کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
اومدم حلالیت بطلبم از تمام دوستانی که ماه های پیش کارنت شدن و اینجا پست گداشته بودن و دم از استرس می زدن
با عرض معدرت پیش خودم می گفتم دیگه اینم استرس و این حرف ها داره خوب کارنت می شین
کار خودم این چند روزه به بیمارستان قلب نرسه خیلییه
اعصابم که تعطیله
از صبح میام بسط میشینم پای مهاجرسرا همدردامو میبینم یک ذره آرامش می گیرم
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
آقا جان فقط 3 روز دیگه مونده.11 ماه صبر کردیم این هم روش.دوشواری نداره
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
(2013-04-07 ساعت 19:51)پدی نوشته:  آقا جان فقط 3 روز دیگه مونده.11 ماه صبر کردیم این هم روش.دوشواری نداره
جدا الان شما یعنی ریلکسید؟؟پس چرا هر روز اینجاییدBig Grin
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
نفس راحت؟؟؟
؟
؟
پس از عبور از گیت اولین فرودگاه در مقصد
این رو از ته دل برای برای همه آرزو می کنم
++++++++++++++++++++++++
2013AS89XX-آنکار‏_ جولاي
برگ صورتي، كلير16آكست‎
دنیا را باید ساخت نه با دنیا ساخت....
ما یه جزیره عزیز رو داشتیم که هم انگلیسیش خوب بود وهم ارتباطاتش که نذاشتین زنگ بزنه.پس صببببببببببببببببببببببر باید کرد. هر که راه حل دیگه ای داره بسم اله
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
(2013-04-06 ساعت 20:41)mrr777 نوشته:  
(2013-04-06 ساعت 20:08)shiraz mamali نوشته:  [quote='bayat_r' pid='302185' dateline='1365249155']
آقا یه سئوال اتمی میکنم و در میرم(فکر کنید یکی الان بیاد این سئوال رو اینجا مطرح کنه... Smile ):
این که میگید این ماه کارنت میشیم یعنی چی؟
خوب اصلا این کارنت چی هست؟؟؟!!!!!تویه جیب جا میشه؟خوردنیه؟خریدنیه؟کجا ؟چی؟ کی ؟
بابا خوب زیره دیپلم بگید ما هم بفهمیم.هنوز پاتون نرسیده خارج دارین خارجی حرف میزنید.یکی این کارنت یکی این کلیرBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin اوایل کفره منو بالا آورده بود.

این کارنت همون کارتن هست که واسه سرگرمی بچه ها پخش می کنن.
خارجیا بهش می گن کارنت.Big Grin
[/quo
کارنت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! وا چه حرفا ، چه چیزا آدم شاخ در میارهWink Big Grin

تشکر کنندگان: nooshshahnar ، گل نهال ، mrr777 ، oghs ، bayat_r ، Tomas
(2013-04-07 ساعت 19:51)پدی نوشته:  آقا جان فقط 3 روز دیگه مونده.11 ماه صبر کردیم این هم روش.دوشواری نداره

حالا چرا سه روز؟
احتمالش خیلی زیاده که فردا شب بولتن لانچ بشه رو سایت.
تشکر کنندگان: jazirehh ، shimoda ، nooshshahnar ، lilac ، farshadsh ، tajhizgaran ، iman63ir ، گل نهال ، oghs ، bayat_r ، usa lover ، پدی ، sadeghi897 ، Tomas
پدي جان، تو كه شك نكن كارنتي ...
من زنگ نزده اين اطمينان رو بهت مي دم ...
ماها بايد نگران باشيم كه لب مرزيم Sad البته اگر اين ماه هم نشه، ميريم براي ماه ديگه با گل نهال با هم كارنت مي شيم ...
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
(2013-04-07 ساعت 20:26)jazirehh نوشته:  پدي جان، تو كه شك نكن كارنتي ...
ماها بايد نگران باشيم كه لب مرزيم Sad البته اگر اين ماه هم نشه، ميريم براي ماه ديگه با گل نهال با هم كارنت مي شيم ...

من بدون جزیره کارنتی نمی خوام
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، امیر مهاجر ، گل نهال ، farshadsh ، oghs ، jazirehh ، پدی ، sadeghi897 ، mehdi110 ، Tomas
(2013-04-07 ساعت 20:26)jazirehh نوشته:  پدي جان، تو كه شك نكن كارنتي ...

جزيره جان شما هم من بهت اطمينان ميدم كه كارنتي حتماً. منم زنگ نزده ميگم كه كارنتي حتماً. ما رو بگو كه روي هوا هستيم و معلوم نيس كي و يا آيا اصلاً...
باعث افتخاره كه من با شما و امير مهاجر كارنت بشم
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
سلام خدمت همه دوستان .من اولین بار دارم پیام می دم اما از همون اولش چک کردم و حرص خوردم تا الان.اول تشکر از همه بچه هایی که بر عکس من حوصله میکنن و راهنمایی می کنن و دل داری می دن.بعدم امیدم کارنت شدن همه دوستای خوبم ، چون با تمام وجودم حستون می کنم و می دونم 1 سال انتظار چه مزه ای داره+++++++
سلام
درسته که ما کارنت شديم ولی پشت در واستادیم تا همه با هم بریم Big Grin

حاجی تا سید نياد من که از اينجا نمیرم Wink
کیس:2013AS000078xx @ کسولگری: ایروان @ قبولی :MAY 5
ارسال فرم : 23 MAY @ کیس :3نفر@ کارنتی:مارچ 2013 @ مصاحبه: 17 MAY @ وضعیت : HELLO USBig Grin
منم مثل همه ی شما خیلی صبر کردمو همیشه روزی نبود که این مساله لاتاری فکرمو مشغول نکرده باشه,ولی با این همه چند روز پیش وقتی چشمم افتاد به تقویم اقا بیات,دیدم که نوشته از زمان اعلام نتایج تاالان نزدیک یک ساله که میگذره چشام 4تا شد...!!! اصلا فکرشو هم نمیکردم....نمیدونم فقط من اینجوری شدم یا نه,فقط امیدوارم سریعتر این چند روزم به خوبیو خوشی بگذره و....
شماره کیس: 2013AS83## / تعداد افراد:خودم! / تاریخ کارنت شدن: یازدهم آپریل 2013/ تاریخ ورود به امریکا: بیست و چهارم ژانویه 2014
تشکر کنندگان: amir82 ، گل نهال ، farshadsh ، امیر مهاجر ، nika ، bayat_r ، nina22 ، ali.agha ، usa lover ، Hedieh20 ، mehdi110 ، Tomas
(2013-04-07 ساعت 18:06)سو سو نوشته:  
(2013-04-07 ساعت 13:08)nikan_sh نوشته:  دستپاچه گیو - نزدیکیو کارنتیو -- ایتالیانو -

وایی منم الان همین حالو دارم
Tongue

خدایی اصلا یه حالی .. سالواتوره فرگامو ناراکامیچی ..Wink

هیچ کس اینجا نیست یکم گپ بزنیم دلمون گرفت
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: farshadsh ، سو سو ، sadeghi897 ، Tomas
اینجوری می خواهید برید یو اس آ اخه بابا یکم اکتیو باشید .لول
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: farshadsh ، nooshshahnar ، گل نهال ، mani.iht ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان