کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-08-14 ساعت 18:03)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-08-14 ساعت 17:59)mani.iht نوشته:  
(2012-08-14 ساعت 17:49)amir82 نوشته:  ...
1) خیر. شامل مجموع برندگان اصلی و افراد وابسته کیس میشه. در مثال شما 3 نفر کم میشه.
...
...
خدمت شما بزرگوار عرض کنم که ۳۵۰۰ سهمیهٔ هست که به تعداد کیس نامبر و افراد برنده جدا از افراد همراه شامل میشود،یعنی‌ افراد همراه شامل ۳۵۰۰ که ۷ % از سهمیهٔ هر کشور برای ویزا گوناگونی هست نميباشد و ملاک ۳۵۰۰ فقط افراد برنده می‌باشد.

خب حالا که حرفتون شد دو تا از هر دو بزرگوار تقاضا دارم منبع اطلاعات داده شده رو ذکر کنید.
سپاسگزارم.
خدمت امیر آقا و همهٔ دوستان سلام و وقت بخیر،آقا اطاعت امر کردم،اگه توضیحات اضافی لازم هست بد از افطار که انرژی و شارژ گیری کردم حتما خدماتتون ارائه بدم.ارادتمند

The congressionally mandated Diversity Immigrant Visa Program makes available up to 55,000 diversity visas (DVs) annually, drawn from random selection among all entries to persons who meet strict eligibility requirements from countries with low rates of immigration to the United States.

To learn about the next DV online registration, visit the Diversity Visa Program Instructions webpage.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، rouzbehdarvishi ، barmak ، manila
(2012-08-14 ساعت 18:24)mani.iht نوشته:  خدمت امیر آقا و همهٔ دوستان سلام و وقت بخیر،آقا اطاعت امر کردم،اگه توضیحات اضافی لازم هست بد از افطار که انرژی و شارژ گیری کردم حتما خدماتتون ارائه بدم.ارادتمند

The congressionally mandated Diversity Immigrant Visa Program makes available up to 55,000 diversity visas (DVs) annually, drawn from random selection among all entries to persons who meet strict eligibility requirements from countries with low rates of immigration to the United States.

To learn about the next DV online registration, visit the Diversity Visa Program Instructions webpage.

ممنون از لطفت، تصور میکنم توضیحات هم لازمه. چون من از متن فوق چنین نتیجه‌ای نمیگرم.
تشکر کنندگان: rezagh ، roeentan ، payam62 ، funnybluesolea ، Given ، Ali DV-2013 ، barmak ، hamedhamed ، amir_cool_2001 ، manila
خیلی مهم هست که بدونیم این 3500 ویزا با احتساب اعضا خانواده یا همون همراهان برنده اصلی است یا نه فقط به تعداد برنده های اصلی تعلق می گیرد و بقیه اعضا برنده که اصلی نیستند زیر مجموعه ای از فرد اصلی هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من خودم خیلی تو سایت های مختلف سر زدم برای پیدا کردن جواب این موضوع ولی هر کسی یه چیزی می گه... در سایت های رسمی هم تا اونجا که من دیدم چیزی اشاره نشده....هی نوشته 50000 تا ویزا
خواهشا اگر دوستان در این مورد مطلبی دیدن با ذکر منبع اون رو بیان کنند و یه امتی رو از بلا تکلیفی نجات دهند
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: roeentan ، امیر مهاجر ، payam62 ، barmak ، SH1A2R3 ، amir_cool_2001
(2012-08-14 ساعت 20:39)rezagh نوشته:  خیلی مهم هست که بدونیم این 3500 ویزا با احتساب اعضا خانواده یا همون همراهان برنده اصلی است یا نه فقط به تعداد برنده های اصلی تعلق می گیرد و بقیه اعضا برنده که اصلی نیستند زیر مجموعه ای از فرد اصلی هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من خودم خیلی تو سایت های مختلف سر زدم برای پیدا کردن جواب این موضوع ولی هر کسی یه چیزی می گه... در سایت های رسمی هم تا اونجا که من دیدم چیزی اشاره نشده....هی نوشته 50000 تا ویزا
خواهشا اگر دوستان در این مورد مطلبی دیدن با ذکر منبع اون رو بیان کنند و یه امتی رو از بلا تکلیفی نجات دهند
ساکن نیویورک
برنده 2011

تشکر کنندگان: barmak ، SH1A2R3
سلام دوستان، ی سوال؟
اعتبار مدارکی که ترجمه کردیم 6 ماهه است؟
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2012-08-14 ساعت 20:39)rezagh نوشته:  خیلی مهم هست که بدونیم این 3500 ویزا با احتساب اعضا خانواده یا همون همراهان برنده اصلی است یا نه فقط به تعداد برنده های اصلی تعلق می گیرد و بقیه اعضا برنده که اصلی نیستند زیر مجموعه ای از فرد اصلی هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

The Kentucky Consular Center in Williamsburg, Kentucky has registered and
notified the winners of the DV-2013 diversity lottery. The diversity lottery was
conducted under the terms of section 203© of the Immigration and Nationality
Act and makes available *50,000 permanent resident visas annually to persons from
countries with low rates of immigration to the United States. Approximately 105,628
applicants have been registered. Applicants may check the status of
their entry using the confirmation number through Entrant Status Check on the
website www.dvlottery.state.gov.
Entrants selected may make an application for an
immigrant visa. Since it is likely that some of the first *50,000 persons
registered will not pursue their cases to visa issuance, this larger figure
should insure that all DV-2013 numbers will be used during fiscal year 2013
(October 1, 2012 until September 30, 2013)

به نظر من این متن خیلی واضح اشاره داره به تعداد فرمهای ثبت نامی در مرحله ی نخست ( که میتونه یه خانواده ی مثلا 4 نفری رو شامل بشه) در نتیجه رقم 3500 اشاره به برنده اصلی داره ... البته نظر دوستان محترمه
2013AS4xxx
تشکر کنندگان: tatoole ، rezagh ، roeentan ، barmak ، SH1A2R3 ، r_ent ، amir_cool_2001
(2012-08-14 ساعت 22:40)amir0_0amir نوشته:  

The Kentucky Consular Center in Williamsburg, Kentucky has registered and
notified the winners of the DV-2013 diversity lottery. The diversity lottery was
conducted under the terms of section 203© of the Immigration and Nationality
Act and makes available *50,000 permanent resident visas annually to persons from
countries with low rates of immigration to the United States. Approximately 105,628
applicants have been registered. Applicants may check the status of
their entry using the confirmation number through Entrant Status Check on the
website www.dvlottery.state.gov.
Entrants selected may make an application for an
immigrant visa. Since it is likely that some of the first *50,000 persons
registered will not pursue their cases to visa issuance, this larger figure
should insure that all DV-2013 numbers will be used during fiscal year 2013
(October 1, 2012 until September 30, 2013)

به نظر من این متن خیلی واضح اشاره داره به تعداد فرمهای ثبت نامی در مرحله ی نخست ( که میتونه یه خانواده ی مثلا 4 نفری رو شامل بشه) در نتیجه رقم 3500 اشاره به برنده اصلی داره ... البته نظر دوستان باتجربه محترمه

The Diversity Visa lottery is conducted every year, under the Immigration and Nationality Act. Through the DV lottery program, 50,000 permanent resident visas are made available to people belonging to countries with low rates of immigration to America. The winners of the DV-2013 program have been registered and certified by the Kentucky Consular Center in Williamsburg, Kentucky.

The number of winning applications is around 105,628. But not all these selected applicants will receive an immigrant visa to the United States. Only half the number will qualify for an immigrant visa. People who had applied for an immigration visa through this program may check their status, using the confirmation number, through the entrant status check on the E-DV website. If they find that they had been selected, they may file a petition for an immigrant visa.

The total number of qualified applicants who registered for the DV-2013 program was 7,941,400 (12,577,463 with derivatives). These applications were received during the 30-day application period from October 4, 2011 to November 5, 2011. The applications registered through the Green Card lottery program 2013, have been selected from the 7,941,400 applications. The KCC has distributed the visas among six geographic regions. It is distributed in such a way that a maximum of seven percent of the visas will be made available to individuals born in a single country.

دوستان اگه متن بالا رو به دقت مطالعه فرمائید،۱۲،۵۷۷،۴۶۳ نفر متقاضی اصلی‌ همراه با خانواده و همراه ثبت شده اند اما تعداد کیس نامبر یا همون ۵۵۰۰۰ نفر برنده از بین ۷،۹۴۱،۴۰۰ متقاضی اصلی‌ انتخاب میشوند،حالا اگه دوستانه با تجربه و پیشکسوت هم نظری دارند خوشحال میشم نظرشونو به اشتراک بزارن،مخلصم.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: rezagh ، roeentan ، barmak ، SH1A2R3 ، amir_cool_2001 ، payam62 ، Salvaa
سلام خدمت دوستان
الان ما که کیس نامبرمون زیر1900 یعنی کارنت شدیم ؟
باید چه کار کنیم /
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2012-08-14 ساعت 23:01)سارینا86 نوشته:  سلام خدمت دوستان
الان ما که کیس نامبرمون زیر1900 یعنی کارنت شدیم ؟
باید چه کار کنیم /

بله شما کارنت شدی .... مدارکتو اماده کن... و شروع کن به خوندن تاپیک های سال های قبل برای چگونه پیدا کردن هتل و مسافرت به انکارا یا دبی( هر کدوم از این دو شهر که مصاحبه داری توش)
خلاصه کار زیاد داری... البته تا الان ایشالا مدارکت ترجمه شده هست حتما...واکسنات رو تکمیل کن..بعد از اینکه نامه تعیین وقتت رو دیدی که چند روز دیگه باید ظاهر بشهWink ایشالابرو دنبال دلار و رزرو تور و هتل و....

دوستان اگر چیزی به ذهنشون می رسه اضافه کنن
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: mani.iht ، سارینا86 ، barmak ، SH1A2R3 ، Ali DV-2013 ، amir_cool_2001 ، manila
مرسی از پاسختون من مدارکم ترجمه شده آمادست یکی از دوستان گفت که باید یک سریشو پست کنم یکسری همراه خودم ببرم درسته دیگه
فقطواکسن مونده که باید ب

انکارا هم هست مصاحبه
تشکر کنندگان: rezagh ، barmak ، amir_cool_2001
(2012-08-14 ساعت 22:53)mani.iht نوشته:  دوستان اگه متن بالا رو به دقت مطالعه فرمائید،۱۲،۵۷۷،۴۶۳ نفر متقاضی اصلی‌ همراه با خانواده و همراه ثبت شده اند اما تعداد کیس نامبر یا همون ۵۵۰۰۰ نفر برنده از بین ۷،۹۴۱،۴۰۰ متقاضی اصلی‌ انتخاب میشوند،حالا اگه دوستانه با تجربه و پیشکسوت هم نظری دارند خوشحال میشم نظرشونو به اشتراک بزارن،مخلصم.
با تشکر از شما...ولی من بازم متوجه نمی شم... ما می دونیم که 100000 تا تقریبا کیس نامبر باید اعلام شده باشه یا کلا تا اول دوم اکتبر اعلام میشود( از بین ۷،۹۴۱،۴۰۰)

حالا بحث اینجاست که ایا این 50000تا ویزا به کیس نامبرا تعلق می گیره یا نه... مثلا اگر میانگین هر کیس نامبرو 2 نفر بگیریم کلا 200000 نفر داریم که ویزا می خوان... که اگر 50000 ویزا برای افراد باشه نه کیس نامبر ها 150000 نفر ویزا نمیگیرن.... که این یعنی شانس کیس نامبرای بالا کمتر میشود؟؟؟!!!؟؟

دوستان نظر بدید؟؟؟
تشکر کنندگان: mani.iht
(2012-08-14 ساعت 23:23)rezagh نوشته:  
(2012-08-14 ساعت 22:53)mani.iht نوشته:  دوستان اگه متن بالا رو به دقت مطالعه فرمائید،۱۲،۵۷۷،۴۶۳ نفر متقاضی اصلی‌ همراه با خانواده و همراه ثبت شده اند اما تعداد کیس نامبر یا همون ۵۵۰۰۰ نفر برنده از بین ۷،۹۴۱،۴۰۰ متقاضی اصلی‌ انتخاب میشوند،حالا اگه دوستانه با تجربه و پیشکسوت هم نظری دارند خوشحال میشم نظرشونو به اشتراک بزارن،مخلصم.
با تشکر از شما...ولی من بازم متوجه نمی شم... ما می دونیم که 100000 تا تقریبا کیس نامبر باید اعلام شده باشه یا کلا تا اول دوم اکتبر اعلام میشود( از بین ۷،۹۴۱،۴۰۰)

حالا بحث اینجاست که ایا این 50000تا ویزا به کیس نامبرا تعلق می گیره یا نه... مثلا اگر مینگین هر کیس نامبرو 2 نفر بگیریم کلا 200000 نفر داریم که ویزا می خوان... که اگر 50000 ویزا برای افراد باشه نه کیس نامبر ها 150000 نفر ویزا نمیگیرن.... که این یعنی شانس کیس نامبرای بالا کمتر میشود؟؟؟!!!؟؟

دوستان نظر بدید؟؟؟

به نظر میرسه ویزا به کیس نامبر تعلق بگیره نه به نفر یا شخص حالا یه کیس نامبر مثله من فقط شامل 1 نفره یه کیس نامبر مثله x شامل 4 نفره... منطق اینجوری حکم میکنه.
2013AS32xx | Yerevan | Jan w4 | Visa : Day of interview
سفرنامه
تشکر کنندگان: rezagh ، mani.iht ، amir0_0amir ، amir_cool_2001
(2012-08-14 ساعت 23:18)سارینا86 نوشته:  مرسی از پاسختون من مدارکم ترجمه شده آمادست یکی از دوستان گفت که باید یک سریشو پست کنم یکسری همراه خودم ببرم درسته دیگه
فقطواکسن مونده که باید ب

انکارا هم هست مصاحبه

تا قبلا که من تاپیک های سال های قبل رو می خوندم اینطوری بود که :
شما 15 روز قبل از وقت مصاحبه باید مدارکت به سفارت در انکارا رسیده باشه... یعنی یک چیزی حدود 20 روز قبل از وقت مصاحبه باید مدارکت رو پست کنی... فقط یادت باشه که اصل مدارک رو پست نکنیا ... بعضیا میگن کپیشو پست کن و بعضیا میگن ترجمه مدارکت رو که ازشون 2 نسخه ترجمه کردی یک نسخشو پست کن... که من نظرم به دومی نزدیک ترهWink

اصل مدارک و نسخه دوم رو هم روز مصاحبه می بری....
دیگه چیزی یادم نمیاد چون خیلی وقت پیش تاپیک های سال قبل رو خونده بودم

فقط اینکه به حرف یک نفر اطمینان نکن و از همه در اینجا به خصوص بچه هایی که سال 2012 رفتن هم پرسو جو کن... و مهمتر از همه تاپیک های سال قبل رو بخون

بچه ها اگر چیزی اشتباه گفتم بگید
تشکر کنندگان: barmak ، Ali DV-2013 ، aziking ، amir_cool_2001 ، fire dragon ، manila ، سارینا86

حالا بحث اینجاست که ایا این 50000تا ویزا به کیس نامبرا تعلق می گیره یا نه... مثلا اگر مینگین هر کیس نامبرو 2 نفر بگیریم کلا 200000 نفر داریم که ویزا می خوان... که اگر 50000 ویزا برای افراد باشه نه کیس نامبر ها 150000 نفر ویزا نمیگیرن.... که این یعنی شانس کیس نامبرای بالا کمتر میشود؟؟؟!!!؟؟

دوستان نظر بدید؟؟؟

خدمت آقا رضا سلام عرض می‌کنم،اول عذر خواهی‌ می‌کنم از اشتباهه تایپی،۵۰۰۰۰ ویزا کلی‌ هست که از بین 105618 کیس نامبر ۲۰۱۳ انتخاب می‌شه،من بررسی کردم کل کیس نامبر‌های اعلام شده 105618 کیس نامبر می‌باشد که به شرح ذیل هست :

آفریقا : ۵۲۰۸۰ کیس نامبر

آسیا :۱۶۰۴۲ کیس نامبر
اقیانسیه : ۲۱۹۰ کیس نامبر
اروپای :۳۳۰۸۸ کیس نامبر

آمریکای شمالی : ۱۶ کیس نامبر

آمریکای جنوبی و مرکزی و حوزه دریای کارائیب : ۲۲۰۵ کیس نامبر

(2012-08-14 ساعت 23:31)tatoole نوشته:  

دوستان نظر بدید؟؟؟

به نظر میرسه ویزا به کیس نامبر تعلق بگیره نه به نفر یا شخص حالا یه کیس نامبر مثله من فقط شامل 1 نفره یه کیس نامبر مثله x شامل 4 نفره... منطق اینجوری حکم میکنه.
سلام عرض کردم دوست گرامی‌،منطقی همینی هست که شما میفرمائید و منم ۱۰۰ % با نظر شماموافقم.
تشکر کنندگان: rezagh ، mohssen ، tatoole ، barmak ، amir0_0amir
(2012-08-14 ساعت 23:46)mani.iht نوشته:  
(2012-08-14 ساعت 22:53)mani.iht نوشته:  

(2012-08-14 ساعت 23:31)tatoole نوشته:  
(2012-08-14 ساعت 22:53)mani.iht نوشته:  
سلام عرض کردم دوست گرامی‌،منطقی همینی هست که شما میفرمائید و منم ۱۰۰ % با نظر شماموافقم.

سلام دوست من... امید وارم اینطوری باشه که شما نظرتون هست... ولی من واقعا بین این قضیه منطقی نمی بینم... فقط باید دنبال مدرک و نوشته ای چیزی گشت که من نتونستم پیدا کنم
خلاصه خدا کنه اینطور که شما می گید باشه من یکی که دیگه حوصله استرس اینوری رو ندارمWink

از دوستای دیگه هم خواهش می کنم اگر چیزی در اینباره فهمیدن از ما دریغ نکنند
تشکر کنندگان: tatoole

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان