کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-03-08 ساعت 21:26)mhe7857 نوشته:  پس خدا رو شکر ما کارنت شدیم. استرس هر دوره خیلی جالب و جذاب. هر مرحله یه مدل استرس داره که با دفعه ی قبل کاملا فرق میکنه.تبریک به همه ی دوستان کارنتی.

شما که با 6900 حتما کارنت میشدید استرس لازم نبود ولی همونطور که گفتید حالا استرس نامه دوم شروع میشه که کی میاد چرا نیومد انکارا میوفتیم یا ایروان یا ابوظبی بعد هم استرس مراحل بعد کلا این پروسه همش استرسه امیدوارم برای همه تحمل این استرس نتیجه +++++ داشته باشه و همه خوشحال باشیم.
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: bayat_r ، amir82 ، amairmonre ، گل نهال ، mhe7857
دوستان سلام من تازه واردم مراهم درجمع هشت هزارتایی ها بپذیرید?
تشکر کنندگان: مانترا ، bayat_r ، amir82 ، sadeghi897 ، usa lover ، rezagh ، shaso ، rezazaman
(2013-03-08 ساعت 22:28)شوکرا نوشته:  دوستان سلام من تازه واردم مراهم درجمع هشت هزارتایی ها بپذیرید?

خوش اومدی رفیق Smile
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: amir82 ، amairmonre ، sadeghi897 ، شوکرا
آیا وقت آن نیست که به بیات و پسرخاله ایمان بیاورید؟!
http://mohajersara.com/post-282747.html#pid282747
تشکر کنندگان: asal1907 ، Saeedv13 ، usa lover ، Hedieh20 ، Soap McTavish ، roeentan ، rezagh ، bayat_r ، lilac
اینطورکه پیداست ماه دیگه ماهارااعلام میکنند من ازکجاشروع کنم به خوندن واطلاعات جمع کردن تاالان خیلی مشغول بودم وعقب افتادم مرسی دوستان
تشکر کنندگان:
(2013-03-08 ساعت 22:40)شوکرا نوشته:  اینطورکه پیداست ماه دیگه ماهارااعلام میکنند من ازکجاشروع کنم به خوندن واطلاعات جمع کردن تاالان خیلی مشغول بودم وعقب افتادم مرسی دوستان
فبل از اینکه جواب سئوالتون رو بگم شما می شه بگید چرا تا الان عضو نشده بودی؟؟؟
الف شک داشتی ب فکر کردی کیس نامبرت بالاست احتمالش کمه ج مهاجرسرا پیدا نکرده بودی د.همه مواردWink
حالا اشکال نداره
!- تاپیک واکسناسیون
2- تاپیک ترجمه مدارک
3- تاپیک سفرنامه با الویت سفرنامه هایه سفارتی که انتخاب کردین.
بقیه تاپیک ها
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، amir82 ، Soap McTavish ، شوکرا ، مانترا
(2013-03-08 ساعت 22:39)amir82 نوشته:  آیا وقت آن نیست که به بیات و پسرخاله ایمان بیاورید؟!
http://mohajersara.com/post-282747.html#pid282747

ماااااااااااااااااااااا همواره به بیااااات ایمان داریمBig Grin، و براااااش برچم تکون می دیم که انشا الله این هفته ویزای یک ضرب بگیرهSmile
من که کلا رو تیر برای مصاحبه ام برنامه ریزی کردم و هیچ امیدی به زودتر بودنش هم ندارم، بیات گفته اون موقع، حتما همون موقع است دیگه!، چه کاریه خوووب!! CoolBig Grin
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس
(2013-03-08 ساعت 22:40)شوکرا نوشته:  اینطورکه پیداست ماه دیگه ماهارااعلام میکنند من ازکجاشروع کنم به خوندن واطلاعات جمع کردن تاالان خیلی مشغول بودم وعقب افتادم مرسی دوستان

فایل گردش کاری لاتاری و تاپیک های مرتبط موجود در امضای مهندس بیات رو هم ببینین....قطعا بهتون کمک میکنه...
تشکر کنندگان: Hedieh20 ، Soap McTavish ، sadeghi897 ، usa lover ، roeentan ، شوکرا ، rezagh ، afs ، bayat_r ، lilac
(2013-03-08 ساعت 23:31)arman2s نوشته:  

salam case numbere man 90xx, nemidonam karent shodam ya na, che joori khabar dar sham, az koja chek konam, mamnoon misham rahnemai koonid.
شما کارنت نشدی برو یک ماه دیگه یبا
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: amir82 ، Soap McTavish ، rezagh ، ani_sheiton ، bayat_r

salam case numbere man 90xx, nemidonam karent shodam ya na, che joori khabar dar sham, az koja chek konam, mamnoon misham rahnemai koonid.
دوست عزیز
یک زمانی واسه خودت بذار سایت را مطالعه کن مخصوصا تاپیک گرین کارت 2013 .
در لینک زیر میتونی ببینی تا چه شماره ای کارنت شدن
http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._5885.html
فعلا تا 6525 برای اسیا کارنت شدن ولی بزودی کارنتی های April معلوم میشن. در ضمن فارسی نوشتن در این سایت یک قانون می باشد
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: amir82 ، usa lover ، Saeedv13 ، sadeghi897 ، شوکرا ، rezagh ، ani_sheiton ، afs ، shaso ، bayat_r
(2013-02-24 ساعت 14:40)bayat_r نوشته:  امروز 6 امین روز اسفند ماه 1391 هجری شمسی و 24 امین روز فوریه سال 2013 میلادی مصادف با
299 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری 2013)

اولیــــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 195 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900)
دومیــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 165 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350)
سومیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 135 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2700)
چهارمیـن دوره کارنتی ها دقیقــاً 108 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 3400)
پنجمیــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 74 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 4300) که از 23 روز پیش مصاحبشون شروع شده
ششمین دوره کارنتی ها دقیقـاً 44 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 5200) که حداقل 5 روز دیگه مصاحبه دارند.
هفتمیــن دوره کارنتی ها دقیقـاً 13 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 6525) که حداقل 36 روز دیگه مصاحبه دارند (فروردین ماه 92)
هشتمین دوره کارنتی ها احتمالاً 16 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 7898Big Grin) که حداقل 66 روز دیگه مصاحبه دارند (اردیبهشت ماه 92)
نهمیــــن دوره کارنتی ها احتمالاً 47 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 9288Big Grin) که حداقل 97 روز دیگه مصاحبه دارند (خرداد ماه 92)
دهمیـــن دوره کارنتی ها احتمالاً 77 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم کلیه پرونده ها) که حداقل 127 روز دیگه مصاحبه دارند (تیر ماه 92)

ضمناً سری دوم برندگان 125 روز پیش اعلام شد

ثبت نام لاتاری 2014 نیز 113 روز پیش به پایان رسید و نتایج آن 66 روز دیگر اعلام می شود

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی جهت ارائه به KCC و پیگیریهای مربوطه را ندارد Big Grin
دبیرخانه ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013(و سایر بستگان)

18.110Big Grin
منظور از بستگان ، منم
دی CoolBig Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، amir82 ، sgkco24 ، rezagh ، immigrant2us ، bayat_r ، lilac
(2013-03-08 ساعت 23:37)mohammad fazli نوشته:  

دوست عزیز
یک زمانی واسه خودت بذار سایت را مطالعه کن مخصوصا تاپیک گرین کارت 2013 .
در لینک زیر میتونی ببینی تا چه شماره ای کارنت شدن
http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._5885.html
فعلا تا 5200 برای اسیا کارنت شدن ولی بزودی کارنتی های April معلوم میشن. در ضمن فارسی نوشتن در این سایت یک قانون می باشد
محمد جان تا 6525....
(من هم خودم یه بار این اشتباه رو مرتکب شدم تو بولتن فوریه، بعد ناهار بود خوابم میومد، تو رو نمیدونم جریانت چیه الان؟! نکنه حواست به آکادمیه، استرس داری کی حذف میشه؟! )
Tongue
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، Saeedv13 ، sadeghi897 ، usa lover ، sgkco24 ، rezagh
محمد جان تا 6525....
(من هم خودم یه بار این اشتباه رو مرتکب شدم تو بولتن فوریه، بعد ناهار بود خوابم میومد، تو رو نمیدونم جریانت چیه الان؟! نکنه حواست به آکادمیه، استرس داری کی حذف میشه؟! )
Tongue
[/quote]
آخ آخ خ خ خ
ممنون که سریع گوشزد کردیShy
اصلاح شد. اره درگیر اکادمی هستم!!!!
ممنون

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی جهت ارائه به KCC و پیگیریهای مربوطه را ندارد Big Grin
دبیرخانه ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013(و سایر بستگان)

18.110Big Grin
[/quote]
منظور از بستگان ، منم
دی CoolBig Grin
[/quote]
صادقی جان یک دوره فشرده چتربازی در شرایط ویژه واسه ما بذار
با شعار
چترباز شوید و چترباز بمانید با جدیدترین متدهای روز صادقی!!!!
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
(2013-03-08 ساعت 22:11)vmware نوشته:  [quote='mhe7857' pid='289162' dateline='1362761774']
پس خدا رو شکر ما کارنت شدیم. استرس هر دوره خیلی جالب و جذاب. هر مرحله یه مدل استرس داره که با دفعه ی قبل کاملا فرق میکنه.تبریک به همه ی دوستان کارنتی.

شما که با 6900 حتما کارنت میشدید استرس لازم نبود ولی همونطور که گفتید حالا استرس نامه دوم شروع میشه که کی میاد چرا نیومد انکارا میوفتیم یا ایروان یا ابوظبی بعد هم استرس مراحل بعد کلا این پروسه همش استرسه امیدوارم برای همه تحمل این استرس نتیجه +++++ داشته باشه و همه خوشحال باشیم.
بله استرس ما در زمینه کارنت شدن کم بود برای ما مهمه که آنکارا باشیم و بقیه مسایل هم که جای خود دارن ولی در هر صورت تجربه ی جالبیه.
شماره کیس:**2013AS69 - تعداد کیس:۳نفر - کنسولگری:آنکارا -مصاحبه:هفته سوم می-ویزا:یک ضرب -اولین سفر به امریکا:۱۴ جون-مقصد:SAN JOSE
تشکر کنندگان: گل نهال ، shaso ، manila
اگه ١٣٢٥ تا باشه،پس سري بعدشم ميشه ٩١٧٥...يعني تا آخرين نفر برنده هاي سري اول. نكنه كه برنده هاي سري دوم،كارنتي شون eccept بشه؟؟؟ واي ي خيلي استرس گرفتم دوستان...ببخشيد..كاش سري بعد all current ميكردن كه ١ماه اضافي استرس نكشيم...دعا كنيد دوستان
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: amir82 ، پدی ، shaso ، immigrant2us ، bayat_r

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان