کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
تبریک به دوستان کارنت شده Winkو ما رفتیم واسه ماه بعدSad
[font=Arial]کیس نامبر **82رویت قبولی 17 اگوست . ارسال فرمها 25 اگوست 3 نفر انکارا مصاحبه 4 جون برگه صورتیShy تراول هیستوری 29 اگوست کلیرنس 18 سپتامبر ایشود 19 سپتامبرShy[/font]
(2013-03-11 ساعت 22:54)ابی هانی نوشته:  
(2013-03-11 ساعت 22:49)ordibehesht600 نوشته:  

خیلی ممنون اما منظورم کلا آخرین شماره آسیا بود نه برای این ماه
تا اونجایی که اطلاعات در دسترس هست و بچه هایی که عضو مهاجرسرا هستند 10500
[/quote]

10600 هست
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: mani.iht ، ابی هانی ، Hedieh20 ، امیر مهاجر ، jazirehh ، amir82 ، soruosh ، Tomas ، zina s
اردیبهشت 600 عزیز
ممنون از تشکر شما
اما پیشنهاد میکنم که با زدن دکمه تبریک و تشکر از حجم زیاد تاپیک جلوگیری کنیم و همینطور امضاتون رو کامل کنید تا بیشتر بشه اطلاعاتتون رو دید
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، mani.iht ، Hedieh20 ، sayeh_m ، امیر مهاجر ، AsemanAbee ، amir82 ، shaso ، soruosh ، Tomas ، mehdi110 ، zina s
با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان و دوستان گل
ما هم کارنت شدیم و از هفته دیگه منتظر نامه دعوت به مصاحبه .
عجب عیدی شد نوروز92!!Big Grin
Case No.2013AS68##
روئیت قبولی:8May2012 تعداد:3
سفارت:آنکارا ، مصاحبه :W4 May2013
مقصدTongueortland OR
نتيجه مصاحبه:Q9+AP
کلیرنس:20آگوستBig Grin
دریافت ویزا:۲۶ آگوستBig Grin
دوستان زیادی تازه به جمع این تاپیک پیوستند. خوش آمد میگم
تبریک به همه دوستان کارنت شده
اما یه جورایی با اینکه کارنت شدم اما به جونم نچسبیدWink
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
بچه ها كيا شماره كيس نامبرشون نزديك منه آنكارا با هم باشيم پيغام خصوصي بدن
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
بالاخره ما هم کارنت شدیم
به همه دوستان کارنت شده تبریک میگم و امیدوارم بقیه عزیزان هم زودتر کارنت شن
از همه دوستان بابت راهنماییهاشون تشکر میکنم
1/2013AS000071##نفر/ ابوظبی یکضرب May W1/ ساکن هیوستون از July
دوستان عزیز ما کارنت شدیم باتفاق خانمم صفحه ویزا بولتن رو باز کردیم و یه هورای بلندی کشیدیم برای همه شما هم آرزوی شادی دارم
2013AS77## YERAVAN
F2A : تاییدیه  دریافت فرم  I-130 درDEC 2013 , تاریخ اپروو FEB 2014, دریافت کیس نامبر may2014 , پرداخت 120$ در march2015پرداخت 325$ در Apr , ارسال فرم I-864 در 2015 July, ایمیل نقص در 9sep , ایمیل کامپلت 22 oct, ایمیل وقت مصاحبه درNov 13, مصاحبه هفته دوم dec , برگه آبی ،
کلییر july2016 ,
(2013-03-11 ساعت 22:43)ordibehesht600 نوشته:  سلام
کسی میدونه آخرین شماره آسیا چنده ؟
اگر اشتباه نکنم آخرین کیس 15000 باید باشه
کیس اسیا از 1 شروع شده ، سهمیه آسیا هم 15000 تا هست ، البته اگر تعداد ویزاهای خانوادگی رو کم کنیم ممکنه 4000 تایی کم بشه از این عدد.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: ابی هانی ، امیر مهاجر ، shaso ، payam62 ، Tomas ، zina s
7850 اعلام شد.
کیس نامبر :**86 (3نفر) سفارت :آنکارا که به ایروان تغییرداده شدBig Grin کلیر:9آگوست

تشکر کنندگان: sadeghi897 ، rezagh ، jazirehh ، shishipapa ، shaso ، far-dv2013 ، Tomas ، zina s
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

خیلی خوشحالم
هم عیدی شد برای ماها که ویزا گرفتیم ، دلم همیشه می خواست و می خواد که زود زود دوستام هم کارنت بشن
هم چون تعداد خوبی اعلام کردن ، برای دوره بعدی ها و مخصوصا 8000 ها که زیاد هم هستن در فرم یک عیدی خوبی هست که دوره بعد همشون کارنت می شن
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
امیدوارم تا سه ماه مونده به شهریور همه رو کارنت کنن ، بچه ها همه ویزا بگیرن
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
(2013-03-11 ساعت 22:58)ابی هانی نوشته:  
(2013-03-11 ساعت 22:35)roeentan نوشته:  من هم به همه بچه های کارنت شده تبریک میگم. مخصوصا آنی شیطون و ابی هانی و آقای pooya.n؛ و برای همگی آرزوی موفقیت دارم.

ممنونم رویین تن عزیز
من از بابت کارنتی خودم واقعا خوشحالم
اما به خدا خیلی دوست داشتم تعداد کارنتیها بیشتر می بود تا دوستان عزیزی مثل شما و امیر عزیز هم کارنت میشدن
آخه لذت خوشیها به دور هم بودنشهBig Grin
انشالا توی آمریکا دور هم خواهیم بود.
به آقای farmiz و همشهری عزیز m@ry@m75 هم تبریک میگم.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: ابی هانی ، farmiz ، rezagh ، امیر مهاجر ، jazirehh ، shishipapa ، amir82 ، shaso ، soruosh ، Tomas ، m@ry@m75 ، mehdi110 ، zina s
خوووووووووب خانم ها و آقایان عزیز!!، بنده از طرف خودم و مدیر دبیرخانه حدسیات کارنتی هاااا ( رضا بیات) بهتون تبریک می گمSmile.
ایشوون چون تشریف بردند مصاحبه من از طرفشون برای همه شمااا کارنت شده ها ابراز خوشحالی می کنم خیلی زیادBig Grin،
بعد هم از طرف خودم از بیات تشکر می کنم که آمارش نزدیک بود و ما کیس نامبر بالایی ها با خیال راحت بهش اعتماد می کنیم و به راهمون ادامه می دیم تااااا تیر.Big Grin
از وروجک عزیزم ممنونم که زنگ زد به کی سی سی و بچه ها رو از چند روز پیش مطلع کرد.
کیس نامبر: **2013AS000103 / برنده: سری دوم / روئیت قبولی: 29 october/زمان مصاحبه: هفته اولAUGUST(هفته دوم مرداد)/ مدت زمان کلیرنس: 22 روز(9 شهریور)/مقصد: دالاس
باورم نمیشه
بالاخره کارنت شدم
هووووووورااااااااااااااااااا
(2013-03-11 ساعت 22:48)m@ry@m75 نوشته:  ما هم نمردیم و کارنت شدیم تبریک به همه کارنت شده ها و تشکر از وروجک که چند روز پیش اعلام کرد .Big Grin
ما هم بالاخره کارنت شدیم هم قراری ها تبرییییییییییییییککککککSmile

(2013-03-11 ساعت 22:48)m@ry@m75 نوشته:  ما هم نمردیم و کارنت شدیم تبریک به همه کارنت شده ها و تشکر از وروجک که چند روز پیش اعلام کرد .Big Grin
ما هم بالاخره کارنت شدیم هم قراری ها تبرییییییییییییییککککککSmile
تشکر کنندگان: pooya.n ، sadeghi897 ، امیر مهاجر ، AsemanAbee ، roeentan ، amir82 ، soruosh ، Tomas ، m@ry@m75 ، mehdi110 ، zina s ، manila

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان