کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-03-12 ساعت 14:56)30NAP30 نوشته:  
(2013-03-12 ساعت 14:43)afshin sadeghi 2 نوشته:  
(2013-03-12 ساعت 12:10)eghtesad نوشته:  سلام دوستان عزيز ما هم كارنت شديم ولي تازه متوجه شدم كه كارت معافيت (پزشكي) را بايد تعويض كرد رفتم پرسيدم ميگن ٢ ماه طول ميكشه ، كاراي اينا هم كه معلوم نيست شايد بيشتر طول بكشه، نظر اساتيد چيه؟ با كارت قديمي برم مشكلي پيش نمياد؟

میگن 2 ماه اما زیر 40 روز میاد. نگران نباش. اگه بتونی بری از نظام وظیفه یه نامه بگیری ( کلید کن ) و خودت به صورت دستی ببری ناجا کار 2 هفته ای تموم میشه
دوست عزیز
اینجور کارا یک ریسک بزرگه . ازت خواهش می کنم این ریسک رو نکن و یا همین کارتی که در دست داری به مصاحبه برو ... شنیدم دارن شناسنامه ها رو هم تعویض می کنن !!! من چنین ریسکی رو نکردم و با همون شناسناه ها رفتم ...
کارای دولتمردان ما حساب و کتاب نداره !!! کارت معافیتم رو 11/1390 دادم واسه تعویض و قرار شد که تا قبل از 15-12-90 بدستم برسه ... اما متاسفانه با اینکه جزو اولین سری ارسالی ها بودم ، خرداد 91 کارتم رو گرفتم !!!!
اگه بخوای یدی واسه تعویض و رسید امونها رو مبنی بر ارائه کارت معافیت بدی واسه ترجمه ، احتمال اینکه نقص مدرک بخوری زیاده ...

خيلي ممنون از جوابتون. راستش من كارت ملي ها رو هم تعويض نكردم، پس يعني تو سفارت ايرادي نميگيرن؟
2013as74##/ افراد كيس: ٢ نفر/ ارسال فرمها: با ايميل/ كارنت: ماه می/ مصاحبه: ابوظبي هفته آخر مي/ ویزا: یکضرب / مقصد: سانفرانسيسكو
تشکر کنندگان: Tomas
دوستان سلام

من که روی تقویم سال 92 به تاریخ دوشنبه 23 اردیبهشت مصادف با سیزدهم ماه می سال 2013 رو با خودکار قرمز یک علامت بزرگ زدم و نوشتم :

روزی که ما کارنت می شویم .

ولی بعضی مواقع که دیگه صبرم تموم میشه و حوصله ام سر میره با خودم میگم خوبه که من جزو برندگان مرحله دوم هستم . اگر جزو برندگان مرحله اول بودم و کیس نامبرم حدود همین کیس نامبرم بود ( همین جور که بعضی از بچه های مهاجرسرا همین وضعیت رو دارن ) و قرار بود از اردیبهشت سال 91 همش توی حس صبر و تحمل می بودم حتماً تا الان تلف می شدم و اونجاست که به بچه های قبولی مرحله اول با کیس نامبر بالا بایستی واقعاً مدال صبر و تحمل داد .

امیدوارم که همه دوستان موفق باشند .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
(2013-03-13 ساعت 02:43)shishipapa نوشته:  گل نهال عزیزم می خواستم واسه آدرس پستی رجیستر کنم ولی تو سایت CSC فقط آنکارا رو اعلام کرده . شما میتونی کمکم کنی لطفا"؟؟؟؟؟؟

میتونی از اینجاhttp://mohajersara.com/user-35900.html ببینی
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Hedieh20 ، amairmonre ، rezagh ، Soap McTavish ، farshadsh ، Tomas
(2013-03-13 ساعت 13:04)گل نهال نوشته:  
(2013-03-13 ساعت 02:43)shishipapa نوشته:  گل نهال عزیزم می خواستم واسه آدرس پستی رجیستر کنم ولی تو سایت CSC فقط آنکارا رو اعلام کرده . شما میتونی کمکم کنی لطفا"؟؟؟؟؟؟

ممنون عزیزم ولی باز نمیشه
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، Tomas
(2013-03-13 ساعت 12:33)tajhizgaran نوشته:  دوستان سلام

من که روی تقویم سال 92 به تاریخ دوشنبه 23 اردیبهشت مصادف با سیزدهم ماه می سال 2013 رو با خودکار قرمز یک علامت بزرگ زدم و نوشتم :

روزی که ما کارنت می شویم .

ولی بعضی مواقع که دیگه صبرم تموم میشه و حوصله ام سر میره با خودم میگم خوبه که من جزو برندگان مرحله دوم هستم . اگر جزو برندگان مرحله اول بودم و کیس نامبرم حدود همین کیس نامبرم بود ( همین جور که بعضی از بچه های مهاجرسرا همین وضعیت رو دارن ) و قرار بود از اردیبهشت سال 91 همش توی حس صبر و تحمل می بودم حتماً تا الان تلف می شدم و اونجاست که به بچه های قبولی مرحله اول با کیس نامبر بالا بایستی واقعاً مدال صبر و تحمل داد .

امیدوارم که همه دوستان موفق باشند .

دقیقا با شما موافقم. این هم یه لطف دیگه بود که نصیب ما شد. چون علاوه بر اینکه کمتر تو این استرس بودیم در مدت زمان اعلام دو سری اسامی، حداقل کارهامون رو با جدیت انجام دادیم و دو به شک نبودیم. برای من که خیلی خوب بوده. بعدش هم انشالله بهتر باشه. از طرفی نتیجه کلیرنس هم زودتر خواهد اومد. به هر حال تجربه خوبی بود مخصوصا که زمانیش خیلی طولانی نبود و نخواهد بود .Smile
کیس نامبر:--2013AS96 : نامه اول:22 اکتبر
افراد کیس:یک نفر :کارنت: 10 می 2013 : نامه دوم 18 می 2013
تاریخ مصاحبه: هفته اول جولای 2013
ویزای یک ضرب. مقصد اول کالیفرنیا.
Cool
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، DIVE ، amairmonre ، گل نهال ، usa lover ، farshadsh ، Tomas
(2013-03-13 ساعت 13:33)shishipapa نوشته:  
(2013-03-13 ساعت 13:04)گل نهال نوشته:  

ممنون عزیزم ولی باز نمیشه
http://mohajersara.com/user-35900.html
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
تشکر کنندگان: nina22 ، farshadsh ، shishipapa ، Tomas
(2013-03-13 ساعت 02:33)shishipapa نوشته:  
(2013-03-13 ساعت 02:21)گل نهال نوشته:  كجاست اين آقاي بيات كه رو دستش زدن!!! ميگفت كه ركورد شكونده و ٣٠ ساعته نامه اش اومده، اين دوستمون shishipapa هم كه ابوظبي هستن و ٢٤ ساعته اومده... دوستان كسي بوده كه مثل سري قبل بندازنش ابوظبي؟؟؟ shishipapa شما خودتون ابوظبي را انتخاب كرده بوديد؟؟

بله عزیزم خودم انتخاب کرده بودم . ضمنا" من بعد از 24 ساعت ایمیلمو چک کردم خیلی زودتر از 24 ساعت واسه من فرستاده شده . البته قصد پز دادن به جناب بیات رو نداشتم چون واقعا" ایشون رو دوس دارم Smile
ایمیل ؟ مگه نباید همونجا که قبولیمون رو دیدیم دوباره چک کنیم تا با نامه دوم عوض بشه ؟ برای من نه ایمیلی اومده نه او صفحه عوض شده Sad
2013AS71XX
ABU DHABI
W1MAY
تشکر کنندگان: farshadsh ، Tomas
(2013-03-13 ساعت 15:06)fromu2farzad نوشته:  
(2013-03-13 ساعت 02:33)shishipapa نوشته:  
(2013-03-13 ساعت 02:21)گل نهال نوشته:  كجاست اين آقاي بيات كه رو دستش زدن!!! ميگفت كه ركورد شكونده و ٣٠ ساعته نامه اش اومده، اين دوستمون shishipapa هم كه ابوظبي هستن و ٢٤ ساعته اومده... دوستان كسي بوده كه مثل سري قبل بندازنش ابوظبي؟؟؟ shishipapa شما خودتون ابوظبي را انتخاب كرده بوديد؟؟

بله عزیزم خودم انتخاب کرده بودم . ضمنا" من بعد از 24 ساعت ایمیلمو چک کردم خیلی زودتر از 24 ساعت واسه من فرستاده شده . البته قصد پز دادن به جناب بیات رو نداشتم چون واقعا" ایشون رو دوس دارم Smile
ایمیل ؟ مگه نباید همونجا که قبولیمون رو دیدیم دوباره چک کنیم تا با نامه دوم عوض بشه ؟ برای من نه ایمیلی اومده نه او صفحه عوض شده Sad

نگران نباشید، چون فعلا بچه هایی که ابوظبی هستن نامه دومشون اومده براشون...اکثر موارد ایمیل میزنن که نامه دومتون اومده و چک کنید
تشکر کنندگان: niko ، nina22 ، fromu2farzad ، پدی ، rezagh ، farshadsh ، roeentan ، shishipapa ، bayat_r ، Tomas
سلام. ماه قبل 1325 نفر و این ماه هم 1325 نفر اعلام کارنتی کردند. اگر ماه دیگه هم 1325 نفر اعلام بشه یعنی تا شماره 9175 اعلام خواهد شد و تا شماره 10500 که احتمالا آخرین شماره کیس نامبر هست می مونه باز هم 1325 نفر. به نظر دوستان این مساله اتفاقی هست یا اینکه واقعا قراره بر این اساس شماره های دیگه کارنت بشن؟Cool
کیس نامبر:--2013AS96 : نامه اول:22 اکتبر
افراد کیس:یک نفر :کارنت: 10 می 2013 : نامه دوم 18 می 2013
تاریخ مصاحبه: هفته اول جولای 2013
ویزای یک ضرب. مقصد اول کالیفرنیا.
Cool
تشکر کنندگان: afshin sadeghi 2 ، گل نهال ، jazirehh ، far-dv2013 ، farshadsh ، roeentan ، shishipapa ، Tomas
(2013-03-13 ساعت 15:29)hamid1357 نوشته:  سلام. ماه قبل 1325 نفر و این ماه هم 1325 نفر اعلام کارنتی کردند. اگر ماه دیگه هم 1325 نفر اعلام بشه یعنی تا شماره 9175 اعلام خواهد شد و تا شماره 10500 که احتمالا آخرین شماره کیس نامبر هست می مونه باز هم 1325 نفر. به نظر دوستان این مساله اتفاقی هست یا اینکه واقعا قراره بر این اساس شماره های دیگه کارنت بشن؟Cool

همونجور که گل نهال عزیز گفته 2 بار 900 تا اعلام کردن و دو سری بعدش 1325تا.
احتمال اینکه این سری و سری بعد بیشتر از 1500 تا اعلام کنن خیلی زیاده.ا
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: nina22 ، naarestan ، گل نهال ، Ehsan1358 ، farshadsh ، Tomas
هوراااااااااااااااااااااااااااااا
نامه دوم ما هم اومدBig Grin
هفته اول می Big Grin
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
تبریک فراوان به کسایی که این دوره کارنت شدن,و به افتخار همه کیس نامبرای 8000 که قراره ماه بعد همه مون کارنت بشیم....Smile)))))
شماره کیس: 2013AS83## / تعداد افراد:خودم! / تاریخ کارنت شدن: یازدهم آپریل 2013/ تاریخ ورود به امریکا: بیست و چهارم ژانویه 2014
(2013-03-13 ساعت 15:29)hamid1357 نوشته:  سلام. ماه قبل 1325 نفر و این ماه هم 1325 نفر اعلام کارنتی کردند. اگر ماه دیگه هم 1325 نفر اعلام بشه یعنی تا شماره 9175 اعلام خواهد شد و تا شماره 10500 که احتمالا آخرین شماره کیس نامبر هست می مونه باز هم 1325 نفر. به نظر دوستان این مساله اتفاقی هست یا اینکه واقعا قراره بر این اساس شماره های دیگه کارنت بشن؟Cool

به اینجا نگاهی بندازین، فکر میکنم سری بعدی همه کارنت بشن
http://mohajersara.com/thread-5243-post-...#pid291267
تشکر کنندگان: afshin sadeghi 2 ، ramin_red ، پدی ، rezagh ، farshadsh ، manila ، Tomas ، Soap McTavish
سلام دوست من تبریک میگم بابت کارنت شدن و نامه دوومتون میشه بگی دقیقا چند روز دیگه مصاحبه دارین
شماره کیس:**79 2013AS -کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :2نفر-مصاحبه:19 jun نتیجه کلیرنسSad ابديت ها 20-26 جون 19-22 جولاي 6-7-12-14-16 اگست كلير 16 اگست انتظار 57 روزBig Grin دریافت ویزا 28 اگست. ورود به امریکا 22 نوامبر دریافت گرین کارد 7 ژانویه

تشکر کنندگان: farshadsh ، Tomas
خدا به همهی کارنتی ها کارنت نشده ای ها . ویزا گرفته و نگرفته صبر عنایت کنه --
8XXX * ایروان

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان