کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
من یک خواهش از همه دوستان دارم .... اونم اینه که ...بدون مطالعه اظهار نظر نکنن .... اگه به شماره هایی که دوستمون ensan بالا نوشته دقت کنین میبینید که ماه های آخر همه شماره ها کارنت شده .... و همینطور باید اینو یادمون باشه ...سیستم نوبت دهی که KCC داره واقعا یه الگوریتم پیچیده است که تا حالا هیچ کس نتونسته تجزیه اش بکنه و نمی تونه چرا که : هر چقدر هم زرنگ باشیم نمی تونیم به راز منبعی که داره این گونه علوم رو تو دنیا بسط می ده پی ببریم ... در ضمن من می دونم باید واقع نگر بود . ولی این داستان ها که امکان داره اصن کارنت نشیم و این برنامه ها پارسال هم بوده ... ولی خوشبختانه همه کارنت شده ، مصاحبه شده و ویزا گرفتن ( یادتون باشه هر کسی شرایط کامل رو نداره ، مشکل داره ، دنبالش نمی ره ، اصن یادش نمی یاد ثبت نام کرده )... البته اگر تاپیک های سال های قبل رو مطالعه کرده باشین ..... پس تو راهی که دارین می رین ...استرس ندین ..... یه روالی هست ..... باید مطابق این روال کار ها رو پیش ببریم ... خلاص ...... حالا این که بیایم هی بگیم ....امکان داره نشه .... نمی شه و این برنامه ها فاز منفیه ..... پس لطفا فاز منفی (اظهار نظر نادانسته) نکنید . دلیل این که اینقدر هم دپرسین اینه که امیدوار بودین حداقل تا 5000 کارنت بشه .... کما اینکه هممون ته دلمون می دونستیم با این کیس نامبر هایی که امسال آسیا داره عمرنات پتاسیم بالای 2000 کارنت بشه .... پس منطقی فکر کنید و دپرس نباشید ... به حرف هیچ بنی بشری هم گوش ندین ...... نهایت نهایتش هم اینه که نمی شه دیگه آقا جان ...... نمی کشنمون که ...... از قدیم ندیما می گن ...: گر خداوند ببندد ز حکمت دری ز رحمت گشاید در دیگری ....شایدم بالعکس.... به قول یه بنده خدایی : دیگه نباید این قضیه رو این قدر کشش بدین .... D:
موفق و سلامت باشین
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
(2012-08-14 ساعت 10:54)mooj نوشته:  
(2012-08-14 ساعت 01:27)ASALI نوشته:  خبر جدید :

جهت همه دوستان مهاجر

Please note that immunization records as well as any other test results from Iran will not be accepted.

سفارت آنکارا دیگه واکسیناسیون ایران رو قبول نداره

سلام دوستانSmile
فکر می کنم منظور از این خبر تست آنتی بادی ایران هستش .
vaccination record با immunization record فرق داره.
وگرنه اونگان اینو به صراحت تو سایتش جار می زد.

ای بابا اینجوری که نمیشه دوباره هزار تا واکسن بزنیم مریض میشیم Sad
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

تشکر کنندگان: lilistar ، امیر مهاجر ، rezagh ، achi686 ، rouzbehdarvishi
(2012-08-14 ساعت 02:11)sh91 نوشته:  
(2012-08-14 ساعت 00:52)mooj نوشته:  سلام دوستان عزیزSmile
فک کنم تنها کسی باشم که از کارنت نشدنم خوشحالترم تا ناراحت!!!
چون اونقد کارو مشغله داشتم که خدا خدا می کردم یه فرصتی برام پیش بیاد تا بتونم خودمو برسونم و آماده بشم.
دوستان شک نکنید که از ماه سوم به بعد تعداد کارنتی ها چند برابر میشه.
با این وضع اگه بخواین پیش برین تا آخر این پروسه از استرس 10 -20 کیلو وزن کم می کنینا!!!!!!!
فک که می کنم می گم خوش به حال دوستمون محمد کانتر که تازه متوجه شده برنده 2012 هم بوده و تو این مدت از کلی استرس و انتظار خلاص شده و الان فورس ماژور داره کاراشو اتجام میده.
خلاصه به خدا توکل کنین و به خودتون برسین و خوش باشینWink

سلام منم مثل شما کار و مشغله داشتم که می خواستم حداقل تو بولتن سپتامبر کارنت نشوم.
ولی چطوری مطمئن باشیم که از ماه سوم به بعد تعداد کارنتی ها چند برابر میشه؟

راستی با فرض درست بودن خبر "سفارت آنکارا دیگه واکسیناسیون ایران رو قبول نداره" الان باید چکار کنیم؟
میشه همه واکسن ها رو د رآنکارا زد؟قیمتش که سر به فلک می زاره!!
سلام
کلا سالایی که با شماره های کم کارنت شدن بعد از 2-3 ماه رشد خوبیو تو کارنت شدن میشه دیدWink
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: Given ، lilistar ، امیر مهاجر ، pooya.n ، Aylin Ghaemi ، aziking ، mlo ، سلی ، barmak
دوستان بهتره جهت نتيجه گيري بهتر نظرات خود را در تالار واكسيناسيون و آزمايشات پزشكي درج كنيد. و از درج نظرات در تالار هاي غير مرتبط خودداري كنيد. تا ديگران هم بتونند يكجا و با هم در اين باره صحبت كنند.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: mooj ، lilistar ، امیر مهاجر ، pooya.n ، hamedhamed ، mehdiii ، Given ، rouzbehdarvishi ، barmak ، homayoon13
دوستان این لینک fake هستش گول نخورین لطفا .اگه دقت کنید این فایل ناقصه و آخرش اینو اضافه کردن
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: pooya.n ، ali234 ، barmak
تبریک ویژه به تمام دوستانی که کارنت شدن و آرزوی موفقیت برای همتون. تقریبا میتونم از الان به بعد به جرات بگم
دیگه حال نمیکنم هیچکدومتونو تو ایران ببینم!!!

با توجه به احتمال ماهی 2000 تا کارنتی (این فقط احتماله و پایینترین تعداد کارنتیه) و اینکه عزیزان همه کیس نامبراشون زیر 10000 هستش، میشه یه پیش بینی تقریبی کرد

00001 تا 02000 / کارنت در پایان مرداد/ مصاحبه در پایان مهر
02001 تا 04000 / کارنت در پایان شهریور / مصاحبه در پایان آبان
04001 تا 06000 / کارنت در پایان مهر / مصاحبه در پایان آذر
06001 تا 08000 / کارنت در پایان آبان / مصاحبه در پایان دی
08001 تا 10000 / کارنت در پایان آذر / مصاحبه در پایان بهمن

هر چند این خیلی خطیه. من بنظرم میرسه همه ی تایمها زودتر از این روند باشه. تازه باید احتمال اعلام سری دوم قبولیها رو هم در نظر گرفت که خودش کلی قضیه رو پیچیده میکنه.
به هر حال برای همه سفر خوشی را آرزومندم!!!
تشکر کنندگان: lilistar ، Given ، سلی ، payam62 ، barmak ، manila ، DIVE
(2012-08-14 ساعت 11:03)asal1907 نوشته:  
(2012-08-14 ساعت 10:54)mooj نوشته:  
(2012-08-14 ساعت 01:27)ASALI نوشته:  خبر جدید :

جهت همه دوستان مهاجر

Please note that immunization records as well as any other test results from Iran will not be accepted.

سفارت آنکارا دیگه واکسیناسیون ایران رو قبول نداره

سلام دوستانSmile

ای بابا اینجوری که نمیشه دوباره هزار تا واکسن بزنیم مریض میشیم Sad

برین خودتون چک کنید اولا با این لینکی که گذاشتن قسمت nonimmigrant ویزا ها باز می شه و دوما اصلا همچین متنی تو اون صفحه وجود نداره پس فقط حرفی است الکی. البته از ارسال کننده پوزش می خوام.
تشکر کنندگان: pooya.n ، barmak
(2012-08-14 ساعت 10:45)mea694 نوشته:  بچه ها مواظب باشین این asali میخاد با این کار شایعه پراکنی کنه و اصلا همچین چیزی غیر ممکنه.از مدیر محترم انجمن خواهشمندم ارسالهای این یوزر رو غیر فعال کنه

دوست عزیز، لطفا احترام دیگر کاربران مهاجرسرا را، به ویژه عزیزانی که خیلی فعال هستند و به دیگران بی دریغ کمک میکنند، حفظ کنید.
کار شما بسیار ناپسنده که در مورد یک عضو خوب و مثبت مهاجرسرا اینطور جوسازی منفی میکنید!
بنده پست شما رو گزارش کردم.
(2012-08-14 ساعت 10:55)hamedhamed نوشته:  
(2012-08-14 ساعت 10:45)mea694 نوشته:  بچه ها مواظب باشین این asali میخاد با این کار شایعه پراکنی کنه و اصلا همچین چیزی غیر ممکنه.از مدیر محترم انجمن خواهشمندم ارسالهای این یوزر رو غیر فعال کنه

اين قضيه كاملاً صحت داره شما هم لطفاً پس از تحقيق بيشتر اقدام به ارسال پست و نشانه روي انگشت اتهام به سوي افراد باشيد.
اين هم لينكش
آخره صفحه 8
ولي ناراحت و نگران نباشيد دوستان در حال پيدا كردن راه حل هستند.

حامد جان و امیر عزیز
سلام و خسته نباشید
من یه مقدار مثل چند تا از بچه های دیگه به این لینک شک دارم
اگر اسم فایل رو از آخر آدرس حذف کنید یه صفحه پر از تبلیغات میاد بالا
اگه بخواین یه صفحه دیگه برگردین عقب موفق نمیشین. این یه ساب دومینه که من فکر میکنم چیزی توش نیست. ما www.state.gov داریم ولی بعید میدونم www.photos.state.gov داشته باشیم!!!! در واقع این سایت شوت میشه به www.america.gov که اگر دقت کنید یه نکته رو در بالای سایت تذکر داده:
Note: The America.gov website is no longer being updated.
Information on U.S. foreign policy and national interests is available through
U.S. embassy and consulate websites or www.state.gov.

به این ترتیب لطفا اگر ممکنه این لینک رو دوستانی که تخصص بیشتری دارن بررسی کنن.
ممنون که راهنمایی میکنید.
تشکر کنندگان: amir_cool_2001 ، Given ، sweety.alireza ، ali234 ، barmak
(2012-08-14 ساعت 10:54)mooj نوشته:  سلام دوستانSmile
نه، معنیش همونه یعنی سابقه واکسیناسیون. "واکسیناسیون برای ایمن سازی بدن در برابر ابتلا به بیماری = immunization"

(2012-08-14 ساعت 11:23)mea694 نوشته:  دوستان این لینک fake هستش گول نخورین لطفا .اگه دقت کنید این فایل ناقصه و آخرش اینو اضافه کردن

به نظر میرسه دارید مغرضانه پست میگذارید.
این لینک کاملا معتبره. کاملا مشخصه.
هدفتون از این برخورد چیه؟! بهتره هدفتون رو از این گونه پستها برای همه روشن کنید.
دوستان لطفا با چشم های باز، مراقب فعالیت مشکوک بعضی از اعضا باشید.
تشکر کنندگان: pooya.n ، amir_cool_2001 ، SOROUSHSOFT ، mehdiii ، aziking ، mooj ، Given ، sweety.alireza ، tatoole ، سلی ، Ali DV-2013 ، payam62 ، hamedhamed ، ASALI ، barmak
(2012-08-14 ساعت 11:45)pooya.n نوشته:  
(2012-08-14 ساعت 10:55)hamedhamed نوشته:  

اين قضيه كاملاً صحت داره شما هم لطفاً پس از تحقيق بيشتر اقدام به ارسال پست و نشانه روي انگشت اتهام به سوي افراد باشيد.
اين هم لينكش
آخره صفحه 8
ولي ناراحت و نگران نباشيد دوستان در حال پيدا كردن راه حل هستند.

حامد جان سلام و خسته نباشی
اگه بخواین یه صفحه دیگه برگردین عقب موفق نمیشین. این یه ساب دومینه که من فکر میکنم چیزی توش نیست. ما www.state.gov داریم ولی بعید میدونم www.photos.state.gov داشته باشیم!!!!

عزيز دل برادر از هر جاي پيج كه دوست داري نميتوني بر گردي عقب
اگه شك داري خودت برو تو سايت سفارت تركيه
برو تو قسمت فرم ها و دستور العمل ها
و لينك DV instruction رو پيدا كن و بازش كن.
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: pooya.n ، امیر مهاجر ، mehdiii ، maneia ، rezagh ، tatoole ، ASALI ، barmak ، manila
(2012-08-14 ساعت 11:29)pooya.n نوشته:  تبریک ویژه به تمام دوستانی که کارنت شدن و آرزوی موفقیت برای همتون. تقریبا میتونم از الان به بعد به جرات بگم
دیگه حال نمیکنم هیچکدومتونو تو ایران ببینم!!!

با توجه به احتمال ماهی 2000 تا کارنتی (این فقط احتماله و پایینترین تعداد کارنتیه) و اینکه عزیزان همه کیس نامبراشون زیر 10000 هستش، میشه یه پیش بینی تقریبی کرد

00001 تا 02000 / کارنت در پایان مرداد/ مصاحبه در پایان مهر
02001 تا 04000 / کارنت در پایان شهریور / مصاحبه در پایان آبان
04001 تا 06000 / کارنت در پایان مهر / مصاحبه در پایان آذر
06001 تا 08000 / کارنت در پایان آبان / مصاحبه در پایان دی
08001 تا 10000 / کارنت در پایان آذر / مصاحبه در پایان بهمن

هر چند این خیلی خطیه. من بنظرم میرسه همه ی تایمها زودتر از این روند باشه. تازه باید احتمال اعلام سری دوم قبولیها رو هم در نظر گرفت که خودش کلی قضیه رو پیچیده میکنه.
به هر حال برای همه سفر خوشی را آرزومندم!!!

سلام
من کیس نامنبرم حدودا 8000 هستش و فکر می کردم با توجه به پارسال باید مهر یا ابان کارنت بشم ولی خوب من هم از دیدن نحوه کارنت کردن امسال شوکه و یه جورایی ناراحت شدم. ولی امروز با توجه به حرفایی که تو کامنتها زدم رفتم و مقایسه ای بین تعداد انتخاب شدگان امسال و پارسال انجام دادم و به این نتیجه رسیدم که حدود 4000 نفر از سهمیه امسال افریقا کم شده و حدود 1000 تا به هر قاره دیگه اضافه شده .خودتون هم می تونین چک کنین.
امسال افریقا 59280 پارسال 63260
امسال اسیا 16045 پارسال 15002
امسال اروپا 33088 پارسال 31001
امسال اقیانوسیه 2208 پارسال 1111
امسال امریکای جنوبی 2206 پارسال 2002

خوب حالا با توجه به کیس نامبر بعضی از دوستان سال 2012 که هم تاریخ کارنت شدنشون رو نوشتن و هم اونایی که در سفرنامه خاطرات خودشونو گذاشتن ما شاهد کیس نامبرهای 40000 به بالا نیز بوده ایم و این نشون میده که وقتی میزنن برای مثال کیس نامبر 2013as80000 به این معنی هستش که هم از اسیا و هم از قاره های دیگر تو این رنج قرار دارن. پس اصلا جای نگرانی نیست که بگیم همه این 1900 نفر که مدارک ارایه دادند(و مطمئنا همه می دونن که اینجوری نیست و شاید خیلی ها در این رنج اصلا نمی دونن برنده شدن) همشون از اسیا باشن ولی من این احتمال رو میدم که امسال نسبت به سالای قبل خیلی ها زودتر متوجه شدنت که برنده هستند و به خاطر همین کمتر کارنتی داشتیم.پس جای نگرانی نیست.
در ضمن بت توجه به میزان برندگان افرقایی که حدودا 4 برابر ایرانی ها هستن مطمن باشید که نرمال هستش از افریقا در سزی اول 8000 نفد کارنت بشن و باز هم اصلا جای نگرانی نیستش.
تشکر کنندگان: pooya.n ، ensan ، aziking ، sweety.alireza ، NarcisJ ، barmak
بچه ها آخه این چه وضعیه من میگم بیایم اصلا بی خیال امریکا شیم ها؟؟
آخه چند تا واکسن؟ من هنوز دستم درد میاد Sad((((((
بمونیم همینجا تو مملکت خودمون اینقدرم واکسن نزنیم ):

بچه ها آخه این چه وضعیه من میگم بیایم اصلا بی خیال امریکا شیم ها؟؟
آخه چند تا واکسن؟ من هنوز دستم درد میاد Sad((((((
بمونیم همینجا تو مملکت خودمون اینقدرم واکسن نزنیم ):
تشکر کنندگان: pooya.n ، sweety.alireza ، ali234 ، achi686 ، manila
(2012-08-14 ساعت 11:45)pooya.n نوشته:  حامد جان و امیر عزیز
سلام و خسته نباشید
اگه بخواین یه صفحه دیگه برگردین عقب موفق نمیشین. این یه ساب دومینه که من فکر میکنم چیزی توش نیست. ما www.state.gov داریم ولی بعید میدونم www.photos.state.gov داشته باشیم!!!! در واقع این سایت شوت میشه به www.america.gov که اگر دقت کنید یه نکته رو در بالای سایت تذکر داده:

به این ترتیب لطفا اگر ممکنه این لینک رو دوستانی که تخصص بیشتری دارن بررسی کنن.

دلیلی نداره یه لینک عقب تر منجر به باز شدن وب پیجی بشه. نگران نباشید همین که این آدرس یک ساب دامین از state.gov هست، معنیش اینه که متعلق به دولـ ـت آمـ ـریکـ ـا است.
تشکر کنندگان: hamedhamed ، mehdiii ، pooya.n ، aziking ، maneia ، rezagh ، Given ، Ali DV-2013 ، ASALI ، barmak
(2012-08-14 ساعت 12:04)pooya.n نوشته:  عزيز دل برادر از هر جاي پيج كه دوست داري نميتوني بر گردي عقب
اگه شك داري خودت برو تو سايت سفارت تركيه
برو تو قسمت فرم ها و دستور العمل ها
و لينك DV instruction رو پيدا كن و بازش كن.
-----------------------------------------------------------------------------

حامد جان ممنون
من پستم رو اصلاح کردم
لطفا یه بار دیگه مطالعه کن
اگر لطف کنی لینک مربوطه تو سایت سفارت در ترکیه رو بزاری اینجا دیگه ابهام برای همه برطرف میشه
در ضمن برگشت به عقب به معنای رسیدن به منبع با Tracing هست. سایت www.state.gov به www.america.gov لینک میشه که بالای اون سایت هم نوشته

پس اگر لینک سفارت ترکیه رو داشته باشیم دیگه کسی نمیتونه انکارش کنه. من فکر میکنم بچه ها به حد کافی استرس دارن. نباید یه طوری بشه که هی بالا و پایین بشن.
من خودم ظرف 5 دقیقه از مطالعه تاپیک به 15 نتیجه مختلف رسیدم!!! Big Grin

منظورم از برگشت به عقب همون حرف شما يعني پاك كردن اخرين قسمت URL بعد اسلش بودBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
دمت گرم ديگه اينقدر ها كه......
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، pooya.n ، maneia ، rezagh ، ابی هانی ، ASALI ، barmak

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان