کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
بچه ها من يه قولي به بيات داده بودم:
يه هوراااااااااااااااا از همين جائي كه هستم تا همون جائي كه هست ...
يه هورا به خلاقيتش، يه هورا به پيش بيني هاي خوبش، يه هورا به همراهيش كه مي دونم همين الانم به فكر همه بچه هاي مهاجرسرا هست ، دلش اينجا توي اين تاپيك ...
بيات، اقا رضا، مشتي، من كه دوست دارم، مطمئنم بقيه هم از من بيشتر دوست دارن ...
يه دونه باشي ...
راستي يادت نره كه اين سري من دقيقا گفته بودم ٧٨٥٠ و جايزه اون شرط بندي كه توي همين تاپيك مهاجر سرا كرديم بايد به اسم جزيره باشه ها ...
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
خوب جزیره جان یک شام به شما ووروجک به خاطر خبر زودرسش درشعبه جدید کی اف سی ان شاله شهر سیاتل یا دالاس (شاید هم پورتلند) به همراه خانواده محترم تقدیم خواهد شد
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
(2013-03-12 ساعت 00:23)پدی نوشته:  ابی هانی انصافا ماه بعد ما رو تنها نذاریدا
پدی جان مطمئن باش اگه زنده باشم تا بستن در و قفل شدن تاپیکهای بچه های 2013 من هستم
ماه دیگه هورای بلندی به افتخار همتون خواهیم کشید
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
بالاخره نوبت ما هم شد :-) به همه تبربک میگم
فقط برام دعا کنید که زودتر کارای مدرکم ردیف شه خیلی نگرانم شما دوستان دلگرمم میکنید
با ٱرزوی موفقیت برای همتون@-}--
شماره کیس:2013AS000075xx/ کنسولگری:ابوظبی/ تاریخ مصاحبه:هفته دوم may/ تعداد افراد منظور در کیس : 1/ دریافت ویزا : یک ضرب
Never laugh at anyone's dreams . People who don't have dreams don't have much .
(2013-03-12 ساعت 00:46)پدی نوشته:  خوب جزیره جان یک شام به شما ووروجک به خاطر خبر زودرسش درشعبه جدید کی اف سی ان شاله شهر سیاتل یا دالاس (شاید هم پورتلند) به همراه خانواده محترم تقدیم خواهد شد

پدي جان،
دم شما گرم كه يادت هست ...
هر جور شده، ميام جايزه رو ازت مي گيرم پدي، چون خيلي جايزه شيرينيه ...
خوشحالم به خاطر خوشحاليه بچه ها ... خيلي خوشحالم.
دلم مي خواهد به همه كيس هاي بالاتر از ١٠٠٠٠ بگم كه با اين سري كارنتي ها تا اين شماره، اونا ديگه نگران كارنت شدن نباشن چون ، معلوم شد كه با ٢ سري اعلام در ماههاي بعد، بدون شك تا اخرين شماره كارنت ميشه ...
(2013-03-12 ساعت 00:26)afshin sadeghi 2 نوشته:  تبریک به همه ی بچه های کارنت شدهSmile
2 سری کارنتی آخری که اعلام کردن هر سری 1325 نفر بوده. پس کارنتی ماه آینده اگه به همین روال باشه، میشه 9175
البته ایشالا بیشتره

با سلام. من 10 روز پیش متوجه شدم که برنده لاتاری شدم. سریعا اقدام به تهیه و ارسال فرمه کردم .
امروز متوجه شدم که جزو کارنت شده های اپریل هستم . شماه من 75xx است
نمیدانم که با اینکه مدارکم دیر ارسال شده و کارنت شدم تاثیری در روند کارهایم دارد و فرم بعدی که تاریخ مصاحبه رو اعلام میکنه برای من میاد یا نه و اگر مدارکم تازه به کنتاکی رسیده ، رفتن به انکارا برای مصاحبه چطور میشود
لطفا هرکس میتونه اطلاعات بده . ممنون
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، afshin sadeghi 2 ، javid737 ، soruosh ، saeid-ss ، oghs ، nika ، farshadsh ، far-dv2013 ، Tomas ، mehdi110 ، zina s
(2013-03-12 ساعت 00:37)گل نهال نوشته:  1900..2350..2700...3400..4300..5200..6525..7850
دو سری 900، دو سری 1325...سری بعدی باید بیش از این عدد باشه قطعاٌ...نظر پیشکسوتها چیه؟؟

آره ها...
احتمالا ماه آینده بیشتر از 1325 کیس رو کارنت میکنن. مثلا 1600 کیس رو کارنت میکنن.
اگه فرض رو بر این بزاریم، ماه آینده ( 21 فروردین ) تا کیس 9450 کارنت میشن و برای ماه بعدش ( 21 اردی بهشت ) به امید خدا all current...
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
(2013-03-12 ساعت 00:46)پدی نوشته:  خوب جزیره جان یک شام به شما ووروجک به خاطر خبر زودرسش درشعبه جدید کی اف سی ان شاله شهر سیاتل یا دالاس (شاید هم پورتلند) به همراه خانواده محترم تقدیم خواهد شد

همون سیاتل انشاالله. Big Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، roeentan ، jazirehh ، amir82 ، javid737 ، saeid-ss ، oghs ، payam62 ، nika ، farshadsh ، Tomas ، mehdi110 ، zina s ، پدی ، ابی هانی
بچه ها من می خوام امشب زنگ بزنم ببینم میگن این ماه تا چند کارنت می کنن؟فکر می کنین یک کم زود باشه یا به نظرتون می گنSmile))))
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
(2013-03-12 ساعت 00:56)سونیک نوشته:  با سلام. من 10 روز پیش متوجه شدم که برنده لاتاری شدم. سریعا اقدام به تهیه و ارسال فرمه کردم .
امروز متوجه شدم که جزو کارنت شده های اپریل هستم . شماه من 75xx است
نمیدانم که با اینکه مدارکم دیر ارسال شده و کارنت شدم تاثیری در روند کارهایم دارد و فرم بعدی که تاریخ مصاحبه رو اعلام میکنه برای من میاد یا نه و اگر مدارکم تازه به کنتاکی رسیده ، رفتن به انکارا برای مصاحبه چطور میشود
لطفا هرکس میتونه اطلاعات بده . ممنون

مبارک باشه.
چون مدارک رو دیر فرستادید و رسیدیگی به پرونده زمان میبره احتمالا با کارنتیهای این ماه به مصاحبه دعوت نمیشید. شاید ماه دیگه ایشالا.
خب حالا دیگه باید به تاپیک انتظار برای مصاحبه نقل مکان کنیم
شماره کیس: 7xxx تعداد افراد :3 کارنت :March 12 2013 مصاحبه:هفته اول May ابوظبی
وضعیت:ورود به آمریکا در 27 سپتامبر، لس آنجلس
(2013-03-12 ساعت 01:11)ultra نوشته:  خب حالا دیگه باید به تاپیک انتظار برای مصاحبه نقل مکان کنیم

سلام ما رو هم به بچه های اونجا برسون، بیزحمت یه جای خالی هم واسم رزرو کنBig Grin
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
وایییی من اولین نفرم خبرو میدم تا 7850 رفت جلو
کیس نامبر :2013as....8700
محل مصاحبه:ایروان
مصاحبه: 20 june ویزا : یکضرب Big Grin
مقصد : هیستون
(2013-03-12 ساعت 01:19)gitialyari نوشته:  وایییی من اولین نفرم خبرو میدم تا 7850 رفت جلو

شما هم يكي از اولين نفرها هستين بانو ...
Smile ؛)
تشکر کنندگان: amir82 ، javid737 ، saeid-ss ، nika ، farshadsh ، far-dv2013 ، Tomas ، mehdi110 ، zina s ، gitialyari
(2013-03-12 ساعت 01:22)jazirehh نوشته:  
(2013-03-12 ساعت 01:19)gitialyari نوشته:  وایییی من اولین نفرم خبرو میدم تا 7850 رفت جلو

شما هم يكي از اولين نفرها هستين بانو ...
Smile ؛)
تو رو خدا منم جز اولین افرادی باشم که این خبر رو میدم..Big GrinTongue
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: usa lover ، amir82 ، امیر مهاجر ، afshin sadeghi 2 ، farshadsh ، Tomas ، zina s ، roeentan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان