کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
دوستانی که کارنت شدن برن تو سایت Dvlottery.state.gov شماره کانفیرمیشن نامبرشونو بزنن ببینن تاریخ مصاحبشون معلوم شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، zina s ، ASALI ، barmak
سلام
کارنت شدم
من CONFIRMATION NO. را وارد کردم. اما فقط صفحه اعلام برنده شدن و کیس نامبر آمد.
کجا دنبال تاریخ مصاحبه بگردم.؟
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: enchantress_boy ، امیر مهاجر ، r_ent ، ASALI ، rezagh ، barmak ، moji1361
(2012-08-13 ساعت 19:29)enchantress_boy نوشته:  دوستانی که کارنت شدن برن تو سایت Dvlottery.state.gov شماره کانفیرمیشن نامبرشونو بزنن ببینن تاریخ مصاحبشون معلوم شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من رفتم نگاه کردم هنوز نامه بعدی جایگزین نشده
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: enchantress_boy ، امیر مهاجر ، zina s ، hamedhamed ، rezagh ، barmak
(2012-08-13 ساعت 19:29)enchantress_boy نوشته:  دوستانی که کارنت شدن برن تو سایت Dvlottery.state.gov شماره کانفیرمیشن نامبرشونو بزنن ببینن تاریخ مصاحبشون معلوم شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تا 1900 کارنت شده اند
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: barmak

واسه من که همون صفحه قبیلی
شماره کیس: **2013AS00009، تاریخ رویت قبولی:MAY 1، کنسولگری:ankara، ارسال فرمهای سری اول:15may، کارنت شدن کیس:15 Augest، مصاحبه:-، دریافت کلیرنس:-، دریافت ویزا:-، ورود به آمریکا:-، دریافت گرین کارت:-، جمع تقریبی هزینه ها : 7500 DHL
تشکر کنندگان: enchantress_boy ، امیر مهاجر ، rezagh ، barmak
(2012-08-13 ساعت 19:20)r_ent نوشته:  Smile کارنت شدم Smile
حس خوبیه ها! حیف که تنهام و نمیتونم حسابی خوشحالی کنم!!!
ایشالا همگی زود زود کارنت شین Smile

نگران نباش دوست عزیز. همه کسایی که کیس نامبر زیر 1900 دارن میتونن همراه شما باشن. تنهایی تو مهاجرسرا معنی نداره... Smile
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: raham ، zina s ، امیر مهاجر ، r_ent ، mohamad_counter ، hamedhamed ، aziking ، sumya ، mehdiii ، achi686 ، rezagh ، barmak
این پست رو میگذارم اینجا، شاید به درد آیندگان بخوره.

(2012-06-26 ساعت 23:25)امیر مهاجر نوشته:  هیچکس نمیدونه. چون شماره ها با پارسال خیلی فرق داره (حدود 10 هزاره در حالیکه پارسال 70 هزار هم داشتیم) من ایمیل دادم ازشون سؤال کردم ولی جواب درستی بهم ندادند. بچه ها موردی تلفن کردند و به همه یا گفتن اکتبر مصاحبه میشین یا نوامبر. اما من فکر میکنم حتی اپراتورهایی که جواب میدن هم درست نمیدونن امسال چه اتفاقی میفته. انگار راهی نداریم جز اینکه منتظر نتیجه نیمه آگوست باشیم.
(2012-08-11 ساعت 22:55)امیر مهاجر نوشته:  به نظر من هم اگر اپراتورهای تلفن در KCC اطلاعاتشون دقیق بوده باشه، روال دقیقا طبق پارسال خواهد بود و احتمالا تا حدودای 8,000 کارنت میشن. از یکیشون خواستم پیش بینی کنه کی کارنت میشم. با کمی تأمل و بلند بلند فکر کردن، گفت: میشه گفت برای اکتبر یا نهایتا نوامبر. ولی اگر اطلاعاتشون برای امسال دقیق نیست و فقط از روی تجربه دارند پاسخ میدن، هیچ حدسی نمیشه زد.

یه نکته مسجل شد برامون. این برای 2014ها میتونه مفید باشه: اپراتورها خیلی مطلع نیستند و فقط طبق تجربه سالهای گذشته پیش بینی میکنند. مگر اینکه اتفاقی افتاده باشه و خبر داشته باشند تا بتونند عینا اطلاع رسانی کنند.

(2012-08-12 ساعت 01:33)امیر مهاجر نوشته:  تاریخ بولتن ویزای سپتامبر برای سالهای گذشته:

دوشنبه 13 آگوست 2012 [ویرایش]
دوشنبه 8 آگوست 2011
دوشنبه 9 آگوست 2010
دوشنبه 10 آگوست 2009
جمعه 8 آگوست 2008
دوشنبه 13 آگوست 2007
پنجشنبه 10 آگوست 2006
دوشنبه 8 آگوست 2005
چهارشنبه 11 آگوست 2004
پنجشنبه 7 آگوست 2003

و یه نکته دیگه اینکه چند سال هست که دوشنبه اعلام میکنند. ظاهرا نزدیکترین دوشنبه به 10 آگوست!
تشکر کنندگان: zina s ، raham ، Ali DV-2013 ، mohamad_counter ، hamedhamed ، iSalar ، payam62 ، hana_fd ، mehdiii ، rezagh ، سلی ، Sepasttian ، barmak ، homayoon13 ، ghafari88
(2012-08-13 ساعت 19:44)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-08-13 ساعت 19:20)r_ent نوشته:  Smile کارنت شدم Smile
حس خوبیه ها! حیف که تنهام و نمیتونم حسابی خوشحالی کنم!!!
ایشالا همگی زود زود کارنت شین Smile

نگران نباش دوست عزیز. همه کسایی که کیس نامبر زیر 1900 دارن میتونن همراه شما باشن. تنهایی تو مهاجرسرا معنی نداره... Smile

مرسی از شما همراهای خوبم

این لینکو کسایی که آنکارا هستن ببینن حتما
http://photos.state.gov/libraries/turkey...072712.pdf
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: hamedhamed ، ASALI ، mahyar_sni ، Ali DV-2013 ، achi686 ، امیر مهاجر ، rezagh ، ehsan_ati ، barmak
(2012-08-13 ساعت 18:55)ابی هانی نوشته:  دوستان پیشکسوت لطفا تحلیل کنین
با سلام خدمت دوستان، عزیزان پیش کسوت یا پس کسوت نمی خواد که دقیقا چیزی شد که حقیر 1.5-2 ماه قبل عرض کردم برای بار اول در سایت،فقط بنده گفته بودم تا 2000،صحبت این دوست عزیز هم که تقسیم بندی کرده تا ژوئن رو خیلی قبول ندارم،البته با 1-2 ماه اختلاف.

(2012-08-13 ساعت 18:55)ابی هانی نوشته:  دوستان پیشکسوت لطفا تحلیل کنین
با سلام خدمت دوستان، عزیزان پیش کسوت یا پس کسوت نمی خواد که دقیقا چیزی شد که حقیر 1.5-2 ماه قبل عرض کردم برای بار اول در سایت،فقط بنده گفته بودم تا 2000،صحبت این دوست عزیز هم که تقسیم بندی کرده تا ژوئن رو خیلی قبول ندارم،البته با 1-2 ماه اختلاف.
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: Salvaa ، barmak
سلام دوستان عزیز
ضمن تبریک جهت آمدن اولین سری کارنتی ها یکی , 2 تا نکته کوچولو رو لازم میدونم بگم
اولیش اینکه از چندین ماه پیش تعداد مصاحبه شوندگان هر ماه بین 1300 تا 1500 برای هر سفارت تخمین زده شد با توجه به مصاحبه های سال های پیش و البته تعداد کل برندگان امسال آسیا که حدود 16000 نفر است و همچنین اینکه تقریباً از اکتبر تا پایان زمان مصاحبه ها 10 ماه زمان مصاحبه هست این میزان کارنتی برای سری اول کاملاً متصور بود و پیش بینی شده بود
نکته ای که الان بعضی از دوستان بهش اشاره دارند و یکم شاکی هستند که چرا مثلاً پارسال سری اول واسه آسیا 8000 کارنتی بوده و امسال شده 1900؟ خوب این به این خاطر هست که امسال هر قاره شماره های مختص به خودش را داشته (ظاهراً : حالا میگم چرا ظاهراً...) و با حساب هایی که قبلاً با دوستان داشتیم 1900 امسال تقریباً باید اندازه 9500 پارسال باشه (که فکر کنم یکم اشتباه حساب کردیم و باید انداره 8000)
و حتی رو همین حساب من و یکی از دوستان دیگه که کیس نامبمون تو یه حول و حوش بود زمان مصاحبمون رو طرفهای اواخر دی, بهمنیا حتی اوایل اسفند تخمین زدیم که باز هم با تقریباً با اعلام تعداد کارنتی حدوداً همخوانی داره (حتی من از یه آژانس واسه بهمن اسفند رفتم قیمت بلیط بگیرم که طرف گفت خیلی خیلی زوده)

خوب حالا فقط یه نکته دیگه میمونه که ذهن منو مشغول به خودش کرده که چرا پس شماره اولین کارنتی قاره های دیگه نسبت به پارسال تغییری نکرده؟؟؟
؟؟؟
من که هنوز با قطعیت جوابی واسش پیدا نکردم ولی یه حدس هایی میشه زد
مثلاً اینکه از یک تا 10 هزار رو امسال رندوم بین آسیا پخش کردن (که کاملاً بعیده و یا غیر ممکنه چون کیس های زیر 10 هزار مربوط به قار های دیگه هم امسال بچه ها دیده بودند)
و یه حدس دیگه: چون خیلی از بچه ها کیس های بالای 10000 رو در قاره های دیگه دیدن ولی هر چی مال آسیا زیر 10000 هست شاید بشه این نتیجه گیری رو کرد که اکثر شماره های زیر 10 هزار رو اول بصورت رندوم به آسیا نسبت دادن بعد بقیه شماره های باقیمانده که حتماً زیر 10 هم داشته باز بین قاره های دیگه تقسیم کردن
(که البته این میتونه به علت بی تفاوتی پارسال آسیا مخصوصاً 1000 تا ایرانی که اصلاً واسه مصاحبه نرفتن هم باشه)
و به منظور جلوگیری از تضییع حق دیگر قاره ها ؛ پرونده ها رو برای هر قاره جدا بررسی کردند.
و مثلاً اگه امسال از آسیا 1900 نفر الان کارنت شده از آفریقا درسته تا شماره 8500 کارنتشده ولی خیلی از شماره هاش میتونه مماله جاهای دیگه باشه و در حقیقت از این 8500 تا 2و 3 هزار تاش بیشتر از آفریقا نباشند.

آقا این حدس آخری یه حدس بود فقط ها بدون هیچ پایه علمی یا عملی

دیگه خودمم قاطی کردم فکر کنم تمامش کنم بهتره
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
سلام دوستان
چی فکر می کردیم و چی شد؟ به نظرتون ماه بعد رو تا چند شماره کارنت میکنن؟
تشکر کنندگان: barmak
(2012-08-13 ساعت 19:42)mahsa 662547 نوشته:  

واسه من که همون صفحه قبیلی

معمولاً چند روز بعد از اعلام کارنتی ها تاریخ مصاحبه میاد تو سایت طرفای پانزدهم اینا
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: Aylin Ghaemi ، mdna ، امیر مهاجر ، rezagh ، barmak
ضمن تبریک ب همه،دوستان شماره ی ما کارنت شده حالا باید چه کار کنیم؟؟؟؟!!!
شماره کیس:2013AS00001###
تاریخ رویت قبولی: 20ژوئن
کنسولگری: آنکارا
ارسال فرمهای سری اول:25ژوئن
کارنت شدن کیس:13 آگوست
مصاحبه:Big Grin
دریافت کلیرنس:Big Grin
دریافت ویزا:Rolleyes
ورود به آمریکا:Rolleyes
تشکر کنندگان: barmak ، homayoon13
تبریک به همه کارنت شده ها.
من هم تو جمعتون پذیرا باشید. حالا باید منتظر نامه باشم.
به امید شادی همه دوستان
تشکر کنندگان: Aylin Ghaemi ، fire dragon ، امیر مهاجر ، rezagh ، A.d ، barmak
(2012-08-13 ساعت 20:29)Aylin Ghaemi نوشته:  ضمن تبریک ب همه،دوستان شماره ی ما کارنت شده حالا باید چه کار کنیم؟؟؟؟!!!

شرمنده من الان از پست بالا خوندم مراحلش و.برای همتون آرزوی موفقیت دارم.
شماره کیس:2013AS00001###
تاریخ رویت قبولی: 20ژوئن
کنسولگری: آنکارا
ارسال فرمهای سری اول:25ژوئن
کارنت شدن کیس:13 آگوست
مصاحبه:Big Grin
دریافت کلیرنس:Big Grin
دریافت ویزا:Rolleyes
ورود به آمریکا:Rolleyes
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، امیر مهاجر ، barmak

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان