کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
ســـــــــلـطان ، هم قطار ، هم سنگری ...
امیر خـــــــــان ، علمدار Smile
کارنتیت مبارک ...
Happy Happy Currentiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Big Grin Smile
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
کارنت :p
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، امیر مهاجر ، SHABAH51 ، ikamaly ، amir82 ، sadeghi897
سید الاعظمین کارنتی ها آقا امیر مهاجر شیرازی کجاست که این قافله کارنتی ها رابه مقصد رهنمون فرمایند
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
(2013-04-10 ساعت 23:01)nooshshahnar نوشته:  
(2013-04-10 ساعت 22:58)پدی نوشته:  برید کنار من اومدم. چی شده؟

دکتر دیر اومدی سوختیWink

@nooshshahnar: بابا دکتر هیچوقت نمی سوزه ...
@پدی: مبارکت باشه، خـــــــــیلی Smile

امـــــــــــــــیر ،
چقدر اسم برات گذاشتن تو این مهاجر سرا ...
کلی لقب داری شدی Big Grin
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
جزیره جان من هم به شما تبریک میگم.شام شما شد 2 تا
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، ikamaly ، amir82 ، sadeghi897 ، امیر مهاجر ، گل نهال ، mehdi110
سلام
امیر جان من طبق معمول دنده عقب اومدمBig Grin دیدم تبریک و هورا هست خیلی خوشحال شدم رفتم بولتن ویزا دیدم ای بابا خبری نیست Sadگیج شدم برگشتم دیدم گویا کسی تماس گرفته وآمار 8900 را گرفته به هر حال هنوز گیجم Big Grin
اما در هرصورت بسی بسیار به دوستان کارنت شده تبریک میگم مخصوصا امیر مهاجر جان و رویین تن عزیزو دکتر پدی جان و جزیره عزیز و....البته از دوستانی که اسمشون یادم نیست معذرت می خوام به هر حال همه کارنتی ها چشمتون روشن. بقیه دوستان هم اصلا ناراحت نباشین ماه دیگه تا ته ته شماره ها کارنت میشن Big Grinمیگین نه از پسر خاله بیات بپرسین Big Grin
روز و روزگار خوش .
کیس نامبر :2013AS000068XX---تاریخ کارنت شدن :11 مارچ ---تاریخ مصاحبه :2 می ---محل مصاحبه :آنکارا -کلیرنس :2 می -تاریخ کلیر شدن : 18 june-مقصد :دالاس

هووووورررررررراااااااا :-) میدونستم کارنت می شیم صمیمانه به همگی تبریک میگم
[font=Arial]کیس نامبر **82رویت قبولی 17 اگوست . ارسال فرمها 25 اگوست 3 نفر انکارا مصاحبه 4 جون برگه صورتیShy تراول هیستوری 29 اگوست کلیرنس 18 سپتامبر ایشود 19 سپتامبرShy[/font]
تشکر کنندگان: پدی ، nooshshahnar ، ikamaly ، lilac ، sadeghi897 ، SHABAH51 ، گل نهال ، HAMID1371
دوستان داخل سایت هم اعلام شد : 8900
روی سایت هم اعلام شد همون 8900 بدون خورده .باز هم تبریک می گم .از خوشحالی شما خوشحالم .
تشکر کنندگان: پدی ، nooshshahnar ، amir82 ، lilac ، sadeghi897 ، SHABAH51 ، گل نهال ، payam62
کاربران در حال بازدید این موضوع: ali.agha، amiro0008، ehsansh، gseper، ikamaly، kasrafo، lilac، m@ry@m75، mehran_salavati، mohssen، nikan_sh، nooshshahnar، sadfar، SHABAH51، usa lover، پاک، پدی، امیر مهاجر، رجبعلی، سو سو، 2 کاربر مخفی، 6 مهمان .
بولتن به روز شد 8900 تایی ها مبارکه
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

سایت آپدیت شد
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، amir82 ، sadeghi897 ، امیر مهاجر
امان از دست این وروجک.به قول آقای خونه واقعا اسمش کاملا برازنده اش است
کارنت شدیم حالا چه کار کنیم ؟ ترجمه - کاپوتاژ برای عزیمت به ایروان. راستی کی نامه دوممون میاد؟
78$$ - 4persons
زندگي بافتن يك قاليست، نه همان نقش ونگاري كه ميخواهي،
نقشه رااوست كه تعيين كرده،تو فقط ميبافي ،نقشه راخوب ببين!
نكندآخركار، قالي زندگيت رانخرند.

ASIA 8,900
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: پدی ، nooshshahnar ، amir82 ، sadeghi897 ، امیر مهاجر ، SHABAH51 ، bayat_r

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان