کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-03-12 ساعت 14:43)afshin sadeghi 2 نوشته:  
(2013-03-12 ساعت 12:10)eghtesad نوشته:  سلام دوستان عزيز ما هم كارنت شديم ولي تازه متوجه شدم كه كارت معافيت (پزشكي) را بايد تعويض كرد رفتم پرسيدم ميگن ٢ ماه طول ميكشه ، كاراي اينا هم كه معلوم نيست شايد بيشتر طول بكشه، نظر اساتيد چيه؟ با كارت قديمي برم مشكلي پيش نمياد؟

میگن 2 ماه اما زیر 40 روز میاد. نگران نباش. اگه بتونی بری از نظام وظیفه یه نامه بگیری ( کلید کن ) و خودت به صورت دستی ببری ناجا کار 2 هفته ای تموم میشه
دوست عزیز
اینجور کارا یک ریسک بزرگه . ازت خواهش می کنم این ریسک رو نکن و یا همین کارتی که در دست داری به مصاحبه برو ... شنیدم دارن شناسنامه ها رو هم تعویض می کنن !!! من چنین ریسکی رو نکردم و با همون شناسناه ها رفتم ...
کارای دولتمردان ما حساب و کتاب نداره !!! کارت معافیتم رو 11/1390 دادم واسه تعویض و قرار شد که تا قبل از 15-12-90 بدستم برسه ... اما متاسفانه با اینکه جزو اولین سری ارسالی ها بودم ، خرداد 91 کارتم رو گرفتم !!!!
اگه بخوای یدی واسه تعویض و رسید امونها رو مبنی بر ارائه کارت معافیت بدی واسه ترجمه ، احتمال اینکه نقص مدرک بخوری زیاده ...
تشکر کنندگان: گل نهال ، mehdi110 ، afshin sadeghi 2 ، amairmonre ، amir82 ، DIVE ، rezagh ، eghtesad ، roeentan ، Tomas
(2013-03-12 ساعت 11:40)amairmonre نوشته:  تبریک بابت کارنت شدن دوستان
تقریبا 6 ماه پیش تو گوشیم Reminder ی به تاریخ 11 مارچ 2013 به ساعت 12 ظهر خودمون با این مضمون گذاشتم که امروز روزیه که من کارنت خواهم شد خدایا امیدم را ناامید نکن چون با این شماره کیس بهترین تاریخ برا من برا رفتن به مصاحبه همون اردیبهشت 92 خواهد بود که اگه کلیر خوردم زمان کافی برای پروسس کیسم وجود داشته باشه. دیروز زنگ گوشیم حوالی ظهر به صدا در اومد و قلبم شروع به تپیدن کرد تا ساعت 9 شب که از باشگاه اومدم خونه با انرژی فراوان سایتو چک کردم و دیدم تا 7850 کارنت شده خیلی خوشحال شدم خدارو شکر کردم. اینو گفتم که برسم به این موضوع که هر چی بخواهیم میتونیم بدست بیاوریم اول باید از خدا و خودمون بخواهیم بعد با انرژی مثبت به راهمون ادامه بدیم از الان هم یه Reminder خواهم گذاشت برای رفتنم به آمریکا و در واقع تولدی دوباره باز امیدوار به اینکه من تمام انرژیم را خواهم گذاشت و مطمنم که خواهم رفت و از خدا میخواهم که امیدم را ناامید نکنه و کمکم کنه میگم آدمی به امید زنده است تازه تازه دارم درکش میکنم

با آرزوی روزهای خوب برای بچه های خوب

آفرین گفتن بهت کمه خیلی از نحوه ی کارت خوشم اومد موفق باشی برای همه هم انرژی مثبت بفرست
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، گل نهال ، javid737 ، nina22 ، shaso ، amiro0008 ، lilac ، mehdi110 ، soheila_chem ، amairmonre ، ani_sheiton ، mahdi/sh ، Tomas
دوستان عزیزی که این دوره کارنت شدید به تک تکتون تبریک میگم و از صمیم قلب بهترینارو واستون آرزو میکنم
[/quote]
دوست عزیز
اینجور کارا یک ریسک بزرگه . ازت خواهش می کنم این ریسک رو نکن و یا همین کارتی که در دست داری به مصاحبه برو ... شنیدم دارن شناسنامه ها رو هم تعویض می کنن !!! من چنین ریسکی رو نکردم و با همون شناسناه ها رفتم ...
کارای دولتمردان ما حساب و کتاب نداره !!! کارت معافیتم رو 11/1390 دادم واسه تعویض و قرار شد که تا قبل از 15-12-90 بدستم برسه ... اما متاسفانه با اینکه جزو اولین سری ارسالی ها بودم ، خرداد 91 کارتم رو گرفتم !!!!
اگه بخوای یدی واسه تعویض و رسید امونها رو مبنی بر ارائه کارت معافیت بدی واسه ترجمه ، احتمال اینکه نقص مدرک بخوری زیاده ...
[/quote]
بچه ها من اخرش نفهميدم كارت پايان خدمت همسرم رو بديم واسه تعويض يا با همون قديمي رو ميشه داد واسه ترجمه و رفت مصاحبه؟
دوستان عزيز لطفا راهنمايي كنيد خيلي استرس گرفتم چون ممكنه اين سري نامه دوم ما هم بياد و وقت واسه تعويض نيست.
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، ani_sheiton ، Tomas
دوست عزیز
[/quote]
بچه ها من اخرش نفهميدم كارت پايان خدمت همسرم رو بديم واسه تعويض يا با همون قديمي ميشه داد واسه ترجمه و رفت مصاحبه؟
[/quote]
ما همون قدیمی رو ترچمه کردیم امیدوارم که مشکلی نداشته باشه اخه ترسیدیم تا مصاحبه به دستمون نرسه . . به نظرم قدیمیه بهترم هست . حالا بعد از مصاحبه اگر وقت بود شاید عوضش کردیمSad
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: shaso ، گل نهال ، amairmonre ، farshadsh ، rezagh ، roeentan ، Tomas
سلام
دوستان برای تمکن مالی کی بایستی اقدام کنیم الان می تونیم اقدام کنیم

سلام تبریک می گم به شما دوست گرامی
من فکر کنم بایستی برم ارمنستان
ارمنستان ویزا می خواد و اینکه واکسن آنفولانزا بایستی بزنم و اینکه برای تمکن مالی حساب بانکی از الان می تونم اقدام کنم و بایستی ترجمه بشه یا نه.

سلام دوست گرامی تبریک میگم من هم جزء کارنتی هاش این دوره ام
برای تمکن مالی از الان پرینت حساب بگیریم اشکالی نداره و بایستی ترجمه بشه یا نه
و برای ارمنستان ویزا می خواد یا نه واکسن آنفولانزا بایستی بزنیم یا نه
ممنون می شم راهنماییم کنی؟
تشکر کنندگان: farshadsh ، ani_sheiton ، Tomas
7,850 مبارکتون باشه دوست جونا! Smile
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

(2013-03-12 ساعت 15:54)sahels70 نوشته:  سلام
دوستان برای تمکن مالی کی بایستی اقدام کنیم الان می تونیم اقدام کنیم

سلام تبریک می گم به شما دوست گرامی
من فکر کنم بایستی برم ارمنستان
ارمنستان ویزا می خواد و اینکه واکسن آنفولانزا بایستی بزنم و اینکه برای تمکن مالی حساب بانکی از الان می تونم اقدام کنم و بایستی ترجمه بشه یا نه.

سلام دوست گرامی تبریک میگم من هم جزء کارنتی هاش این دوره ام
برای تمکن مالی از الان پرینت حساب بگیریم اشکالی نداره و بایستی ترجمه بشه یا نه
و برای ارمنستان ویزا می خواد یا نه واکسن آنفولانزا بایستی بزنیم یا نه
ممنون می شم راهنماییم کنی؟
لطفا سفرنامه های ارمنستان رو بخونید
http://mohajersara.com/thread-5613.html
تمکن مالی حتما باید از بانک بگیرید پرینت قبول نیست.
درمورد واکسن ها هم تاپیک مربوطه رو بخونید
CoolBig Grin
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
(2013-03-12 ساعت 15:47)سمانه777 نوشته:  
(2013-03-12 ساعت 15:38)shaso نوشته:  
دوست عزیز
بچه ها من اخرش نفهميدم كارت پايان خدمت همسرم رو بديم واسه تعويض يا با همون قديمي ميشه داد واسه ترجمه و رفت مصاحبه؟
[/quote]
ما همون قدیمی رو ترچمه کردیم امیدوارم که مشکلی نداشته باشه اخه ترسیدیم تا مصاحبه به دستمون نرسه . . به نظرم قدیمیه بهترم هست . حالا بعد از مصاحبه اگر وقت بود شاید عوضش کردیمSad
[/quote]
دوستانی که میخوان کارت پایان خدمتشونو بدن واسه تعویض به نظرم اصلا ریسک نکنین. من 20 مهر واسه این کار اقدام کردم و تازه همین چند روز پیش اومد (13 اسفند). البته من اون موقع که اقدام کردم وقت داشتم و در ضمن مشخصات ظاهریم پشت کارت قبلیم اشتباه بود منم بیشتر واسه اینکه اینا واسم دردسر نشه اقدام کردم.
64##/ افراد کیس:1 نفر/ مصاحبه: 10 آپریل-ایروان/کلیرنس بعد از 50 روز/ ایالت انتخابی: ویرجینیا
تشکر کنندگان: گل نهال ، سمانه777 ، Saeedv13 ، farshadsh ، nina22 ، rezagh ، afs ، roeentan ، Tomas
دوست عزیز
[/quote]
بچه ها من اخرش نفهميدم كارت پايان خدمت همسرم رو بديم واسه تعويض يا با همون قديمي رو ميشه داد واسه ترجمه و رفت مصاحبه؟
دوستان عزيز لطفا راهنمايي كنيد خيلي استرس گرفتم چون ممكنه اين سري نامه دوم ما هم بياد و وقت واسه تعويض نيست.
[/quote]

با سلام
من کارت معافیتم رو 14 بهمن برای تعویض به پلیس +10 دادم درست 1 ماه بعد دریافت کردم اما باتوجه به تعطیلات نوروزی و وفقفه در کارها حتما این روند برای شما بیشتر طول خواهد کشید . توصیه میکنم اگر مصاحبه شما در یکماه آینده است . با همان کارت قبلی اقدام کنید. باز نظر خودتان مهم است با تشکر
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، Tomas
سلام دوستان

نامه مصاحبه بعد از اعلام کارنت شدن معمولا چند وقت طول میکشه تا بیاد. باتشکر از پاسختون.
Cool
[/b][/font]
تشکر کنندگان: farshadsh ، Tomas
تبریک فراوون به همه بچه هایی که کارنت شدن، مثل برق می گذره، انگار همین پارسال همین موقع ها بود که هیچ کدوممون خبر نداشتیم یه ماه دیگه چه اتفاقی می خواد واسمون بیفته، اینم مثل برق می گذره، ایشالا سال دیگه همه همین موقع ها تو آمریکا داریم از زندگیمون لذت می بریم.
به امید روز های بهتر
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: usa lover ، farshadsh ، shimoda ، گل نهال ، DIVE ، amir82 ، m@ry@m75 ، soruosh ، roeentan ، saeed_gh ، Tomas
10تا14 روز بعد
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: farshadsh ، گل نهال ، ابی هانی ، ani_sheiton ، amir82 ، soruosh ، Tomas
(2013-03-12 ساعت 20:03)ordibehesht600 نوشته:  سلام دوستان

نامه مصاحبه بعد از اعلام کارنت شدن معمولا چند وقت طول میکشه تا بیاد. باتشکر از پاسختون.
Cool
[/b][/font]

بعد از 19 هر ماه تقریبا 1 هفته دیگه میفرستن براتون
کیس نامبر 2013AS006000
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :3نفر
مصاحبه:1 اپریل2013
دریافت ویزا:یک ضرب
تشکر کنندگان: گل نهال ، ani_sheiton ، rezagh ، soruosh ، Tomas
(2013-03-12 ساعت 19:13)majid.s نوشته:  
(2013-03-12 ساعت 15:47)سمانه777 نوشته:  
(2013-03-12 ساعت 15:38)shaso نوشته:  
دوست عزیز
[/quote]
دوستانی که میخوان کارت پایان خدمتشونو بدن واسه تعویض به نظرم اصلا ریسک نکنین. من 20 مهر واسه این کار اقدام کردم و تازه همین چند روز پیش اومد (13 اسفند). البته من اون موقع که اقدام کردم وقت داشتم و در ضمن مشخصات ظاهریم پشت کارت قبلیم اشتباه بود منم بیشتر واسه اینکه اینا واسم دردسر نشه اقدام کردم.
[/quote]
سلام دوست عزیز
اولا تعویض نکنید بهتر به خاطر وقت ثانیا از سال 1385 به بعد رو عوض می کنند
کیس: 2013AS4XXX ، رویت : 12 می- 4 نفر، مصاحبه: آنکارا 13 مارچ Tongue
وضعیت :کلیرنس بعد از71 روزTongue دریافت ویزا 07 June
ورود به آمریکا :2013 /28 / August
تشکر کنندگان: Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان