... من نامه تغییر سفارت رو کی سی سی فرستادم و گمان میکنم که سفارت رو به ایروان تغییر بدن .. در باره سفر هم اگر اواخر اسفند افتاد که امیدوارم همینطور باشه با اتوبوس میریم و اگر هم که فروردین افتاد که با ماشین خودم میرم .. این برنامه بنده هستش . حالا ببینیم چی پیش میاد ..
شماره کیس: 2013A47XX، تاریخ رویت قبولی: 1jun، تعداد :4، ارسال فرمهای سری اول: 5j مصاحبه نیمه اول اسفند برگه آبی کلیر 26 آپریل ،ورود 14 آگوست. فعلا در san clemente کالیفرنیا هستیم
تشکر کنندگان: payam62 ، bayat_r ، b_argi ، roeentan ، Saeedv13 ، kasrafo
(2012-11-25 ساعت 01:07)رویا زالی نوشته:  

سلام به برو بچه هاي 4700ي كه خودم هم جزئشونم. اگه همه چيز طبق برنامه پيش بره و سفارتم بيفته ايروان ، اتوبوس بهترين گزينه براي رفتنه و چون قبلاً تجربشو دارم سختي كمتري ميكشم. هزينشم كه قابل مقايسه نيست !!!
2013AS00004XXX
سفارت: ايروان
مصاحبه: march w1برگه آبي
تعداد : 1نفر
كليرنس : ؟؟؟
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، payam62 ، pooya.n ، sweety.alireza ، Saeedv13 ، kasrafo
پس شدیم 5 نفر با کیس نامبر 4700:
رویا زالی*sweety.alireza*yasaman1111*farmin*خودم
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: sweety.alireza ، pooya.n ، fire dragon ، Saeedv13 ، kasrafo ، امیر مهاجر ، achi686
سلام و خسته نباشد به همه،
من نامه دوم رو دريافت كردم و زمان مصاحبم شده هفته دوم ژانويه و بايد برم ارمنستان! ولي در ابتدا پست من Ankara بود. حالا اين قضيه طبيعيه كه جابجا شدم!؟ يه چيز ديگه اينكه سفارت ارمنستان مثل سفارت تركيه نيست كه مدارك رو 15 روز قبل از مصاحبه براش پست كنيم! آيا اين درسته!؟
تشکر کنندگان: pooya.n ، ابی هانی
(2012-11-26 ساعت 16:14)majid5980 نوشته:  سلام و خسته نباشد به همه،
من نامه دوم رو دريافت كردم و زمان مصاحبم شده هفته دوم ژانويه و بايد برم ارمنستان! ولي در ابتدا پست من Ankara بود. حالا اين قضيه طبيعيه كه جابجا شدم!؟ يه چيز ديگه اينكه سفارت ارمنستان مثل سفارت تركيه نيست كه مدارك رو 15 روز قبل از مصاحبه براش پست كنيم! آيا اين درسته!؟

سلام

جابجایی شما طبیعیه
ارمنستان نیاز به ارسال مدارک نیست...
دوستمون AFS در سفرنامه توضیح کامل داده اند....
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: pooya.n ، majid5980 ، kavirr ، afs ، Saeedv13 ، SOROUSHSOFT ، kasrafo ، ابی هانی ، hamedhamed ، sayeh_m
کسی خبر داره که فعلا به چه نسبتی کارنتیها رو بین آنکارا وایروان تقسیم کردند
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: kavirr ، kasrafo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان