کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2013-04-06 ساعت 09:17)sayeh20 نوشته:  بچه هااااا!!! کمی خویش تنداری کنید خواهشااا، هی زنگ بزنیم عصانی می شن یک دفعه ای تلفن و از برق می کشنااااا!Big GrinWink،
اونوقت به ما که اون آخریم لجشون می گیره و دیگه کاارنت نمی کنن، رحم کنید به مااااا! رحم!WinkBig GrinSmile
امیدوارم این ماه ALL بشه Cool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
آره
گویا تا الان 3نفر باهاشون تماس گرفتند در چند روز اخیر.
البته که وقتی اپراتور تلفنی گذاشتن و تلفن گذاشتن و اینها, یعنی وظیفه دارن جواب ماها رو بدن حتی اگه 100بار زنگ بزنیم؛ ولی از اونجایی که ممکنه همینی sayeh20 گفتند پیش بیاد Wink به نظر من هم دیگه تماس نگیریم. ما که این همههههه صبر کردیم, یک هفته هم روش
فقط روزی چند بار سایت رو چک کنیم و منتظر باشیم و به زندگانیمون برسیم Smile

الان رو غنیمت بشماریم
همین که کارنت بشیم, اولین خان از هفت خان ِ گرین کارت شروع میشه و دیگه باید تمام مدت در خدمت این ماجرا باشیم
به کارهای عقب‌افتاده برسیم بهتره خیلی Smile
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
دوستان
باور کنید که لاتاری سریعترین سیستم مهاجرتی در دنیاست. اگه جای بچه های عازم به کانادا بودیم چی میگفتیم!!!!!
case number:2013AS000086xx
selection visited:May 15th
Forms sent:May 17th
People: 2
Current in: April
Interview: June,9th
Status: visa received
تشکر کنندگان: itsmasoud ، sadeghi897 ، farshadsh ، mehdi110 ، mlo ، nooshshahnar ، گل نهال ، Given ، nika ، usa lover ، Soap McTavish ، saeid-ss ، naarestan ، Chosey ، Tomas
تپش قلب :d
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: سو سو ، bayat_r ، sadeghi897 ، farshadsh ، DIVE ، mehdi110 ، nika ، Soap McTavish ، saeid-ss ، Tomas
آقا یه سئوال اتمی میکنم و در میرم(فکر کنید یکی الان بیاد این سئوال رو اینجا مطرح کنه... Smile ):
این که میگید این ماه کارنت میشیم یعنی چی؟
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-04-06 ساعت 16:22)bayat_r نوشته:  آقا یه سئوال اتمی میکنم و در میرم(فکر کنید یکی الان بیاد این سئوال رو اینجا مطرح کنه... Smile ):

آقا بیات گل این بندگان خدا (من و ابواب جمعی این صفحه در این ساعات پرتلاطم)
اعصاب معصاب ندارنااااا، از من گفتنBig Grin
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: farshadsh ، tajhizgaran ، nooshshahnar ، a.jahangiri ، گل نهال ، nika ، usa lover ، Hedieh20 ، amir82 ، bayat_r ، saeid-ss ، rezagh ، Tomas
4روز آقایون و خانوما
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، Soap McTavish ، Hedieh20 ، amir82 ، ali.agha ، nika ، bayat_r ، mehdi110 ، rezagh ، jazirehh ، Tomas
دوستان به نظر من بیاید این دفعه یه حرکت سازنده بزنیم.بیاید به جای اینکه از الان منتظر این 4 روز باشیم و مدام استرس به خودمون وارد کنیم وقت بزاریم و این تایپیک رو کمی مطالعه کنیم که وقتی به سلامتی کارنت شدیم از مطرح کردن سوال های تکراری که هر ماه عنوان میشه خودداری کرده باشیم.اول از همه منظورم خودم هست.به کسی بر نخوره که همه عزیزه من هستین و دوستتون دارم.
به امید اینکه این سری همه کارنت شیم.
سپاس فراوان.کوچیکه شما مملی
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
(2013-04-06 ساعت 16:22)bayat_r نوشته:  آقا یه سئوال اتمی میکنم و در میرم(فکر کنید یکی الان بیاد این سئوال رو اینجا مطرح کنه... Smile ):
خوب اصلا این کارنت چی هست؟؟؟!!!!!تویه جیب جا میشه؟خوردنیه؟خریدنیه؟کجا ؟چی؟ کی ؟
بابا خوب زیره دیپلم بگید ما هم بفهمیم.هنوز پاتون نرسیده خارج دارین خارجی حرف میزنید.یکی این کارنت یکی این کلیرBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin اوایل کفره منو بالا آورده بود.
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان: گل نهال ، farshadsh ، nika ، saeid-ss ، mehdi110 ، Tomas
یعنی میشه که این ماه بشه؟!؟!؟!؟!؟!؟!
P.D. DEC 2013
*****F2A CASE NO: 2014ANK
19FEB-2015 02:37 AOS $120.00
16APR-2015 00:15 IV $325.00
تشکر کنندگان: nika ، گل نهال ، bayat_r ، farshadsh ، mehdi110 ، Given ، jazirehh ، tajhizgaran ، Tomas
(2013-04-06 ساعت 20:08)shiraz mamali نوشته:  
بابا خوب زیره دیپلم بگید ما هم بفهمیم.هنوز پاتون نرسیده خارج دارین خارجی حرف میزنید.یکی این کارنت یکی این کلیرBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin اوایل کفره منو بالا آورده بود.

این کارنت همون کارتن هست که واسه سرگرمی بچه ها پخش می کنن.
خارجیا بهش می گن کارنت.Big Grin
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
(1970-01-16 ساعت 23:44)shiraz mamali
[quote='shiraz mamali نوشته:  
دوستان به نظر من بیاید این دفعه یه حرکت سازنده بزنیم.بیاید به جای اینکه از الان منتظر این 4 روز باشیم و مدام استرس به خودمون وارد کنیم وقت بزاریم و این تایپیک رو کمی مطالعه کنیم که وقتی به سلامتی کارنت شدیم از مطرح کردن سوال های تکراری که هر ماه عنوان میشه خودداری کرده باشیم.اول از همه منظورم خودم هست.به کسی بر نخوره که همه عزیزه من هستین و دوستتون دارم.
به امید اینکه این سری همه کارنت شیم.
سپاس فراوان.کوچیکه شما مملی

چشم قربون .چاکر مملی هم هستیم Cool
2013AS89XX-آنکار‏_ جولاي
برگ صورتي، كلير16آكست‎
دنیا را باید ساخت نه با دنیا ساخت....
تشکر کنندگان: nika ، ali_gh ، farshadsh ، mehdi110 ، shiraz mamali ، Tomas
(2013-04-06 ساعت 20:08)shiraz mamali نوشته:  

کارنت یه جور میوه است که پا میکنن (گیوه نه میوه) و میشه صبح به صبح جوشوند و مالید به صورت و از پوستش قالی میبافنBig Grin
سئوالی دیگه؟
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-04-06 ساعت 20:34)ali_gh نوشته:  یعنی میشه که این ماه بشه؟!؟!؟!؟!؟!؟!

امیدوارم که ان شاءالله به اون دوتا XX آخر کیس نامبرت بستگی نداشته باشه.
شماره کیس: 2013AS000086xx، دو نفر، تاریخ رویت قبولی: 4 می 2012، ارسال فرمهای سری اول: 17 می 2012، کنسولگری: ابوظبی، زمان مصاحبه: 18 جون 2013، ویزای یکضرب، سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، a.jahangiri ، jazirehh ، farshadsh ، tajhizgaran ، Tomas ، soruosh
معنی کلمه کارنت در لغت نامه دهخدا
کارنت .[ ت َ ] (اِ مرکب ) عنکبوت را گویند. (برهان ) (انجمن آرا). مؤلف برهان گوید: اگر پای عنکبوت بر کسی بندند که شبها تب میکرده باشد تب ازو مفارقت کن ...
کارنت . [ رُ ت ِ ] (فرانسوی ، اِ) ماده ای که در پلاستهای ریشه ٔ هویج علاوه بر کلروفیل وجود دارد. (گیاه شناسی گل گلاب ص 20). ...
کارنت . [ ت ُ ] (فرانسوی ، اِ) جلد مقوائی برای ضبط اوراق . || پرونده . جزوه دان . ...
تشکر کنندگان: mlo ، گل نهال ، oghs ، shimoda ، sgkco24 ، lilistar ، farshadsh ، naarestan ، amir82 ، bayat_r ، nooshshahnar ، mehdi110 ، Aida.s ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان