کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
سلام دوستان من مدارکم(همون فرم 230 و 80148 رو با 2 تا عکس)15 روز پیش فرستادم که 8 روز پیش با پست dhl به دستشون رسیده از طرفی من شمارم زیر 1900 هست...

1. بعضی از دوستان مدارک اضافه تری فرستادن ظاهران؟؟؟ مدارک من که درسته؟؟؟
2. شماره من15xx هست ولی مدارکم تازه 8 روز پیش رسیده دستشون تا 1 ماه دیگه هم سربازم...به نظرتون واسه کی کارنت میشم؟؟؟؟

ممنون میشم زود بجوابید
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2012-08-17 ساعت 13:16)bmojtaba نوشته:  سلام دوستان من مدارکم(همون فرم 230 و 80148 رو با 2 تا عکس)15 روز پیش فرستادم که 8 روز پیش با پست dhl به دستشون رسیده از طرفی من شمارم زیر 1900 هست...

2. شماره من13xx هست ولی مدارکم تازه 8 روز پیش رسیده دستشون تا 1 ماه دیگه هم سربازم...به نظرتون واسه کی کارنت میشم؟؟؟؟

ممنون میشم زود بجوابید

سلام دوست عزیز.
آیا شما فرم 122 رو هم فرستادید؟
برای KCC فقط فرم های 122 و 230 و عکس لازم هست و اگر کسی مدرک اضافه ای فرستاده یا اضافه فرستاده یا به صورت موردی به درخواست خود KCC بوده.

در مورد کارنت شدن، کیس شما کارنت شده، شما باید منتظر تاریخ مصاحبه باشید، که اون هم احتمالش هست که تا آخر هفته ای که میاد مشخص بشه.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: bmojtaba ، saeed2568 ، zina s ، mohammadrezah
(2012-08-17 ساعت 13:16)achi686 نوشته:  [quote='احمدرضا' pid='203968' dateline='1345192785']
با سلام
ميخواستم بدونم نامه دوم رو بايد از كجا ببينم آمده ممنونم

از این لینک استفاده کنید...
https://www.dvlottery.state.gov/ESC/
کانفرمیشن نامبر ،فامیلی، تاریخ تولید و کد امنیتی رو وارد نماید در زمان مربوطه صفحه بارکد قبولی شما برداشته شده و نامه دوم در این مکان قرار می گیرد...
[/
ممنونم عزيزان

دوستان با عرض معذرت
بعد از كارنت شدن بايد وقتم رو تنظيم كنم و تور بگيريم؟ يا بايد ترجمه مداركمو بفرستم؟ شنيده بودم كه مداركم رو بايد پست كنم. چه مداركيه ؟؟ ممنونم ميشم راهنماييم كنيدRolleyes
تشکر کنندگان: bmojtaba ، saeed2568 ، mohammadrezah
(2012-08-17 ساعت 13:20)afs نوشته:  
(2012-08-17 ساعت 13:16)bmojtaba نوشته:  سلام دوستان من مدارکم(همون فرم 230 و 80148 رو با 2 تا عکس)15 روز پیش فرستادم که 8 روز پیش با پست dhl به دستشون رسیده از طرفی من شمارم زیر 1900 هست...

2. شماره من13xx هست ولی مدارکم تازه 8 روز پیش رسیده دستشون تا 1 ماه دیگه هم سربازم...به نظرتون واسه کی کارنت میشم؟؟؟؟

ممنون میشم زود بجوابید

سلام دوست عزیز.
برای KCC فقط فرم های 122 و 230 و عکس لازم هست و اگر کسی مدرک اضافه ای فرستاده یا اضافه فرستاده یا به صورت موردی به درخواست خود KCC بوده.

در مورد کارنت شدن، کیس شما کارنت شده، شما باید منتظر تاریخ مصاحبه باشید، که اون هم احتمالش هست که تا آخر هفته ای که میاد مشخص بشه.

بله 122و 230 روبا 2 تا عکس و کیس نامبر فرستادم...

ولی من بعد ازکارنت شدن شمارم(چون تا 1900 اعلام شده) یعنی 15 روز پیش نامه رو به kcc فرستادم که 10 روز پیش رسید...مشکلی که پیش نمیاد؟؟؟ به نظر شما واسه کی میشه مصاحبه حول حوشی؟؟؟
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: ASALI ، mohammadrezah
(2012-08-17 ساعت 13:35)bmojtaba نوشته:  

ممنون میشم زود بجوابید

سلام دوست عزیز.

ولی من بعد ازکارنت شدن شمارم(چون تا 1900 اعلام شده) یعنی 15 روز پیش نامه رو به kcc فرستادم...مشکلی که پیش نمیاد؟؟؟ به نظر شما واسه کی میشه حول حوشی؟؟؟

یکم صبر کنید. واقعا هیچ حسابی بهش نیست. تا اولین تاریخ های مصاحبه مشخص نشه هیچ پیش بینی دقیقی نمی شه داشت. فعلا که ما کارنت شده ها منتظریم ببینیم از دوشنبه خبری می شه یا نه.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: bmojtaba ، ASALI ، saeed2568 ، zina s ، mohammadrezah
(2012-08-17 ساعت 13:38)afs نوشته:  
(2012-08-17 ساعت 13:35)bmojtaba نوشته:  

ممنون میشم زود بجوابید

سلام دوست عزیز.

ولی من بعد ازکارنت شدن شمارم(چون تا 1900 اعلام شده) یعنی 15 روز پیش نامه رو به kcc فرستادم...مشکلی که پیش نمیاد؟؟؟ به نظر شما واسه کی میشه حول حوشی؟؟؟

یکم صبر کنید. واقعا هیچ حسابی بهش نیست. تا اولین تاریخ های مصاحبه مشخص نشه هیچ پیش بینی دقیقی نمی شه داشت. فعلا که ما کارنت شده ها منتظریم ببینیم از دوشنبه خبری می شه یا نه.

دوست عریز یعنی تا حالا هیچ وقت مصاحبه ای واسه dv2013 به کسی ندادن؟؟ پس چرا یکی از دوستان تو این پیج که کیس نامبرشون 2 رقمی هم هست نوشته مصاحبه مهر؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-08-17 ساعت 13:55)bmojtaba نوشته:  دوست عریز یعنی تا حالا هیچ وقت مصاحبه ای واسه dv2013 به کسی ندادن؟؟ پس چرا یکی از دوستان تو این پیج که کیس نامبرشون 2 رقمی هم هست نوشته مصاحبه مهر؟؟؟؟

خیر اصلا نداده اند.
ایشون رویای خودشون رو نوشتن تا به واقعیت تبدیل بشه Rolleyes

2. شماره من15xx هست ولی مدارکم تازه 8 روز پیش رسیده دستشون تا 1 ماه دیگه هم سربازم...به نظرتون واسه کی کارنت میشم؟؟؟؟

ممنون میشم زود بجوابید

تا حالا مصاحبه ای دقیق مشخص نشده، اونایی که مدارکشون رو به موقع فرستاده بودن احتمالا تو اکتبر مصاحبه میشن، اما به گفته یکی از بچه ها که کارنت شده بود اما مثل شما مدارکش رو دیر فرستاده بود و زنگ زده بود به kcc بهش گفته بودن تو نوامبر مصاحبه میشه. شما هم خیلی دیر فرستادین (به خاطر سربازی نباید ریسک کنین) میتونین زنگ بزنین kcc بپرسید مصاحبتون کی هست اما حتما بیشتر از 1ماه دیگه است، و قطعا تا اون موقع سربازین

--------------------------------------------------------------------------------
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: afs ، ASALI ، saeed2568 ، bmojtaba ، zina s
(2012-08-17 ساعت 13:16)afs نوشته:  
(2012-08-17 ساعت 13:09)احمدرضا نوشته:  با سلام
ميخواستم بدونم نامه دوم رو بايد از كجا ببينم آمده ممنونم

- در همون صفحه ای که قبولیتون رو دیدید. اون نامه برداشته می شه و نام دوم قرارداده می شه.
- ظاهرا یک نسخه ازون رو هم براتون ایمیل می کنند

سلام

ایمیلی که می دن اینه:
You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your conformation number from your original application to complete further processing.

یعنی فقط می گه که صفحه http: //www.dvlottery.state.gov/ESC آپدیت شده، با کانفرمیشن نامبرتون وارد شید و چک کنید.

البته گاهی پیش آمده که بعضی ها ایمیلی دریافت نکردند. پس شما خودتون هم گوش به زنگ باشید و هر از چندگاهی چک کنید.

موفق باشید
CN:2012AS63XXX
ارسال فرمها: 21 july 2011
سفارت:آنکارا
مصاحبه:june 21
دریافت ویزا:23 June
اولین سفر : 3rd NOV
هزینه ها
سفرنامه
تشکر کنندگان: aziking ، امیر مهاجر ، ASALI ، afs ، el333 ، zina s ، mahyar_sni
(2012-08-16 ساعت 19:53)amirazimi نوشته:  
(2012-08-16 ساعت 18:32)itsmasoud نوشته:  
(2012-08-16 ساعت 13:42)afs نوشته:  
(2012-08-16 ساعت 13:28)miladswat نوشته:  من فکر میکنم که همه کارنت بشن ولی نگرانیم از اینه که چون امسال یه تعداد بیشتری قبول شدن در مصاحبه کمی سخت گیری کنن . اگه نظری دارین لطفا بگین که از نگرانیمون کم بشه .

به نظر من تنها دلیلی که برای اعلام تعداد نفرات بیشتر وجود داره فقط و فقط اینه که اگر افرادی پیگیر کیسشون نشن، ویزا از دست نره. تجربه سال قبل دقیقا این رو نشون داد و ایمیل زدن به برنده ها برای اینکه پیگیری کنند چیزی که قبلا سابقه نداشته نشون داد که برای اون ها مهمه که سهمیه های در نظر گرفته شده رو پر کنند. از این جهت خیلی دور از انتظاره که خودخواسته بخواند سخت گیری غیرمعمولی انجام بدند و کیس هایی که پیگیرکارهاشون هستند رو رد کنند.

من با توجه به همگانی شدن و در دسترس شدن اسان شرکت در لاتاری و وخیم شدن زندگی اچتمایی و اقتصادی ایران فکر کنم کسی امسال نمی تونه از این شانس چشم پوشی کنه و بنابراین افراد کمتری نسبت به پارسال اقدام نکنند

دوست من شما این رو هم در نظر بگیر که همین وضعیت اقتصادی نابسامان و شرایط دلار داراییها و توانایی اقتصادی مردم رو نصف کرده و شرایط رو برای مهاجرت خیلی سخت کرده و به همین دلیل خیلی ها از خیرش میگذرند. من خودم چند نمونه سراغ دارم.

جالبه من به همین دلیل گرون شدن دلار مصمم هستم که برم امریکا. چون الان به ضررمونه ولی اونجا یه کار خوب پیدا میکنیم اون موقع دلار هر چقدر که دوست داره بره بالا! Big Grin
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: aziking ، ASALI ، zina s ، shimoda ، tatoole
سلام بالاخره سایت آپدیت شد Smile
تشکر کنندگان: afs ، ASALI ، steve
(2012-08-17 ساعت 20:59)rose_s نوشته:  سلام بالاخره سایت آپدیت شد Smile

کدوم سایت؟
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان:
همون‌جا که کانفرمیشن نامبر را وارد میکنی‌ تاریخ و مکان مصاحبه مشخص شده
تشکر کنندگان: achi686 ، ASALI ، steve
عجیبه هنوز ماله من تغییر نکرده....از عصر تا حالا 50 بار فکر کنم چک کردم...فکر کنم دارن یه دونه یه دونه آپ میکنن...
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: ASALI ، steve
مال منم هنوز تغيير نکرده! خداوکيلي اومده یا سر کارمون گذاشتين؟ Big Grin
تشکر کنندگان: achi686 ، ASALI ، steve ، barmak

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان