کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
[quote='usa lover' pid='291288' dateline='1363034186']
بچه ها من می خوام امشب زنگ بزنم ببینم میگن این ماه تا چند کارنت می کنن؟فکر می کنین یک کم زود باشه یا به نظرتون می گنSmile))))

برای چی دیگه زنگ بزنی؟
دیگه رو به اتمامه.
امیدوارم همه ویزای یک ضرب بگیرن.
و خدا به هممون آرامش بده.
Smile
کیس نامبر:**2013AS000089_کنسولگری:آنکارا_دیدن قبولی:ماه می_ارسال_فرم‌ها: ماه جون با پست_مقصد:نیویورک_ مصاحبه: هفته اول جولای
نتیجه مصاحبه: یک ضربدر یک ضربShy
تشکر کنندگان: jazirehh ، fereydoooon ، usa lover ، امیر مهاجر ، nika ، farshadsh ، Tomas ، mehdi110 ، zina s
(2013-03-12 ساعت 00:23)امیر مهاجر نوشته:  
(2013-03-12 ساعت 00:18)ابی هانی نوشته:  
(2013-03-12 ساعت 00:03)پدی نوشته:  خوب حالا دیگه نوبت امیر مهاجره

آره والا
امیر جان ماه دیگه خودم یه هورایی برات بکشم که تا یه هفته صدام در نیادSmile

از شما دو دوست بزرگوار و از همه دوستانی که به فکر من بودند سپاسگزارم.
بیرون بودم و دیر رسیدم به شادیتون. ولی پستها رو تند تند خوندم. Wink
دیدن شادی کم نظیر شما حس خیلی خوبی بهم داد.
انصافا کارنتیهای این ماه استرس و انتظارشون یه سر و گردن نسبت به ماه قبل بیشتر بود و همینطور هم شادمانی از کارنت شدنشون باید چنین باشه.
ماه بعد هم یک سر و گردن شادمانیش شدیدتره.
من فکر میکنم از این ماه بچه‌ها بی اندازه صبوری کردند تا شماره‌شون کارنت بشه.
به همه کارنت شده‌های عزیز تبریک میگم و با شادمانیتون شادمان شدم.
پیروز باشید دوستان.

امیرخان سلام - ماه بعد با هم هورا می کشیم . انشااله
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
(2013-03-12 ساعت 01:28)usa lover نوشته:  بچه ها تبریک به همه کارنتی اینقدر ذوق داشتم یادم رفت فقط همین رو بگم که از خودتون خوشحالترم از الان دارم تمرین رقص می کنم برای ماه بعد این موقع

اقا قرار ما، يك ماه ديگه ، همين ساعت، همين تاريخ ، همين جا ...
تو تمرين رقص كن، منم تمرين ساز و اواز مي كنم كه دل بچه ها هم شاد شه ...
من فكر كنم روز مصاحبه من و شما در يك روز باشه Big Grin
اينجا تو مهاجرسرا همه يه همراه پيدا كردن، اما جزيره مثل هميشه تنهاست، ببينم كه ميشه با هم بريم مصاحبه كه از تنهائي در بيام ؟ ...Cool
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
(2013-03-12 ساعت 00:54)jazirehh نوشته:  
(2013-03-12 ساعت 00:46)پدی نوشته:  خوب جزیره جان یک شام به شما ووروجک به خاطر خبر زودرسش درشعبه جدید کی اف سی ان شاله شهر سیاتل یا دالاس (شاید هم پورتلند) به همراه خانواده محترم تقدیم خواهد شد

پدي جان،
دم شما گرم كه يادت هست ...
هر جور شده، ميام جايزه رو ازت مي گيرم پدي، چون خيلي جايزه شيرينيه ...
خوشحالم به خاطر خوشحاليه بچه ها ... خيلي خوشحالم.
دلم مي خواهد به همه كيس هاي بالاتر از ١٠٠٠٠ بگم كه با اين سري كارنتي ها تا اين شماره، اونا ديگه نگران كارنت شدن نباشن چون ، معلوم شد كه با ٢ سري اعلام در ماههاي بعد، بدون شك تا اخرين شماره كارنت ميشه ...

خواهش میکنم ماه بعد هم همین کارو می کنم چون از الان منتظرم که دیگه خودمون ( همسرم و من) کارنت بشیم
سلام و تبریک و جیغ و کف و هورا برای همه
ماشاالله اینجا اینقدر فعال هستند که نمیشه مطالب و جواب سوالا رو پیدا کرد البته این از محبت و خونگرمی همه است حالا یکی از دوستان عزیز آگاه و پیش کسوت اگه ممکنه لطف کنند و خلاصه شده بگن که الان برای کارنت شده ها چه اتفاقی میوفته و یه برنامه زمانبندی بگن که کی ،چه مدارکی رو بفرستیم و کی و برای کدوم سفارت باید بریم و از این جور چیزا. ممنونم و بازم تبریک برای کارنت شده ها و آرزوی کارنت شدن بقیه هرچه زودتر.
کیس نامبر 2013AS65XX ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
و سرانجام...ظاهرا، من نیز کارنت گردیدم! تبریک به همه کارنتیهای این سری...

ضمنا، عمرا اگه فکر کرده باشین این تاپیک رو ول کنم، هیجان داره لامصب! تا آخرش و کارنتی همگی رفقا با هم هستیم، شما هورا بکشین، من به تناسب قد وقواره ام نعره میزنم! Big Grin
سلام به دوستان خوبم و با احترام به همه اونایی که تلفنی تعداد کارنتی ها رو از کی سی سی میپرسن.
کاش کسی از قبل تماس نمیگرفت این جوری جذابیت و هیجان کارنت شدن بیشتر بود.
دوستون دارم------------------------------------------دم همتون گرم
**92/ 2 نفر /کارنت:10می2013/مصاحبه:22جولای2013ابوظبی
کلیر:2سپتامبر2013/دریافت ویزا28سپتامبر2013/ ورود به آمریکا 27فوریه2014/ساکن شمال ویرجنیا(منطقه استرلینگ)
تبریک به همه کارنتی ها ی جدید. امید وارم بقیه مراحلو هم با خوبی و موفقیت پشت سر بذارید و در چند ماه اینده همگی یو اس ا باشید و در کمال ارامش. این خواسته قلبی من برای همه هست
کیس نامبر : As39xx / تعداد افراد کیس : 2 / کارنت: 13/12/2012 / مصاحبه: 19 فوریه / کلیر 26 march / مقصد : نیوجرسی / دریافت ویزا : 11 اپریل
(2013-03-12 ساعت 01:58)nika نوشته:  سلام به دوستان خوبم و با احترام به همه اونایی که تلفنی تعداد کارنتی ها رو از کی سی سی میپرسن.
کاش کسی از قبل تماس نمیگرفت این جوری جذابیت و هیجان کارنت شدن بیشتر بود.
دوستون دارم------------------------------------------دم همتون گرم
بی خیال اینقدر هیجانش زیاد میشد مثل فینال جام جهانی که همشه چنتایی تلفات میده میشدیمBig Grin
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
سلام به همه دوستان كارنت شده اين ماه و غير كارنتي ..خدا رو شكر يه مرحله نزديكتر شديم به ويزا ..من //65 هستم ، الان بايد منتظر نامه دوم باشم بعدش برم csc ثبت نام كنم ؟
كيس : 2013AS65$$
تاریخ قبولی : انكارا/1 مي2012
تاریخ مصاحبه:هفته اخرمی2013 /
بركه صورتي/ ١ نفر/مقصد:سياتل
اپديت ها:/٣٠ مي،١٨، ١٩ جولاي،١٦ ١،٦،٧،١٢،١٥اگوستCool
:cleared on:16August 2013
Issued on : 23August 2013
Finito Big Grin
تشکر کنندگان: گل نهال ، amir82 ، nika ، ali_gh ، farshadsh ، far-dv2013 ، Tomas ، zina s
(2013-03-12 ساعت 01:55)r91 نوشته:  سلام و تبریک و جیغ و کف و هورا برای همه
ماشاالله اینجا اینقدر فعال هستند که نمیشه مطالب و جواب سوالا رو پیدا کرد البته این از محبت و خونگرمی همه است حالا یکی از دوستان عزیز آگاه و پیش کسوت اگه ممکنه لطف کنند و خلاصه شده بگن که الان برای کارنت شده ها چه اتفاقی میوفته و یه برنامه زمانبندی بگن که کی ،چه مدارکی رو بفرستیم و کی و برای کدوم سفارت باید بریم و از این جور چیزا. ممنونم و بازم تبریک برای کارنت شده ها و آرزوی کارنت شدن بقیه هرچه زودتر.
وقتی که کارنت میشید هر روز مشخصاتتون رو تو سایتی که قبولیتون رو دیدین وارد کنین تا نامه دومتون که شامل مکان و زمان و ساعت مصاحبه هست رو ببینین(چند روز طول میکشه)هرچه زودتر کارت بین المللی واکسیناسینتون رو بگیرید و مدارکتون رو آماده و ترجمه کنید.مدارک لازم هم از امضای عموسعید جان میتونین ببینین(آنکارا با رنگ آبی).موفق باشید

(2013-03-12 ساعت 02:06)Mehrdadordi نوشته:  سلام به همه دوستان كارنت شده اين ماه و غير كارنتي ..خدا رو شكر يه مرحله نزديكتر شديم به ويزا ..من //65 هستم ، الان بايد منتظر نامه دوم باشم بعدش برم csc ثبت نام كنم ؟
اول بذارین نامه دوم بیاد تا بدونین محل مصاحبتون کجاست و بعد تو سایت csc ثبت نام کنید.موفق باشید
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: amir82 ، nika ، امیر مهاجر ، afshin sadeghi 2 ، farshadsh ، Tomas ، mehdi110 ، zina s ، immigrant2us ، r91
به همۀ عزیزانی که این ماه کارنت شدن تبریـــــک میگم ..امیدوارم ماه دیگه این موقع تعداد خیلی بیشتری از دوستان کارنت بشن... Smile
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
Mehrdadordi و ordibehesht600
در تاپیک "بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها" هستید. CSC تاپیک مجزا داره دوستان. لطفاً تشریف ببرین اونجا. گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC و سیستم جدید اینترنتی اخذ ویزا
سلام دوستان

طبق پيش بيني ها امروز سه شنبه كارنتي هاي جديد در ماه مي تا شماره 7850 اعلام شد.
http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._5900.html
ما هم به سلامتي براي ماه مي كارنت شديم. ايشاا... بقيه دوستان ديگه هم به زودي كارنت بشند. براي همه آرزوي موفقيت دارم.
ساکن شمال ویرجینیا از سپتامبر 2013
سلام
تبریک به تمام دوستانی که این ماه کارنت شدند.
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
تشکر کنندگان: farshadsh ، pooya.n ، yousef_eidi ، farmiz ، Tomas ، امیر مهاجر ، m@ry@m75 ، zina s ، mehdi110 ، payam62 ، immigrant2us ، amir82

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان