کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
سلام به همه... (*مهم)
راستش من یه محاسبه سرانگشتی انجام دادم که چندان برای کیس نامبرهای بالایی مثل من 9XXX چندان جالب نیست و می خواستم نظر همه باتجربه های مهاجرسرا رو بدونم.... کیس نامبرهای امسال علی الظاهر توی منطقه ما تا 10500 اعلام شده است. از طرفی هر کشور حداکثر 3500 نفر ویزا ظرفیت داره و از طرف دیگه طبق امار اعلام شده 6025نفر از ایران انتخاب شدند. با فرض عدم مراجعه و یا عدم وجود پیش شرایط برای شرکت در لاتاری دست بالا 25درصد از این تعداد حذف می شوند یعنی حداکثر 1500 نفر!!! و4500 نفر کماکان باقی خواهند ماند!!!! این یعنی به 1000 نفر ویزا نخواهد رسید و احتمالا شماره های بالایی مثل ما اصلا کارنت نمی شوند (ته مانده های باقیمانده از 10500 شماره) و یا اگر به کارت برسند کلیرنس نخواهند شد!!! فقط نمی دونم چرا شماره هایی مثل ما را انتخاب کردند!!!! خود من ترم 1 دکتری دارم می خونم وبورسیه هستم والان نمی دونم باید چیکار کنم؟انصراف از تحصیل و امید به ویزا واز دست رفتن فرصت دکتری در صورت درست نشدن ویزا و یا ادامه تحصیل تا زمان مشخص شدن وضعیت ویزا تا سال دیگر و تحمل خسارت مالی زیاد (حدود 50 میلیون تومان) و ذهنی بعد از درست شدن ویزا!!!! کسی نظری نداره؟؟؟؟؟
همسر یکی از اعضای نسبتا فعال...!!!
تشکر کنندگان: roeentan
(2012-11-26 ساعت 18:34)پدی نوشته:  کسی خبر داره که فعلا به چه نسبتی کارنتیها رو بین آنکارا وایروان تقسیم کردند

شواهد نشون می ده که نصف نصف هست

[عکس: 88384488133999966473.gif]

(2012-11-26 ساعت 20:09)hamid3330 نوشته:  خود من ترم 1 دکتری دارم می خونم وبورسیه هستم والان نمی دونم باید چیکار کنم؟انصراف از تحصیل و امید به ویزا واز دست رفتن فرصت دکتری در صورت درست نشدن ویزا و یا ادامه تحصیل تا زمان مشخص شدن وضعیت ویزا تا سال دیگر و تحمل خسارت مالی زیاد (حدود 50 میلیون تومان) و ذهنی بعد از درست شدن ویزا!!!! کسی نظری نداره؟؟؟؟؟

چرا به این مدل فکر نمی کنید که فارغ از اینکه برای مصاحبه فراخونده می شید یا ویزا می گیرید یا نه درستون رو ادامه بدید، اگر ویزا به دستتون نرسید که چیزی از دست ندادید. اگر هم تونستید ویزا رو بگیرید می تونید یک سفر کوتاه به امریکا داشته باشید و برای پاس سفید اقدام کنید که به شما فرصت می ده برای 2 سال خارج از امریکا زندگی کنید و به برنامه هایی که اینجا دارید برسید و بعد از اتمام تحصیل و با ارزیابی بهتر و شرایط جدید تصمیم بگیرید.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2012-11-26 ساعت 20:11)afs نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 18:34)پدی نوشته:  

(2012-11-26 ساعت 20:09)hamid3330 نوشته:  خود من ترم 1 دکتری دارم می خونم وبورسیه هستم والان نمی دونم باید چیکار کنم؟انصراف از تحصیل و امید به ویزا واز دست رفتن فرصت دکتری در صورت درست نشدن ویزا و یا ادامه تحصیل تا زمان مشخص شدن وضعیت ویزا تا سال دیگر و تحمل خسارت مالی زیاد (حدود 50 میلیون تومان) و ذهنی بعد از درست شدن ویزا!!!! کسی نظری نداره؟؟؟؟؟

چرا به این مدل فکر نمی کنید که فارغ از اینکه برای مصاحبه فراخونده می شید یا ویزا می گیرید یا نه درستون رو ادامه بدید، اگر ویزا به دستتون نرسید که چیزی از دست ندادید. اگر هم تونستید ویزا رو بگیرید می تونید یک سفر کوتاه به آمریکا داشته باشید و برای پاس سفید اقدام کنید که به شما فرصت می ده برای 2 سال خارج از آمریکا زندگی کنید و به برنامه هایی که اینجا دارید برسید و بعد از اتمام تحصیل و با ارزیابی بهتر و شرایط جدید تصمیم بگیرید.
ممنون از پاسخ شما... اما انجام مدل شما برای من چند مشکل داره!1- اگر قرار باشه ویزا درست بشه قطعا پیگیری ادامه تحصیل در اونجا جالتر می تونه باشه 2- چون بورسیه هستم برای 8 سال پس از تحصیل تعهد خدمت ایجاد می شه واسم در حالیکه اگه الان انصراف بدم خسارت مالی چندانی نخواهم داشت. 3- همزمان پیگیری اماده کردن شرایط کیفی مناسب برای زندگیدر اونجا و ادامه تحصیلفعلی کار بسیار پیچیده ای هست از نظر من....
بهرحال کاش می شد یه درصد اطمینانی نسبت به احتمال کارنت شدن کیس نامبرهایی مثل من فراهم بشه
تحلیل اماری من در مورد شماره ها درست بنظر میاد؟؟
(سلام به همه... (*مهم)
راستش من یه محاسبه سرانگشتی انجام دادم که چندان برای کیس نامبرهای بالایی مثل من 9XXX چندان جالب نیست و می خواستم نظر همه باتجربه های مهاجرسرا رو بدونم.... کیس نامبرهای امسال علی الظاهر توی منطقه ما تا 10500 اعلام شده است. از طرفی هر کشور حداکثر 3500 نفر ویزا ظرفیت داره و از طرف دیگه طبق امار اعلام شده 6025نفر از ایران انتخاب شدند. با فرض عدم مراجعه و یا عدم وجود پیش شرایط برای شرکت در لاتاری دست بالا 25درصد از این تعداد حذف می شوند یعنی حداکثر 1500 نفر!!! و4500 نفر کماکان باقی خواهند ماند!!!! این یعنی به 1000 نفر ویزا نخواهد رسید و احتمالا شماره های بالایی مثل ما اصلا کارنت نمی شوند (ته مانده های باقیمانده از 10500 شماره) و یا اگر به کارت برسند کلیرنس نخواهند شد!!! فقط نمی دونم چرا شماره هایی مثل ما را انتخاب کردند!!!! خود من ترم 1 دکتری دارم می خونم وبورسیه هستم والان نمی دونم باید چیکار کنم؟انصراف از تحصیل و امید به ویزا واز دست رفتن فرصت دکتری در صورت درست نشدن ویزا و یا ادامه تحصیل تا زمان مشخص شدن وضعیت ویزا تا سال دیگر و تحمل خسارت مالی زیاد (حدود 50 میلیون تومان) و ذهنی بعد از درست شدن ویزا!!!! کسی نظری نداره؟؟؟؟؟)
همسر یکی از اعضای نسبتا فعال...!!!
تشکر کنندگان:
حمید جان از این همه دادن انرژی مثبت ازت تشکر میکنم.
حاجی دلمون به شماره کیسمون خوش بود ولی بااین حساب آب پاکی روریختی رو دستمون.
**92/ 2 نفر /کارنت:10می2013/مصاحبه:22جولای2013ابوظبی
کلیر:2سپتامبر2013/دریافت ویزا28سپتامبر2013/ ورود به آمریکا 27فوریه2014/ساکن شمال ویرجنیا(منطقه استرلینگ)
تشکر کنندگان: hamid3330
(2012-11-26 ساعت 20:29)hamid3330 نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 20:11)afs نوشته:  [quote='پدی' pid='242371' dateline='1353938654']

چرا به این مدل فکر نمی کنید که فارغ از اینکه برای مصاحبه فراخونده می شید یا ویزا می گیرید یا نه درستون رو ادامه بدید، اگر ویزا به دستتون نرسید که چیزی از دست ندادید. اگر هم تونستید ویزا رو بگیرید می تونید یک سفر کوتاه به آمریکا داشته باشید و برای پاس سفید اقدام کنید که به شما فرصت می ده برای 2 سال خارج از آمریکا زندگی کنید و به برنامه هایی که اینجا دارید برسید و بعد از اتمام تحصیل و با ارزیابی بهتر و شرایط جدید تصمیم بگیرید.
ممنون از پاسخ شما... اما انجام مدل شما برای من چند مشکل داره!1- اگر قرار باشه ویزا درست بشه قطعا پیگیری ادامه تحصیل در اونجا جالتر می تونه باشه 2- چون بورسیه هستم برای 8 سال پس از تحصیل تعهد خدمت ایجاد می شه واسم در حالیکه اگه الان انصراف بدم خسارت مالی چندانی نخواهم داشت. 3- همزمان پیگیری اماده کردن شرایط کیفی مناسب برای زندگیدر اونجا و ادامه تحصیلفعلی کار بسیار پیچیده ای هست از نظر من....
بهرحال کاش می شد یه درصد اطمینانی نسبت به احتمال کارنت شدن کیس نامبرهایی مثل من فراهم بشه
تحلیل اماری من در مورد شماره ها درست بنظر میاد؟؟
(سلام به همه... (*مهم)
راستش من یه محاسبه سرانگشتی انجام دادم که چندان برای کیس نامبرهای بالایی مثل من 9XXX چندان جالب نیست و می خواستم نظر همه باتجربه های مهاجرسرا رو بدونم.... کیس نامبرهای امسال علی الظاهر توی منطقه ما تا 10500 اعلام شده است. از طرفی هر کشور حداکثر 3500 نفر ویزا ظرفیت داره و از طرف دیگه طبق امار اعلام شده 6025نفر از ایران انتخاب شدند. با فرض عدم مراجعه و یا عدم وجود پیش شرایط برای شرکت در لاتاری دست بالا 25درصد از این تعداد حذف می شوند یعنی حداکثر 1500 نفر!!! و4500 نفر کماکان باقی خواهند ماند!!!! این یعنی به 1000 نفر ویزا نخواهد رسید و احتمالا شماره های بالایی مثل ما اصلا کارنت نمی شوند (ته مانده های باقیمانده از 10500 شماره) و یا اگر به کارت برسند کلیرنس نخواهند شد!!! فقط نمی دونم چرا شماره هایی مثل ما را انتخاب کردند!!!! خود من ترم 1 دکتری دارم می خونم وبورسیه هستم والان نمی دونم باید چیکار کنم؟انصراف از تحصیل و امید به ویزا واز دست رفتن فرصت دکتری در صورت درست نشدن ویزا و یا ادامه تحصیل تا زمان مشخص شدن وضعیت ویزا تا سال دیگر و تحمل خسارت مالی زیاد (حدود 50 میلیون تومان) و ذهنی بعد از درست شدن ویزا!!!! کسی نظری نداره؟؟؟؟؟)
[/quot
باسلام و عرض ادب
با توجه به سوابق سالهای قبل کلیه شماره های برنده شده به مصاحبه اعزام شده اند لذا اینکه جمله به ما نمیرسه به نظر میرسد مردود است باید خوشبین بود.باسپاس
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: Saeedv13 ، hamedhamed
امروز 6 امین روز آذر ماه 1391 هجری شمسی برابر 26 امین روز نوامبر 2012 میلادی و مصادف با
209 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری 2013)

اولیــــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 105 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900) که از 56 روز پیش مصاحبشون شروع شده
دومیــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 75 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350) که از 25 روز پیش مصاحبشون شروع شده
سومیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 45 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2700) که حداقل 5 روز دیگه مصاحبه دارند ( همین ماه)
چهارمیـن دوره کارنتی ها دقیقــاً 18 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 3400) که حداقل 45روز دیگه مصاحبه دارند (دی ماه)
پنجمیــن دوره کارنتی ها احتمالاً 16 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 4200) که حداقل 67روز دیگه مصاحبه دارند (بهمن ماه)
ششمین دوره کارنتی ها احتمالاً 47 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 5000) که حداقل 95 روز دیگه مصاحبه دارند (اسفند ماه)
هفتمیــن دوره کارنتی ها احتمالاً 78 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 6000) که حداقل 126روز دیگه مصاحبه دارند (فروردین ماه 92)
هشتمین دوره کارنتی ها احتمالاً 106 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 7000) که حداقل 156روز دیگه مصاحبه دارند (اردیبهشت ماه 92)
نهمیــــن دوره کارنتی ها احتمالاً 137 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 8000) که حداقل 187روز دیگه مصاحبه دارند (خرداد ماه 92)
دهمیـــن دوره کارنتی ها احتمالاً 167 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم کلیه پرونده ها) که حداقل 217روز دیگه مصاحبه دارند (تیر ماه 92)

ضمناً سری دوم برندگان 35روز پیش اعلام شد

ثبت نام لاتاری 2014 نیز 23 روز پیش به پایان رسید و نتایج آن 156 روز دیگر اعلام می شود

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی ندارد
دبیرخانه ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013

200
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2012-11-26 ساعت 20:29)hamid3330 نوشته:  (سلام به همه... (*مهم)

نگرانی شما تا حدود زیادی منطقی هستش ولی با توجه به اینکه KCC برای بار دوم اقدام به قرعه کشی کرد (KCC تا سپتامبر صبر کرد تا ببینه چند نفر از 16هزار نفر آسیا برای پرونده لاتاریشون اقدام میکنن و اگه این تعدادی که اقدام کردن کافی بود که دیگه سپتامبر اعلام نتایجی در کار نخواهد بود در غیر اینصورت تعداد بیشتری اعلام میشن که همین طور هم شد) میشه نتیجه گرفت که اون تعدادی که برای پروندشون اقدام کردن کافی نبوده و همین امید زیادی رو برای کیس نامبرهای بالا ایجاد کرده. در ضمن در مورد پروسه FBI چک زیاد جای نگرانی نیست چون سرعت این پروسه در ماه های آخر بیشتره و اونها ددلاین 30 سپتامبر رو میدونن و برای همین اگه کسی واقعاً موردی نداشته باشه تا 30 سپتامبر کلیر میشه.
حالا این صحبتی که میخوام بکنم پیشنهاد من به شماس و در نهایت تصمیم گیرنده شمایی. به نظر من شما درس رو ادامه بده و اون 50 میلیون ضرر رو به جون بخر که اگه خدای نکرده این نشد از این ور مونده و از اون ور رونده نشی. اگه کار امریکا درست شد فکر کن برای مهاجرت به امریکا 50 میلیون تومان خرج کردی که با توجه به چیزی که به دست میاری پول ناچیزیه و خیلیا حاضرن چندین برابر این پول هزینه کنن تا به چیزی که شما به دست میاری برسن.
در ضمن پیشنهاد افشین هم شدنیه و با کمی زحمت و هزینه میتونی درست رو با گرفتن Reentry Permit تموم کنی (هر چند که من اگه جای شما بودم اینکارو در امریکا میکردم به جای ایران)
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
ضمناً سری دوم برندگان 35روز پیش اعلام شد

ثبت نام لاتاری 2014 نیز 23 روز پیش به پایان رسید و نتایج آن 156 روز دیگر اعلام می شود

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی ندارد
دبیرخانه ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013

200
[/quote]
به نظر شما اصلاً سري دوم نتايج اعلام شده يا نه؟از چه شماره اي سري دوم اعلام شده؟من كه همه جا خوندم كه سري اول تا ١٠٥٠٠ اعلام شده،يعني سري دوم تا چه شماره اي اعلام شده؟دوستان با كيس نامبر٩٦٠٠سري اول ديدن نامه اولشونو.
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: b_argi ، kasrafo
(2012-11-26 ساعت 22:19)گل نهال نوشته:  ضمناً سری دوم برندگان 35روز پیش اعلام شد

به نظر شما اصلاً سري دوم نتايج اعلام شده يا نه؟از چه شماره اي سري دوم اعلام شده؟من كه همه جا خوندم كه سري اول تا ١٠٥٠٠ اعلام شده،يعني سري دوم تا چه شماره اي اعلام شده؟دوستان با كيس نامبر٩٦٠٠سري اول ديدن نامه اولشونو.
بله اعلام شده و من سه مورد دیدم که سری دوم اعلام شده بود.البته سری اول آخرین شماره ها تا 9600 بود و در سری دوم تا 10500 هم دیده شد.
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
آقا افشین امار سری دوم را داره
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: hamedhamed
(2012-11-26 ساعت 22:16)enchantress_boy نوشته:  

نگرانی شما تا حدود زیادی منطقی هستش ولی با توجه به اینکه KCC برای بار دوم اقدام به قرعه کشی کرد (KCC تا سپتامبر صبر کرد تا ببینه چند نفر از 16هزار نفر آسیا برای پرونده لاتاریشون اقدام میکنن و اگه این تعدادی که اقدام کردن کافی بود که دیگه سپتامبر اعلام نتایجی در کار نخواهد بود در غیر اینصورت تعداد بیشتری اعلام میشن که همین طور هم شد) میشه نتیجه گرفت که اون تعدادی که برای پروندشون اقدام کردن کافی نبوده و همین امید زیادی رو برای کیس نامبرهای بالا ایجاد کرده. در ضمن در مورد پروسه FBI چک زیاد جای نگرانی نیست چون سرعت این پروسه در ماه های آخر بیشتره و اونها ددلاین 30 سپتامبر رو میدونن و برای همین اگه کسی واقعاً موردی نداشته باشه تا 30 سپتامبر کلیر میشه.
حالا این صحبتی که میخوام بکنم پیشنهاد من به شماس و در نهایت تصمیم گیرنده شمایی. به نظر من شما درس رو ادامه بده و اون 50 میلیون ضرر رو به جون بخر که اگه خدای نکرده این نشد از این ور مونده و از اون ور رونده نشی. اگه کار آمریکا درست شد فکر کن برای مهاجرت به آمریکا 50 میلیون تومان خرج کردی که با توجه به چیزی که به دست میاری پول ناچیزیه و خیلیا حاضرن چندین برابر این پول هزینه کنن تا به چیزی که شما به دست میاری برسن.
در ضمن پیشنهاد افشین هم شدنیه و با کمی زحمت و هزینه میتونی درست رو با گرفتن Reentry Permit تموم کنی (هر چند که من اگه جای شما بودم اینکارو در آمریکا میکردم به جای ایران)
من که خیلی میترسم امیدوارم به ما کیس بالا هم وقت مصاحبه و ویزا برسه...SadSadSadSad
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، enchantress_boy ، roeentan ، usa lover ، amairmonre ، payam62 ، kasrafo
آقا نترس .وقتی امیر مهاجر نمی ترسه شما چرا؟
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
(2012-11-27 ساعت 00:45)saeid-ss نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 22:16)enchantress_boy نوشته:  

حالا این صحبتی که میخوام بکنم پیشنهاد من به شماس و در نهایت تصمیم گیرنده شمایی. به نظر من شما درس رو ادامه بده و اون 50 میلیون ضرر رو به جون بخر که اگه خدای نکرده این نشد از این ور مونده و از اون ور رونده نشی. اگه کار آمریکا درست شد فکر کن برای مهاجرت به آمریکا 50 میلیون تومان خرج کردی که با توجه به چیزی که به دست میاری پول ناچیزیه و خیلیا حاضرن چندین برابر این پول هزینه کنن تا به چیزی که شما به دست میاری برسن.
در ضمن پیشنهاد افشین هم شدنیه و با کمی زحمت و هزینه میتونی درست رو با گرفتن Reentry Permit تموم کنی (هر چند که من اگه جای شما بودم اینکارو در آمریکا میکردم به جای ایران)
من که خیلی میترسم امیدوارم به ما کیس بالا هم وقت مصاحبه و ویزا برسه...SadSadSadSad

به امید خدا به همه مهاجرسراییها ویزاهاشون رو میگیرن نگران نباش
هر کس شخصا مشکلات خاصی داره و فکر کنم تقریبا همگی یه جور وسواس گرفتیم نسبت به لاتاری
من که تصمیم گرفتم رهاش کنم(اگر بتونم!!) می گن هر چیز رو رها کنی به دستش میاریWink
اسمش روش هست دیگه "لاتاری" . به امید بختی که از این به بعد هم با ما یار هست همه چیز خودش درست میشه
ارسال فرمها may2012/ شماره کیس کمتر از 5000/ مصاحبه W1 MARCHایروان/ویزای یکضرب/ افراد کیس 01/ ایالت انتخابی اتلانتا
(2012-11-26 ساعت 13:08)sweety.alireza نوشته:  
(2012-11-25 ساعت 01:07)رویا زالی نوشته:  
(2012-11-23 ساعت 11:03)hamedhamed نوشته:  
(2012-11-23 ساعت 02:22)bayat_r نوشته:  رویا زالی،sweety.alireza،yasaman1111
دوستان 4700 ی میدونید احتمالاً ما اواخر اسفند و یا اوایل فروردین زمان مصاحبه مون هست؟چی کار کنیم برای بلیط و هتل و ....؟

من 4700 ی نیستم ولی 4700 ها رو دوست دارم!!! والا به نظر من بلیط رو نمیشه گرفت وقتی هنوز نامه مصاحبه نیومده و زمانش مشخص نیست از نظر هتل بچه های آنکارا و ایروان فکر نکنم مشکلی داشته باشند چون این زمان تقریباً فصل سرماست و راحتتر میشه آپارتمان خالی یا هتل آف خورده پیدا کردن نسبت به های سیزن ها, ابوظبی شاید شلوغ تر باشه نمیدونم
از لحاظ قیمت بلیط ها نگران نباشید دیگه همش به سلامتی 107% افزایش داشتهکه جای نگرانی نیست و به یاری و حمد الهی هیچکس قادر به پیدا کردن بلیط ارزونتر نخواهد بود....TongueTongue
سلام
اقا ما هم 4700 هستیم انکارا بچه ها پایه باشیم یه اتوبوس میگیریمBig Grin
دوستان عزیز چاره ای نیست این سفر و به هر قیمتی شده باید بریم .................Sad
با درود به دوستان گرامی بویژه 4700 ایها ... من نامه تغییر سفارت رو کی سی سی فرستادم و گمان میکنم که سفارت رو به ایروان تغییر بدن .. در باره سفر هم اگر اواخر اسفند افتاد که امیدوارم همینطور باشه با اتوبوس میریم و اگر هم که فروردین افتاد که با ماشین خودم میرم .. این برنامه بنده هستش . حالا ببینیم چی پیش میاد ..

(2012-11-22 ساعت 13:56)yasaman1111 نوشته:  
(2012-11-22 ساعت 10:49)hamid1357 نوشته:  
(2012-11-22 ساعت 00:45)گل نهال نوشته:  
(2012-11-21 ساعت 20:39)Hoormazd نوشته:  من هم كيس نامبرم **57 هست يكى بگه پس كى ميشه خسته شدم . تبريك فراوان به همه دوستان نامه دومى

پس من چی بگم با کیس نامبر **97 ؟؟؟!!!

سلام به دوست خوبم. تبریک به شما. من هم آبانی هستم و کیس نامبرم هم **96 و فکر می کنم که احتمالا توی تابستون باید بریم برای مصاحبه. یعنی سریهای آخر.
2013AS96 تاریخ ارسال فرمها 5 نوامبر 2012

(2012-11-20 ساعت 19:44)afs نوشته:  
(2012-11-20 ساعت 18:46)payam62 نوشته:  
(2012-11-20 ساعت 18:41)پدی نوشته:  پیش بینی میکنید ماه بعد تا چه کیسی کارنت میشه
خیلی خوشبینانه نگاه کنیم، تا 4300 Big Grin حتی کیس نامبر من نصف هم نمیشه Big Grin

4350 Cool

اگر تا 4800 اعلام بشه من نصف میشم.
Big Grin

ما 4700 هستیمممم... اما من میگم هر چی دیرتر بهتر
سلام
دوستان 4000 تا5000اگه لطف کنن خودشون رو معرفی کنن باهم اشنا بشیم بهتر میشه بهم کمک کرد
تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
تشکر کنندگان: bayat_r ، amairmonre ، kasrafo
(2012-11-23 ساعت 00:29)afs نوشته:  
(2012-11-22 ساعت 23:50)رویا زالی نوشته:  
(2012-11-22 ساعت 16:11)bayat_r نوشته:  
(2012-11-22 ساعت 14:45)sweety.alireza نوشته:  
(2012-11-22 ساعت 13:56)yasaman1111 نوشته:  ما 4700 هستیمممم... اما من میگم هر چی دیرتر بهتر
با درود ، یاسمن خانم ما هم 4700 هستیم . من سفارتم رو به ایروان تغییر دادم .

sweety.alireza و yasaman1111 دیگه اسماتون یادم میمونه چون من هم 4700 هستم. Big Grin
سلام دوستان ماهم حدود 4700 هستیم به امید دیدارSmile
سلام ماشالا چقد 4700 مارو هم به4700 اضافه کنید بنظر دوستان انکارا خوبه یا با ایروان عوض کنیم؟

باریکلا جمع چهار و هفتصدی ها جمع شد
دیگه 4700 نداشتیم؟!
تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
تشکر کنندگان: kasrafo ، afs

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان