کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
بچها توهم فانتیزی نزنید لطفا.۸۴۹۹ کجا بود آخه
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: saeed_gh ، kasrafo ، پدی ، farshadsh ، nooshshahnar
من که کارنت میشم این ماه.دارم میمیرم از استرس
بچه ها لطفا اینجاhttp://mohajersara.com/thread-5184-page-31.html
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: پدی ، kasrafo ، گل نهال ، bayat_r ، DEMAR001
چرا استرس؟
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: kasrafo ، bayat_r
آقا من چند روز پیش آپدیت شده ی فرم هارو فرستادم براشون و پرسیدم که رسیده یانه!که اینو بهم دادن.
Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of April. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

گفته شاید این ماه کارنت شید.با توجه به کیسم دوستان.
تشکر کنندگان: so_ar ، farshadsh ، amairmonre
(2013-03-08 ساعت 15:19)shiraz mamali نوشته:  آقا من چند روز پیش آپدیت شده ی فرم هارو فرستادم براشون و پرسیدم که رسیده یانه!که اینو بهم دادن.
Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of April. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

باز هم میگی توهمه؟Cool
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، shiraz mamali ، nooshshahnar ، farshadsh
(2013-03-08 ساعت 15:19)shiraz mamali نوشته:  آقا من چند روز پیش آپدیت شده ی فرم هارو فرستادم براشون و پرسیدم که رسیده یانه!که اینو بهم دادن.

آقا کجاش گفته که شاید این ماه کارنت شین !!!
این یه جواب خودکار هستش که همیشه بعد از اینکه مدرکی رو دریافت می کنن در جواب سئوالها می دن ... اما چیزی در مورد اینکه شما کی کارنت می شین نگفته ! گفته داریم برای منقطه شما برای ماه اپریل زمانبندی می کنیم.
حالا من تعجب می کنم که چرا نوشته :
KCC is currently scheduling visa numbers
جاش باید می نوشت کیس نامبر ... ؟!
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
سلام دوستان ميشه لطفا راهنمايي كنيد چند وقت بعد از اينكه كارنتي هاي ايپريل اعلام شه بأيد براي زمان مصاحبه سايت سفارت رو چك كرد؟ ممنون
ساکن شمال ویرجینیا از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، amairmonre
(2013-03-08 ساعت 17:33)immigrant2us نوشته:  سلام دوستان ميشه لطفا راهنمايي كنيد چند وقت بعد از اينكه كارنتي هاي ايپريل اعلام شه بأيد براي زمان مصاحبه سايت سفارت رو چك كرد؟ ممنون

کارنتی های آوریل که ماه پیش اعلام شد تا کیس نامبر 6525...نامه زمان مصاحبه هم جایگزین نامه قبلیتون توی لاتاری میشه و باید از سایتdvlottery چک کنید.موفق باشید
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: farshadsh ، ani_sheiton ، rezagh ، nika ، sadeghi897 ، amairmonre ، immigrant2us
(2013-03-08 ساعت 14:44)پدی نوشته:  چرا استرس؟
والا پدی جوون هیچ کاریمو نکردم.واکسنامون مونده کارت زرد مونده csc مونده ترجمه یه سری مدارکمون مونده.خلاصه........من دست تنهام همسرم نیست اینه که فقط خودمم و شما دوستای گلم.اگه شماها نبودین من قطعا مرده بودمBig Grin
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: rezagh ، amairmonre ، پدی
من همین الان زنگ زدم 7850 برای این ماه
مبارکه فقط 800 تا مانده تا ما

الان ساعت 18:35 روز جمعه مورخه 18 اسفند تا شماره 7850

هشت هزاریها برای 10 خرداد تا 10 تیر ماه آماده باشن برن سفارت
(2013-03-08 ساعت 19:36)vorojak60 نوشته:  من همین الان زنگ زدم 7850 برای این ماه

SadSad بازم ما نشدیم که
حالا واقعا زنگ زدی دوسی؟
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، kasrafo ، Hedieh20 ، گل نهال
(2013-03-08 ساعت 19:45)shiraz mamali نوشته:  

SadSad بازم ما نشدیم که
حالا واقعا زنگ زدی دوسی؟

همین الان زنگ زدم من هم خودم هم 8000 تایی ها هستم

وای خیلی خوشحالم فقط حدوداا 700 تا مونده تا به ما(من و همسرم که البته همسرم کیس اصلی هستش)
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، NarcisJ ، sadfar ، sadeghi897 ، amir82 ، bayat_r ، amairmonre ، Saeedv13 ، usa lover ، Hedieh20 ، گل نهال ، roeentan ، manila
(2013-03-08 ساعت 19:47)vorojak60 نوشته:  
(2013-03-08 ساعت 19:45)shiraz mamali نوشته:  

SadSad بازم ما نشدیم که
حالا واقعا زنگ زدی دوسی؟

همین الان زنگ زدم من هم خودم هم 8000 تایی ها هستم

وای خیلی خوشحالم فقط حدوداا 700 تا مونده تا به ما(من و همسرم که البته همسرم کیس اصلی هستش)
سلام
واقعا زنگ زدین و 7850 را اعلام کردند.ما لب مرز هستیم.اگر اینطور باشد ما سری بعد کارنت میشیم که خیلی خوب است چون ما فرزند محصل داریم که امتحان دارند. باسپاس
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

تشکر کنندگان: amairmonre ، گل نهال ، rezagh
دوستان اگه طوری که این دوستمون میگه باشه وتا 7850 کارنت بشن پس ماهه دیگه تا9175 کارنت میشن(البته با احتساب 1325 نفری که این دفعه اعلام شده)
هوووووووووووووووووووووووووووووورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++دست+++++++++دس++++++++++++++دس+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
تشکر کنندگان: مانترا ، amairmonre ، kasrafo ، گل نهال
پس خدا رو شکر ما کارنت شدیم. استرس هر دوره خیلی جالب و جذاب. هر مرحله یه مدل استرس داره که با دفعه ی قبل کاملا فرق میکنه.تبریک به همه ی دوستان کارنتی.
شماره کیس:**2013AS69 - تعداد کیس:۳نفر - کنسولگری:آنکارا -مصاحبه:هفته سوم می-ویزا:یک ضرب -اولین سفر به امریکا:۱۴ جون-مقصد:SAN JOSE
تشکر کنندگان: bayat_r ، amairmonre ، گل نهال ، shaso

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان