کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-08-13 ساعت 20:29)Aylin Ghaemi نوشته:  ضمن تبریک ب همه،دوستان شماره ی ما کارنت شده حالا باید چه کار کنیم؟؟؟؟!!!

ضمن تبریک به شما اصولا اگر مشابه ساله قبل باشه باید میل برا شما بیاد حدود یک هفته دیگه که میگه سایت برا شما اپدیت شده باید برین به همان ادرسی که نامه قبولیتون رو دیدین نامه عوض خواهد شد و در نامه جدید تاریخ مصاحبه و محل ان خواهد بود و باید بعد ان مدارک لازم را اگر سفارت انکاراست فرستاده و اماده مصاحبه شوید( شامل رزرو بلیط و هتل و ...) با ارزوی موفقیت
شماره کیس:2012AS00070XXX
تاریخ رویت قبولی:July 15th
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:August 27th
کنسولگری : آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:June 2012
تاریخ مصاحبه : اواخر July
تاریخ صدور ویزا: روز مصاحبه
تعداد نفرات : 2 نفر
انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
دوستان من با توجه به متن نامه قبولی و میزان کارنت شدن فکر کنم امسال به محض پر شدن سهمیه ایران دیگه کیسی کارنت نشه پس افرادی که کیس نامبراسون با لاست مانند خودم نباید زیاد خوشبین باشیم و هزینه کنیم.
ساکن
تشکر کنندگان:
با سلام
دوستان عزيز تقريبا دو ماه پيش تو اولين پست صفحه ٣ همين بولتن روند كارنت شدن امسال رو بطور تقريبي ارايه داده بودم كه البته چند تا از دوستان خيلي ناراحت شدن و بعضا برخورداي نامناسبي هم داشتن. چند تا پست بعد از اون هم(فكر كنم صفحه ٤) توضيحاتي دادم در ارتباط با اينكه چطور به اون اعداد رسيدم. اگه خواستيد مطالعه كنيد.
اما موضوع مهمي كه خيلي نگران كننده بود و خوشبختانه به نظر مياد كه به خير گذشت تعداد زياد برنده هاي ايران بود كه از سقف ويزاهاي مجاز ٢٥٠٠ تا بيشتر بودن. همونطوري كه مي دونيد اگه ٣٥٠٠ تا ويزا پر بشه به بقيه ويزا نمي دن. سابقه نشون مي ده كه اگه يه كشوري برنده هاش بيشتر از تعداد ويزاهاي مجازش باشه و تعداد افرادي كه پروندشون رو پيگيري مي كنن هم به همون نسبت زياد باشه اونا از همون ماه اول مصاحبه هاي اون كشور رو محدود مي كنن و اون كشورها از عدد كارنتي قاره خودشون پيروي نمي كنن.
مثلا فرض كنين از مجموع ٦٠٠٠ برنده ايراني همه تا حالا پرونده فرستاده بودن kcc . در اين شرايط kcc مطمين مي شد كه احتمالا همه اين ايراني ها مي خوان پروندشون رو پيگيري كنن. اما kcc بيشتر از ٣٥٠٠ تا ويزا رو نمي تونه از وزارت امور خارجه درخواست كنه بنا براين مياد مصاحبه هاي ايران رو از اسيا جدا ميكنه و اعلام ميشه "اسيا تا ١٩٠٠ اما ايران استثنا تا ١٢٠٠" و اين خيلي نگران كننده است. اين يعني اينكه شايد به بعضي دوستان اخري ويزا نرسه كه همونطوري كه گفتم اين ماه اين اتفاق نيافتاده و اين خيلي اميدواركننده است كه يعني به احتمال قريب به يقين به همه ويزا ميرسه. البته شايد اگه يه ماه ديگه هم بولتن رو ببينيم بشه مطمين تر اظهار نظر كرد.
بهرحال منظورم اين بود كه دوستان كيس بالا نيمه پر ليوان رو ببينن و مطمين باشن مصاحبه دير يا زود به اونها هم خواهد رسيد.
نهايتا همونطور كه تو پست پيش بيني تو صفحه ٣ هم گفته بودم مطلقا تو سه چهار ماه بعدي منتظر يه همچين رشدي(٢٠٠٠تا) تو كيس نامبرهاي اعلام شده تو بولتن نباشيد. تقريبا مطمين باشيد بولتن اسيا ماه بعد به زور ٢٠٠ يا ٣٠٠ رشد خواهد كرد. كلا اين يه سال خاصيت خوبي كه داره اموزش صبره.
موفق باشيد
ارادتمند
CN : 37xxx
رويت قبولي : 15 july
ارسال فرم‌ها : 17 july
سفارت : آنكارا
دريافت نامه دوم : 7 march
تاريخ مصاحبه : 7 may
تاريخ كليرنس : June 4
تاريخ دريافت ويزا : 14 June
ورود به آمريكا : August 27
دريافت گرين كارت : 10 September
محل اقامت : San Diego
(2012-08-13 ساعت 19:29)enchantress_boy نوشته:  دوستانی که کارنت شدن برن تو سایت Dvlottery.state.gov شماره کانفیرمیشن نامبرشونو بزنن ببینن تاریخ مصاحبشون معلوم شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه هنوز همون پیغام برنده شدن هست
شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
تشکر کنندگان: enchantress_boy ، Ali DV-2013 ، امیر مهاجر ، rezagh ، barmak
(2012-08-13 ساعت 20:44)itsmasoud نوشته:  دوستان من با توجه به متن نامه قبولی و میزان کارنت شدن فکر کنم امسال به محض پر شدن سهمیه ایران دیگه کیسی کارنت نشه پس افرادی که کیس نامبراسون با لاست مانند خودم نباید زیاد خوشبین باشیم و هزینه کنیم.
منظورتون از کیس بالا حدودن چقدر است ؟
کیس نامبر :2013AS39XX..کنسولگری : انکارا. .کارنت شدن : ژانویه.مدرک : پیش دانشگاهی.تعداد افراد کیس : 1نفر.تاریخ مصاحبه : هفته اول فوریه.نتیجه:کلیرنس
تشکر کنندگان: barmak
(2012-08-13 ساعت 20:44)itsmasoud نوشته:  دوستان من با توجه به متن نامه قبولی و میزان کارنت شدن فکر کنم امسال به محض پر شدن سهمیه ایران دیگه کیسی کارنت نشه پس افرادی که کیس نامبراسون با لاست مانند خودم نباید زیاد خوشبین باشیم و هزینه کنیم.

با سلام به دوست عزیز اول اینکه اول و اخر همه چیز توکل و امید به خداست من سعی میکنم اطلاعاتی بدم و تفسیر رو به خودتان وا میگذارم . البته امسال سال سختی برای ایران است زیرا میزان برندگان بیشتر از سالهای پیش است با توجه به اینکه ایران 3500 ویزا دارد و کیسهای ایران معمولا متوسط 1.8 یعنی ماکزیمم 2 نفر است بهتر است بدانیم تا کنون بنا به امار در بهترین سالها مقدار ویزای گرفته شده توسط ایرانی ها حدود 60% بوده این میتواند به علل نفرستا دن مدارک یا انصراف و یا نداشتن دیپلم بدون سابقه کار و یا اشتباهات بزرگ در پر کردن فرمها باشد. تا کنون در هیچ سالی ایران سهمیه 3500 را پر نکرده است.
شماره کیس:2012AS00070XXX
تاریخ رویت قبولی:July 15th
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:August 27th
کنسولگری : آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:June 2012
تاریخ مصاحبه : اواخر July
تاریخ صدور ویزا: روز مصاحبه
تعداد نفرات : 2 نفر
انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان: payam62 ، aziking ، Ali DV-2013 ، امیر مهاجر ، rezagh ، barmak
اگه مثل نسبتهای پارسال باشه

SEP 1900-NOV 2375- DEC 3560 _ JANU 4400_ FEB 5600_ APRIL 6400
فقط نسبت بندی بود اعداد فوق
همگی موفق باشید
شماره کیس: 2013AS6XXX آنکارا کارنت شدن:اسفند مصاحبه:اردیبهشت برگه صورتی تایپ شده +فرم 9سوالی-آپدیت 18-19-21-24-25 JUNE کلیر :5JUL
تشکر کنندگان: barmak
(2012-08-13 ساعت 20:56)MPU نوشته:  

با سلام به دوست عزیز اول اینکه اول و اخر همه چیز توکل و امید به خداست من سعی میکنم اطلاعاتی بدم و تفسیر رو به خودتان وا میگذارم . البته امسال سال سختی برای ایران است زیرا میزان برندگان بیشتر از سالهای پیش است با توجه به اینکه ایران 3500 ویزا دارد و کیسهای ایران معمولا متوسط 1.8 یعنی ماکزیمم 2 نفر است بهتر است بدانیم تا کنون بنا به امار در بهترین سالها مقدار ویزای گرفته شده توسط ایرانی ها حدود 60% بوده این میتواند به علل نفرستا دن مدارک یا انصراف و یا نداشتن دیپلم بدون سابقه کار و یا اشتباهات بزرگ در پر کردن فرمها باشد. تا کنون در هیچ سالی ایران سهمیه 3500 را پر نکرده است.

بله فکد و یاد خدا امید بخش زندگی همه ماست من اگر این نظر و عنوان کردم صرفا جهت اگاه ساری و جلوگیری از تصمیمات خاص است kcc با توجه به عدم مراجعه ایرانیان در سالهای قبل امسال میزان اولیه اعلامی برای ایران و به 2 برابر افزایش داده یعنی ضریب اطمینان گذاشتن و در نامه اولیه به صراحت به این موضوع اشاره کرده پس با توجه به اماره سال قبل فکر نکنم کیس 5500 به بالا اعلام شود
قبلن ارزوی اعلام شدن همه عزیزان و خواستارم
ساکن
تشکر کنندگان: raham ، barmak
[/quote]

بله فکد و یاد خدا امید بخش زندگی همه ماست من اگر این نظر و عنوان کردم صرفا جهت اگاه ساری و جلوگیری از تصمیمات خاص است kcc با توجه به عدم مراجعه ایرانیان در سالهای قبل امسال میزان اولیه اعلامی برای ایران و به 2 برابر افزایش داده یعنی ضریب اطمینان گذاشتن و در نامه اولیه به صراحت به این موضوع اشاره کرده پس با توجه به اماره سال قبل فکر نکنم کیس 5500 به بالا اعلام شود
[/quote]

دوست عزیز سال قبل همهٔ کیس نامبر‌ها کارنت شدند وکسانی‌ که کیس نامبر‌های بالا داشتن الان دارند به مصاحبه میروند و به برندگانِ سال پیش هم اعلام کرده بوده که ممکن ویزا بهشون نرسه ولی‌ خوشبختانه همه راکارنت کردن.
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: raham ، امیر مهاجر ، rezagh ، barmak
ضمن تبريك به كليه دوستاني كه كارنت شدند شما مي تونيد از هفت الي ده روز كاري آينده از طريق ايميت و سايت اصلي لاتاري متوجه تاريخ مصاحبه بشيد.

بنظر من امسال كليه برندگان آسيايي رو به ترتيب كيس نامبر دادند و الان 1900 كيس از آسيا رو بررسي مي كنند پيش بيني من براي ماه آينده 3000 هست و اميدوارم كه بيشتر از اين باشه.

بنظر من درباره برندگان امسال از ايران تا الان بالاي 6000 نفر برنده شدند كه با توجه به سهميه 7% اي هر كشور (3500) نفر در سال و با در نظر گرفتن احتمال انصراف خيلي ها از اين پروسه ، احتمال ريجكت شدن بعضي ها و ... اگر واقع بينانه ببينيم همين تعداد هم كه برنده شدند اگر ويزا بگيرند بايستي كلاهشون رو بالا بندازند.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
ما زیر 1900 هستیم اما در ورود کانفرمیشن نامبر تاریخ دعوت نشان داده نمی شود
و کارنت نشده ایم
شماره کیس**2013AS000018-قبولی: 2 می-کنسولگری: ابوظبی-ارسال فرم ها26 می-کارنت شدن کیس13 آگوست-مصاحبه:اکتبر تغییر به ژانویه2012-شیرازبه کالیفرنیا--افراد كيس6 نفر
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان گلم
اول از همه به تمامی دوستان که تو سری اول کارنت شدن تبریک میگم و براشون آرزوی موفقیت میکنم ایشاله نوبت ماهم بشه، دوم اینکه امیدوارم یک ضربم ویزا بگیرن و با دستانی پر وارد خاک ا.م.ر.ی.ک.ا شوند.برای همه آرزوی موفقیت دارم.
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: fire dragon ، aziking ، raham ، Ali DV-2013 ، امیر مهاجر ، rezagh ، barmak

[/quote]

دوست عزیز سال قبل همهٔ کیس نامبر‌ها کارنت شدند وکسانی‌ که کیس نامبر‌های بالا داشتن الان دارند به مصاحبه میروند و به برندگانِ سال پیش هم اعلام کرده بوده که ممکن ویزا بهشون نرسه ولی‌ خوشبختانه همه راکارنت کردن.
[/quote]

دوستان من اگر به این موضوع اشاره کردم فقط جهت اطلاع است پازسال نحوه اعلام کیس نامبر هامتفاوت بوده و کسی اماری از تعداد افراد نداره یعنی ممکن یه نفر با کیس نامبر 38000 پارسال نفر 3000 تو لیست ایران بوده باشه در ضمن پارسال تعداد 4,453برگزیده شده بودند ولیی امسال6000 نفر اعلام شدند. در ضمن من خودم شمارم 7xxx هست اگر این نتیچه را بیان میکنم صرفا جهت اطلاع هستش و نه این که به خوام فاز منقی بدم.
sorry anyway
ساکن
تشکر کنندگان: امیر مهاجر
س
(2012-08-13 ساعت 21:49)senemar نوشته:  ما زیر 1900 هستیم اما در ورود کانفرمیشن نامبر تاریخ دعوت نشان داده نمی شود
و کارنت نشده ایم

سلام دوستان
ما هم کارنت نشدیم ,ما 1900 به بالا هستیم ,با آرزوی موفقیت برای کسانی که این ماه کارنت شدن و همچنین تبریک. ابشالا ما با ضریب اطمینان ,100% ماه دیگه
کارنت میشیم ,آخیش یکم از استریامون کم شد
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان: steve ، aziking ، raham ، Ali DV-2013 ، achi686 ، امیر مهاجر ، barmak
دوستانی که کارنت شدند تبریک می گم بهتون ، دعا کنید ماها هم زودتر کارنت بشیم تا از استرسمون کمتر بشه
تشکر کنندگان: itsmasoud ، itsmasoud ، steve ، hana_fd ، aziking ، پروا ، raham ، Ali DV-2013 ، barmak

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان